ماجرای شاهدانه و یاد گرفتن واژه علم کثیف از طرف من

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
حجمش زیاد بود

مجبور شدم اینجوری بنویسم :

کانابیس چیست؟

من با این گیاه خیلی خاطره دارم. یعنی یکی از دوستام هر روز از این گیاه مصرف می کرد. این گیاه همون شاهدانه هست.راستی واقعا شاهدانه به نظر من خوشمزه هست. میگن دانه های خشخاش هم خوشمزه هستند. من که نخوردم. امیدوارم یک روزی به من مجوز بدن تا خشخاش بکارم تا بخورم ببینم چه مزه ای داره اخه تعریفشو زیاد شنیدم. البته به دانشجویان رشته گیاهان دارویی مجوز کشت خشخاش رو می دهند اما با 1000 تا درد سر و مجوز از وزارت بهداشت و نیروی انتظامی ..... بی خیال زیاد نوشتم...
در این رشته از علم هم میتونیم خوب استفاده کنیم هم بد !!! این مقاله و داستان من علم کثیف رو نشونمون میدن
مثلا گیاه همین گیاه شاهدانه که مطلبی در موردش بخونید. دوست من هم از وقتی فهمید شاهدانه این خاصیت رو داره متاسفانه رفت سراغ شاهدونه ..... البته اینم بگم که در نوشته پایین نوشته شده این گیاه اعتیاد آور هست ولی به اعتقاد من به دوستم که اثر نکرد. البته دوست من این گیاه رو به صورت ناخالص مصرف میکرد و دانه های شاهدانه رو می خورد یک موقع فکر نکنید رفته سراغ ماری جوانا و .... اینم بگم من دوست سیگاری هم ندارم. نمی دونم این چطوری از آب دراومده !!!!!!!!! یک همدوره کاردانی بود و بس دیگه الان 2 سالی هست ازش خبر ندارم.

حالا ادامه ماجرا به شیوه علمی :

کانابیس چیست؟

برای خوندن ادامه ماجرا به دلخواه یکی از فایل های زیر را بگیرید و بخونید:

پیوست ها

• شاهدانه و علم کثیف.doc
    55 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • shahdoneh.pdf
    65.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

baran_2013

عضو جدید
موافقم با این حرفتون:در این رشته از علم هم میتونیم خوب استفاده کنیم هم بد!!! سرکلاس هر وقت به همچین گیاهانی میرسیدیم استادمون وقت بیشتری واسه این مباحث میذاشت:(

بالا