>>>><<<< لپ تاپ خودتون رو به همراه مزایا و معایبش معرفی کنین...! >>>><<<<

real Crysis

اخراجی موقت
خدا پردت رو بیامرزه
پولت میرسه که بخریش؟
حالا AMD یه پردازنده ی ۸ هسته ای زده که با کمترین میزان کش قدرت اینتل و حتی بالاتر رو بهت میده. (قیمت حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ تومن هستش)
و فناوریش هم قدرتمندتر از اینتل هستش (فناوری بلدزر) که میتونه کارها رو از یه سی پی یو یه سی پی یویه دیگه بده
یعنی مثل اینتل که هر پردازنده ای کارهای خودش رو انجام میده نیست، یعنی یه پردازنده وقتی می بینیه که یه پردازنده داره با بار پردازشی کمتر کار می کنه کارهای خودش رو به اون میده و اون پردازنده با تمام قدرت کار می کنه و خودش بیکار میشه که می تونه به کارهای دیگه هم برسه، پس راندمان کاری خیلی راحت بالا میره بدون فناوری مولتی تردینگ.
قابل توجه شما این AMD بود که اولین چهار هسته ای واقعی رو داد بیرون نه مثل اینتل ۲ تا ۲ هسته ای

شما لطف کن یه سری به این ادرسی که میدم بزن تا متوجه بشی بولدزر چقدر عقب تر از سندی بریدجه؟
http://www.techpowerup.com/reviews/AMD/HD_7970_CPU_Scaling/
test bartary cpu hay intel faghat core i5 sandy bridge ro dashte bash taze 4 haste dare

petrous

عضو جدید
شما لطف کن یه سری به این ادرسی که میدم بزن تا متوجه بشی بولدزر چقدر عقب تر از سندی بریدجه؟
http://www.techpowerup.com/reviews/AMD/HD_7970_CPU_Scaling/
test bartary cpu hay intel faghat core i5 sandy bridge ro dashte bash taze 4 haste dare

خوب که چی؟
شد حرف؟
آخه بنده ی مومن خدا
شما اول بر قیمت تمام شده رو نگاه کن بعد
درضمن AMD با این رویه می تونه راحت کلک اینتل رو بکنه
و اینکه به یاد داشته باش
شما داری در مورد ۸ هسته بحث می کنی نه ۴ هسته و یا ۴ هسته ای ۸ نخی.
درضمن فکر کنم هرکسی که یک کمی ار سخت افزار سر در بیاره راحت دلیل برتری این معماری AMD رو متوجه بشه (البته منظورم با شما نیست، شما فحش هم بدی ما قبولت داریم)
شما یه سرچی بزن در مورد بلدزر AMD ببین فرقش با اون معماری اینتل تویه چیه، بعد متوجه میشی من درمورد چی دارم بحث می کنم، جیرگتو;)

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
دوستان یه لطفی میکنین منو یکم راهنمایی کنین فرق بین بلدزر و سندی بیریج و nehalm چیه؟ من یکم دوزاریم کجه

real Crysis

اخراجی موقت
خوب که چی؟
شد حرف؟
آخه بنده ی مومن خدا
شما اول بر قیمت تمام شده رو نگاه کن بعد
درضمن AMD با این رویه می تونه راحت کلک اینتل رو بکنه
و اینکه به یاد داشته باش
شما داری در مورد ۸ هسته بحث می کنی نه ۴ هسته و یا ۴ هسته ای ۸ نخی.
درضمن فکر کنم هرکسی که یک کمی ار سخت افزار سر در بیاره راحت دلیل برتری این معماری AMD رو متوجه بشه (البته منظورم با شما نیست، شما فحش هم بدی ما قبولت داریم)
شما یه سرچی بزن در مورد بلدزر AMD ببین فرقش با اون معماری اینتل تویه چیه، بعد متوجه میشی من درمورد چی دارم بحث می کنم، جیرگتو;)

اخه ببین وقتی یه 4 هسته ای بدون چند نخی اینجوری کار بولدزر رو میسازه دیگه یه 6هسته ای 12 نخی باهاش چیکار میکنه؟

petrous

عضو جدید
اخه ببین وقتی یه 4 هسته ای بدون چند نخی اینجوری کار بولدزر رو میسازه دیگه یه 6هسته ای 12 نخی باهاش چیکار میکنه؟

مگه جایی مقایسه شده که اینقدر با اطمینان میگی؟
شما همون ۸ هسته ای AMD رو بخر، ۱۲ هسته ای طلبت.

7رضا

عضو جدید
افرین خوب توضیح دادی فقط مونده مارکش و کجایی هستش ایاتوی ایران خوب تعمیر میشه اومدیم اب ریخت روش . مرسی

katrein

عضو جدید
لپ تاپ

لپ تاپ

:redface: سلام !
مدل لپ تاپ من msi هستش.
مزایا:سیستم درجه تنظیم حرارت داره یعنی دمای لپ تاپ با بدن هماهنگه///کیفیت صدا بالا(2 باند)////اگه مادربورد یا هارد دیسکش مشکل پیدا کنه شرکت msiچون 20سال هست سازنده مادربوردوهارددیسکه msiهست ساپورتش میکنه///نمایندگی تو کل ایران داره
معایب: سرعتش پایینه به نظرم//////بلوتوث هم نداره ولی میتونی از بیرون بخری رو دستگاه نصب کنی
msi : cr650
cpu :amd
ram : 4gb ddrlll
hdd:500 gb
;) در کل خوبه من ازش راضی ام

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

من حدود یه ساله خریدمش.....قیمتشم اون موقع 1.615.000 بود...الان نمیدونم....

خداییش لپ تاپ خوبیه......هم خوشگله هم به درد کارای گرافیکی و معماری میخوره......

مشخصاتشم میذارم براتون....

موفق باشید:gol:

برند BRAND: SONY

مدل MODEL: VAIO CB16 FGB

پردازنده CPU: CORE i5 2.3-2.9 GHZ

CPU TYPE: M2410

کش CACHE: 3 MB

رم RAM: GB 4 DDR3

هارد H.D.D: GB 640 SATA

درایو O.D.D: BLUE RAY ROM & DVD RW

نمایشگر LCD: LED 15.5 FULL HD 1920*1080

سیستم عامل O.S: WINDOWS 7 HOME PREMIUM ORIGINAL

گرافیک VGA: GB 3 GFORCE 525 @ 1024 MB

شبکه باسیم LAN: 10/100/1000

شبکه بیسیم WIFI: 802.11 N

بلوتوس BT: YES

وبکم CAMERA: YES

خروجی HDMI: YES-3D SUPPORTED

یو اس بی USB: X3

سریال RS232: NO

ای ساتا E SATA: YES

وزن WEIGHT: 2.7 KG

گارانتی GARANTY: THREE YEAR IN IRAN BY IRAN RAHJOO

ساخت COUNTRY: CHINA

mohammad.0653

عضو جدید
dell 5010

dell 5010

با سلام خدمت بروبچ
لپتاپم dell n5010 . این لپتاپ من گرفتمش 1.380 الان بالای 2 هستش چون cpu i7 . در کل ازش راضیم .
cpu:i7 ، ram:6 ، vga:1 g ، hdd:500 ، led:15.4 .
به نظرم اگر می خواید لپتاپ بخرید مارک های Dell و Hp خیلی بهترن. به چند دلیل. اگر بخوای Sony بخری باید پول مارک و قیافش رو بدی ولی توی dell و hp اینطوری نیست. asus هم بد نیست ولی acer زیاد خوب نیست.

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خدمت بروبچ
لپتاپم dell n5010 . این لپتاپ من گرفتمش 1.380 الان بالای 2 هستش چون cpu i7 . در کل ازش راضیم .
cpu:i7 ، ram:6 ، vga:1 g ، hdd:500 ، led:15.4 .
به نظرم اگر می خواید لپتاپ بخرید مارک های Dell و Hp خیلی بهترن. به چند دلیل. اگر بخوای Sony بخری باید پول مارک و قیافش رو بدی ولی توی dell و hp اینطوری نیست. asus هم بد نیست ولی acer زیاد خوب نیست.

سلام
ایسر تا جایی که من میدونم الان چهارمین تولید کننده پی سی و لپ تاپ و الترابوک هستش.
حالا اینکه شما میگید دل خوبه نسبت به ایسر... بنده اصلا قبول ندارم.
بنده همین الان دارم با دل ۵۰۱۰ کار می کنم.... انصافا اصلا راضی نیستم. خیلی زود گرم میشه. البته بنده از لپ تاپ کار زیاد میکشم. ولی ایسر به نظر از نظر کانفیگ و قیمت خیلی خوبه... البته جنس بدنه خوبی نداره و به آدم حس خوب بودن رو القا نمیده ولی بقیه اش خیلی خوبه.
باتشکر.

aref62

عضو جدید
با سلام من 6 ساله که DELL مدل INSPIRON 6400 رو دارم ازش راضیم .به قول معروف استخوان فیل است ! فقط یک کم سرعتش پایینه .در زمان خودش سالار بود :cool:;)

zxo004

عضو جدید
من تبلتم رو معرفی میکنم

تبلت onda v972 تبلت بسیار قوی با سی پیو چهار هسته ای

onda site :

www.onda-sale.com/onda-v972-tablet-pc-quad-core-retina-9-7-inch-android-4-1-16gb-white.html

yasamanra

عضو جدید
سلام.
لپ تاپ من asus k55v core i7 هست.
ram 6 gig
cash 2.3
گرافیکش هم 2 گیگه
هاردش هم 750 گیگه
3 تا جای usb داره. که دو تاش usb3هستن یعنی از نسل سوو USB که سرعت انتقال داده 10 برابر بیشتر از usb3 هست.
نیازی به خنک کننده ها هم نداره.خیلی کم و دیر داغ میشه.
4 ساعت هم شارژ نگه میداره.
کلا ازش راضیم.
از لحاظ قیمت هم 2.5 میلیون بود

torreto

عضو جدید
سلام بچه هاااا
لپ تاپ من سامسونگه.که البته خیلی پرطرفدار و معروف مثل مارکای دیگه نیست .ولی من خیلی ازش راضیم.یک ساله دارم ازش استفاده میکنم
.core i3
.هارد 500.مدل NP300E5Z
وزنش 2.300 هست که برای مانیتورر 15.6 عالیه.اونایی که این اندازه مانیتور دارن با وزن 2.5 به بالا میفهمن من چی میگم.قیافشم که خوبه.نقره ای و مشکی.سرعت پردازشش هم نسبت به پردازندش خیلی بالاتره .دوستام که ایسوس دارن اصلا تعجب کردن از این سرعتش.همه امکاناتی داره.پارسال 1.200 گرفتم
همه میگفتن بی کیفیته ولی مهم اینه که چیکار میخای باهاش انجام بدی.نرم افزار سنگین هم خوب بالا میاره.اصلا هنگ نمیکنه.دوستم با core i7 ایسوس وقتی داشتیم کار مشابه میکردیم میهنگید.واقعا عالیه
فک نکنید که ارزونه خوب نیست.من باهاش کار کردم.
موفق باشید

آخرین ویرایش:

شیدا خانم

عضو جدید
من n5110 core i7 دارم
الان 2 ساله و بسیار راضیم
intel core i7
رم 8G
هارد 750

گرافیک nvidia geforce
lcd 15.6
وزن 2.5

نسبت به قیمتش واقعا خوبه

ptmehdi

عضو جدید
سلام دوستان...نظرتون در مورد این مدل لپ تاپ چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟G 500 Corei5 6G/1TB lenovo

atiasal11

عضو جدید
سلام دوستان این مشخصات لپ تاپ من 13/12/92 خریدمش

LENOVO Z510

CPU : intel i7 - 4702MQ 2.2G
ram: 6G
hdd: 1tb
odd: dvdrw
display: 15.6" HD LED
BATTERY: 4CELL
LAN: 10M/100M

من دانشجوی مهندسی سخت افزارم بعداز کلی تحقیق وپرسوجو اینو خریدم وخیلی ازش تعریف شندیدم .
قیمتش هم 2.390 تومن هست

راستی قطعاتش تو امریکا درست میشه و در چین بسته میشه

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام دوستان. من 3سال پیش لپ تاپمو خریدم 1,270 الان 2تومن مشتری دارم! تو این مدت با همه مدل ها و مارک ها مقایسش کردم و کاری نبوده که باهاش نکرده باشم. از تمام هم مدل های خودش جلوتره تو سرعت و مچ بودن قطعات. از مزایای اصلیش مقاوم بودنش؛ مصرف شارژ مناسب؛ قیمت مناسب؛در دسترس بودن و قیمت مناسب قطعات؛گرم نمیشه زیاد و ازهمه بهتر تاچ پد عالی سرامیکی ک علاوه بر اینکه خیلی روان کار میکنه دست بهش نمیچسبه و زبر نیس
از معایبش نداشتن usb3 و صدای پایین
Asus k53sv
cpu:intel i7- 2630qm 2 up to 2.9 GH
Ram: 8gig ddr3
hdd:720T , 5400rpm
odd:dvd
display:15.6"
battery: 6cell,5200mAh
آهان. ی بدی دیگه هم که داره سوکت شارژ شکننده ای داره در عوض 4ساعت شارژ نگه میداره

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk