مباحث پیرامون مصاحبه استخدامی شرکت نفت 92!

mahmoodras

عضو جدید
سلام دوستان
رشته های دیگه رو اگه سر بزنید میبینید که یه همچین تاپیک دارن و دارن به همدیگه کمک میکنن بر آن شدم که ما بچه های مکانیک هم چنین تایپیکی داشته باشیم که هم واسه مصاحبه آماده بشیم هم به دوستای دیگه که علاقه مند به کسب اطلاعات توی زمینه آزمون استخدامی نفت-مصاحبه-شرایط کاری هستند یه اطلاعاتی بدیم.
من خودم تکنسین مکانیک شرکت کرده بودم و نفر 5 توی سهمیه بومی بودم.Untitled.jpg

QC Inspector

عضو جدید
سلام دوستان
رشته های دیگه رو اگه سر بزنید میبینید که یه همچین تاپیک دارن و دارن به همدیگه کمک میکنن بر آن شدم که ما بچه های مکانیک هم چنین تایپیکی داشته باشیم که هم واسه مصاحبه آماده بشیم هم به دوستای دیگه که علاقه مند به کسب اطلاعات توی زمینه آزمون استخدامی نفت-مصاحبه-شرایط کاری هستند یه اطلاعاتی بدیم.
من خودم تکنسین مکانیک شرکت کرده بودم و نفر 5 توی سهمیه بومی بودم.مشاهده پیوست 160725

منم تو گروه مهندسی مکانیک سهمیه بومی نفر 34 شدم از 90 نفر قبولی.
حالا موندم واسه مصاحبه چی باید بخونم :(
میگن سوالای آسون و در حد کلیات میپرسن.

mahmoodras

عضو جدید
نگران نبش ایشالا که قبول میشی سعی کن یه مرور کلی رو تمام درسا داشته باشی و توی یه زمینه خاص هم خیلی قوی بشی.

nimaza1

اخراجی موقت
سلام
ادرس پروفایل جدیمو گذاشتم ..... اگر بازم سوالی در مورد مصاحبه نفت و یا عقیدتی و یا حتی زمانی که استخدام شدید داشتید به این ادرس پیام بدید خصوصی جوابتون رو میدم... موفق باشید

http://www.www.www.iran-eng.ir/member.php/681766-nimaza1

nimaz1

اخراجی موقت
دوستان خوب ... خوشبختانه مهرماه مصاحبه برگذار میشه و این فرصت خیلی خوبیه واسه اماده شدن واسه مصاحبه...

دوستان خوب ... خوشبختانه مهرماه مصاحبه برگذار میشه و این فرصت خیلی خوبیه واسه اماده شدن واسه مصاحبه... [/QUO
سلام خدمت همه دوستان.میدونم مصاحبه شغلیه و درخواست غیر معقولیه ولی خواهش میکنم کسانی که زودتر میرن و مصاحبه میدن ار تجربیات خودشونو مصاحبشونم دوستان دیگه را هم در جریان بذارن.من 7 ابان خراسان رضوی رسته شغلی بهره برداری نفت و گاز مصاحبه دارم.کاردانی مکانیکم و الانم موندم واقعا چی بخونم.همتون موفق و پیروز باشین.

bagheri67

عضو جدید
سلام دوستان
من این پروسه را طی کردم یعنی مصاحبه فنی و عقیدتی و ... فقط مونده جواب مصاحبه عقیدتی
از دوستان خواهش دارم اگه کسی اطلاعاتی راجع به اینکه کارایی که تو پالایش و پخش یا حتی منابعی که مطالعش میتونه واسم مفید باشه معرفی کنه
مرسی

Morteza trfi

عضو جدید
سلام دوست عزیز و همشهری عزیز
چه کتابهای برای آزمون رو خوندی میشه کمک کنی

بالا