لطفا راهنمایی!!!!!!!!

rasoul72

عضو جدید
با سلام خدمت همه ی دوستان.
بنده ترم 6 یه رشته ای هستم توی یه دانشگاه دولتی.اگه همهی واحدای این ترمم رو پاس کنم میشم 77واحد که نسبت به بقیه ی رفقام خیلی کم هستش.واقعیتش دیگه به این نتیجه رسیدم که فقط کار خدا بود و یه کمم شانس که دانشگاه دولتی قبول شدم و یه رشته ی به این خوبی.من اصلا کم کاری نمیکنم.خیلی درس میخونم.خیلی سر کلاس گوش میدم اما یادگیریم ضعیفه و نوی امتحان خراب میکنم.تا الانم دو ترم مشروط شدم.
اینه که میخوام بعد این ترم یه مدرک معادل بگیرم و برم سربازی.چون هم دارم بیت المال رو حروم میکنم هم زحمتای پدر و مادر بیچاره مو.چند تا سوال ازتون داشتم..................
1***من حق دارم به اندازه نسبت به درس و دانشگاه نا امید باشم؟؟(لطفا غیر دلسوزانه و با تمام قاطعیت و واقع بینانه جواب بدید..)
2***این مدرک معادل قانونش چطوره یعنی میشه بعدا کارشناسی نا پیوسته امتحان بدم و بخونم؟
3***اگه یه دوره ای برم فنی حرفه ای میتونم کمبودم رو نسبت به بچه های فنی جبران کنم؟
****خواهش میکنم جوابمو بدبد****

MixxiM

اخراجی موقت
با سلام خدمت همه ی دوستان.
بنده ترم 6 یه رشته ای هستم توی یه دانشگاه دولتی.اگه همهی واحدای این ترمم رو پاس کنم میشم 77واحد که نسبت به بقیه ی رفقام خیلی کم هستش.واقعیتش دیگه به این نتیجه رسیدم که فقط کار خدا بود و یه کمم شانس که دانشگاه دولتی قبول شدم و یه رشته ی به این خوبی.من اصلا کم کاری نمیکنم.خیلی درس میخونم.خیلی سر کلاس گوش میدم اما یادگیریم ضعیفه و نوی امتحان خراب میکنم.تا الانم دو ترم مشروط شدم.
اینه که میخوام بعد این ترم یه مدرک معادل بگیرم و برم سربازی.چون هم دارم بیت المال رو حروم میکنم هم زحمتای پدر و مادر بیچاره مو.چند تا سوال ازتون داشتم..................
1***من حق دارم به اندازه نسبت به درس و دانشگاه نا امید باشم؟؟(لطفا غیر دلسوزانه و با تمام قاطعیت و واقع بینانه جواب بدید..)
2***این مدرک معادل قانونش چطوره یعنی میشه بعدا کارشناسی نا پیوسته امتحان بدم و بخونم؟
3***اگه یه دوره ای برم فنی حرفه ای میتونم کمبودم رو نسبت به بچه های فنی جبران کنم؟
****خواهش میکنم جوابمو بدبد****

اولندش خدمت حلوا پخش نمی کنن ک بدو میخای بری سربازی دو سال عمرتو هدر کنی
چرا تغییر رشته نمی دی؟
اگه معادل بخای بت کاردانی می دن
نگفتی رشتت چیه؟
تو چیش ضعف داری؟
علاقت رو چی چی هست؟

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
٦ ترم خوندي حيفه
به اندازه ي كافي بيت المال رو هدر دادي :d ديگه تا تهش برو

rasoul72

عضو جدید
حلا چه فرقي ميكنه كه من رشته ام چي هستش؟
شما فرض كن مكانيك.
از دوم دبيرستان هم به مكانيك خيلي علاقه داشتم.ولي شايد اشتباهم اين بود كه نرفتم هنرستان.
كلا تو درسام ضعيفم!!!
.البته شدت و ضعف داره.
حلا اين مدرك كارداني كه ميگي واقعيه؟منظورم اينه كه بعدا ميشه باهاش آزمون كارشناسي ناپيوسته داد؟

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میتونی کارشناسی ناپیوسته شرکت کنی ولی این اشتباه رو نکن که معادل بگیری برو برای تموم کردن همین کارشناسی حیفه از دستش بدی ، اگه فکر میکنی الان نمیکشی که تمومش کنی مطمئن باش با کارشناسی ناپیوسته رفتن درسا آسون تر نمیشن ! هنوزم تا 10 ترم + 2 ترم تابستون برای تموم کردن درست وقت داری ، همین رو ادامه بده

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

درسته 77 واحد تو 6 ترم کمه، و باهمین تعداد واحد بهت مدرک کاردانی رو میدن ، اما دیدم آدمایی رو که شرایطی مثل تو یا بدتر از تو داشتن و تهش تونستن لیسانسشونم بگیرن، فقط تعداد ترماشون یه کم زیادتر شده، پس نا امید نباش
خودتو دست کم نگیر، اگه ضعیف بودی نمی تونستی دانشگاه دولتی قبول شی
اگه بعد سربازی واقعا قصد ادامه تحصیل داری،بمون همین الان لیسانستو بگیر و بعد برو سربازی، چون ممکنه بعد از سربازی یه مقدار سرد بشی
تازه وضع کشور مارو هم که میدونی، به قول شاعر هر دم از این باغ بری می رسد....ممکنه یهو یه تغییراتی تو نظام آموزشی ایجاد شه و ...
ادامه بده...شما می تونـــــــی:gol:

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما درس نمیخوندین بلکه فکر میکردین که درس میخوندین. خود من الگوی تمام آدمایی هستم که مثل شما بودن یا مثل شما فکر میکنن ، به این صورت که : معدل دیپلم من 12.93 بود و معدل ترم اول دانشگاهم 14 بود و الان.......... الان از طریق استعداد درخشان میرم ارشد ، چرا؟ برای اینکه از ترم 2 به بعد جوری درس خوندم که از رتبه 17 کلاس اومدم رتبه چهارم...

شمایی که میگی میخونم ولی نمیشه : نمیخونی

بالا