$$$$ لطفا تمام دانشجو های هوافضا بیان بخونن و نظر بدن $$$$$

javad.b74

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز
از همه دوستان درخواست میکنم که نظرشون رو درباره ی رشته مهندسی هوافضا بگن.لطفا تمام معایب و خوبی های این رشته رو بگین؟؟؟؟

از دوستانی که در دانشگاه مالک اشتر تحصیل میکنن لطفا بگن فرق مالک که زیر نظر وزارت دفاع است با دانشگاه های دیگه چیه؟؟؟؟خواهش میکنم خوب توضیح بدید..

دوستانی که در مالک اشتر هستن میخواستم بدونم با با چه رتبه ای از منطقه سه میشه مهندسی هوافضا مالک اشتر قبول شد؟؟؟

شرایط بورسه مالک اشتر چیه؟؟؟؟؟

دوست من سهمیه شاهد داره ....هوافضای مالک اشتر سهمیه شاهد قبول میکنه؟؟؟از دوستاتون کسی هستن که با سهمیه شاهد اومده باشه هوافضا؟؟؟؟؟
باید در سهمیه شاهد چه رتبه ای داشته باشه؟؟؟ حد اقل چه درصد هایی باید داشته باشه؟؟؟شانس قبولی اش چقدر هست؟؟؟

از تمام عزیزان خواهش میکنم به داداش کوچیکه خودشون کمک کنن...

پسرخاله

عضو جدید
سلام،رشته ی خیلی خوب و مهیجیه،ولی میگن بازار کار خوبی نداره،درساشم نسبتا سنگینه،پایه درساشم ریاضی و فیزیک و زبان هس،کمیم شیمی
اگه علاقه داری بیا

Sent from my C6602 using Tapatalk

Mihrab

عضو جدید
رشته خیلی خوب و قشنگیه....واقعا قشنگه...پایه اش هم همون طور که دوستمون گفتن ریاضی و فیزیکه ولی فیزیکش به همه اش می چربه...از نظر بازار کار در واقع هوافضا رشته ایه که فقط زمانی کار خوب گیرت میاد که خودتم حرفه ای باشی...چون رشته ای هست که قابلیت فعالیت در زمینه های طراحی خودرو قطار و کشتی رو هم علاوه بر سازه های هوایی و فضایی داره...

بالا