[ ماشین حساب مدلهای CASIO - ALGEBRA ] الجبرا >راهنمایی و آموزش کار >رفع اشکال

asis915

عضو جدید
[h=1]سلام اموزش برنامه نویسی ماشین حساب algebra fx2.0 plus اگه میشه برام بزاریدکه خیلی گیرکردم
[/h] چه طوری توبرنامه نویسی ازیک فرمول توفرمول دیگه استفاده کنم؟برنامه نویسی فرمول های مهندسی پی خیلی سخته لطفا راهنمایی کنید

sinabestwizard

عضو جدید
سلام بچه ها
آقا با این ماشین حساب الجبرا میشه تقلب کرد یعنی اینکه سوال و جوابهای درسامونو مثل ریاضی و معادلات دیفرانسیل و ترمودینامیک و .... توش نوشت،برد سر جلسه امتحان؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

peji33

عضو جدید
سلام -
میشه بیزحمت نحوه ذخیره سازی چندین معادله در ماشین حساب که با نام خاصی انجام شود و به روش عددی نیوتن رافسون را بگویید

mohammad behjat

عضو جدید
دوست عزیز ممنون از تایپیک خیلی عالیتون اگه ممکنه نحوه انتگرال گیری ( ساده ، معین ، نامعین ، جزء به جزء ، چند گانه و.... ) را آموزش بدید ممنون از لطفتون

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی کتابچه آموزشی و شبیه ساز ماشین حساب کاسیو 5800 رو داره؟

hamidreza.np

عضو جدید
rahnamaie mashin hesab algebra fx 2.0

rahnamaie mashin hesab algebra fx 2.0

salam mishe lotf konid va rahnamaie konid ke 2 moadele va 3 majhol ro chetori mishe hesab kard chon maashin hesab kamtar az 3 moadele ro hal nemikone mamnon doste aziz

VAHID33

کاربر فعال
ALGEBRA FX2

ALGEBRA FX2

سلام

کسی از دوستان میدونه ضرب 2 ماتریس با الجبرا به چه صورت انجام میشه؟؟؟؟

یه سوال دیگه...ماشین حساب 5800هم توانایی ضرب ماتریس ها رو داره؟؟؟؟؟

ممنون

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
سلام

ممنون

با سلام .......

دوست من مهندس وحید ...........عزیز ............یک نگاه به این تاپیکها بینداز ................. و دوست من قبل از ارسال تاپیک یک جستجوی کوچک توی تالار عمران انجام بده ........... زودتر نتیجه میگیری ..........و پستها ........هم در مسیر خودش زده میشه ...............درود برشما دوست عزیز .......

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon2.gif [ ماشین حساب مدلهای CASIO - FX - PA- P] راهنمایی و آموزش کار > رفع اشکال>4500>5500

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon2.gif [ ماشین حساب مدلهای CASIO - ALGEBRA ] الجبرا >راهنمایی و آموزش کار >رفع اشکال

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon2.gif [ ماشین حساب مدلهای CASIO- ClassPad] کلاسپد>راهنمایی و آموزش کار > رفع اشکال

VAHID33

کاربر فعال
سلام

ممنون از راهنمایی تون......ولی من هنوز جواب سوال هامو نگرفتم.

irestorer

عضو جدید
سلام

ممنون

1- ابتدا با کلید F1 دو ماتریس تعریف می کنید (مثلا A و B) و سپس از دستور Mat A*Mat B استفاده می کنید (Shift+2)

2- بله 5800 هم توانایی ضرب ماتریس را داره (این خیلی قابلیت ساده ای هست و هر ماشین حساب پیشرفته ای داره)

mahsan92

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
منم برنامه هارو میخوام!البته به اضافه ی برنامه واسه طراحیه کامل یه سد خاکی

reza1107

کاربر فعال مهندسی عمران ,
درودبرهمگی
زمان دانشجویی برنامه دانه بندی خاک رو خودم نوشتم
فرمت برنامه نویسی رو بدونین هرچی بخواین میشه نوشت
.

sonia_h

عضو جدید
سلام میشه لطفا بهم بگید صفحه گستردش چه جوریه و چه جوری میشه باهاش کار کرد؟ واسه امتحان مکانیک خاک میخوامش
و همین طور چه جوری میتونم فرمولامو توش ذخیره کنم؟
ممنون

maryamkarami

عضو جدید
ماشين حساب الجبرا كتاب راهنما داره هم فارسي هم انگليسي.چرا از كتاب استفاده نمي كنيد؟

Ƨ0RΣӤɅ

عضو جدید
سلام

توی این سایت برنامه های زیادی در مورد مهندسی عمران برای ماشین حساب الجبرا هست ولی متاسفانه برای ماشین حساب تکزاس نتونستم چیزی پیدا کنم. راهی هست که بشه از برنامه های الجبرا روی ماشین حساب TI NSPIRE CAS TOUCHPAD استفاده کرد؟

با تشکر فراوان :smile:

سلام
نه نمیشه ،

Ƨ0RΣӤɅ

عضو جدید
سلام دوستان
به شدت به آموزش (فارسی) ماشین حساب casio مدل ALGEBRA FX 2.0 PLUS نیاز دارم:warn:

مخصوصا حل معادلات و حل ماتریس

در ضمن آموزشش اگه کامل و در مورد همه قسمت هاش باشه عالیه
وگرنه یه جوری باشه که حداقل یه اطلاعات کلی در مورد ماشین حساب بده

عکس ماشین حساب هم این پایین میذارم

خیلی ممنون میشم کمکم کنید:gol::redface:;)

از فروشنده های ماشین حساب بگیرید
اگر به این ماشین حساب وارد نیستید استفاده نکنید چون حتما تو عملیات ها اشتباه خواهید کرد از کاسیو 5800 استفاده کنید

بالا