لیگ قهرمانان اروپا

لیگ قهرمانان اروپا

• آرسنال

رای: 8 6.0%
  • منچستر يونايتد

رای: 14 10.4%
  • چلسي

رای: 12 9.0%
  • ليورپول

رای: 2 1.5%
  • رئال مادريد

رای: 40 29.9%
  • بارسلونا

رای: 34 25.4%
  • آث ميلان

رای: 13 9.7%
  • يوونتوس

رای: 9 6.7%
  • اينتر ميلان

رای: 2 1.5%
  • آ اس رم

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    134

amirfaryad

عضو جدید
barselona0-4bayern munich
real madrid1-4dortmond

man ke khodam tarafdare barselonam..... faje'e boood in almana cheghad ghavian:cry:

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
barselona0-4bayern munich
real madrid1-4dortmond

man ke khodam tarafdare barselonam..... faje'e boood in almana cheghad ghavian:cry:

قوی که هستند ولی قضیه کمی مشکوکه!! مخصوصا دورتموند که دور قبلی به زور و با اینکه تا دقیقه 90 2-1 از مالاگا عقب بود 3-2 برد.حالا اومده 4 تا به رئال زده!! تا لازی دیشب رئالیا اصلا بازی نکردند!! حالا بایرن مونیخ رو میشه گفت واقعا قویه.ولی دورتمند در حدی نبود که 4-1 رئال رو بزنه!!!!

amirfaryad

عضو جدید
قوی که هستند ولی قضیه کمی مشکوکه!! مخصوصا دورتموند که دور قبلی به زور و با اینکه تا دقیقه 90 2-1 از مالاگا عقب بود 3-2 برد.حالا اومده 4 تا به رئال زده!! تا لازی دیشب رئالیا اصلا بازی نکردند!! حالا بایرن مونیخ رو میشه گفت واقعا قویه.ولی دورتمند در حدی نبود که 4-1 رئال رو بزنه!!!!

این قبول که رئال اصلا خووووب بازی نکرد اما دورتموند واقعا فوق العاده بود کامتا بازیو توو دست داشتو رئالو مهار کرده بود

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با این تفاسیر و اتفاقات
فینال آلمانی میشه
.
.
.
.
مورینیو قبلا تو مرحله 1/4 گفته بود حاضرم قرعه با مونیخ و بارسا بهم بهوره ولی دورتموند نیاد بالا :|

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
.
.
.

جدا نکنه فوتبال اسپانیا افت میکنه و دور دوره آلمانی ها بشه ... :que::warn:

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
این قبول که رئال اصلا خووووب بازی نکرد اما دورتموند واقعا فوق العاده بود کامتا بازیو توو دست داشتو رئالو مهار کرده بود

دورتموند فوق العاده بود.ولی اینکه 4 تا گل بزنه عجیب بود!! اونم با وجود تیمی که اصلا چهره شاخصی نداره.میگم که به این مرحله رسیدنشم با اقبال بود.تیمی که مالاگا رو بزحمت حذف میکنه میاد 4 تا به رئال میزنه!! بایرن مونیخ قضیش فرق میکنه.بایرن واقعا تیم قدریه.بازیکناشم قدرند.سال پیشم باید قهرمان میشد ولی خب بدشانسی اورد. بایرن واقعا کم وکسری نداره.من نمیدونم چرا میخوان گواردیولا رو بیارند .در حالی که تو آلمان که اول شدند.تو 2 تا جامم که مدعی اولند!!!ولی دورتموند قضیش قابل مقایسه با بایرن نیست!! در کل لیگ اروپا هم مثل اینکه قراره چند سال یکبار یه دستی بهش بزنند و خرابش کنند!!!!

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
فینال:

رئال مادرید _ بایرن مونیخ
;)
البته ، توی سانتیاگو برنابئو میزنیم دورتمندو ولی به شرطی که یه گلم نخوریم ، اگه یه گل بخوریم به نظر من بازی تمومه و دورتمند میاد بالا
فقط من موندم مورینیو چه مرگشه که کاسیاسو بازی نمیده
آخه اصلا لوپز و کاسیاس قابل مقایسه نیستن ، گل اول و دومو دیدین ؟؟؟؟؟ گل دوم بخصــــوص اصلا توپ رو پای این یارو اسمش نوک زبونمه ( ولش کن اصلا :D ) نیومد شانسی رفت توی دروازه اونوقت واکنش لوپز چی بود ؟؟؟؟؟؟؟
عین میرزاپور که تو جام جهانی هرچی گل میخورد دستشو میگرفت بالا میگفت آفسایده ، عین همون بود
یعنی کاسیاس توی زمان مصدومیتشم میتونست اون توپو بگیره که نگرفت
من فک کنم چون این آخریا هی کاسیاس میگفت رونالدو میخواد بره ، مورینیو میخواد بره ، هی شایعه میکرد ، واس خاطر همون باشه که مورینیو بهش بازی نمیده

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
;)
البته ، توی سانتیاگو برنابئو میزنیم دورتمندو ولی به شرطی که یه گلم نخوریم ، اگه یه گل بخوریم به نظر من بازی تمومه و دورتمند میاد بالا
آخه اصلا لوپز و کاسیاس قابل مقایسه نیستن ، گل اول و دومو دیدین ؟؟؟؟؟ گل دوم بخصــــوص اصلا توپ رو پای این یارو اسمش نوک زبونمه ( ولش کن اصلا :D ) نیومد شانسی رفت توی دروازه اونوقت واکنش لوپز چی بود ؟؟؟؟؟؟؟
عین میرزاپور که تو جام جهانی هرچی گل میخورد دستشو میگرفت بالا میگفت آفسایده ، عین همون بود
من فک کنم چون این آخریا هی کاسیاس میگفت رونالدو میخواد بره ، مورینیو میخواد بره ، هی شایعه میکرد ، واس خاطر همون باشه که مورینیو بهش بازی نمیده

خوبی تو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فینال آلمانیه
قهرمانم دوست دارم بایرن بشه البته دورتموند بیشتر حقشه
مهم اینه که آلمان اسپانیارو داغون کرد و نشون داد آلمان همیشه آلمانه!!!!!!!!!!!

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
;)

سلام دوست عزیزم. نگران نباش. حتما" در بازی برگشت تلافی می کنیم.

گل هایی هم که این دروازه بانه خورد خیلی ناشیانه بود و روز روزِ دورتموند

بود. حالا چرا مورینیو کاسیاس رو بازی نمیده به خاطر اینه که آقای خاصه

و خیلی مغرور. هیچ وقت غرور و انتقام شخصی معنای نظم و انضباط

نمیده. در ضمن من از آلمان ها و حتی تیم ملی شون متنفرم.

اونا هنوز آدم نشدن و ناسیونالیست و فاشیستن.

آخرین ویرایش:

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام دوست عزیزم. نگران نباش. حتما" در بازی برگشت تلافی می کنیم.

گل هایی هم که این دروازه بانه خورد خیلی ناشیانه بود و روز روزِ دورتموند

بود. حالا چرا مورینیو کاسیاس رو بازی نمیده به خاطر اینه که آقای خاصه

و خیلی مغرور. هیچ وقت غرور و انتقام شخصی معنای نظم و انضباط

نمیده. در ضمن من از آلمان ها و حتی تیم ملی شون متنفرم.

اونا هنوز آدم نشدن و ناسیونالیست و فاشیستن.

سلام
دوست عزیز چرا سیاسیش میکنی؟
فاشیستن؟ خوب باشن
مهم اینه کشورشون و فوتبالشون پیشرفتس

بعدشم
خداییش باید منصف بود
من خودم طرفدار منچسترم اما تو بازیه الان بایرن و دورتموندو با النه رئال و بارسا یکی میدونی؟
ما که فاشیسم نیستیم لااقل منصف باشیم...

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوست عزیز چرا سیاسیش میکنی؟
فاشیستن؟ خوب باشن
مهم اینه کشورشون و فوتبالشون پیشرفتس

بعدشم
خداییش باید منصف بود
من خودم طرفدار منچسترم اما تو بازیه الان بایرن و دورتموندو با النه رئال و بارسا یکی میدونی؟
ما که فاشیسم نیستیم لااقل منصف باشیم...

درباره قدرت فوتبال آلمان بحثی نیست.ولی یه نکته ظریفی وجود داره.اونم این هست که امسال بایرمونیخ هیچ رقیبی تو آلمان نداشت . و بدون هیچ فشار و خستگی قهرمان شد.مشکل رئال بارسا و رئال این هست که تیماشون دچار افت بدنی شدند.خصوصا اینکه تو انتهای فصل هم هستند.اگه دقت کنید بارسا تو لیگ قهرمانان بارسای آماده نبود.خصوصا تو بازی با تیم نه چندان مطرح پاریسن ژرمن که بزور صعود کرد!!! و تو لیگ هم رویارویی پیاپی رئال و بارسا قدرت دوتیم رو گرفته!!!ولی امسال بایرن مشکلی به نام خستگی و رقیب رو نداشت.به نظرم اگه بارسا و رئال اگه از لحاظ بدنی کم نمیووردند میتونستند راحت برند فینال.
سال پیش هم رئال و بایرن تو این مرحله به هم خوردند.ولی چون مصادف شده بود با بازی رئال و بارسلون تو اسپانیا این تیم نتونست از پس بایرن بر بیاد!!!

ولی بنظرم سطح فوتبال اسپانیا هنوزم از آلمان بالاتره

آشنا....

عضو جدید
کاربر ممتاز
درباره قدرت فوتبال آلمان بحثی نیست.ولی یه نکته ظریفی وجود داره.اونم این هست که امسال بایرمونیخ هیچ رقیبی تو آلمان نداشت . و بدون هیچ فشار و خستگی قهرمان شد.مشکل رئال بارسا و رئال این هست که تیماشون دچار افت بدنی شدند.خصوصا اینکه تو انتهای فصل هم هستند.اگه دقت کنید بارسا تو لیگ قهرمانان بارسای آماده نبود.خصوصا تو بازی با تیم نه چندان مطرح پاریسن ژرمن که بزور صعود کرد!!! و تو لیگ هم رویارویی پیاپی رئال و بارسا قدرت دوتیم رو گرفته!!!ولی امسال بایرن مشکلی به نام خستگی و رقیب رو نداشت.به نظرم اگه بارسا و رئال اگه از لحاظ بدنی کم نمیووردند میتونستند راحت برند فینال.
سال پیش هم رئال و بایرن تو این مرحله به هم خوردند.ولی چون مصادف شده بود با بازی رئال و بارسلون تو اسپانیا این تیم نتونست از پس بایرن بر بیاد!!!

ولی بنظرم سطح فوتبال اسپانیا هنوزم از آلمان بالاتره
;)
درسته منم بیشتر ضعف بدنی رو عامل ناکامی نماینده های اسپانیا میدونم.مصدومیت های بازیکنای مطرح هم میتونه عامل تاثیرگذاری بوده باشه. مسی هنوز مسی آماده نشده بود...
منم سطح فوتبال اسپانیا رو بالاتر از آلمان میدونم.

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
;)
درسته منم بیشتر ضعف بدنی رو عامل ناکامی نماینده های اسپانیا میدونم.مصدومیت های بازیکنای مطرح هم میتونه عامل تاثیرگذاری بوده باشه. مسی هنوز مسی آماده نشده بود...
منم سطح فوتبال اسپانیا رو بالاتر از آلمان میدونم.

در بالاتر بودن سطح فوتبال اسپانیا هیچ شکی نیست
اما همونجور که توی پستم گفتم باید منصف بود
من حرفم مقایسه این 2 بازی با هم بود
و البته اینو میدونم که به قول شما خستگی تیم و به نظر من:نازو اداهای مورینیو و مشکلاتش با بازیکنای تیم بی تاثیر نبوده

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبی تو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فینال آلمانیه
قهرمانم دوست دارم بایرن بشه البته دورتموند بیشتر حقشه
مهم اینه که آلمان اسپانیارو داغون کرد و نشون داد آلمان همیشه آلمانه!!!!!!!!!!!
مث اینکه تو بهتری ، اونوقت با چه سنگ محکی میگی آلمان اسپانیا رو داغون کرد؟؟؟؟
به دوتا دوتا قهرمانی توی اروپا اونم پشت سر هم اسپانیا میگی یا قهرمانی جام جهانی ؟؟؟ یا شایدم رتبه بندی فیفا ؟؟؟
آلمان توی این دو دوره متوالی که اسپانیا قهرمان اروپا شد چندم بود ؟
توی جام جهانی چندم شد ؟
رتبه اسپانیا اوله توی رده بندی فیفا ، حالا آلمان چندمه ؟
اگه منظورت تیمهاست که اونم باید بگم
آلمانیا این چند سال کجا بودن توی اروپا ؟ چند ساله تیم آلمانی قهرمان لیگ قهرمانان نشده ؟؟؟؟؟
توی رتیه بندی فیفا جای تیمهای آلمانیه کجاست ؟؟؟ بارسا اوله رئال دوم
بعد اونوقت با دوتا برد توی خونه میگی آلمان اسپانیا رو داغون کرد ؟؟؟؟ :biggrin:

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مث اینکه تو بهتری ، اونقت با چه سنگ محکی میگی آلمان اسپانیا رو داغون کرد؟؟؟؟
به دوتا دوتا قهرمانی توی اروپا اونم پشت سر هم اسپانیا میگی یا قهرمانی جام جهانی ؟؟؟ یا شایدم رتبه بندی فیفا ؟؟؟
آلمان توی این دو دوره متوالی که اسپانیا قهرمان اروپا شد چندم بود ؟
توی جام جهانی چندم شد ؟
رتبه اسپانیا اوله توی رده بندی فیفا ، حالا آلمان چندمه ؟
اگه منظورت تیمهاست که اونم باید بگم
آلمانیا این چند سال کجا بودن توی اروپا ؟ چند ساله تیم آلمانی قهرمان لیگ قهرمانان نشده ؟؟؟؟؟
توی رتیه بندی فیفا جای تیمهای آلمانیه کجاست ؟؟؟ بارسا اوله رئال دوم
بعد اونقت با دوتا برد توی خونه میگی آلمان اسپانیا رو داغون کرد ؟؟؟؟ :biggrin:

خوبم
خوبه خوب!

دوست عزیز قرار نیست کل کل کنیم که
من خودم طرفدار منچسترم
بازیای رئال و بارسا رو هم دنبال میکنم

اگه قرار باشه رئال یا بارسا با این بازیکنایی که دارن قهرمان نشن خوب باید درشونو ...!
هرچی ستارس جمع کنی
مربی معروفو مشهور بیاری بعد 4تا بخوری خنده داره
بعدشم من گفتم این دوبازی نشون داد که کی پیشرفت کرده و کی پسرفت!
اونموقع که آلمان قهرمان جام جهانی میشد اسپانیا آرزوش اومدن جز 4تیم بود
اصن اسپانیا اونموقع وجود داشت یا مستعمره بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
رده بندی فیفا ملاکته دوست عزیز؟
خودتم میدونی رده بندیش الکیه
شما لیست 10 تیمو ببین
واقعا این 10 تیم همشون به حق جز 10 تا قرار گرفتن؟؟؟؟
بارسا و رئال تا ابد برترین باشن
همین که 4 تا گل بخورن باید تاسف خورد
که مثلا کاسیاسو بازی نمیده
یا مثلا
گواردیولا رو دک میکنن و تیتو رو میارن

حالا واقعا به نظر خودت نتایج الانه بارسا یا قهرمانی امسالش تو لیگ به خاطر تیتوء؟
معلومه که نه
پایه این تیمو گواردیولا بنا کرد

ما باید تیمی رو قهرمان بدونیم که حقشه
همین که دورتموند تونست این کارو بکنه واقعا حقشه قهرمانم بشه
باز میگم
من طرفدار دورتموندو بایرنم نیستم

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبم
خوبه خوب!

دوست عزیز قرار نیست کل کل کنیم که
من خودم طرفدار منچسترم
بازیای رئال و بارسا رو هم دنبال میکنم

اگه قرار باشه رئال یا بارسا با این بازیکنایی که دارن قهرمان نشن خوب باید درشونو ...!
هرچی ستارس جمع کنی
مربی معروفو مشهور بیاری بعد 4تا بخوری خنده داره
بعدشم من گفتم این دوبازی نشون داد که کی پیشرفت کرده و کی پسرفت!
اونموقع که آلمان قهرمان جام جهانی میشد اسپانیا آرزوش اومدن جز 4تیم بود
اصن اسپانیا اونموقع وجود داشت یا مستعمره بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
رده بندی فیفا ملاکته دوست عزیز؟
خودتم میدونی رده بندیش الکیه
شما لیست 10 تیمو ببین
واقعا این 10 تیم همشون به حق جز 10 تا قرار گرفتن؟؟؟؟
بارسا و رئال تا ابد برترین باشن
همین که 4 تا گل بخورن باید تاسف خورد
که مثلا کاسیاسو بازی نمیده
یا مثلا
گواردیولا رو دک میکنن و تیتو رو میارن

حالا واقعا به نظر خودت نتایج الانه بارسا یا قهرمانی امسالش تو لیگ به خاطر تیتوء؟
معلومه که نه
پایه این تیمو گواردیولا بنا کرد

ما باید تیمی رو قهرمان بدونیم که حقشه
همین که دورتموند تونست این کارو بکنه واقعا حقشه قهرمانم بشه
باز میگم
من طرفدار دورتموندو بایرنم نیستم
معلومه که نه ، من کلا شبی 1 ساعت میام تو باشگاه تا جواب پیامامو بدم بعلاوه چندتا پست ، و اصلا نمیخوام کل کل کنم ، کل کل واسه زمانی بود که روزی چندساعت آن بودم ، هنوز پستاش موجود هست ....
من طرفدار ردالم ، اما اینکه میگی اینهمه بازیکن جمع کنن ، بارسلونا اکثر بازیکنهای درست حسابیش مثل مسی و ژاوی و اینیستا و پویول رو خودش ساخته و جمع نکرده
اونوقت یه سوال ؟ یوپ هانکس معروف نیست ؟ مربی دورتمند معروف تره یا جوردی رورا یا اصلا نه ، مربی دورتمند معروف تره یا تیتو ؟
اگه از این دوبازی نتیجه گرفتی که کی پیشرفت کرده پس چرا میری تو سال 1954 و 1974 و 1990 که آلمان قهرمان جهان شده ، نه ببخشید آلمان غربی قهرمان جهان شده ، معمولا پیشرفت برای زمان حال بکار میره ، یعنی جام جهانی 2010 و جام ملتهای اروپا 2012
اونقدر که من خوندم اسپانیا هیچوقت مستعمره نبوده ، بلکه همیشه استعمارگر بوده ، نه مثل آلمان که از بعد جنگ جهانی تازه خودی نشون دادو و همین چندسال پیش با خودشون کنار اومدن تا آلمان غربی و شرقی رو یکی کنن :biggrin:
البته من عاشق آلمان الانم ، خیلی کشور فوق العاده ایه ، آلمان سال 2013
بعد دوست عزیز قضاوت درمورد سازمان جهانی بزرگی مثل فیفا نه در حد اندازه های تو هست نه در حد و اندازه های من که انقدر راحت میبریش زیر سوال !!!
من در مورد بارسا حرفی ندارم چون ازش متنفرم ، 5 سال پیش گواردیولا اومد تارکیبی ساخت که 3 سال بیشتر براش کار نکرد ، سال آخرم همه دستشو خونده بودن ، نمونش اینتره مورینیو بود که 2 سال بعد چلسی هم با همون سبک بازی کرد و راحت بردش ، و الان هم رئال که هی داره میبرتش
اونوقت الان اگه رئال یا بارسا فرقی نمیکنه بیان و 5 تا به تیم حریفشون بزنن ، پس اونا حقشو دیگه از نظر تو ؟؟؟ اونوقت بد نیست که حرفتو توی یه هفته عوض کنی ؟؟؟؟
البته فوتبال چیزیش معلوم نیست شاید برعکسشم شد

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معلومه که نه ، من کلا شبی 1 ساعت میام تو باشگاه تا جواب پیامامو بدم بعلاوه چندتا پست ، و اصلا نمیخوام کل کل کنم ، کل کل واسه زمانی بود که روزی چندساعت آن بودم ، هنوز پستاش موجود هست ....
من طرفدار ردالم ، اما اینکه میگی اینهمه بازیکن جمع کنن ، بارسلونا اکثر بازیکنهای درست حسابیش مثل مسی و ژاوی و اینیستا و پویول رو خودش ساخته و جمع نکرده
اونوقت یه سوال ؟ یوپ هانکس معروف نیست ؟ مربی دورتمند معروف تره یا جوردی رورا یا اصلا نه ، مربی دورتمند معروف تره یا تیتو ؟
اگه از این دوبازی نتیجه گرفتی که کی پیشرفت کرده پس چرا میری تو سال 1954 و 1974 و 1990 که آلمان قهرمان جهان شده ، نه ببخشید آلمان غربی قهرمان جهان شده ، معمولا پیشرفت برای زمان حال بکار میره ، یعنی جام جهانی 2010 و جام ملتهای اروپا 2012
اونقدر که من خوندم اسپانیا هیچوقت مستعمره نبوده ، بلکه همیشه استعمارگر بوده ، نه مثل آلمان که از بعد جنگ جهانی تازه خودی نشون دادو و همین چندسال پیش با خودشون کنار اومدن تا آلمان غربی و شرقی رو یکی کنن :biggrin:
البته من عاشق آلمان الانم ، خیلی کشور فوق العاده ایه ، آلمان سال 2013
بعد دوست عزیز قضاوت درمورد سازمان جهانی بزرگی مثل فیفا نه در حد اندازه های تو هست نه در حد و اندازه های من که انقدر راحت میبریش زیر سوال !!!
من در مورد بارسا حرفی ندارم چون ازش متنفرم ، 5 سال پیش گواردیولا اومد تارکیبی ساخت که 3 سال بیشتر براش کار نکرد ، سال آخرم همه دستشو خونده بودن ، نمونش اینتره مورینیو بود که 2 سال بعد چلسی هم با همون سبک بازی کرد و راحت بردش ، و الان هم رئال که هی داره میبرتش
اونوقت الان اگه رئال یا بارسا فرقی نمیکنه بیان و 5 تا به تیم حریفشون بزنن ، پس اونا حقشو دیگه از نظر تو ؟؟؟ اونوقت بد نیست که حرفتو توی یه هفته عوض کنی ؟؟؟؟
البته فوتبال چیزیش معلوم نیست شاید برعکسشم شد

دوست عزیزم من کدوم حرفمو عوض کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه شما گفتی آلمان کجا بود
بایرن کجا بود
منم گفتم اونموقع اسپانیا کجا بود!
اسپانیا هم اگه الان نتیجه گرفته به خاطر هافبکای بارسا بوده
اینا که برن کنار میبینیم که اسپانیا چی به روزش میاد

هرقدم معروف باشه به اندازه مورینیو نیست!
مخصوصا شناخته شده که اصلا!

بله باهات موافقم
پیشرفت یعنی الان
یعنی بایرن بیاد تیمای خوبو ببره بعدش که رسید به بارسا 4تا بش بزنه

دوست عزیزم
رئال هرچقدم مشکل داشته باشه نباید 4 تا میخورد
بایرن به نسبت رئال چون حاشیه ای نداره واسه همینم نتایج و قهرمانیاش به چشم دوستان نمیاد
اون دوستمون که میگه فاشیستن
شمام که اینجوری میگی

منم در جواب شماها گفتم و میگم که عاقلانه هم فکر کنیم میبینیم قهرمان باید آلمانی باشه و میشه!

اگه بارسا بیادو 5تا بزنه به بایرن خوب معجزه کرده
به رئال امید بیشتری هست که بتونه کاری بکنه

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیزم من کدوم حرفمو عوض کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه شما گفتی آلمان کجا بود
بایرن کجا بود
منم گفتم اونموقع اسپانیا کجا بود!
اسپانیا هم اگه الان نتیجه گرفته به خاطر هافبکای بارسا بوده
اینا که برن کنار میبینیم که اسپانیا چی به روزش میاد

هرقدم معروف باشه به اندازه مورینیو نیست!
مخصوصا شناخته شده که اصلا!

بله باهات موافقم
پیشرفت یعنی الان
یعنی بایرن بیاد تیمای خوبو ببره بعدش که رسید به بارسا 4تا بش بزنه

دوست عزیزم
رئال هرچقدم مشکل داشته باشه نباید 4 تا میخورد
بایرن به نسبت رئال چون حاشیه ای نداره واسه همینم نتایج و قهرمانیاش به چشم دوستان نمیاد
اون دوستمون که میگه فاشیستن
شمام که اینجوری میگی

منم در جواب شماها گفتم و میگم که عاقلانه هم فکر کنیم میبینیم قهرمان باید آلمانی باشه و میشه!

اگه بارسا بیادو 5تا بزنه به بایرن خوب معجزه کرده
به رئال امید بیشتری هست که بتونه کاری بکنه
نگفتم حرفتو عوض کردی ، دوباره بخون
نوشتم اگه رئال بیاد و 4 تا به دورتمند بزنه پس اینطور که تو تعریف کردی حق رئاله که قهرمان بشه ، اونوقت توی یه هفته مجبوری حرفتو عوض کنی ( چون گفتی اون تیمی که شایسته تره قهرمان میشه و معیارتم برای شایستگی بیشتر گل زدنه )
من کاری ندارم فاشیستن یا نیستن ( عجب شعری شد :D ) هرچی هستن برای خودشونن
در ضمن معلومه که هافبک اصلی ترین نقشو توی تیم داره ، الان یعنی تیم بایرن و دورتمندو دروازبانش میگردونه یا دفاعش ؟؟؟؟؟ یه چیزی میگیا !!!!!

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک پیام برای بارسلونایی ها :
میدونید اگه هواپیمای بایرن سقوط کنه و به مسابقه با بارسلونا نرسن ، بازم اونا سعود میکنن و برندن ؟؟؟؟
چون در اونصورت 3-0 به نفع بارسا میشه و در مجموع 4-3 به نفع بایرن :D

بالا