لطفا نظر بدید.............متشکرم

atiii-68

عضو جدید
عقب بندازيد يا نه مطمين باش مردم حرف ميزنن....هميشه همينه. هر چي بابا مامانت بگن.

paria..

عضو جدید
منم مخالفم
ولی صبر کن بهتر از اینه که زندگیت خدای نکرده خراب بشه تا 40 معمولا صبر میکنن من خیلی زیاد دیدم تو فامیل دیدم هم که گوش ندادن ولی عروسیشون بی روح وسرد بوده بعدم کلی حرفو حدیث

CRYSTALIN

عضو جدید
سلام اولا مبارک باشه:gol:

ثانیا همه دوستان نظرات خوبی دادند فقط یک نکته اگر اجازه ندادند زیاد ناراحت نشو تو کل زندگی همه این دوران تکرارناپذیر یکی دوماه در انشاا...100سال زندگی چیزی نیست .خوشبخت باشی.

financialmanager

عضو جدید
منم با نظر دوستان موافقم اول اينكه با احترام بريدو ازشون اجازه بگيريد واگه ندادن خيلي ناراحت نشين حتما حكمتي در كار.
اميدوارم كه خوشبخت بشين.

persian golf

عضو جدید
سلام
بچه ها از نظرات همتون چه موافق چه مخالف ممنونم.
خانواده اون مرحوم خودشون اومدن و گفتن مراسمتون رو حتما بگیرید و کنسلش نکنید
میگفتن این اتفاق برای هرکسی ممکنه بیافته اما قرار نیست شادی از جوونا بگیریم و ....

حالا نظرتون چیه چندروز قبل مراسم برم پیششون و ازشون خواهش کنم آخر مراسم و برای شام بیان؟
ممنونم

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام
میگفتن این اتفاق برای هرکسی ممکنه بیافته اما قرار نیست شادی از جوونا بگیریم و ....

حالا نظرتون چیه چندروز قبل مراسم برم پیششون و ازشون خواهش کنم آخر مراسم و برای شام بیان؟
ممنونم
هاریکا

وری ول

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

ممنونم

:Dخب مشكل حل شد همون 4روز قبل خوبه:Dياهمون زمانيكه كارت دعوت رو به همه ميدين چون ممكنه طي صحبت با يكي از اقوام اين موضوع بيش بياد ضمن گفتگو

taraneh_de

عضو جدید
سلام

ممنونم

خیلی عالیه!:smile: ایشالا که همه چیز درست میشه!:w32::w33::w23:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب تاپیک که به نتیجه رسیده... من هم فقط تبریک می گم و امیدوارم یه مراسم شاد و فراموش نشدنی و همینطور یه زندگی شاد پر از عشق پیش روتون باشه