مبحث مورد علاقه شما؟؟؟

shima

عضو جدید
شعار ما: share our knowledge
سلام
بچه ها فکر کنم هفته دیگه کنکور کارشناسی ارشد و بدیم سرمون خلوت تر باشه(البته اگه مثل من کنکوری هستید!!! ) آخه الان آدم وجدان درد میگیره وقتی میاد اینترنت ..

به نظر من اگه همگی اون مبحث هایی که علاقه داریم راجع به اونا تحقیق کنیم را با هم در میون بذاریم می تونیم به نتایج جالبی برسیم شاید همین نظرا کنار هم یک مرجع خوب برای یک ساله آخری باشه که نمی دونه پروژه چی برداره(کوچکترین مزیتشه فکر کنم!!!!)
خوشحال می شم نظراتون عنوان کنید
:)

مهندس ساور

عضو جدید
سلام
بچه ها فکر کنم هفته دیگه کنکور کارشناسی ارشد و بدیم سرمون خلوت تر باشه(البته اگه مثل من کنکوری هستید!!! ) آخه الان آدم وجدان درد میگیره وقتی میاد اینترنت ..

به نظر من اگه همگی اون مبحث هایی که علاقه داریم راجع به اونا تحقیق کنیم را با هم در میون بذاریم می تونیم به نتایج جالبی برسیم شاید همین نظرا کنار هم یک مرجع خوب برای یک ساله آخری باشه که نمی دونه پروژه چی برداره(کوچکترین مزیتشه فکر کنم!!!!)
سلام
خسته نباشيد من كارشناسي عمران دارم و خيلي علاقه به كار سد سازي دارم اگه موضوع بحث سد سازي باشه ممنون ميشم
موفق باشيد

shima

عضو جدید
i comeback after two weeks

i comeback after two weeks

our motto
share our knowledge
my favorite subject is chaotic systems and know little a bit about them.
i will be glad if i could help anyone who has question about it, and if u know any good references about it please tell me
!!!!thanks everybody!!!!

shima

عضو جدید
just a suggestion

just a suggestion

reply to:mohandes savar

aval az hame ozr mikham ke daram finglish minvisam chon font farsi
systemam beham rikhte
dust aziz haghighatan man hich etelayi dar rabete ba sadsazi nadaram fekr konam agar dar in rabete dar yeki az link hae marbut be bachehae omran mozooe morede alaghatuno onvan konid natije bishtari dashte bashe
movafagh bashid

آخرین ویرایش:

sharif

عضو جدید
anishtaina 2 hame bian

anishtaina 2 hame bian

salam:
man migam age mozu morede bahs kasi donbale yeki bud ta bahse nojumi kone mitune be id:

off bezaran
amade daryafte hargune bahse elmi nojumi chati:smile:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

shima

عضو جدید
our motto:share our knowledge
salam
bacheha ta alan 2ta mozoo peyda kardim ke age dar rabetash soali dashtim kesi hast behemun komak kone wow fantastic:victory:
come on every body share with us your knowledge pleaaaaaaaaaase

vahid_pakrou

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

من هم مهندسی عمران سد و شبکه دارم اگه کئکی از دست من بر می یاد من در خدمتم:smile:

vahid_pakrou

عضو جدید
کاربر ممتاز
سد و شبکه

سد و شبکه

سلام من الن 2 روز میشه فارغ التحصیل شدم از آنجایی که رشتم مهندسی عمران سد و شبکه است و تو یه خانواده ی عمرانی زندگی کردم کلیه بخشهای عمران مخصوصا سد و شبکه و راه را دوست دارم و آماده همکاری با همه دوستان عزیز می باشم

پرشيا

عضو جدید
فكر كنم تا چند ماه ديگه داريد روي موضوعي كه ميخوايد بحث كنيد فكر ميكنيد!

shima

عضو جدید
سلام من الن 2 روز میشه فارغ التحصیل شدم از آنجایی که رشتم مهندسی عمران سد و شبکه است و تو یه خانواده ی عمرانی زندگی کردم کلیه بخشهای عمران مخصوصا سد و شبکه و راه را دوست دارم و آماده همکاری با همه دوستان عزیز می باشم
our motto for ever:share our knowledge
سلام مهندس
تبریک می گم
من که رشته ام الکترونیک بوده متاسفانه با رشته شما اشنا نیستم ولی فکر کنم باید بچه های عمران یک فکری بکنن یک موضوع پیدا کنند
راستی شما تو رشته خودتون بهترین مراجع فارسی هستن یا انگلیسی؟؟؟می خوام یک پیشنهاد بدم باید اینو بدونم!!!

shima

عضو جدید
فكر كنم تا چند ماه ديگه داريد روي موضوعي كه ميخوايد بحث كنيد فكر ميكنيد!
سلام دوست عزیز
اینجا قرار نیست تاپیکی مطرح بشه هدف اینه که هرکسی بتونه یک تاپیک پیدا کنه و یا اگر راجع به موضوعی سوال داره از یک نفر که اطلاعات داره(هرچند محدود) کمک بگیره
راستی شما فارغ التحصیل شدی؟ ( میخواستم بدونم موضوع پروژه چی بوده!!)
موفق باشی

پرشيا

عضو جدید
سلام دوست عزیز
اینجا قرار نیست تاپیکی مطرح بشه هدف اینه که هرکسی بتونه یک تاپیک پیدا کنه و یا اگر راجع به موضوعی سوال داره از یک نفر که اطلاعات داره(هرچند محدود) کمک بگیره
راستی شما فارغ التحصیل شدی؟ ( میخواستم بدونم موضوع پروژه چی بوده!!)
موفق باشی

بله!!!، موضوع پروژه هم انتقال اطلاعات از طريق خط برق يا PLC بود. البته بيشتر تحقيقاتي بود و الان دارم روش كار ميكنم شايد يه پولي هم ازش درآوردم.

nioosha

عضو جدید
salam.khoshhalam ke taze vared shodam

salam.khoshhalam ke taze vared shodam

salam.khosh halam ke taze vared shodam.;)

arash5

عضو جدید
سلام به تمام دوستان. از همه دوستانی که در زمینه ژئوتکنیک وتزریق سیمان و تونل فعالیت دارند دعوت به مبادله نظر علمی و فنی میکنم. ممنون میشم اگه هر کونه اطلاعاتی در اختیارم بگذارید.متشکرم.:smile:

shabe tar

عضو جدید
:que: مبحث مورد علاقه من هنر و گرافیک اگه کسی هست خوشحال میشم
فکر نمی کنم کسی رشتش هنر باشه

DEVIL_GIRL

عضو جدید
خب اینایی که میگین چه ربطی به دانشگاه سجاد مشهد داره ؟ مگه شماها دانشجوی سجادین ؟؟؟؟؟؟ سجاد که معماری و عمران نداره !!!!!!!!!!!!!!!!!!

karbary

عضو جدید
سلام به همه دوستان
در زمینه مهندسی آب بحثهای مرتبط و همچنین مباحث مدیریت در حد توان میتونم کمک کنم:que:

kianokia

عضو جدید
nothing else matters

nothing else matters

So close no matter how far
couldn't be much more from the heart
forever trusting who we are
and nothing else matters
never opened myself this way
life is ours, we live it our way
all these words I don't just say
and nothing else matters
trust I seek and I find in you
every day for us something new
open mind for a different view
and nothing else matters
never cared for what they do
never cared for what they know
but I know
so close no matter how far
and nothing else matters
but I know
never opened myself this way
life is ours, we live it our way
all these words I don't just say
trust I seek and I find in you
every day for us something new
open mind for a different view
and nothing else matters
never cared for what they say
never cared for games they play
and I know
so close no matter how far
no nothing else matters

mhpordeli2007

عضو جدید
tagh tagh tagh

tagh tagh tagh

سلام

سلام
بچه ها می دونین بهترین رشته ی مهندسی چیه؟
نمیدونین؟؟!!!
خوب معلومه مهندسی صنایع هستش دیگه ;) :w10:

Atropatkan

عضو جدید
سلام دوستان
امیدوارم تو کنکور قبول بشید.

خوب معلومه که بهترین رشته مهندسی عمران هستش اون هم شاخه آب.:twisted:

KARA_DENIZ

عضو جدید
سلام

سلام

منم دانشجوی مهندسی صنایع گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها هستم.:w11:

shamabady

کاربر فعال
با سلام خدمت دوستان چند سوال در مورد سجا داشتم

اول این که به طور متوسط شهریه یک ترم تو مقطع کارشناسی نا پیوسته (الکترونیک)چقدر و کل دورش حدودی چقد در میاد
و این که امکانات رقاهی چی داره مثل خوابگاه وسلف و غیره و کلا وضعیتش چیجوریه

Ahmad Majidi

عضو جدید
سلام . من به موضوع ثبت صدا در دیوار سنگ ... بدونم و اینکه تا حالا تو دنیا چقدر رو این موضوع کار شده .

ania19669

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان چند سوال در مورد سجا داشتم

اول این که به طور متوسط شهریه یک ترم تو مقطع کارشناسی نا پیوسته (الکترونیک)چقدر و کل دورش حدودی چقد در میاد
و این که امکانات رقاهی چی داره مثل خوابگاه وسلف و غیره و کلا وضعیتش چیجوریه
سلام بابت سوالی که پرسیده بودین بستگی به تعداد واحداتون داره اما بین 500تا600واسه بچه های برق در میاد.خوابگاهم تازه این ترم زدن سلفم داره.محیط خیلی صمیمی و خوبی داره.موفق باشین.

بالا