لطفا کمک کنید مشکل با برنامه نویسی زبان بسکام

golih.m

عضو جدید
دوستان لطفا هر چه سریعتر کمک کنید....
من پروژه ای دارم که توش باید کامپیوتر رو shutdown,reset,restart,sleep,standby,hybernateکنم ولی کداشو نمیدونم
فرقی نمیکند برای کدام ویندوز
لطفا کمک کنید

A.S.Roma

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب این چه ربطی به BASCOM داره !؟
می خواهید از طریق Micro سیستم رو خاموش و روشن و ... کنید !؟

alinavidy

عضو جدید
با سلام

من یه مشکل در برنامه نویسی بسکام avr دارم اگه کسی بتونه مشکل من رو حل کنه ممنونش میشم.12:
من یه پروژه ای دارم که میخوام یه سری اطلاعات رو نگه داره و با قطع برق(ریست میکرو) اطلاعاتش پاک نشه
.... برای این کار هم رفتم از eeprom استفاده کردم که بایدفایل eep رو که bascom در خروجیش میده رو باید رو میکرو پروگرام کنم. ولی متاسفاته وقتی که کامپیلر میکنمbascom یه سری فایل رو میده(hex,...) ولی فایل eep رو بهم نمیده یه نمونه برنامه در هلپ بسکام گذاشته بود که وقتی اون رو کامپایل میکردم eep رو بهم میداد...
تو اینترنت هم یه سری نمونه گذاشته بود که اونها هم فایل eep نمیداد...
نمیدونم چی کار کنم . شاید یه سری چیزا رو رعایت نکرده ام .... البته بسکام هم هیچ اروری نمیده
من خواهش میکنم از کسایی که با ای حافظه کار کرده کند و جئاب گرفته اند و اطلاعاتی در این مورد دارند به من کمک کنند12
FD:s

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان.من یه پروژه میکرو پروسسور دارم با بسکام که از اینترنت پیدا کردم ولی خب فک کنم بعضی جاهای این کد اضافی نوشته شده مثلا اسم سایت نوشته شده اسم اونیکه این کدو نوشته مشخص شده من درهمین حدشو فهمیدم کسی از دوستان میتونه کمکم کنه بهم بگه کدوم بخشای این کد اضافیه و باید حذف کنم ممنون میشم

http://uplod.ir/jo96joronprq/efy-ds1821-proof.pdf.htm