لپ‌تاب و مباحث مربوط

1trust

عضو جدید
سلام.
من از قیمتای جدید خبر ندارم، ولی ب نظرم انقد پول واس این مشخصات زیاده!
درضمن، اسم لپ تاپ رو هم نگفتین!
کانفیک هاش زیاد هماهنگ نیس!!
ولی جدا از کانفیک هاش اینا مدنظرتون باشه خوبه: 14 اینچ باشه، و حتما سیستم عامل نداشته باشه!
(ولی خداییش تو کف اواترتونم!!! عجب چیزیه!:D)
خیلی ممنونم از راهنمایی مهندس. برند ایسوس هست.. متوجه نشدم کانفیگ براچی هست ممکنه بفرمایید. (راستی آواتارهم قابلی نداره;))

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ممنونم از راهنمایی مهندس. برند ایسوس هست.. متوجه نشدم کانفیگ براچی هست ممکنه بفرمایید. (راستی آواتارهم قابلی نداره;))

ایسوز خوبه، ولی یخورده گرونه!!
شما رشته و کارت با لپ تاپ رو بگو تا بهتون بگم چی خوبه براتون.
قربون شما.:smile:

1trust

عضو جدید
ایسوز خوبه، ولی یخورده گرونه!!
شما رشته و کارت با لپ تاپ رو بگو تا بهتون بگم چی خوبه براتون.
قربون شما.:smile:
منظورتون همه مدل های ایسوس گرونه؟ خوب تو این قیمت چه مدلهایی میتونم بگیرم با کیفیت تر؟ یا میشه ارتقا داد که کانفیگش بالا بره؟ کجا ببرم برای این کار خوبه؟ من رشتم مهندسی پزشکی ,تقریبا همه ی کارهایی که با pc انجام میشه مد نظرمه !فقط سبک باشه. خیلی ممنون از راهنمایی:gol:

hastii69

عضو جدید
سلام به همه.دوستان لپ تاپ تو رنج 3.5 چه مارکی بهتره؟البته الان بین ایسوز و سونی موندم.اینم بگم که با این قیمت ایسوز با مشخصات بهتر میشه خرید.حالا به نظرتون کدوم ارزش داره؟رشتمم مکانیکه و کارم با نرم افزار های مهندسیه.

آخرین ویرایش:

VAHID NANO

عضو جدید
سلام. لپ تاپ خوب تو رنج قیمت 2.5 میلیون میخوام بگیرم . بنظرتون چی خوبه و میشه بگید چه آیتم هایی رو برای خرید مهمه که در نظر بگیرم ...میخوام کاراییش بالا باشه .نظرتون راجع به این مدل چیه مهندسین گرامی؟مشخصات فیزیکی:ابعاد: 21 × 200 × 300 میلی‌متر - وزن: 2.0 کیلوگرم
پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4500U 1.80GHz up to 3.00 GHz
حافظه RAM:ظرفیت: 6 گیگابایت - نوع: DDR3
حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400rpm SATA
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 840M 2GB
صفحه نمایش:14 اینچ از نوع TFT LED-backlit LCD با دقت 1366x768
امکانات:DVD-RW Webcam Card Reader Wi-Fi Bluetooth Ethernet Port HDMI Port
سایر مشخصات:باتری 4 سلولی - فاقد سیستم‌عامل
سلام حالا حتماباید تورنج 2/5 میلیون باشه؟ بنظر من با همین مشخصات میتونی یه لپ تاپ با برند lenovo با صفحه نمایش 19 با حداقل 700 تا 800 هزار تومن هزینه کمتر بخری

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام حالا حتماباید تورنج 2/5 میلیون باشه؟ بنظر من با همین مشخصات میتونی یه لپ تاپ با برند lenovo با صفحه نمایش 19 با حداقل 700 تا 800 هزار تومن هزینه کمتر بخری

منم میگم 2.5 زیاده!
خودمم لنوو دارم.
ولی منظورتون از صفحه نمایش 19 چی بود؟ 19 اینچ؟؟!!!!!!!!

VAHID NANO

عضو جدید
میدونی 19 اینچ چقدیه؟!!!!!!!!!
مگه pc میخواد بگیره؟؟!!!!!!!!!!!
من میگم 14 بیشتر نگیره شما میگی 19 بگیره؟!!!!!
من نمیگم 19 بگیره میگم با هزینه کمتر میتونه لنوو با اون صفحه رو بگیره ؟ خوب معلومه لپ تاپ چون همراهه آدمه هرچی جمع و جورت باشه مناسب تره

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیگم 19 بگیره میگم با هزینه کمتر میتونه لنوو با اون صفحه رو بگیره ؟ خوب معلومه لپ تاپ چون همراهه آدمه هرچی جمع و جورت باشه مناسب تره

درسته.
(مهدس خیلی بد مینویسیا!! اخر جمله اولت علامت سوال واس چیه؟!!!!)

1trust

عضو جدید
سلام. حالا اگر قیمتش بیشتر هم شد اشکال نداره هزینه میکنم اگر لازم باشه...اتفاقا دو تا لپ تاپ لنوو یا ایسوس پیشنهادای اول بودن که چون ظاهر ایسوس خوشگل تره و منم قشنگیش برام مهمه ایسوسو انتخاب کردم! اما دیگه ویزگیهای نرم افزاری و سخت افزاریشو اومدم اینجا کمک بگیرم...
منم میگم 2.5 زیاده!
خودمم لنوو دارم.
ولی منظورتون از صفحه نمایش 19 چی بود؟ 19 اینچ؟؟!!!!!!!!
من همچنان منتظر راهنماییتون در مورد پست اخرم هستم مهندس:gol:
آره دیگه مهندس سه شو بگیر دیگه ؟منم لنوو دارم هم از ظاهرش راضیم هم کارش
باشه مسئله نیست 3 تومن چی مدلی خوبه؟
میدونی 19 اینچ چقدیه؟!!!!!!!!!
مگه pc میخواد بگیره؟؟!!!!!!!!!!!
من میگم 14 بیشتر نگیره شما میگی 19 بگیره؟!!!!!
14 اینچ رو به خاطر رزولوشن بالاترمیگید یا ابعاد مناسبش؟
بله صرفا یک لپ تاپ خونگی نمیخام ...اینکه بتونم همراهم ببرم

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما درخدمتیم.
ولی گفتم اگه رشته و کارتون با لپ تاپ رو بهم بگین راحت تر میتونم کانفیک رو بهتون بگم.
لنوو هم قیافه خیلی خوبی داره.
بیشتر ابعادش و قابلیت حملش و وزن کمترش.
من G400s دارم خیلی هم راضیم. هم قیافش خوبه هم کاراییش و کانفیک هاش هم قیمتش.

!farzaneh!

عضو جدید
سلام
من ایسوس x550 دارم خدایی راضیم
2 تومنم گرفتم
cpu:core i5 1.8ghz
memory:6gb
hdd:1tb

!farzaneh!

عضو جدید
سلام به همه.دوستان لپ تاپ تو رنج 3.5 چه مارکی بهتره؟البته الان بین ایسوز و سونی موندم.اینم بگم که با این قیمت ایسوز با مشخصات بهتر میشه خرید.حالا به نظرتون کدوم ارزش داره؟رشتمم مکانیکه و کارم با نرم افزار های مهندسیه.
سلام
دوستم فکر نمیکنی 3.5 ی خورده واسه لپ تاپ زیاد باشه؟؟؟
من خودم ایسوس رو قبول دارم
سونی بیشتر پوله مارکشو میگیره

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

من نه عایدی از سونی دارم نه از ایسوس و ... ولی انصافاً دیگه جمله‌ی "سونی بیشتر پوله مارکشو میگیره" اعصابمو داره خورد می‌کنه. اگه سونی فقط پول مارکشو میگرفت هیچوقت به خاطر زیان‌دهی تولید لپتاپش رو متوقف نمی‌کرد، پس الکی گرون نمیده.
ملت میان مقایسه می‌کنند می‌بینند جفت ایسوس و سونی CPU هشت هسته‌ای 2.5 گیگ و هارد 1 ترا و RAM چهار گیگ دارند، بعد می‌بینند قیمت سونی 3.5 تومنه مال ایسوس 2.5 تومن، نتیجه می‌گیرند که خوب پس سونی گرون می‌ده! در حالی که اینا فقط ظاهر ماجرا هست؛ از نرخ خرابی گرفته تا نوع و کیفیت صفحه نمایش و توو قیمت نهایی تأثیر دارند. مثلا نمایشگر لپتاپ‌های جدید Lenovo هم اسماً مثل Sony هست و LED هم هست، از نمایشگر Asus هم بهتره ولی وقتی کنار Sony قرارش بدی فکر می‌کنی Lenovo داره زرد رنگ نشون میده به جای سفید، برای همینه که سونی فقط صفجه نمایشش 200 تومن گرونتره! حالا شُل شدن مانیتور و صفحه کلید و ... رو هم بهش اضافه کنید.

hastii69

عضو جدید
سلام
من چیزی میخوام که اذیتم نکنه و حداقل چند سالی برام کار کنه.خب اگه ارزون ترم بشه همچین چیزیو خرید که چه بهتر.
این جمله رو من از هر مغازه داری می شنوم...که سونی پول مارکشو میگیره.واسه همین دو دل شدمو اینجا مشورت خواستم.

!farzaneh!

عضو جدید
من نه عایدی از سونی دارم نه از ایسوس و ... ولی انصافاً دیگه جمله‌ی "سونی بیشتر پوله مارکشو میگیره" اعصابمو داره خورد می‌کنه. اگه سونی فقط پول مارکشو میگرفت هیچوقت به خاطر زیان‌دهی تولید لپتاپش رو متوقف نمی‌کرد، پس الکی گرون نمیده.
ملت میان مقایسه می‌کنند می‌بینند جفت ایسوس و سونی CPU هشت هسته‌ای 2.5 گیگ و هارد 1 ترا و RAM چهار گیگ دارند، بعد می‌بینند قیمت سونی 3.5 تومنه مال ایسوس 2.5 تومن، نتیجه می‌گیرند که خوب پس سونی گرون می‌ده! در حالی که اینا فقط ظاهر ماجرا هست؛ از نرخ خرابی گرفته تا نوع و کیفیت صفحه نمایش و توو قیمت نهایی تأثیر دارند. مثلا نمایشگر لپتاپ‌های جدید Lenovo هم اسماً مثل Sony هست و LED هم هست، از نمایشگر Asus هم بهتره ولی وقتی کنار Sony قرارش بدی فکر می‌کنی Lenovo داره زرد رنگ نشون میده به جای سفید، برای همینه که سونی فقط صفجه نمایشش 200 تومن گرونتره! حالا شُل شدن مانیتور و صفحه کلید و ... رو هم بهش اضافه کنید.
من حرفتونو قبول ندارم اما هر کسی نظر خودشو داره نظر منم این بود ک گفتم چون واسه خودم این اتفاق افتاد گفتم

!farzaneh!

عضو جدید
من چیزی میخوام که اذیتم نکنه و حداقل چند سالی برام کار کنه.خب اگه ارزون ترم بشه همچین چیزیو خرید که چه بهتر.
این جمله رو من از هر مغازه داری می شنوم...که سونی پول مارکشو میگیره.واسه همین دو دل شدمو اینجا مشورت خواستم.
من ک حدود 2 ساله این لپ تاپو گرفتم راضیم اما نمیشه گفت عالیه چون تو 2 سال نمیشه همه چیو فهمید و با ایسوس n53 هم کار کرم عالی بودولی بعید میدونم پیدا بشه

pardis70

عضو جدید
سلام بچه ها من میخوام لب تاپ بگیریم
اگه کمک کنین ممنون میشم
بیشتر برای فیلم دیدن و برنامه نویسی میخوام شاید گاهی هم بازی کنم
پیشنهادی دارین؟
و البته سبک بودنش هم برام مهمه

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرتون لنوو مارک خوبیه؟
من خودم قبلا سونی وایو داشتم
و اینکه کلا میخوام تا نزدیک 3 میلیون خرج کنم
به نظرتون این مدل خوبیه ؟
http://www.digikala.com/Product/DKP-24008/Lenovo-IdeaPad-Z510-A/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D9%84%D9%86%D9%88%D9%88-%D8%A2%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D9%BE
%D8%AF-Z510

سلام اره، خیلی خوبه.
فقط 15 اینچه و یخورده سنگین!!!
درضمن، لپ تاپ واس بازی نیس!! خراب میشه و کاراییش میاد پایین!
این یکی هم کانفیک هاش خوب بود هم قیمتش مناسب بود.

tanaz.

عضو جدید
سلام بنظر شما ایسرe575برای کاره ای معماری به درد میخوره؟

tanaz.

عضو جدید
ایکن بلوتوثم از نوار ابزار پایین صفحه رفته چطور برگردونمش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام بنظر شما ایسرe575برای کاره ای معماری به درد میخوره؟

من ایسر اسپایر 5536-5563 دارم نرم افزارای معماری رو می جوابید
:D
سیپیو ای ام دی اتلون 2.1 گیگاهرتز بود
گرافیکش ای تی آی 512 بود ک تا 2 گیگ شیر می کنه
رمش 4 و هاردش 320

عین خر کارمیکرد اخ نمی گفت

maryam 69

عضو جدید
شما این لپ تاپ رو از فضا اوردین (شوخی کردم امید وارم ناراحت نشین)پشت بازار رضا خانه سخت افزار اگه گفت نه طبقه سوم بازار رضا کامپیوتر هدف
بله یجوریایی وارداتی برای یه شرکت بود 2تا ازش بیشتر نمونده بود اون زمان برای من کافی بود

ممنون از راهنماییتون

ارش کمان گیر

عضو جدید
کاربر ممتاز
Fujitsu اگر این برند باشه...بیهن تکنولوژِی می تونه...درست کنه.(توی تهران)
شاید سیستم blue screen ودچارمرگ ویندوز شده.

hamir1416

عضو جدید
مک بوک آیا.....

مک بوک آیا.....

دوستان مک بوک به درد مهندسی عمران میخوره
نرم افزارهای عمران مثل ایتبس و safe ,sap نسخه مکینتاش دارن
در کل انتخاب اپل برای مهندسی عمران درسته....:surprised:

بالا