لیست پایان نامه های دانشجویی

fight till u win

عضو جدید
سلام.
موضوع پایان نامه من بالاخره مشخص شد.
اگه کسی هر نوع مطلب یا اطلاعات مفیدی راجع به سلولهای خورشیدی داره،ممنون میشم در اختیار من بذاره.

ziapandorra

عضو جدید
موضوع پایان نامه ی من درباره کنترلر فازی در کاربرد های صنعتی بود

KOUROSHKAHAL

عضو جدید
دوستان پروژه من در مورد پخش بار اقتصادیه...
لطفا" اگر فایل یا لینک مفیدی میشناسید در اختیارم بگذارید.
با تشکر.

reza7pirozi

عضو جدید
synchronism protection of synchronous machine
حفاظت از سنکرونیزم ماشین سنکرون
لطفا اگه مقاله ای چیزی دارید بهم معرفی کنید.
مرسی

sajjadkarimi

عضو جدید
با سلام
در مورد هارمونیک ها و یکسوساز ها هرکی مطلب یا پروژه داره اعلام کنه

mohamad_musavi69

عضو جدید

ENG-elnaz

عضو جدید
*****نیاز فوری به کمک *****
سلام

دوستان عزیز من دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد الکترونیک هستم ، کسی میتونه تو انتخاب عنوان یه پایان نامه مفید منو راهنمایی کنه لطفا ؟

با تشکر

نگين...NeGiN سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
*****نیاز فوری به کمک *****
سلام

دوست عزیز من دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد الکترونیک هستم ، میشه تو انتخاب عنوان یه پایان نامه مفید منو راهنمایی کنید لطفا ؟

با تشکر

خوب باید زمینه کاری و علاقتون رو مشخص کنید
با استاد راهنماتون یه مشورت کنید بعد روی موضوعات برسی انجام بدین و در نهایت تصمیم بگیرین
خیلی دیدم که پایان نامه ها سمت پردازش تصویره زمینه ی کاریش هم زیاده

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با اجازه استاد عزیز، مهندس رشیدی

با توجه به اینکه تاپیک عنوانش کلی بود یه پاکسازی صورت گرفت.

پست هایی که در این تاپیک ارسال می شود:
1- ذکر عناوین پروژه ها و پایان نامه ها جهت اطلاع سایر دوستان و ارتباط با آنان
2- مشورت در مورد انتخاب موضوع پروژه و پایان نامه
3- کمک خواستن در مورد بخشی از پروژه و پایان نامه که مولف در آن قسمت به مشکل برخورده است. (در تالار سوالات نیز می توان مشکل و یا سوال مربوطه را مطرح کرد)
4- درخواست منبع و مقالات در مورد موضوع پروژه و پایان نامه

از دوستان عزیز درخواست داریم از ارسال پست های زیر خودداری فرمایند:
1- درخواست پروژه و یا پایان نامه
2- قرار دادن ایمیل در پست
3- درخواست کمک کلی در مورد پایان نامه (موضوعی که نگارنده به مشکل برخورده باید مطرح گردد)
4- قرار دادن پست های تبلیغاتی، فروش پایان نامه، انجام پروژه و....

لینک دانلود کلیه پایان نامه های در زیر تالار جزوات و مقالات مهندسی برق به صورت لینک مستقیم قرار گیرد.

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان

پایان نامه من در مورد سیگما دلتا می باشد

arastbod

عضو جدید
سلام پایان نامه من درباره تکنولوژی آیفون تصویری می باشد اگر میتوانید مقاله یا منبعی (فارسی یا انگلیسی) برای من پیدا کنید ممنون میشم چون مهلت کمی دارم​

Engineer Power

عضو جدید
سلام بچه ها من یه پروژه برای کارشناسی میخوام که شبیه سازی یه مدار صنعتی راحت و ساده تو پروتیوس یا متلب باشه کسی داره بهم کمک کنه خیلی نیاز دارم منتظر جواب هستم

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من یه پروژه برای کارشناسی میخوام که شبیه سازی یه مدار صنعتی راحت و ساده تو پروتیوس یا متلب باشه کسی داره بهم کمک کنه خیلی نیاز دارم منتظر جواب هستم

منظورت از صنعتی چیه؟
تو زمینه الکترونیک صنعتی من مبدل های باک و بوست و چوک و باک بوستو دارم شبیه سازیاشونو.اگه بدردت میخوره بگیدبفرستم

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در چه زمینه ای از حفاظت کار کردید؟
بخواید خلاصش کنید (خیلی خلاصه ) چند صفحه میشه ؟
حفاظت دیستانس در طی نوسان توان.
البته خیلی جامع و کامل نیست(پروژه کارشناسیه دیگه از سرو تهش هی زدیم)نمیدونم راستش چند صفحه هست چون الان فایلش همرام نیس

javadyousefpour

عضو جدید
سلام من پایان نامه ام درباره ی اینورتر های acبهacهستش البته باید به زبان انگلیسی باشه لطفا کمکم کنید.ممنون

miladsr

عضو جدید
سلام به همه عزیزان توی سایت پاور جام میتونید جدیدترین پروژه ها و پایان نامه های تخصصی رشته برق کلیه گرایشها و مقاطع رو دانلود کنید موفق باشید

Dota_Eng

کاربر فعال
سلام
در صورتی که کسی تمایل به همکاری در انجام پایان نامه الکترونیک دارد می تواند با موسسه ما همکاری داشته باشد .
میزان پایان نامه ارسالی برای هر مجری ترمی بالای 6 پایان نامه می باشد که در بد ترین حالت در 5 ماه مبلغی در حدود 12 ملیون درامد هر مجری می باشد .
اطلاعات تماس :

آخرین ویرایش توسط مدیر: