لطفا خانم ها جواب بدن: از کجا بدونیم دختری دوستمون داره؟؟

paisa

کاربر بیش فعال
خداوند از آفرین جنس مونث پشیمونه:biggrin: هیچ معماری و پروتکل مشخصی نداره این موجود زنده...

:eek:خدا اگرم پشیمون بشه از آفریدن آقایون پشیمون میشه که شدن سوهان روح خانوما!!خانوما حداقل این قابلیت رو دارن ک پیچیده باشن آقایون ک مغزشون در حد جلبکه جز شماره دادن کاری به ذهنشون نمیرسه:biggrin::biggrin:

behnamcp

کاربر فعال
:eek:خدا اگرم پشیمون بشه از آفریدن آقایون پشیمون میشه که شدن سوهان روح خانوما!!خانوما حداقل این قابلیت رو دارن ک پیچیده باشن آقایون ک مغزشون در حد جلبکه جز شماره دادن کاری به ذهنشون نمیرسه:biggrin::biggrin:

خواهش می کنم به هم دیگه توهین نکنید در غیر این صورت اعلام تخلف می کنم تا پستتون پاک بشه

یه دختر اگر واقعا شما رو دوست داشته باشه حتما به زبون میاره خانوما بیشتر به زبون می یارن ولی آقایون تو رفتارشون بیشتر نشون می دن. وقتی یه دختر مردی رو دوست داشته باشه همه ی شرایط مرد رو قبول می کنه تو سختیا انعطاف پذیرتر میشه فقط برای اینکه طرف رو دوست داره.و در مقابل می دونه که مردش هم اون رو عاشقانه دوست داره;) کتاب ها و مجله های زیادی درباره این موضوع وجود دارن کافیه مطالعه کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

behnamcp

کاربر فعال
یه دختر اگر واقعا شما رو دوست داشته باشه حتما به زبون میاره خانوما بیشتر به زبون می یارن ولی آقایون تو رفتارشون بیشتر نشون می دن. وقتی یه دختر مردی رو دوست داشته باشه همه ی شرایط مرد رو قبول می کنه تو سختیا انعطاف پذیر تر میشه فقط برای اینکه طرف رو دوست داره.و در مقابل می دونه که مردش هم اون رو عاشقانه دوست داره;) کتاب ها و مجله های زیادی درباره این موضوع وجود دارن کافیه مطالعه کنید.

ممنونم اما من جایی دیدم نوشته بود دخترا هیچ وقت نمی گن دوستت دارم اگه بگن تو منو دوست داری
?یعنی تو قلب شون جا گرفته ای

paisa

کاربر بیش فعال
ممنونم اما من جایی دیدم نوشته بود دخترا هیچ وقت نمی گن دوستت دارم اگه بگن تو منو دوست داری
?یعنی تو قلب شون جا گرفته ای
بنظر منم دخترا تا قبل ازدواج راحت به کسی نمیگن دوستت دارم.ولی از اهمیت دادنشون نگران شدنشون میشه فهمید.

ali199_1991

کاربر بیش فعال
یه دختر اگر واقعا شما رو دوست داشته باشه حتما به زبون میاره خانوما بیشتر به زبون می یارن ولی آقایون تو رفتارشون بیشتر نشون می دن. وقتی یه دختر مردی رو دوست داشته باشه همه ی شرایط مرد رو قبول می کنه تو سختیا انعطاف پذیر تر میشه فقط برای اینکه طرف رو دوست داره.و در مقابل می دونه که مردش هم اون رو عاشقانه دوست داره;) کتاب ها و مجله های زیادی درباره این موضوع وجود دارن کافیه مطالعه کنید.

شما هم نمی خواد به بهانه ی راهنمایی ، پست تبلیغاتی بذاری وسط تاپیک...گزارش کردم ک لطف کنن پاک کنن

Uchiha Itachi

عضو جدید
بنظر منم دخترا تا قبل ازدواج راحت به کسی نمیگن دوستت دارم.ولی از اهمیت دادنشون نگران شدنشون میشه فهمید.

آخه وقتی زیرپوستی نگران میشن یا ناراحت میشن، اون موقع که بازم نمیشه فهمید! خدایا چرا آخه علم غیب ندادی! :D

delbaar

کاربر فعال
از وقت گزاشتن اون میشه متوجه شد، یا زود جواب دادن پیاما یا تمایل به صحبت کردن و تعریف همه چی برای شما اگه ارتباط دارین ولی اگر ارتباط ندارین هم اینکه همش در معرض دید شما قرار میگیره و وقتی شما رو ببینه یه مقدار دست پاچه شه

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
یعنی این سئوال از سال 2017 تا الان هیچ جواب قانع کننده ای براش پیدا نشده؟

MOHAMAD_ASEMOONI

کاربر بیش فعال
سلام

◼️ ایثار و فداکاری هم یکی دیگه از علامت‌های مهمِ عشق واقعی هست . هر چه عشق و علاقه بیشتر باشه فداکاری هم بیشتر و شدیدتر هست .

◼️ یکی دیگه از علامت‌های دوست داشتنِ واقعی ، بخشیدنِ خطاها و اشتباهات هست .

و هر چه عشق و علاقه بیشتر باشه ، خطاهای بزرگترین رو میبخشه و ازش میگذره .

◼️ برعکس هم صادق هست یعنی هر چه نفرت بیشتر باشه ، اون شخص از کوچکترین اشتباه هم نمی‌گذره .
◼️ نفرت می‌تونه به جایی برسه که کار به بهانه جویی و اشکال تراشی و لجبازی و حتی ضربه زدن و صدمه زدن و قتل بکشه .

◼️ راه اومدن با سلیقه ی معشوق هم یکی دیگه از علامتها هست .
یعنی بر فرض مثال ، معشوق رنگِ کرِمی رو دوست داره ولی خودش اصلاً از این رنگ خوشش نمیاد ولی با سلیقه ی معشوق مخالفت نمیکنه و قبولش می‌کنه و این کار رو با میل و رغبت و رضایت انجام میده نه با اکراه .

◼️
یکی دیگه از علامتها ، توجهِ زیاد به آسایش و راحتیِ معشوق و فراهم کردن اینهاست برای معشوق .
مثلاً وقتی که معشوق خواب هست ، عاشق خیلی مواظب هست که سر و صدا راه نندازه و مزاحم خواب معشوق نشه .

آخرین ویرایش:

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دخترا اگه کسی رو دوست داشته باشن قطعا پنهون نمیکنن و بالاخره بروز میده ، احتیاجی به ناز کردن و این چیزا نداره .
مخصوصا اگه سنش بالاتر باشه
:weirdsmiley: