مؤسسه آموزش عالي غير انتفاعي كار (واحد قزوين)

#HAEK#

کاربر فعال مهندسی نساجی
:)معرفي مؤسسه آموزش عالي كار قزوين:)
دانشگاه من:que:
تعليم و تربيت منظم و به دنبال آن پژوهش و تحقيق مستمر فرآيند ارزشمندي است كه ميتوان بوسيله آن به درك حقايق عالم و تشخيص ارتباط ميان پديده ها نائل شد . از اين رو است كه ارتقاء كيفيت نظام آموزشي زمينه ساز توسعه و پيشرفت جامعه مي شود از طرف ديگر يكي از جنبه هاي ارتقاي كيفيت نظام آموزشي ايجاد بستري مناسب براي رشد و ترویج فرهنگ خلاقيت و نوآوري براي توسعه فنآوريهاي گوناگون علمي است و بي شك امروزه تعليم و تربيت و پرورش خلاقيت ، بدون مدد گرفتن از افراد خبره امري ناممكن است .
از اين رو دست اندركاران جامعه كارگري طبق مجوز رسمي شوراي گسترش آموزش عالي در سال 1374 بمنظور تربيت و پرورش نيروهاي خلاق و ماهر ، ايجاد پل ارتباطي ميان دانشگاه و صنعت و ارتقاي سطح فرهنگ و دانش جامعه مؤسسه آموزش عالي كار را تاسيس نمودند .
مؤسسه آموزش عالي كار يك مؤسسه غير دولتي غير انتفاعي است كه كليه قوانين و مقررات آن مصور شوراي عالي انقلاب فرهنگي و وزارت علوم ، تحقيقات و فنآوري مي باشد .
مؤسسه آموزش عالي كار با سه واحد آموزشي در استانهاي زنجان ( شهر خرمدره ) ، قزوين ( شهر صنعتي البرز ) ، رفسنجان مي كوشد تا با فرآهم كردن امكانات آموزشي مناسب با برنامه ها و تجهيزات پبشرفته سمعي و بصري ، سايت هاي كامپيوتر و ايجاد دوره هاي آموزشي و برنامه بازديد علمي از كارخانه هاي مختلف به کمک انجمن های دانشجویی و راه اندازي كارگاههاي مختلف براي انجام واحدهاي عملي ، گامهاي مؤثري جهت ارتقاء امور آموزشي و پژوهشي دانشجويان تا سطح مطلوب بردارد .
در اين مسير ، مديران اين مؤسسه با بهادادن به نسل جوان و دانشجويان ، آنها را براي فردايي بهتر آماده مي كنند .
از اين رو وجود تشكل هاي دانشجوئي از جمله انجمن علمی صنعتی نساجی ، براي برگزاري سمينارها وسخنراني ها در مورد مسائل عمومي و تخصصي رشته ها ، تهيه مقالات براي مجله هاي مختلف سراسر كشور و چاپ نشريات دانشجوئي مانند نشریه تخصصی رشته نساجی بنام پرنیان كه به همت استادان مجرب و دانشجويان فعال این رشته به وجود آمده را مي توان از جمله فعاليت هاي گروهي دانشجوئي و معاونت پژوهشي ذكر كرد .
آموزش خوب محصول يك محيط سالم فرهنگي است اين بستر مهيا نمي گردد مگر با تشخيص ضرورتها و برنامه ريزي صحيح و مدون و متناسب با زمان و روحيه دانشجويان و كارمندان ، از اين رو اين مؤسسه با داير كردن نمايشگاهها و فروشگاههاي كتاب و آثار هنري ، ايجاد هسته هاي مشاوره با همكاري استادان با تجربه در زمينه هاي تحصيلي ، شغلي ، ازدواج ، مشكلات ناشي از بلوغ ، جلسات پرسش و پاسخ با حضور استادان و دانشجويان ، برگزاري اردوهاي تفريحي ، سياحتي ، مذهبي به مناطق مختلف كشور ، اعزام دانشجويان به مسابقات آموزشي مختلف به کمک انجمن های دانشجویی ، مقدمات باروري و خلاقيت روح و روان دانشجويان را فراهم نموده است .
سازمان مركزي

سازمان مركزي وظيفه هدايت و راهبري واحدهاي مختلف را بر عهده دارد و كارهاي ستادي واحدها در اين مركز انجام مي شود . دفتر رياست ، معاونت آموزش ، معاونت پژوهشي ، معاونت دانشجوئي _ فرهنگي ، معاونت اداري _ مالي در آن مستقر است .
نشاني : تهران . خيابان احمد قصير
( بخارست ) . خيابان دوازدهم . شماره 18

پیوست ها

• 564654456.jpg
    564654456.jpg
    81.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

nargesh

عضو جدید
رشته؟

رشته؟

سلام دانشگاه شما چه رشته هايي داره؟
من كارداني صنايع غذايي هستم مي خواستم بپرسم كارشناسي اين رشته رو ميگيره؟ يا داره ؟

mohsen64

عضو جدید
دانشگاهه مزخرفیه خصوصا واحد خرمدره ، پیشنهاد میکنم اگه کسی خواست درس بخونه واحد خرمدره رو بی خیال بشه. من خودم قبلا 1 ترم اونجا خوندم پشیمون شدم.

Moonlight3311

عضو جدید
من دانشجوی دانشگاه کار واحد قزوین هستم اینم چیزایی که من میدونم :
خوبیش : توی الونده و جای پرتی نیست . روبه روش کافی نته و چنتا لوازم تحریری که اگه بچه های معماری چیزی جا گذاشتن میشه راحت برن و وسیله شونو بخرن . از خوابگاه دخترانه تا دانشگاه 10 دقیقه پیاده راهه و نزدیکه . 4 تا ساختمون داره که چهارمیش جدیده و آتلیه است فضای کارگاهش بزرگه من که راحت بودم سر درسای عملی. بوفه و سلف داره . کتابخونه اش از سالن مطالعه جداست . استادای خوب داره استاد بیخیال یا استادی که الکی نمره میده هم داره ولی اگه درسخون باشی نمره خودتو میگیری . مدیر گروه رشته معماریمون خییییلی عالیه همه ازش راضین به حرف بچه ها گوش میده تا جایی که بتونه مشکلارو حل می کنه .
بدیش : حراستش عجیبه اگه حالش خوب باشه بهت کاری نداره ولی اگه بد باشه خیلی بهت گیر میده . که ینی شانسیه . یه مشکل بزرگی که داره اینه که سالن مطالعه اش بدون سرپرسته و بچه های دانشگا همش با صدای بلند حرف میزنن یا غذا می خورن ! من ترم اول که اومدم خودشون واسم انتخاب واحد کردن و 18 واحد رو توی 4 روز انداختن و یه روز فقط واسه یه درس می رفتیم . البته نمی دونم ترم جدید که خودم انتخاب واحد می کنم چه جوری میشه . بوفه اش گرون میده غذاهارو بهتره از رستورانای اطراف دانشگا یا از خونه غذا بخوری . انتشاراتشم یکم گرون میگیره و بچه ها میرن بازم روبهرو دانشگاه برگه کپی بگیرن . با اینکه اکثر کلاسای ساختمانها خالین ولی بعضی کلاسارو طبقه بالا میذارن و باید مثلا تا طبقه 4 بری و برگردی (من که زانوم ضعیفه این مشکلو داشتم حالا بقیه رو نمی دونم )

9356769

عضو جدید
رشته ی مکانیک خودرو هم واسه کارشناسی ناپیوسته داره؟

راسته میگن این موسسات غیر انتفاعی بیشتر جنبه ی پولی داره و اگر یه دانشگاه ازاد خوب بری بهتره؟؟؟؟؟

nesvaaa

عضو جدید
دوستان درانتخاب رشته امسال اگر انتخاب من به رشته صنایع این دانشگاه برسد قبول میشوم لطفا اگر اطلاعاتی درمورد دانشکده صنایع این دانشگاه دارید برایم بنویسید.نمیدانم درست انتخاب کرده ام یانه ؟ باید ازتهران به انجا بروم .ایا سرویس رفت وامد به تهران دارد؟ سطح علمی اساتید چگونه است؟لطفا ازراهنمایی وارائه اطلاعات دریغ نورزید .
ازهمه شما تشکر میکنم

Moonlight3311

عضو جدید
دوستان درانتخاب رشته امسال اگر انتخاب من به رشته صنایع این دانشگاه برسد قبول میشوم لطفا اگر اطلاعاتی درمورد دانشکده صنایع این دانشگاه دارید برایم بنویسید.نمیدانم درست انتخاب کرده ام یانه ؟ باید ازتهران به انجا بروم .ایا سرویس رفت وامد به تهران دارد؟ سطح علمی اساتید چگونه است؟لطفا ازراهنمایی وارائه اطلاعات دریغ نورزید .
ازهمه شما تشکر میکنم
سرویسش اصلا جالب نیس . بچه ها چن دفه درگیری داشتن باهاشون سر سرویس . باید با اتوبوس خودت از تهران بیای تا قزوین . ولی صنایع دانشگاه ما قویه چنتا از دوستام با رتبه خوب کارشناسیشونو قبول شدن دانشگاه روزانه .

بالا