كمك كمك يني ميشه كه بشه؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ازاده جان

عضو جدید
سلام.دوستان من ،4ماه پيش در يك سايت و شبكه اجتماعي با يك اقا پسر اشنا شدم .كه ازش خوششم اومد.ابتدا او تمايل به اشنايي داشت و شماره اش رو بمن داد و من بعد از تحقيق واشنايي بيشتر عاشق او شدم.يكبار مادر هايمان همديگر رو ديدن ولي او با بيان اينكه استخاره بد امده،خواستار اتمام رابطه اشنايي شده.ولي من كه ،تمام ارمان هاي خود را در بودن با او ميديدم،باز پيگير شدم تا اينكه يك روز كامل با هم بوديم (البته هر دو قبل از عقد خواستار اين بوديم كه تماس جسمي با هم نداشته باشيم )و در انتهاي ان روز ،او از دوست داشتن من گفت:heart:.و فردا قراري براي خواستگاري در جمعه اخر هفته را گذاشت ولي گويا خوانواده اش به خاطر شرايط مالي و سربازي اش مخالفت كردن و قرار كنسل شد.او بمن گفته كه ديگر تماس تلفني و پيامك با هم نداشته باشيم تا فكر هايش را بكند و فارغ اتحصيل شود و دوباره استخاره بگيرد.منهم ابدا نميتوانم از فكرش بيرون بيايم.او همه چيزش خوب است فقط 10ماه از من كوچكتر است.10ماه سربازي اش مانده و پول لازم براي اغاز زندگي را ندارد.حال چكنم؟ايا اميدوار باشم؟اورا فراموش كنم؟به دنبال فرصت هاي ديگري باشم؟يا چون به او عاشق شده ام و دوستش دارم ،صبوري كنم ؟؟نميدااانم؟:gol:من بهش كادو دادم و 5بار به شهرشون رفتم ولي اون فقط 2بار نهار داد و يبار با زور اومد شهر ما.نميدونم 23سالشه اون و من24ساله .ولي چكنم دوستش دارم خيلي زياد:heart::cry:

آخرین ویرایش:

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
در قرن 21 دیگه استخاره کردن برای این قضیه موضوعیت نداره.این صحیت من تنها نیست صحبت آقایون هست.در اینکه آقا پسر الان در شرایط ازدواج نیست که شکی وجود نداره.شما اگر میتونید چند سالی صبر کنید تا ایشون آمادگی مناسب برای ازدواج رو پیدا بکنه که هیچ ولی اگر قصد دارید زودتر ازدواج کنید بهتره فرصت انتخاب رو از دست ندید چند سالی طول میکشه تا این آقا بتونه حداقل شزایط مورد نیاز ازدواج از نظر شغل و مسکن و هزینه های مراسم رو فراهم بکنه.

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
ناراحت نشین ولی اون ب چیزی ک خاسته دست پیدا کرده

(البته اونطوری ک من ازنوشته هاتون فهمیدم)

ب نظرم امیدوارنباش و تمومش کن

ان شالله خوشبخت بشین
یاعلی

ازاده جان

عضو جدید
در قرن 21 دیگه استخاره کردن برای این قضیه موضوعیت نداره.این صحیت من تنها نیست صحبت آقایون هست.در اینکه آقا پسر الان در شرایط ازدواج نیست که شکی وجود نداره.شما اگر میتونید چند سالی صبر کنید تا ایشون آمادگی مناسب برای ازدواج رو پیدا بکنه که هیچ ولی اگر قصد دارید زودتر ازدواج کنید بهتره فرصت انتخاب رو از دست ندید چند سالی طول میکشه تا این آقا بتونه حداقل شزایط مورد نیاز ازدواج از نظر شغل و مسکن و هزینه های مراسم رو فراهم بکنه.
خيلي خيلي ممنونم اقا بهمن از راهنماييتون

ازاده جان

عضو جدید
ناراحت نشین ولی اون ب چیزی ک خاسته دست پیدا کرده

(البته اونطوری ک من ازنوشته هاتون فهمیدم)

ب نظرم امیدوارنباش و تمومش کن

ان شالله خوشبخت بشین
یاعلی
ممنونم ازين كه وقت گذاشتين برام.به چي ميخواسته برسه يعني؟؟؟؟من متوجه نشدم.:confused:

ازاده جان

عضو جدید
راستي اقا بهمن بنظر شما صبر كنم ،اين اقا پسر نظرش عوض نميشه؟اخه الان23سالشه فقط.:(.من نميدونم چرا اينطوري شد.خيلي خواستگار داشتم و خاطر خواهم تا حالا كلي داشتم ولي نميدونم اينبار چطور شد احساسي شدم.دلم بعضي وختا براش حتي ميسوزه.

limu tursh

کاربر فعال
خواهرآنه بهت میگم بیخیالش شو...
بدردت نمیخوره ..
عشق و عاشقی تو فضای مجازی بدرد جرز لای دیوار میخوره..
خیلی ها تو نت دیدم ک شرایط تو داشتن ,آخرش خودشون به این درک رسیدن ک باید بیخیال طرف بشن...
وقتی بهت میگه نمیخواد باهات تماس تلفنی داشته باشه وبهش پیام ندی داره غیر مستقیم ازت میخواد بیخیالش شی...
نذار با احساساتت بازی بشه:|

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستي اقا بهمن بنظر شما صبر كنم ،اين اقا پسر نظرش عوض نميشه؟اخه الان23سالشه فقط.:(.من نميدونم چرا اينطوري شد.خيلي خواستگار داشتم و خاطر خواهم تا حالا كلي داشتم ولي نميدونم اينبار چطور شد احساسي شدم.دلم بعضي وختا براش حتي ميسوزه.
از کجا معلوم که اگه وضعش خوب شد نخواد با یک دختر از خودش کوچکتر ازدواج بکنه؟به نظر من به گزینه های دیگه فکر بکن.قول و قرار و حرف بدون پشتوانه تا زمانی که ثبت نشده بو ه تایید دیگران نرسه هیچ ارزشی نداره.بر اساس داشته های الان تصمیم بگیر

Elina.S

عضو جدید
بدردت نمیخوره ..
خیلی ها تو نت دیدم ک شرایط تو داشتن ,آخرش خودشون به این درک رسیدن ک باید بیخیال طرف بشن...
وقتی بهت میگه نمیخواد باهات تماس تلفنی داشته باشه وبهش پیام ندی داره غیر مستقیم ازت میخواد بیخیالش شی...
منم موافقم.
عزیزم نذار احساست بازیچه دست دیگران شه.:gol::gol:

...ARASH...

عضو جدید
يه پسر اگه دختريو بخاد،حتي اگه شرايط اجتماعيش،خانواديگي و ماليش هم مساعد نباشه بيشتر ازينها تمايل براي حفظ رابطه نشون ميده
حتي اگه شده بلوف هم ميزنه تا شرايط را اونجور كه بايد باشه جلوه بده تا بتونه رابطه را حفظ كنه

به نظره من اين پسر شما را نميخاد و فقط مشكلش اينه كه نميتونه صريح واقعيتو بهت بگه و نميتونه با بيان واقعيت ناراحتتون كنه

يه دختر حق نداره عاشق بشه،جز عشق به پدرو برادرو شوهرش
فك كنم اوله راهي...اگه الان خاسته هاي دلتو احساساتاتتو جمعش نكني...بعدا مجبور ميشي با وابستگيهاي بيشتر فراموشش كني

دختراي امروزي خيلياشون اين راهو رفتن،پس كافيه چشاتو وا كني

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدردت نمیخوره ..
موافقم
خوشم اومد ازاین نظرتون

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه پسر اگه دختريو بخاد،حتي اگه شرايط اجتماعيش،خانواديگي و ماليش هم مساعد نباشه بيشتر ازينها تمايل براي حفظ رابطه نشون ميده
حتي اگه شده بلوف هم ميزنه تا شرايط را اونجور كه بايد باشه جلوه بده تا بتونه رابطه را حفظ كنه

به نظره من اين پسر شما را نميخاد و فقط مشكلش اينه كه نميتونه صريح واقعيتو بهت بگه و نميتونه با بيان واقعيت ناراحتتون كنه

فك كنم اوله راهي...اگه الان خاسته هاي دلتو احساساتاتتو جمعش نكني...بعدا مجبور ميشي با وابستگيهاي بيشتر فراموشش كني

دختراي امروزي خيلياشون اين راهو رفتن،پس كافيه چشاتو وا كني

فقط دخترا ن پسراهم همینطور

تواین زمونه هیچ پسرودختری نیست ک دوست جنس مخالف نداشته باشه
یا عاشق نشده باشه

ب نظرم عشق فقط ب خداست ک باعث میشه ب بهترین ها هم برسی

Elina.S

عضو جدید

یا عاشق نشده باشه

ولی هستن دختر پسرایی که نه دوس جنس مخالف دارن نه تا حالا عاشق شدن دوست من:smile:
عشق به خدا خیلییییییی خوبه ولی کنارش عشق به خونواده هم لازمه به نظر من. ولی صحبت شما هم درسته عشق به خدا باعث میشه به بهترینها برسیم:)

SATTAR 017

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

یا عاشق نشده باشه

درسته..;)

ولی هستن دختر پسرایی که نه دوس جنس مخالف دارن نه تا حالا عاشق شدن دوست منhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_smile.gif
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/smile.gif
با قسمت اول جملت موافقم ولی قسمت دوم امکانش خیلییییییی کمه....آدم آهنی که نیستن. احساس و عاطفه هم هست خب.

anahita1370

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من فکر نمیکم مورد مناسبی برای شما باشه

پسر اگر کسی را دوست داشته باشه بدون استخاره یا بهانه های دیگه پا پیش میگذاره

من فکر میکنم باید تلاش کنی فراموشش کنی

حتما موردهای بهتری هم برای شما هست

این جور عشق ها هم زود از بین میره

sajjad_mke

عضو جدید
سلام.دوستان من ،4ماه پيش در يك سايت و شبكه اجتماعي با يك اقا پسر اشنا شدم .كه ازش خوششم اومد.ابتدا او تمايل به اشنايي داشت و شماره اش رو بمن داد و من بعد از تحقيق واشنايي بيشتر عاشق او شدم.يكبار مادر هايمان همديگر رو ديدن ولي او با بيان اينكه استخاره بد امده،خواستار اتمام رابطه اشنايي شده.ولي من كه ،تمام ارمان هاي خود را در بودن با او ميديدم،باز پيگير شدم تا اينكه يك روز كامل با هم بوديم (البته هر دو قبل از عقد خواستار اين بوديم كه تماس جسمي با هم نداشته باشيم )و در انتهاي ان روز ،او از دوست داشتن من گفت:heart:.و فردا قراري براي خواستگاري در جمعه اخر هفته را گذاشت ولي گويا خوانواده اش به خاطر شرايط مالي و سربازي اش مخالفت كردن و قرار كنسل شد.او بمن گفته كه ديگر تماس تلفني و پيامك با هم نداشته باشيم تا فكر هايش را بكند و فارغ اتحصيل شود و دوباره استخاره بگيرد.منهم ابدا نميتوانم از فكرش بيرون بيايم.او همه چيزش خوب است فقط 10ماه از من كوچكتر است.10ماه سربازي اش مانده و پول لازم براي اغاز زندگي را ندارد.حال چكنم؟ايا اميدوار باشم؟اورا فراموش كنم؟به دنبال فرصت هاي ديگري باشم؟يا چون به او عاشق شده ام و دوستش دارم ،صبوري كنم ؟؟نميدااانم؟:gol:من بهش كادو دادم و 5بار به شهرشون رفتم ولي اون فقط 2بار نهار داد و يبار با زور اومد شهر ما.نميدونم 23سالشه اون و من24ساله .ولي چكنم دوستش دارم خيلي زياد:heart::cry:
سلام اینجا جای مناسبی برای بیان این موضوع نیست.لطفا به یک مشاور ویک روانشناس مراجه کنید.

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
سلام
اگه واقعا مطمئنی که صبر کنی واقعا برمی گرده باشه حرف تو قبول!
اما اگه غیر از اینه فاتحه این عشق و عاشقی رو بخون
خانم شما هنوز 24 سالته و مطمئن باش کیس های دیگه ای هم خواهی داشت به بن بست که نرسیدی؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
درضمنبه عقیده من زندگی که بخواد از شبکه اجتماعی شروع بشه همون بهتر که نشه
البته صلاح کار خویش خسروان دانند من فقط نظرم رو گفتم

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظرم هم خودش هم خانوادش غیر مستقیم دارن میپیچوننت محترمانه ...

ازاده جان

عضو جدید
بدردت نمیخوره ..
اخه چطور مي تونم فراموشش كنم؟؟يني اميدي نيست؟؟:redface:
خو چرا مستقيم نميگه نميخوامت؟؟مگه ازم ميترسه؟؟اگه نميخواست چرا مادرشو اورد ؟؟چرا اول قرار خواستگاري گذاشت؟؟

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
اشکال بعضی از ما آدما اینه که همیشه فکر می کنیم همه مثل خودمون خوبن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ازاده جان

عضو جدید

دخ

آخرین ویرایش:

ازاده جان

عضو جدید

یا عاشق نشده باشه

اقا فقط مساله عشق نيست.من معيارايي دارم كه اين پسره داره.و خواستگاراي قبليم نداشتن

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا