لينك دانلود مستقيم از Rapidshare برای كاربران فعال باشگاه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Matrix

عضو جدید
Ju Ju جان يك مشكلي یک مشکلی واسه سرور پیش اومده که چند روزی کار داره .

شرمنده ، باید صبر کنید.

سـعید

مدیر بازنشسته
اتصالات در سازه های فولادی

سلام من دانشجوی رشته شیمی کاربردی ام ولی میخوام از مهندسی هواوفضا برای ارشد شرکت کنم.یه سوال:
;)ابرهایی که در انتهای جتها تشکیل میشه ناشی از موجهای ضربه ایست یا موج انبساطی؟:confused:
چطور میتونم کتاب مکانیک پرواز1و2را دانلود کنم...
دوستان عزیز لطفا سولات و درخواست های خودتونو در تالار های تخصصی مربوطه مطرح کنید...

rasoul hoshmand

عضو جدید
در مورد روشهای اصلاح وبهبود خاک (مهندسی عمران)

در مورد روشهای اصلاح وبهبود خاک (مهندسی عمران)

در مورد روشهای اصلاح وبهبود خاک (مهندسی عمران

)
چون اكثر كتاب ها و برنامه هاي مورد نياز دانشجويان روي سايت Rapidshare.com هستند تصميم گرفتيم جهت راحتي كاربران و حل مشكل زمان يا محدوديت دانلود از رپيدشر لينك هاي مورد نظر شما رو به لينك مستقيم براي دانلود تبديل كنيم.

فقط لينك هاي كتاب، نرم افزار و فيلم هاي آموزشي پذيرفته ميشن.
لينك مورد نظر رو اينجا تو همين تاپيك قرار بديد و همين جا منتظر دريافت لينك دانلود باشيد. بعد از دريافت لينك شما ميتونيد بدون محدوديت و با استفاده از نرم افزارهاي مخصوص دانلود، فايل مورد نظر رو دانلود كنيد.

اين فايل به مدت يك هفته در دسترس خواهد بود و بعد از اون پاك ميشه. بنابراين يك هفته فرصت داريد كه دانلود رو كامل كنيد.

كاربران فعال محدوديتي در تعداد لينك هاي درخواستي نخواهند داشت.

okoker11

عضو جدید
سلام

شما با عضويت در سايت www.rapidpich.com ميتونيد به راحتي از رپيدشير دانلود كنيد.

اين سايت به راحتي لينك هاي مربوط به رپيدشير رو به لينك هاي مستقيم تبديل كرده و ميتونيد با استفاده از دانلود منجير ها دانلود كنيد.علاوه بر اينكه قابليت resume هم داره.

براي عضو شدن نياز به كد دعوتنامه داريد.

اگر خواستيد عضو بشيد okoker11 رو به عنوان كد دعوتنامه بديد تا بتونيد عضو بشيد.

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام

شما با عضويت در سايت www.rapidpich.com ميتونيد به راحتي از رپيدشير دانلود كنيد.

اين سايت به راحتي لينك هاي مربوط به رپيدشير رو به لينك هاي مستقيم تبديل كرده و ميتونيد با استفاده از دانلود منجير ها دانلود كنيد.علاوه بر اينكه قابليت resume هم داره.

براي عضو شدن نياز به كد دعوتنامه داريد.

اگر خواستيد عضو بشيد okoker11 رو به عنوان كد دعوتنامه بديد تا بتونيد عضو بشيد.
چون رایگان نیست مناسب نیست...
برای دانلود اعتبار احتیاج داره...

mahmoud.golzar

کاربر بیش فعال
درخواست لینک

درخواست لینک

با سلام
دوستان کسی میتونه آموزش pro engineer رو برام از سایت راپید شیر پیدا کنه؟

okoker11

عضو جدید
چون رایگان نیست مناسب نیست...
برای دانلود اعتبار احتیاج داره...

واقعا برای من سواله که چرا ما همه به دنبال چیزای مجانی هستیم؟؟؟
اون سایت هایی که مجانی اجازه دانلود میدن معمولا حجم های کم مثلا تا 10 مگ یا زیر 40 مگ رو اجازه دانلود رایگان میدن و تضمینی برای موندن فایل تون به مدت چند روز روی سرور نیست.
ولی اینجا شما یا خرید یک پکیج تا میزان فضای خریداری شده میتونید دانلود کنید و فایل ها هم معمولا تا 2 هفته رو سرور میمونه(گاهی بیشتر).
من که پکیج 50 گیگی رو خریدم و خیلی راضیم(برای کمک به بچه ها هم چندتا فایلهاشونو براشون دانلود میکنم و اینجا میذارم)

okoker11

عضو جدید
محدودیت حجمی نداره ؟
اگه ممکنه لینک منم مستقیم کنید. ممنون میشم
http://rs1.rapidshare.com/files/132820839/XP_Drivers_for_Toshiba_A135-S2386.rar
شما از این سایت یک حجم مشخص میخرید،مثلا 5 گیگ.بعد تا 5گیگ میتونید از رپیدشیر دانلود کنید.
البته خبرهای مبنی بر اضافه شدن دانلود از 2 سایت دیگه هم به گوش میرسه.
اینم لینک شما:
http://s1.rapidpich.com/index.php?code=118558996900&filename=XP_Drivers_for_Toshiba_A135-S2386.rar

samsungonly

عضو جدید
کمک به این پست

کمک به این پست

سلام به همه دوستان ، من اومدم اینجا که هرکی لینکی چیزی داشت فورا واسش تبدیل کنم.
من دو روزه توی سایت http://rapidbaz.com عضو شدم که هم سرعتش بالاست و هم اینکه کلی از سایت های پولی مثل : Rapidshare , MegaUplaod , FileFactory , Depositfiles , EasyShare , 4Shared , رو پشتیبانی میکنه و تنها با خرید یک اشتراک میشه از این سرورها دانلود کرد تازه torrent هم راه انداخته که فکر کنم در نوع خودش بی نظریه واقعا به مدیراش تبریک میگم ، واقعا خیلی متخصص هستن .
خلاصه هرکسی لینک از این سایتها داره بده تا من تبدیل به لینک مستقیم کنم براش :smile:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ویندوز xp sp3 با محیط گرافیکی زیاد

سرمد گذاشته بود تو سایت

یکی طلب من فلن، بعدن واست یه گل میفرستم آرچی جونی :D

:gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا