كمك كمك يني ميشه كه بشه؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ازاده جان

عضو جدید
سلام
اگه واقعا مطمئنی که صبر کنی واقعا برمی گرده باشه حرف تو قبول!
اما اگه غیر از اینه فاتحه این عشق و عاشقی رو بخون
خانم شما هنوز 24 سالته و مطمئن باش کیس های دیگه ای هم خواهی داشت به بن بست که نرسیدی؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
درضمنبه عقیده من زندگی که بخواد از شبکه اجتماعی شروع بشه همون بهتر که نشه
البته صلاح کار خویش خسروان دانند من فقط نظرم رو گفتم
هر وخ تصميم ميگيرم فراموشش كنم زار زار به گريه مي افتم....كار سختيه ولي امكان پذير مشكل اينجاست اقا ميشه مثل اون پيدا كنم .اخه اونم نميگه منو نميخواد .اوايلش كه ميگفت هيش كي بجز اون نميتونه منو خوشبخت كنه.ميدونم :(

آخرین ویرایش:

ازاده جان

عضو جدید
يه پسر اگه دختريو بخاد،حتي اگه شرايط اجتماعيش،خانواديگي و ماليش هم مساعد نباشه بيشتر ازينها تمايل براي حفظ رابطه نشون ميده
حتي اگه شده بلوف هم ميزنه تا شرايط را اونجور كه بايد باشه جلوه بده تا بتونه رابطه را حفظ كنه

به نظره من اين پسر شما را نميخاد و فقط مشكلش اينه كه نميتونه صريح واقعيتو بهت بگه و نميتونه با بيان واقعيت ناراحتتون كنه

يه دختر حق نداره عاشق بشه،جز عشق به پدرو برادرو شوهرش
فك كنم اوله راهي...اگه الان خاسته هاي دلتو احساساتاتتو جمعش نكني...بعدا مجبور ميشي با وابستگيهاي بيشتر فراموشش كني

دختراي امروزي خيلياشون اين راهو رفتن،پس كافيه چشاتو وا كني
من راستش برادر ندارم.تا حالا هم دوست پسر نداشتم.اصلا با هيچ پسري در رابطه نبودم.نميفهمم يه پسر طرفشو دوست داره يا نه؟اگه مطمئن شم منو نميخواد .خب منم غرور و عزتمو حفظ ميكنم.ما فقط 5بار همو ديديم انگار .كه بار يه ربع.ي بار با مادرامون نيم ساعت .يبار 6و 7ساعت.2بار هم در حد 2ساعت.پسره و منم حضوري اصلا لو نتركونديم.حرفا همش منطقي بود از اينده و زندگي مشترك.اما من اول منطقي رفتم جلو بعد ناگهان اين بلا و احساس اومد به سراغم:(

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
بچه بدي نيست .احساس ميكنم بچه است.پسر23ساله شوهر بشو نيست مگه نه؟؟؟

من نگفتم بده و نگفتم پسر 23 ساله شوهر بشو نیس
من کسی رو سراغ دارم که اتفاقا 23 سالشه اما خیلییییییییییییییییییییییییی پخته است هر کی می بینتش فک می کنه کم کم 30 رو داره!!!!!!
کلی دختر دور و برش هستن پا میده اما نه در حد ازدواج!!!!!!!!!!!!!!!
من فقط اینو میگم اگه واقعا براش ارزش داری باید از همه چیش بگذره حتی تو سخت ترین شرایط

ازاده جان

عضو جدید
يه پسر اگه دختريو بخاد،حتي اگه شرايط اجتماعيش،خانواديگي و ماليش هم مساعد نباشه بيشتر ازينها تمايل براي حفظ رابطه نشون ميده
حتي اگه شده بلوف هم ميزنه تا شرايط را اونجور كه بايد باشه جلوه بده تا بتونه رابطه را حفظ كنه

به نظره من اين پسر شما را نميخاد و فقط مشكلش اينه كه نميتونه صريح واقعيتو بهت بگه و نميتونه با بيان واقعيت ناراحتتون كنه

يه دختر حق نداره عاشق بشه،جز عشق به پدرو برادرو شوهرش
فك كنم اوله راهي...اگه الان خاسته هاي دلتو احساساتاتتو جمعش نكني...بعدا مجبور ميشي با وابستگيهاي بيشتر فراموشش كني

دختراي امروزي خيلياشون اين راهو رفتن،پس كافيه چشاتو وا كني
ولي اينو خوب اومدي.من دختر به دنيا اومدم.دختر حقي نداره .نه حق انتخاب .نه حق دوست داشتن.و نه حق عاشق شدن.

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
هر وخ تصميم ميگيرم فراموشش كنم زار زار به گريه مي افتم....كار سختيه ولي امكان پذير مشكل اينجاست اقا ميشه مثل اون پيدا كنم .اخه اونم نميگه منو نميخواد .اوايلش كه ميگفت هيش كي بجز اون نميتونه منو خوشبخت كنه.متزلزل هست رفتارش.نميدونم :(

آدمی که رفتارش متزلزل باشه مثل دیوار گلی می مونه یه لگد که بهش بزنی ریخته..............

Silence92

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین عزیز من شما 24سالته، واقعا ازت تعجب میکنم، یه دختر اونقدر ارزشش بالاست که این حرفا اصلا مفهومی نداره
از من بهت نصیحت، به هیچ وجه دیگه باهاش در تماس نباش، بذار همه چی قطع بشه، بذار وابستگیت قطع بشه
کسی که بخوادتت، کسی که دوست داشته باشه، کسی که عاشقت باشه ، هیچوقت بخاطرش دچار تردید نمیشی، هیچوقت بخاطرش خورد نمیشی، همیشه سربلندیتو میخواد و احترامتو نگه میداره
هرچی میگم بخاطر خودت میگم، بخدا حیف احساساتته، نگهشون دار برای کسی که لیاقتشو داشته باشه( برای همسرت و لاغیر)

Silence92

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدمی که رفتارش متزلزل باشه مثل دیوار گلی می مونه یه لگد که بهش بزنی ریخته..............
کاملا درست میگن، با خودت صادق باش، تو به کسی نیاز داری که یک عمر با خیال راحت بهش تکیه کنی، به کسی که عاشقت باشه

Silence92

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولي اينو خوب اومدي.من دختر به دنيا اومدم.دختر حقي نداره .نه حق انتخاب .نه حق دوست داشتن.و نه حق عاشق شدن.
اصلا هم اینطور نیست، جمله شونو کامل چرا نخوندی؟
"يه دختر حق نداره عاشق بشه،جز عشق به پدرو برادرو شوهرش"
عشقتو نگه دار برای همسرت، با اطمینان بهت میگم ایشون گزینه خوبی برای همسر بودن شما نیستن.

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
ببین عزیز من شما 24سالته، واقعا ازت تعجب میکنم، یه دختر اونقدر ارزشش بالاست که این حرفا اصلا مفهومی نداره
از من بهت نصیحت، به هیچ وجه دیگه باهاش در تماس نباش، بذار همه چی قطع بشه، بذار وابستگیت قطع بشه
کسی که بخوادتت، کسی که دوست داشته باشه، کسی که عاشقت باشه ، هیچوقت بخاطرش دچار تردید نمیشی، هیچوقت بخاطرش خورد نمیشی، همیشه سربلندیتو میخواد و احترامتو نگه میداره
هرچی میگم بخاطر خودت میگم، بخدا حیف احساساتته، نگهشون دار برای کسی که لیاقتشو داشته باشه( برای همسرت و لاغیر)

دقیقا منم با حرف شما کاملا موافقم;)

parsa913

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.دوستان من ،4ماه پيش در يك سايت و شبكه اجتماعي با يك اقا پسر اشنا شدم .كه ازش خوششم اومد.ابتدا او تمايل به اشنايي داشت و شماره اش رو بمن داد و من بعد از تحقيق واشنايي بيشتر عاشق او شدم.يكبار مادر هايمان همديگر رو ديدن ولي او با بيان اينكه استخاره بد امده،خواستار اتمام رابطه اشنايي شده.ولي من كه ،تمام ارمان هاي خود را در بودن با او ميديدم،باز پيگير شدم تا اينكه يك روز كامل با هم بوديم (البته هر دو قبل از عقد خواستار اين بوديم كه تماس جسمي با هم نداشته باشيم )و در انتهاي ان روز ،او از دوست داشتن من گفت:heart:.و فردا قراري براي خواستگاري در جمعه اخر هفته را گذاشت ولي گويا خوانواده اش به خاطر شرايط مالي و سربازي اش مخالفت كردن و قرار كنسل شد.او بمن گفته كه ديگر تماس تلفني و پيامك با هم نداشته باشيم تا فكر هايش را بكند و فارغ اتحصيل شود و دوباره استخاره بگيرد.منهم ابدا نميتوانم از فكرش بيرون بيايم.او همه چيزش خوب است فقط 10ماه از من كوچكتر است.10ماه سربازي اش مانده و پول لازم براي اغاز زندگي را ندارد.حال چكنم؟ايا اميدوار باشم؟اورا فراموش كنم؟به دنبال فرصت هاي ديگري باشم؟يا چون به او عاشق شده ام و دوستش دارم ،صبوري كنم ؟؟نميدااانم؟:gol:من بهش كادو دادم و 5بار به شهرشون رفتم ولي اون فقط 2بار نهار داد و يبار با زور اومد شهر ما.نميدونم 23سالشه اون و من24ساله .ولي چكنم دوستش دارم خيلي زياد:heart::cry:

هرچند قضاوت بر حسب ظاهر صحیح نیست ولی به عنوان یه فرض البته محتمل از نظر من!!:
شما عاشق ایشون نشدین و اصلا چنین چیزی امکان نداره (از نظر من!!)... شما به ایشون یه نوع اعتیاد پیدا کردین و این اعتیاد ناشی از ذهنیات خود ساخته شماست!! به نظر من ایشون هم در انتخاب شما اکراه داره (همینطور که شما!!)... پیشنهاد میکنم هر چی که پدر و مادرتون گفتن بدون چون و چرا بپذیرین...

موفق باشین و کم اشتباه!!!

ازاده جان

عضو جدید
من نگفتم بده و نگفتم پسر 23 ساله شوهر بشو نیس
من کسی رو سراغ دارم که اتفاقا 23 سالشه اما خیلییییییییییییییییییییییییی پخته است هر کی می بینتش فک می کنه کم کم 30 رو داره!!!!!!
کلی دختر دور و برش هستن پا میده اما نه در حد ازدواج!!!!!!!!!!!!!!!
من فقط اینو میگم اگه واقعا براش ارزش داری باید از همه چیش بگذره حتی تو سخت ترین شرایط
اخه منو اون اونقد ها با هم نبودين كه به خاطر اين كارو بكنه.ميگه شرايط ندارم.صبر كن.و من مشكلم اينجاست كه ميگه تلفن و اسمس وپيامك نديم.و بعد هيچ قولي هم نميده.من بيخيالش بشم و برم دنبال فرصت هاي ديگم و ازدواج كنم ؟؟؟بيخيال احساسم نسبت به اون بشم؟شايد اون منو اصلا نميخواد كه اونو گفته؟؟فرستاده دنبال نخود سياه منو؟؟

ازاده جان

عضو جدید
هرچند قضاوت بر حسب ظاهر صحیح نیست ولی به عنوان یه فرض البته محتمل از نظر من!!:
شما عاشق ایشون نشدین و اصلا چنین چیزی امکان نداره (از نظر من!!)... شما به ایشون یه نوع اعتیاد پیدا کردین و این اعتیاد ناشی از ذهنیات خود ساخته شماست!! به نظر من ایشون هم در انتخاب شما اکراه داره (همینطور که شما!!)... پیشنهاد میکنم هر چی که پدر و مادرتون گفتن بدون چون و چرا بپذیرین...

موفق باشین و کم اشتباه!!!
خونواده من از پسره بدشون نيومده.خونواده اونم اصلا نميخوان براش زن بگيرن.اين احساس منه.ممنونم وقت گذاشتين برام دوست عزيز

ازاده جان

عضو جدید
دقیقا منم با حرف شما کاملا موافقم;)
باهشه بچه ها ديجه تو ذهنم تمومش ميكنم.اونم اگه روزي برگشت ميگم لياقتمو نداشتي!نمي دونم بيچاره پسر خوبي بود ولي شرايط نداره .ميگه اصلا پول نداره.دانشجو هم كه هست و سربازيشم كه مونده.اون بچه است.پسري هم نيست كه اهل دوستي باشه.منم نيستم.سنم اجازه نميده.احساسم بمونه براي همسرم كسي كه لياقتمو داره.اره اين فكر خوبيه.ممنون از نظرتون

ازاده جان

عضو جدید
اصلا هم اینطور نیست، جمله شونو کامل چرا نخوندی؟
"يه دختر حق نداره عاشق بشه،جز عشق به پدرو برادرو شوهرش"
عشقتو نگه دار برای همسرت، با اطمینان بهت میگم ایشون گزینه خوبی برای همسر بودن شما نیستن.
ممنونم دوست خوبم.دعا كنين برام كه بتونم فراموشش كنم.

ازاده جان

عضو جدید
فقط دخترا ن پسراهم همینطور

تواین زمونه هیچ پسرودختری نیست ک دوست جنس مخالف نداشته باشه
یا عاشق نشده باشه

ب نظرم عشق فقط ب خداست ک باعث میشه ب بهترین ها هم برسی
عشق فقط خدا.ولي بايد به اوني كه ميخواي باهاش يه عمر زندگي كني احساس مثبتي داشته باشي؟حالا اسمشو هرچي ميخواي بذار!

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی هستن دختر پسرایی که نه دوس جنس مخالف دارن نه تا حالا عاشق شدن دوست من:smile:
عشق به خدا خیلییییییی خوبه ولی کنارش عشق به خونواده هم لازمه به نظر من. ولی صحبت شما هم درسته عشق به خدا باعث میشه به بهترینها برسیم:)
;).....

limu tursh

کاربر فعال
پاسخ : كمك كمك يني ميشه كه بشه؟؟؟

اخه چطور مي تونم فراموشش كنم؟؟يني اميدي نيست؟؟:redface:
خو چرا مستقيم نميگه نميخوامت؟؟مگه ازم ميترسه؟؟اگه نميخواست چرا مادرشو اورد ؟؟چرا اول قرار خواستگاري گذاشت؟؟
بعد ی مدت خودت متوجه میشی دوست داشتن بهتر و از عشق دلبستگیه
شاید نمی خواد دلت بشکنه:|
من خیلی ها دیدم این وضعیت داشتن
این حرف زدم نمونش یکی از همکلاسیم هام(خدا بیامرزدش) ک با خانواده طرف رفت و آمد داشتن و...
آخرش پسره گفت نمی خوادش و اون ....

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام.دوستان من ،4ماه پيش در يك سايت و شبكه اجتماعي با يك اقا پسر اشنا شدم .كه ازش خوششم اومد.ابتدا او تمايل به اشنايي داشت و شماره اش رو بمن داد و من بعد از تحقيق واشنايي بيشتر عاشق او شدم.يكبار مادر هايمان همديگر رو ديدن ولي او با بيان اينكه استخاره بد امده،خواستار اتمام رابطه اشنايي شده.ولي من كه ،تمام ارمان هاي خود را در بودن با او ميديدم،باز پيگير شدم تا اينكه يك روز كامل با هم بوديم (البته هر دو قبل از عقد خواستار اين بوديم كه تماس جسمي با هم نداشته باشيم )و در انتهاي ان روز ،او از دوست داشتن من گفت:heart:.و فردا قراري براي خواستگاري در جمعه اخر هفته را گذاشت ولي گويا خوانواده اش به خاطر شرايط مالي و سربازي اش مخالفت كردن و قرار كنسل شد.او بمن گفته كه ديگر تماس تلفني و پيامك با هم نداشته باشيم تا فكر هايش را بكند و فارغ اتحصيل شود و دوباره استخاره بگيرد.منهم ابدا نميتوانم از فكرش بيرون بيايم.او همه چيزش خوب است فقط 10ماه از من كوچكتر است.10ماه سربازي اش مانده و پول لازم براي اغاز زندگي را ندارد.حال چكنم؟ايا اميدوار باشم؟اورا فراموش كنم؟به دنبال فرصت هاي ديگري باشم؟يا چون به او عاشق شده ام و دوستش دارم ،صبوري كنم ؟؟نميدااانم؟:gol:من بهش كادو دادم و 5بار به شهرشون رفتم ولي اون فقط 2بار نهار داد و يبار با زور اومد شهر ما.نميدونم 23سالشه اون و من24ساله .ولي چكنم دوستش دارم خيلي زياد:heart::cry:

سلام دوست عزيز

نميگم اين روابط اشتباه هست اما در هر هزارتا شايد يكي موفق باشه.........پس ريسك زيادي هست........براي دختر پسر هم فرق نداره منتها دخترها حساسيت بيشتري دارند

اول اينكه يك نكته خيلي بزرگ كوچكتر بودن اون اقا هست .....شايد بگيد زياد مهم نيست اما نبايد يك طرفه قضاوت كنيد شايد خانواده ايشون يا خود اون اقا وقتي دچار ترديد شود اين براش يكي از دلايل هم شده باشد.

يا حتي اين ازدواج با موفقيت هم انجام شود بزرگتر بودن شما بايد مطمئن بشيد مشكلي پيش نمي ياره هرچند اين اطمينان خيلي كم بدست مياد مگر اينكه همه طوره شما را قبول داشته باشه

مورد بعدي من در مورد اعتقاد به استخاره نميخوام نظر بدم اما استخاره هم شرايط داره !
كلا موارد سربازي نرفتن پول نداشتن تحصيل استخاره حتي اگر حقيقت هم داشته باشه بهونه بيشتر حساب ميشه..................چه پسر چه دختر از ترس اينكه شايد اين هموني باشه در كنارش زندگي خوبي دارن و وقتي از روي عقل و شناخت كامل بهم رسيده باشن مطمئنا همه تلاشي براي رسيدن بهم ديگه انجام ميدن

مورد ديگه بهتره شما با اطلاع خانواده ها اگر قرار روابطتون ادامه پيدا كنه شايد خيلي ها بگن نميشه يا بذار اول اشنا بشيم بعد اما اينها اشتباه محض هست

بهتره هر كسي قصد ازدواج داره طي فقط يك اطلاع ,مادر پدر طرف رسما بيان كنند قرار بذارن شما فقط با هم اشنا بشيد بدون هيچ جلسه خاصي تعهدي هيچي يعني با جلسات خواستگاري كاملا فرق داره فقط به طوري رسمي بيان بشه
اينطوري اول فرد مقابل امتحان ميكني تا حدودي ميفهميد واقعا قصدش ازدواج يا نه ...اون فرد بخاطر حضور خانواده تعهدش بيشتر ميشه و مورد بعدي اگر به ازدواج هم ختم شود شما يك فرد متعهد مي بينه يعني بيشتر مي تونه بهتون اطمينان كنه چون ميدونه خانواده برات مهم بود و به همين راحتي وارد رابطه با هر كسي نميشي!!!!!!!!!

مورد اخر اگر اين ازدواج با اين گونه اشنايي ها انجام بشه بايد اينو توي ذهن داشته باشيد سخت بايد اطمينان طرف مقابل نگه داريد

يك مورد مشاوره بود يك اقايي ميگفت من از طريق تلفن با خانمم اشنا شدم خيلي هم ميدونم خانم خوب و واقعا ميشه بهش اطمينان كرد
اما شكيات خودم نميذاره ........انقدر زياد شده كه هر موقع خانمم مي خواد بره طرف گوشي تلفن من اعصابم خورد ميشه
بخاطر همين مورد ميخواست از خانمش جدا بشه با اينكه ميدونست خانمش مورد قبول هست

متاسفانه اگر همه جا هم درست كنيم اينده نامعلوم شايد بروز اين شكيات سرزنش ها و مسائل ديگه زندگي اون طور كه فكر ميكرديم نشه

اين طور روابط حتي با شناخت كامل هم انجام بشه نياز به درك فهم زيادي داره تا بعدا دچار مشكل نشه

حرف اخر من هم اينه ميدونم سخته ميدونم شايد دو روز باهاش درتماس نباشي دوباره رابطت برقرار بشه .............

اما يك چيز بدون اگر اون واقعا نخواد بلاخره بايد از زندگيش بري بيرون ........اما بهتره قبل هر چيز خودت بري .........
اينطوري وقتي ازش دور شدي وقتي وابستگيت به مرور كم شد خودتو سرزنش نمي كني

فقط بهتره فكر كني تصميم الان تو ايندت ميسازه مخصوصا در سني هستي كه ممكنه موارد ديگه براي ازدواج داشته باشي

موفق باشي:gol:

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا فقط مساله عشق نيست.من معيارايي دارم كه اين پسره داره.و خواستگاراي قبليم نداشتن و حوصله ندارم بيشتر بصبرم.انگار ميخوام حالشو بگيرم وبدستش بيارم.كمك كمك من رواني ام نكنه؟؟؟

چ بخای چ نخای دختر باید صبرکنه

وقتی طرف شمارونمیخاد...........:(

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
آزاده خانم به نظرم این پسر به هیچ عنوان تورو نمیخواد
کسی که بخوادت به آب و آتیش میزنه تا بیاد و تورو ببینه
اینی که میگی به زور اومده دیدنت... وقتی به دیدنش رفتی پذیرایی آنچنانی نکرده و ... اینا یعنی نمیخوادت
وقتی گفته استخاره بد اومد یعنی نمیخوادت
وقتی گفته زنگ و اس نباشه یعنی نمیخوادت

همین الان قبل از اینکه دیر بشه تمومش کن
کار خیلی خیلی سختیه ولی باید بتونی وگرنه ضربه محکم تر از این میخوری

Elina.S

عضو جدید
درسته..;)

با قسمت اول جملت موافقم ولی قسمت دوم امکانش خیلییییییی کمه....آدم آهنی که نیستن. احساس و عاطفه هم هست خب.
ولی در مورد خیلی از دخترها صادقه.
خیلی از دخترها با وجود روحیه حساس و عاطفیشون کل احساسشونو خرج خونوادشون میکنن:)

Elina.S

عضو جدید
باهشه بچه ها ديجه تو ذهنم تمومش ميكنم.اونم اگه روزي برگشت ميگم لياقتمو نداشتي!نمي دونم بيچاره پسر خوبي بود ولي شرايط نداره .ميگه اصلا پول نداره.دانشجو هم كه هست و سربازيشم كه مونده.اون بچه است.پسري هم نيست كه اهل دوستي باشه.منم نيستم.سنم اجازه نميده.احساسم بمونه براي همسرم كسي كه لياقتمو داره.اره اين فكر خوبيه.ممنون از نظرتون

بهترین کارو میکنی شک نکن دوست من;)

منم دعا میکنم کسی رو برای ادامه ی زندگیتون پیدا کنین که شما رو تو اوج دوس داشته باشه و اون باشه که برای به دست آوردنتون تمام تلاششو میکنه:)
یه دختر ارزشش خیلی بیشتر از ایناست دوست من:smile:

ازاده جان

عضو جدید

سلام دوست عزيز

نميگم اين روابط اشتباه هست اما در هر هزارتا شايد يكي موفق باشه.........پس ريسك زيادي هست........براي دختر پسر هم فرق نداره منتها دخترها حساسيت بيشتري دارند

اول اينكه يك نكته خيلي بزرگ كوچكتر بودن اون اقا هست .....شايد بگيد زياد مهم نيست اما نبايد يك طرفه قضاوت كنيد شايد خانواده ايشون يا خود اون اقا وقتي دچار ترديد شود اين براش يكي از دلايل هم شده باشد.

يا حتي اين ازدواج با موفقيت هم انجام شود بزرگتر بودن شما بايد مطمئن بشيد مشكلي پيش نمي ياره هرچند اين اطمينان خيلي كم بدست مياد مگر اينكه همه طوره شما را قبول داشته باشه

مورد بعدي من در مورد اعتقاد به استخاره نميخوام نظر بدم اما استخاره هم شرايط داره !
كلا موارد سربازي نرفتن پول نداشتن تحصيل استخاره حتي اگر حقيقت هم داشته باشه بهونه بيشتر حساب ميشه..................چه پسر چه دختر از ترس اينكه شايد اين هموني باشه در كنارش زندگي خوبي دارن و وقتي از روي عقل و شناخت كامل بهم رسيده باشن مطمئنا همه تلاشي براي رسيدن بهم ديگه انجام ميدن

مورد ديگه بهتره شما با اطلاع خانواده ها اگر قرار روابطتون ادامه پيدا كنه شايد خيلي ها بگن نميشه يا بذار اول اشنا بشيم بعد اما اينها اشتباه محض هست

بهتره هر كسي قصد ازدواج داره طي فقط يك اطلاع ,مادر پدر طرف رسما بيان كنند قرار بذارن شما فقط با هم اشنا بشيد بدون هيچ جلسه خاصي تعهدي هيچي يعني با جلسات خواستگاري كاملا فرق داره فقط به طوري رسمي بيان بشه
اينطوري اول فرد مقابل امتحان ميكني تا حدودي ميفهميد واقعا قصدش ازدواج يا نه ...اون فرد بخاطر حضور خانواده تعهدش بيشتر ميشه و مورد بعدي اگر به ازدواج هم ختم شود شما يك فرد متعهد مي بينه يعني بيشتر مي تونه بهتون اطمينان كنه چون ميدونه خانواده برات مهم بود و به همين راحتي وارد رابطه با هر كسي نميشي!!!!!!!!!

مورد اخر اگر اين ازدواج با اين گونه اشنايي ها انجام بشه بايد اينو توي ذهن داشته باشيد سخت بايد اطمينان طرف مقابل نگه داريد

يك مورد مشاوره بود يك اقايي ميگفت من از طريق تلفن با خانمم اشنا شدم خيلي هم ميدونم خانم خوب و واقعا ميشه بهش اطمينان كرد
اما شكيات خودم نميذاره ........انقدر زياد شده كه هر موقع خانمم مي خواد بره طرف گوشي تلفن من اعصابم خورد ميشه
بخاطر همين مورد ميخواست از خانمش جدا بشه با اينكه ميدونست خانمش مورد قبول هست

متاسفانه اگر همه جا هم درست كنيم اينده نامعلوم شايد بروز اين شكيات سرزنش ها و مسائل ديگه زندگي اون طور كه فكر ميكرديم نشه

اين طور روابط حتي با شناخت كامل هم انجام بشه نياز به درك فهم زيادي داره تا بعدا دچار مشكل نشه

حرف اخر من هم اينه ميدونم سخته ميدونم شايد دو روز باهاش درتماس نباشي دوباره رابطت برقرار بشه .............

اما يك چيز بدون اگر اون واقعا نخواد بلاخره بايد از زندگيش بري بيرون ........اما بهتره قبل هر چيز خودت بري .........
اينطوري وقتي ازش دور شدي وقتي وابستگيت به مرور كم شد خودتو سرزنش نمي كني

فقط بهتره فكر كني تصميم الان تو ايندت ميسازه مخصوصا در سني هستي كه ممكنه موارد ديگه براي ازدواج داشته باشي

موفق باشي:gol:
خيلي ممنونم برام وقت گذاشتين.ممنون از راهنمايي هاتون .الان تصميم قطعي گرفتم كه فراموشش كنم ولي نميتونم.اخه اون هم مهربون بود هم خوش قيافه.فقط مشكلات بود ديگه...حالا چطور ميشه فراموشش كنم؟؟:(

ازاده جان

عضو جدید
آزاده خانم به نظرم این پسر به هیچ عنوان تورو نمیخواد
کسی که بخوادت به آب و آتیش میزنه تا بیاد و تورو ببینه
اینی که میگی به زور اومده دیدنت... وقتی به دیدنش رفتی پذیرایی آنچنانی نکرده و ... اینا یعنی نمیخوادت
وقتی گفته استخاره بد اومد یعنی نمیخوادت
وقتی گفته زنگ و اس نباشه یعنی نمیخوادت

همین الان قبل از اینکه دیر بشه تمومش کن
کار خیلی خیلی سختیه ولی باید بتونی وگرنه ضربه محکم تر از این میخوری
خيلي پسر خوبي بود ،اما نشد ،شايد بقول مدير وبلاگ چون تو دنياي مجازي اشنا شديم نشد.:(
پس بايد تموم شه ولي سخته

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا