لطفاً کمک کنید! خیلی خیلی واجبه!

h_bakhtiari

عضو جدید
سلام دوستان. لطفاً اگه کسی میدونه چه جوری میشه تو نرم افزار Missile Datcom ایرفویل تعریف کرد، به من کمک کنه. من هر ایرفویلی که میدم، خروجی ها تغییری نمیکنه. به نظرم اشتباهم تو وارد کردن ایرفویله. اگه کسی نظر یا پیشنهادی داره خوشحال میشم مطرح کنه. ممنون

zxo003

طراح هواپیما
کاربر ممتاز
سلام دوستان. لطفاً اگه کسی میدونه چه جوری میشه تو نرم افزار Missile Datcom ایرفویل تعریف کرد، به من کمک کنه. من هر ایرفویلی که میدم، خروجی ها تغییری نمیکنه. به نظرم اشتباهم تو وارد کردن ایرفویله. اگه کسی نظر یا پیشنهادی داره خوشحال میشم مطرح کنه. ممنون

سلام

اگر ایفویل شما سری NACA است که خیلی ساده است :

NACA_MD.jpg

اگر ایرفویل شما هم دلخواه :

User_MD.jpg

zxo003

طراح هواپیما
کاربر ممتاز
اگر ایرفویل شما هگز یا بایو کانوکس است هم :

Hex_MD.jpg

توصیه میکنم فایل 005 خود را برای بررسی قرار دهدی تا بهتر راهنمایی کنم.

mehrdad14

عضو جدید
لطفا میشه بگید
Missile Datcom رو از کجا گیر آوردید ما هرچی گشتیم پیدا نکردیم

zxo003

طراح هواپیما
کاربر ممتاز
لطفا میشه بگید
Missile Datcom رو از کجا گیر آوردید ما هرچی گشتیم پیدا نکردیم

تو اینترنت ریخته ...

از اینجا دانلود کن :
http://s5.picofile.com/file/8120085384/Najm_1_5_02.rar.html

در کنار فایل ها یک پوشه به عنوان MD است داخل ان یک فایل اجرایی که همون MD معروفه ...

اگر موفق نشدی بگو فایل تنهاش برات آپلود کنم

h_bakhtiari

عضو جدید
سلام. میخواستم ببینم این دفعه درست وارد کردم یا نه؟ ممنون میشم نظرتون رو مطرح کنیدCapture.JPG

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ، چطورین ؟ من از معماری مزاحم می شم ، اینا چین؟ واقعا می شه تو یه سطر توضیح بدین ، ممنون.

h_bakhtiari

عضو جدید
سلام. این نرم افزار Missile Datcom ه که توش یه سری از مشخصات هندسی، شرایط پروازی و ... موشک رو وارد و مشخصات آیرودینامیکی و پایداری موشک رو به دست می آوریم.

h_bakhtiari

عضو جدید
سلام ، چطورین ؟ من از معماری مزاحم می شم ، اینا چین؟ واقعا می شه تو یه سطر توضیح بدین ، ممنون.
سلام. این نرم افزار Missile Datcom ه که توش یه سری از مشخصات هندسی، شرایط پروازی و ... موشک رو وارد و مشخصات آیرودینامیکی و پایداری موشک رو به دست می آوریم.