[ ماشین حساب مدلهای CASIO- ClassPad] کلاسپد>راهنمایی و آموزش کار > رفع اشکال

alisaze

عضو جدید
درخواست نرم افزار ماشین حساب کاسیو کلاسپد330

L6336553746350.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

saman saghari

عضو جدید
سلام.
اگه کسی میتونه برنامه واسه کلاسپد بنویسه به منم یاد بده

civil.ali61

عضو جدید
کمکم کنید

کمکم کنید

سلام
من میخوام بدونم چطورمیشه متن رو ازکامپیوتربه ماشین حساب کلاس پد330منتقل کرد.ممنون میشم کمکم کنید.جوابشو لطفا یا همین جا بگید یا به آدرسهای زیر ارسال کنید(آخه خیلی لازمش دارم)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

HniArsh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام :gol::gol:

لطفا به من هم در خصوص برنامه چهارضلعی با دو قطر و پیمایش در برنامه مطلب به من کمک کنید!!!
توضیح : در برنامه پیمایش ، برنامه از ما بپرسد :
اولا :پیمایش باز است یا بسته ؟
ثانیا : پیمایش چند ضلعی است؟

با تشکر
از کمکتان تشکر میشود

یاعلی:gol::gol:

niknam_eh

عضو جدید
کسی راهنمای استفاده از class pad رو داره

shakibaa77

عضو جدید
سلام

سلام

کلاس پد ماشین حساب مهندسی جدید کاسیو هست که معمولا دفترچه راهنماش همراشه اگه نبود تهرا ن خ جمهوری یا پاساژ علاالدین میتونید تهیه کنید
من خودم دارم ولی قطوره وبدرد کپی گرفتن نمیخوره - یا حق:smile::smile:

amarantine

عضو جدید
روش حل ماتریس 4*4 با استفاده از class pad 330

روش حل ماتریس 4*4 با استفاده از class pad 330

سلام دوستان . برای حل ماتریس 4*4 با استفاده از class pad باید چه کار کرد؟ تو رو خدا جوابمو بدین ،خیلی لازمش دارم...مرسی

ramin_ch

عضو جدید
class pad

class pad

با عرض سلام خدمت دوستان عمرانی.
برانامه های بدرد بخور عمرانیه class pad رو از کجا گیر بیارم؟؟؟؟؟:surprised:

ehsanj3092

عضو جدید
آخرین ویرایش توسط مدیر:

ali_60

عضو جدید
سلام دوستان . برای حل ماتریس 4*4 با استفاده از class pad باید چه کار کرد؟ تو رو خدا جوابمو بدین ،خیلی لازمش دارم...مرسی

سلام .اگه شما کار کردن با ماتریس 2*2 رو میدونید فقط کافیه با استفاده از کیبرد ماشین حساب در همون حالت ماتریس با ایکون دو مربع روی هم تعداد ستونها و دو مربع کنار هم تعداد سطرهارو اضافه کنی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

..:: civil ::..

عضو جدید
تو رو خدا یکی جوابمو بده !! :(

سلام
نگاه تو قسمت 2D از قسمت کیبورد سمت چپ باید زبونه های پایین یکی ADV و اون یکی علامت برگشت باشهبا استفاده از ماتریس 2 در 2 یه ماتریس بنویس بعدش دو بار گزینه سمت راستی یعنی اون ماتریس 1 در 2 و دو بارم روی ماتریس 2 در 1 کنارش بزنین ماترس 4 در 4 درست میشه حالا اگه دستکاه می خوای حا کنی که دیگه راحته این ماتریس که احتمالا ماتریس ضرایب شماست به توان -1 ضرب در اون ماتریس 4 در یک که جواب هستن بکنین دست می آد .
نمی دونم متوجه منظورتون شدم و شما فهمیدین چی گفتم یا نه!
واضح تر نمی شد بگم

موفق باشید

HaQiQaT

عضو جدید
کاربر ممتاز
بلدین چطور ماشین حساب Classpad رو میشه به کامپیوتر وصل کرد؟

بلدین چطور ماشین حساب Classpad رو میشه به کامپیوتر وصل کرد؟

سلام
از عزیزان کسی سر در میاره کلاسپد رو چطور میشه به کامپیوتر وصل کرد و از طریق کامپیوتر توش فرمول و این چیزا نوشت؟

لطفا اگه بلدین حتما بگین.از خجالتتون در میام:gol:

Hadi-Hashemi

عضو جدید
سلام
از عزیزان کسی سر در میاره کلاسپد رو چطور میشه به کامپیوتر وصل کرد و از طریق کامپیوتر توش فرمول و این چیزا نوشت؟

لطفا اگه بلدین حتما بگین.از خجالتتون در میام:gol:

سلام با برنامه ClassPad Manager میتونی وصلش کنی

منم واسه 9860GII SD همین کارو میکنم موفق باشی ;)

Casio.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

HaQiQaT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام با برنامه ClassPad Manager میتونی وصلش کنی

منم واسه 9860GII SD همین کارو میکنم موفق باشی ;)

مشاهده پیوست 78868

برادر میشه بیشتر توضیح بدی؟

رفیقم اون ماشین حسابی که شما نوشتی داره.اون مموری میخوره و یه فایل هم داره راحت توش با ماشین حساب شبیه سازش مینویسم و میبریم توش

اما اگه میشه واسه کلاسپد دقیقا توضیح بده که از کجا باید تو حافظه ماشین حساب و نوشت و ذخیره کرد

ممنون

REZA.KHOSHROO147

عضو جدید
درخواست نرم افزار ماشین حساب مهندسی

درخواست نرم افزار ماشین حساب مهندسی

با تشکر

hamidiranmanesh1

عضو جدید
نحوه نوشتن با قلم کلاس پد 330

نحوه نوشتن با قلم کلاس پد 330

سلام
من یه کلاس پد 330 گرفتم میخوام بدونم چطوری میشه با قلمش داخلش نوشت؟
نرم افزار یا تنظیمات خاصی داره؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

hamid_00a

عضو جدید
سوال درمورده کلاس پد برای نوشتن با قلمش

سوال درمورده کلاس پد برای نوشتن با قلمش

سلام فکر کنم اینجا جای مناسبی واسه طرح این سوال نیست
از دوستانی کلاس پد دارن میشه نرم افزاری که بشه با قلمش تو محیط ماشین حساب نوشت بگن چیه؟
یعنی این امکان رو بده بشه با قلم نوشت یا شکل کشید ممنون

Body Guard

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
من یه کلاس پد 330 گرفتم میخوام بدونم چطوری میشه با قلمش داخلش نوشت؟
نرم افزار یا تنظیمات خاصی داره؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوست من
طرز کارش که خیلی راحته ، شما حتی می تونین با انگشت هم به جای قلم تایپ کنید ، دقیقا مشکلتون چیه الان؟
یه سری تنظیمات داره که بیشتر مربوط میشه به نور زمینه و قرار گیری اعداد به صورت مهندسی و یا غیر مهندسی و درصد اعشار محاسبه شده ( همون گرد کردن) دقیقا مشکلتون چیه ، دوست من ؟
راستی من برای بار دوم ماشین حسابمو ( طی 3 هفته اخیر ) بلند کردند ( تو دانشگاه !!!!!!!!!!1 و سر کلاس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) خدا نگذره ازشون ، ( هر دوتاشون هم 5800 بودند)
باید باز برم ماشین حساب بخرم ، اما این بار قصد دارم کلاس پد 330 بخرم و یا یه مدل پایین ترش که الان دقیقا یادم نیست چیه اسمش اما قادر به رسم گراف هستش
حالا دو تا سوال داشتم ازتون :
1- به نظرتون کلاس پد 330 به کار ما میاد ؟
2- چند خریدینش!

omid_eng

عضو جدید
کمک

کمک

سلام بچه ها کمکم کنید چجوری میتونم cos زاویه 89 درجه و 0 دقیقه و 30 ثانیه رو تو کلاس پد محاسبه کنم

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
دانلود شبیه ساز ماشین حساب ClassPad به همراه کتاب آموزش

کلاس پد یکی از قدرتمندترین ماشین حسابهای فوق پیشرفته مجهز به قلم نوری است. بنابراین در صورت در اختیار داشتن آن دیگر مشکلی به نام ” انجام محاسبات، حتی خیلی پیچیده” وجود ندارد و به عبارتی دیگر می توانید سخت ترین مسائل را نیز حل کنید. بعضی افراد تصور می کنند که یادگیری کار با کلاس پد در مدت زمانی محدود (مثلا در شب امتحان!) کاملا امکان پذیر است. ممکن است شما بتوانید با اطلاعاتی که در مورد کلاس پد در مدتی کوتاه بدست می آورید از آن استفاده کنید، اما به علت دلیل اینکه کلاس پد دارای بستر نرم افزاری نسبتا پیچیده ای است و دارای تنظیمات مختلفی است ممکن است استفاده از آن برای کاربر نتیجه عکس دهد. به عبارت دیگر ممکن است به دلیل به هم خوردن یکی از تنظیمات آن جواب های دیگری در محاسبات به شما بدهد یا ممکن است در آزمون سیستم کلاس پد دچار مشکلی شود که نتوانید مشکل آن را رفع کنید.

برای دانلود دانلود شبیه ساز ماشین حساب ClassPad کافیست روی لینک زیر کلیک نمایید. Download

برای دانلود کتاب آموزش کار با این ماشین حساب روی لینک زیر کلیک نمایید. Download

منبع : وبلاگ مهندسی آب - محسن علی بیگی

آخرین ویرایش:
بالا