لطفا مباحث مشاوره ای وشخصی خود را دراین تاپیک مطرح فرمایید

consl

عضو جدید
:D
میگم از چاله میخوای درش بیاری بندازش توو چاه!
اتفاقا من اصلا ازدواجو توصیه نمیکنم،
داشتن هدف و انگیزه میتونه موثر باشه،تفریح و مسافرت و گردشم خوبه!
بنظرم اصلا گوشه گیری رو انتخاب نکن...چون حالتو بدتر میکنه!نزار تنها باشی

مگه ازدواج کردندباعث افتادند تو چاه میشه؟
خیلیم خوبه کاش من شرایطشو داشتم:D

lord70

عضو جدید
این مشکلی هست که دامن گیر اکثرا افراد هست
من هم این مشکل رو دارم اگه توانستید تو زندگی یه هدف انتخاب کنید شاید بهتر شوید

stabesh

عضو جدید
لطفا مباحث مشاوره ای وشخصی خود را دراین تاپیک مطرح فرمایید

سلام دوستان
چون میخواستم در رابطه با مشکلی که دارم راهنمایی بگیرم ... این بحث رو مطرح میکنم ؟
چند وقتی هست احساس خستگی مداوم دارم و حوصله رفتن سرکار رو ندارم و بنوعی خوشم از این کار نمیاد نمیدونم چیکار باید بکنم .ترجیح میدم خونه باشم :(
ازمایش هم دادم مشکلی ندارم .ممنون میشم راهنمایی کنین
سلام
منم همین مشکل رو دارم مشاوره خیلی کمک میکنه و کمبود ویتامین و مواد معدنی هم میتونه دلیلش باشه اول یه مولتی ویتامین و مینرال خوب بخرین هر روز مصرف کنین
کارم میدونم چون کار نیست و سرمایه هم نیست باید یه مدت پول جمع کرد به بعدش فکر کنین که با پولی که جمع کردین میتونین کاری که دوست دارین رو راه بندازین اونوقت انگیزه میگیرین
موفق و شاد باشید

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلام دوستان
چون میخواستم در رابطه با مشکلی که دارم راهنمایی بگیرم ... این بحث رو مطرح میکنم ؟
چند وقتی هست احساس خستگی مداوم دارم و حوصله رفتن سرکار رو ندارم و بنوعی خوشم از این کار نمیاد نمیدونم چیکار باید بکنم .ترجیح میدم خونه باشم :(
ازمایش هم دادم مشکلی ندارم .ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام
یه دفتر سررسید بردارید، و هرروز صبح یا هر شب قبل از خواب، برنامه روز بعدتون رو بنویسید. از ساعت فلان تا فلان، باید به فلان کارم برسم، از ساعت فلان تا فلان به فلان کارم.
وقتی ببینید دارید ذره ذره به کارهاتون میرسید، خودش انگیزه میاره.
مثلا خرید برای مامان، اتمام کار رئیس، و...

حميدرن

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من هم همین مشکل رو چندین ساله که دارم
فکر کنم عوض کردن کار یا محیط اون راه حل خوبی باشه ولی خودم امتحان نکردم
ولی با زیر لب آواز مورد علاقه رو خوندن مسکن خوبیه

بیا1

عضو جدید
ببنید یه بچه همیشه به حرف گوش نمیده دیگه والدین رو خیلی ناراحت میکنه
در این مواقع باید بچه رو کتک زد؟

EECi

مدیر بازنشسته
ببنید یه بچه همیشه به حرف گوش نمیده دیگه والدین رو خیلی ناراحت میکنه
در این مواقع باید بچه رو کتک زد؟
تربیت و تعلیم کودک از تولد تا 18 سالگی
http://cdn.p30download.com/?b=p30dl-audio&f=Ravesh.Talim.Va.Tarbiate_p30download.com.rar
دانلود کنید و گوش کنید

از مشاوره و روانشناس مجرب هم کمک بگیرید

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان. من چن بار اینجا پیام دادم ولی نمیدونم چرا پاکشون کردم:cry:. من الان یه چن وقتی میشه که تبدیل شدم به یه مرده متحرک، نه علاقه ای برام مونده، نه تحرکی، نه انگیزه ای، نه هدفی، نه کاری،نه اعتماد به نفسی، نه خنده ای...هیچی. احساس می کنم یه کیسه پلاستیکی رو سرم کشیدن.:(
نمیدونم چیکار کنم که از این حالت بیام بیرون. خوابمم که کلا به هم ریخته، ینی جسمم خسته باشه، مغزم نمی خوابه. یا شبا اصلا نمی خوابم، طرفای 6 صبح می خوابم، یا اینکه زود می خوابم ولی وسطاش که دیگه خوابم نمیبره دوباره پا میشم. ینی شبا خواب تعطیل، روزا خواب!!! یه ماهی میشه که هفته ای سه روز ورزش می کنم (قبلا به صورت حرفه ای ورزش می کردم)، اما تاثیری رو زندگیم نذاشته فعلا. ینی فقط تو باشگاه خوبم، اونجام تازه گیج میزنم. ممنون میشم اگه بگین چیکار کنم. اینم بگم حالتی که الان دارم دقیقا 180 درجه با قدیمام فرق داره.

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان. من چن بار اینجا پیام دادم ولی نمیدونم چرا پاکشون کردم:cry:. من الان یه چن وقتی میشه که تبدیل شدم به یه مرده متحرک، نه علاقه ای برام مونده، نه تحرکی، نه انگیزه ای، نه هدفی، نه کاری،نه اعتماد به نفسی، نه خنده ای...هیچی. احساس می کنم یه کیسه پلاستیکی رو سرم کشیدن.:(
نمیدونم چیکار کنم که از این حالت بیام بیرون. خوابمم که کلا به هم ریخته، ینی جسمم خسته باشه، مغزم نمی خوابه. یا شبا اصلا نمی خوابم، طرفای 6 صبح می خوابم، یا اینکه زود می خوابم ولی وسطاش که دیگه خوابم نمیبره دوباره پا میشم. ینی شبا خواب تعطیل، روزا خواب!!! یه ماهی میشه که هفته ای سه روز ورزش می کنم (قبلا به صورت حرفه ای ورزش می کردم)، اما تاثیری رو زندگیم نذاشته فعلا. ینی فقط تو باشگاه خوبم، اونجام تازه گیج میزنم. ممنون میشم اگه بگین چیکار کنم. اینم بگم حالتی که الان دارم دقیقا 180 درجه با قدیمام فرق داره.

سلام آرزو جان
بنظر من حالت الان تو مقطعی هست و ممکنه ناشی از یه سری عوامل تو زندگی حالت باشه
تو باید ریشه یابی کنی
هدفتو تو زندگی گم نکردی؟یا شکست بخوری؟یا تو روند زندگی و دیدگاهت به آینده سردرگم باشی؟(اینکه برنامه داشته باشی تفریح-درس-کار-زندگی-مهمونی همه چی تو زندگیت باشه حالت تکراری نداشته باشه)
شب یه ساعت قبل خواب یه تمرین ریلکسیشن بکن بخواب چندتا نفس عمیق و درست بکش بذا اکسیژن به مغزت برسه قبل خواب هم به دغدغه هات فکر نکن
کم خوابی یا خواب بد یکی از دلایل کسل بودن تو طول روزه حداقل 6ساعت و بخواب
صبح هم حتما نرمش کن حداقل 15دقیقه خیلی تاثیر گذاره

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آرزو جان
بنظر من حالت الان تو مقطعی هست و ممکنه ناشی از یه سری عوامل تو زندگی حالت باشه
تو باید ریشه یابی کنی
هدفتو تو زندگی گم نکردی؟یا شکست بخوری؟یا تو روند زندگی و دیدگاهت به آینده سردرگم باشی؟(اینکه برنامه داشته باشی تفریح-درس-کار-زندگی-مهمونی همه چی تو زندگیت باشه حالت تکراری نداشته باشه)
شب یه ساعت قبل خواب یه تمرین ریلکسیشن بکن بخواب چندتا نفس عمیق و درست بکش بذا اکسیژن به مغزت برسه قبل خواب هم به دغدغه هات فکر نکن
کم خوابی یا خواب بد یکی از دلایل کسل بودن تو طول روزه حداقل 6ساعت و بخواب
صبح هم حتما نرمش کن حداقل 15دقیقه خیلی تاثیر گذاره
سلام گلم، لطف کردی جواب دادی
. خدا کنه مقطعی باشه ولی بیشتر احساس می کنم یه روند نزولیه:cry:. عزیم یه مشکلی که دارم اینه که هدف ندارم، ینی فک کنم اصلا تو زندگیم هدف خاصی نداشتم. این سردرگمی هم که بهش اشاره کردین خیلی باهاش درگیرم، ینی به شدت سردرگم و پا در هوام! راستش ریشه یابی کردم ولی یه کمکی به من مربوط نمیشه. ینی شاید بشه گفت 70 درصدش تقصیر من نیس. دیشب که پیام دادم گفتم یه نیمچه تکونی هم خودم به خودم بدم، امروز خدا رو شکر دید تقریبا مثبتی دارم به زندگی. تفریحاتم کم کم دارم به زندگیم وارد می کنم.
گلم این کارایی که گفتین رو حتما انجام میدم. می خوام شاد باشم
....یه دنیا ممنونتم

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
. خدا کنه مقطعی باشه ولی بیشتر احساس می کنم یه روند نزولیه:cry:. عزیم یه مشکلی که دارم اینه که هدف ندارم، ینی فک کنم اصلا تو زندگیم هدف خاصی نداشتم. این سردرگمی هم که بهش اشاره کردین خیلی باهاش درگیرم، ینی به شدت سردرگم و پا در هوام! راستش ریشه یابی کردم ولی یه کمکی به من مربوط نمیشه. ینی شاید بشه گفت 70 درصدش تقصیر من نیس. دیشب که پیام دادم گفتم یه نیمچه تکونی هم خودم به خودم بدم، امروز خدا رو شکر دید تقریبا مثبتی دارم به زندگی. تفریحاتم کم کم دارم به زندگیم وارد می کنم.
....یه دنیا ممنونتم

تو ابتدا اهداف کوتاه مدت برا خودت پیدا کن.مثلا: یه کتابی که دوس داری تصمیم بگیر تا دو هفته تموم کنی.بعد 7روز زمان بذار که کارای ناتمومتو تموم کنی...یا همین ورزش ،درس و... اگر دوس داری کار کنی برو دنبال کارای کوچیک اگر وقتشو داشتی

رو کاغذ هدفهای کوچیکتو بنویس ببین چیارو میخوای انجام بدی و بهشون برسی

بعد بیا چندتا هدف بلند مدت پیدا کن برا خودت مثلا:ادامه تحصیل مثلا:اون شخصیتی که میخوای بشی یا ازدواج یا شغلی که میخوای بهش برسی و......
سردرگم عامل اصلی حال بد آدمه خوشی و میگره ازت....نذار بیکار بمونی چون افکار منفی میاد سراغت

اینم یادت باشه تو فقط یه بار زندگی میکنی پس بهتره با خوشی بگذرونیش و کسی این خوشیو نمیتونه بهت بده جز خود خودت
:gol:

بیا1

عضو جدید
....یه دنیا ممنونتم
برو مسافرت خارج از کشور برای یه مدت :)

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو ابتدا اهداف کوتاه مدت برا خودت پیدا کن.مثلا: یه کتابی که دوس داری تصمیم بگیر تا دو هفته تموم کنی.بعد 7روز زمان بذار که کارای ناتمومتو تموم کنی...یا همین ورزش ،درس و... اگر دوس داری کار کنی برو دنبال کارای کوچیک اگر وقتشو داشتی

رو کاغذ هدفهای کوچیکتو بنویس ببین چیارو میخوای انجام بدی و بهشون برسی

بعد بیا چندتا هدف بلند مدت پیدا کن برا خودت مثلا:ادامه تحصیل مثلا:اون شخصیتی که میخوای بشی یا ازدواج یا شغلی که میخوای بهش برسی و......
سردرگم عامل اصلی حال بد آدمه خوشی و میگره ازت....نذار بیکار بمونی چون افکار منفی میاد سراغت

اینم یادت باشه تو فقط یه بار زندگی میکنی پس بهتره با خوشی بگذرونیش و کسی این خوشیو نمیتونه بهت بده جز خود خودت
:gol:
گلم دستت درد نکنه
، خیلی انرژی گرفتم از حرفات. پیشنهاداتت به نظر ساده میان ولی فک کنم اجرا کردنش آسون نباشه ولی از الان شروع می کنم
. کتابه رم گرفتما
...
برو مسافرت خارج از کشور برای یه مدت :)
عزیزم دستت درد نکنه
. پیشنهاد وسوسه انگیزیه

AUTUMN LEAVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام .. بهتره بری ریشه یابی کنی ببینی علتش چی میتونه باشه که دیگه مثل سابق نیستی .. اول اینو حل کن .. ;)

omid_008

عضو جدید
برای تغییر احساس یا حالت باید به دنبال منشا احساس و حالت بگردید. شما فقط تغییرات حاصله رو نوشتین به نظرم نمی شه کمکی کرد الا کمک جزئی که مثل مسکن می مونه و بعد از مدتی تاثیرش رو از دست می ده

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

فکر کنم یه چیز طبیعی باشه تو جامعه ما ! چون منم مثل شمام تا حدودی از احساسم !

شاید دیگه چش فک و فامیل کور شدن و انگیزت رو از دست دادی !! حالا میتونی مثلا جای دیگشونو نشون کنی این میشه انگیزتون به امید خدا ! :دی

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای تغییر احساس یا حالت باید به دنبال منشا احساس و حالت بگردید. شما فقط تغییرات حاصله رو نوشتین به نظرم نمی شه کمکی کرد الا کمک جزئی که مثل مسکن می مونه و بعد از مدتی تاثیرش رو از دست می ده
ممنونم دوست عزیز:gol:. آره میدونم ولی واقعا از این وضع خسته شدم. زمین خوردم ولی می خوام دوباره بلند شم. فک کنم باید خودمم یه حرکتی بزنم، نمیشه که بقیه بیان دستم و بگیرن
فکر کنم یه چیز طبیعی باشه تو جامعه ما ! چون منم مثل شمام تا حدودی از احساسم !

شاید دیگه چش فک و فامیل کور شدن و انگیزت رو از دست دادی !! حالا میتونی مثلا جای دیگشونو نشون کنی این میشه انگیزتون به امید خدا ! :دی
:biggrin:آره راس میگین، اوایل این انگیزه رو از دست دادم ولی دوباره برگشتم سراغش:D......:gol:

omid_008

عضو جدید
ممنونم دوست عزیز:gol:. آره میدونم ولی واقعا از این وضع خسته شدم. زمین خوردم ولی می خوام دوباره بلند شم. فک کنم باید خودمم یه حرکتی بزنم، نمیشه که بقیه بیان دستم و بگیرن

:biggrin:آره راس میگین، اوایل این انگیزه رو از دست دادم ولی دوباره برگشتم سراغش:D......:gol:

منتظر بودن کسی دست شما رو بگیره اشتباس ولی اگر کمکی باشه که کمک کنه بلند شید چرا که نه . به نظر من بهترین کار یک هدف گذاری مبتنی بر واقعیت و در نظر گرفتن شرایط موجود خودتونه. به نظر من قوی ترین انگیزه باید دنبال کردن ارزوهاتون باشه نه کور کردن چشم فک و فامیل:) اینجور انگیزه ها ارامش شما رو بیشتر سلب می کنه و مانع رسیدن به ارامش و هدف می شه ادم باید در این چند صباح زندگی اون طوری که دوست داره زندگی کنه و به حرف های خاله زنگی گوش نده بیشتر ادم درگیر حاشیه می کنه . ببخشید پر حرفی کردم:). ..............

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
منتظر بودن کسی دست شما رو بگیره اشتباس ولی اگر کمکی باشه که کمک کنه بلند شید چرا که نه . به نظر من بهترین کار یک هدف گذاری مبتنی بر واقعیت و در نظر گرفتن شرایط موجود خودتونه. به نظر من قوی ترین انگیزه باید دنبال کردن ارزوهاتون باشه نه کور کردن چشم فک و فامیل:) اینجور انگیزه ها ارامش شما رو بیشتر سلب می کنه و مانع رسیدن به ارامش و هدف می شه ادم باید در این چند صباح زندگی اون طوری که دوست داره زندگی کنه و به حرف های خاله زنگی گوش نده بیشتر ادم درگیر حاشیه می کنه . ببخشید پر حرفی کردم:). ..............
خواهش می کنم جناب مهندس. پر حرفی چیه؟ شما و سایر دوستان لطف می کنین راهنمایی می کنین ، واقعا نمیشه اسمشو پر حرفی گذاشت:smile::gol:. آره چنتا هدف و تو برنامم گذاشتم که در طولانی مدت بهشون برسم، چنتاشونم تو بازه کوتاه مدت گذاشتم.
قبول دارم این کور کردن چشم ممکنه یه نمه استرس زا باشه ولی فک کنم برا بعضیا لازم باشه. البته این بگما بیشتر حالت شوخی داره تا جدی:redface:. ینی من یه بار پام بره رو یه مورچه یه هفته خوابم نمیبره:cry: چه برسه به کور کردن و اینا

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.
من چند وقتی هست بخاطر فشار عصبی ک دارم وقتی میخام بخابم چندین بار از خواب میپرم جوری ک احساس میکنم ذهنم بیداره جسمم خوابه..احساس میکنم ک روحم کامل داخل جسمم نیست..نمیدونم این حالتو تجربه کردید یا نه.خیلی اذیتم
شنیدم میگن اگه ک نتونید به این حالت غلبه کنید امکان سنگ کوب هست:(
چیکار کنم؟

EECi

مدیر بازنشسته
سلام.
من چند وقتی هست بخاطر فشار عصبی ک دارم وقتی میخام بخابم چندین بار از خواب میپرم جوری ک احساس میکنم ذهنم بیداره جسمم خوابه..احساس میکنم ک روحم کامل داخل جسمم نیست..نمیدونم این حالتو تجربه کردید یا نه.خیلی اذیتم
چیکار کنم؟
سلام
همونطور که خودتون اشاره کردید این بی خوابی بخاطر فشار عصبی می باشد
برای رفع این مشکل بهتره از تکنیک های خالی کردن ذهن قبل خواب استفاده کنید
تکنیک های مدیتیشن قبل خواب هم کمک می کنه

تلقین منفی به خودتان نکنید
به شما پیشنهاد میکنم سخنرانی 16 قسمتی دکتر آزمندیان در مورد زندگی و امید و مثبت نگری را گوش بدید
بهتون کمک خواهد کرد

ضمنا سعی کنید در طول روز ورزش کنید و کمتر بخوابید ( اگر افسردگی دارید رفعش کنید) تا بدنتان در شب راحت بخوابه
ساعات خواب فیزیولوژیک بدن را هم رعایت کنید .

با عاملی که باعث فشار عصبیه کنار بیایید یا حلش کنید ، یکبار برای همیشه و درون حلقه فکری گرفتار نشوید
پاینده باشید

حميدرن

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام.
چیکار کنم؟

من چند سال پیش برای مدتی این طوری بودم علتش رو هم نمی دونستم ولی خودش خود بخود خوب شد

vsn25

عضو جدید
سلام. بچه ها. من ارشد برق مخابراتم، سه ساله بیکارم:(، میشه راهنمایی کنید برای کار باید کجا برم؟ این چند سال منتظر آگهی های استخدام بودم که خبری نشد و نیازی به رشته من نداشتن. من واقعا نمی دونم چه طور باید کار گیر بیارم ؟! روالش چه جوریه مگه ادارات از طریق آزمون نیرو نمی گیرن؟ پس چرا این چند سال خبری نشده.اینجوری آدم چجوری برای خودش کار پیدا کنه؟

EECi

مدیر بازنشسته
سلام. بچه ها. من ارشد برق مخابراتم، سه ساله بیکارم:(، میشه راهنمایی کنید برای کار باید کجا برم؟ این چند سال منتظر آگهی های استخدام بودم که خبری نشد و نیازی به رشته من نداشتن. من واقعا نمی دونم چه طور باید کار گیر بیارم ؟! روالش چه جوریه مگه ادارات از طریق آزمون نیرو نمی گیرن؟ پس چرا این چند سال خبری نشده.اینجوری آدم چجوری برای خودش کار پیدا کنه؟
سلام
به شرکت های کاریابی مراجعه کنید
در کانال های کاریابی عضو بشید
به حقوق کم قانع باشید در ابتدای کار
رزومه خود را قوی کنید و مهارت های مرتبط با رشته برق را فرا بگیرید
به شهرک های صنعتی مراجعه کنید و فرم های کاریابی کارخانجات و شرکت های مرتبط را پر کنید
اگرمهارت مدیریت مالی و توانایی کارآفرینی دارید کاری هر چند کوچک را شروع کنید

یادتان باشد ، مدیران و سرمایه داران به دنبال مهندسی هستند که مهارت های تخصصی ، ارتباطی ، مدیریتی داشته باشد
این سه مورد را در مورد خودتان تقویت کنید

ادارات و سازمان ها فعلا استخدام ندارد
بجز آموزش و پرورش
برای خبر دار شدن از استخدام های دولتی سایت سنجش و سایت دولت (ایرنا) و سایت دانشجویان ایران (ایسنا) را همیشه چک کنید

موید باشید

مولتی متر

عضو جدید
[h=2]http://www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png[/h]
سلام.شب به خیر
با داشتن کاردانی ریاضی و کارشناسی علوم کامپیوتر میتوان در آزمون پزشکی شرکت کرد؟
رشته های پزشکی بدون ازمون هم هست؟
پزشکی چند سال هست؟ هزینه؟​

سحر صبح

عضو جدید
http://www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png

سلام.شب به خیر
با داشتن کاردانی ریاضی و کارشناسی علوم کامپیوتر میتوان در آزمون پزشکی شرکت کرد؟
رشته های پزشکی بدون ازمون هم هست؟
پزشکی چند سال هست؟ هزینه؟

سلام. از هر رشته ای میشه ازمون رشته دیگه رو داد. قبول شدنش مهمه. بعد از قبولی هم باید واحدهایی که از اون رشته پاس نکردید پاس کنید. پزشکی بدون ازمون نیست. اگر قبول شدید دانشگاه دولتی رایگانه. پزشکی عمومی هفت ساله است. اما وقتتون رو تلف نکنید تو علم پزشکی . اگر علاقه دارید بزنید تو کار طب سنتی

aydaaaa

کاربر بیش فعال
یکی به داد من برسه واقعا دیگه دارم دیوونه میشم.من فوق لیسانس دارم و حدود یه ساله که عروسی کردم و اومدم خونه خودم توی یه شهر دیگه که یکم غریبم و دور از خونوادم.سه ماه از عروسیمون نگذشته بود که خواهرم مریض شد و تا حد مرگ پیش رفت ولی الان خداروشکر حالش خوبه.یه مدت بخاطر این قضیه خیلی ناراحت و افسرده بودم شوکه شده بودم کارم گریه بود.الانم گاهی که به این موضوع فکر میکنم که خدای نکرده یه وقت حالش دوباره بد بشه بهم میریزم و سعی میکنم بهش فکر نکنم.حالا مشکل بعدی من این هست که یه ساله دنبال کار بودم و کلی رزومه به اینور و اونور فرستادم یا نخواستنم یا هم کاری بوده که از حد توانایی من بیشتر بوده .همه جا هم سابقه میخوان چیکار کنم وقتی جایی منو نمیخواد سابقه هم که با کتاب خوندن به دست نمیاد که بشینم کتاب بخونم که تجربه داشته باشم.الان حدود ده روزی هست به خاطر این مساله شدیدا افسرده شدم هیچ کاری نمیکنم فقط یا میخوابم یا هم دراز میکشم یا هم گریه میکنم.نه کار خونه میکنم نه دلم میخواد چیزی بخورم نه جایی برم.نه با کسی حرف میزنم.نمیدونم چیکار کنم.اصلا نمیخوامم خوب شم.دوست دارم همینجوری بمونم.چون واقعا احساس میکنم خیلی بیعرضه ام که با این همه درس خوندن و خودمو کشتم که نمره خوب بگیرم آخرشم این:-( میگم کاش این همه وقت نمیذاشتم واسه درس خوندن.کاش دیپلم میموندم حداقل اعصابمو خورد نمیکردم.من چی کار کنم؟از یه طرفم رفتار شوهرم بیشتر حرصم میده اصلا به روش نمیاره خودشو یه جور مشغول میکنه نه اعتراضی میکنه نه چیزی.میاد واسه خودش ناهار درست میکنه به منم تعارف میکنه منم نمیخورم:)هر کاری میکنم حرصشو دربیارم انگار نه انگار

آخرین ویرایش: