كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

Dear.Doctor

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
جان من اگه سالم بازی میکنید چرا وضعتون تو آسیا اینطور؟
خوب اونجا هم بازی کنید دیگه

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
شبتون بخیر ...هر کی قهرمان شده مبارکش باشه ... نه استقلال امسال تحفه ای بود نه پرسپلیس ....

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

همین پارسال بودا....همین پارسال که شما داشتین پای تلویزیون فقط مجبور بودین بازیا رو نگاه کنین.همین پارسال بود که تا نیمه نهایی رفتییییییییم

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبريك به فولاديا...تسليت به ابي هاي عزيز كه دستشون از اسيا كوتاه موند..تبريك به شهريار كه با اين همه حمله و حاشيه و بي پولي تيمو به اسيا رسوند..تبريك به انصاري فرد اقاي گل ليگ و همشهري خوشتيپمون. ...

آخرین ویرایش:

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانوم دکتر 11 تا بازیکنان فوتبال دنیا رو نام ببر.. تقلب هم نکن .. وطن هم شامل میشه ، دسته 3 2 1....خدا خیرت بده پارسال بد بازی کردیم؟ واقعن فوتبال نگاه میکنی یا دیدی داداش اینا فوتبال نیگاه کردن امروز کل کل میکردن فقط آخرش پرسیدی چی شد کی قهرمان شد و استقلال و پرسپلیس چندم شدن و اومدی تو تاپیک کل کل ... یعنی فیلممون کردی رفیق

Dear.Doctor

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
همین پارسال بودا سازمان میلیارد میلیارد بهتون کمک کرد
نکونام گرفتید هیچ نگفتن یه میلیارد دادیم کریم گرفتیم هوار آقایون بلند شد

تبریک به تراختور
تبریک به فولاد
تبریک به پرسپولیس
تبریک به نفت

aliiagh

عضو جدید
قهرمان اصلی تیمی که بدون ادعا و بدون بایکن های میلیاردی قهرمان میشه اره

آخ بمیرم که استقلال بازیکناش همه دونه ای 2 سه هزار تومن خریده !!!! یعنی مهدی رحمتی و خسرو حیدری و حنیف عمران زاده و تیموریان و جمشیدیان و بیگ زاده و ..... بنده خدا ها همگی به 100 میلیون تومن قانع شدن. اصلا خودشون گفتن این مبلغ زیاده و ظاهرا تو قراردادها خودشون مبلغ کمتری رو زدن

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

❤ *•✿ فولاد خوزستان قهرمان شد .پرسپولیس نایب قهرمان و آسیایی شد و استقلال تهران حتی سهمیه آسیا را کسب نکرد تبریک به همه پرسپولیسی های ایران ✿•* ❤

aliiagh

عضو جدید
جناب مدیر شمایی که نشستی و پست من رو حذف میکنی ، احیانا به پست بقیه دوستان هم نگاه میکنی؟؟؟؟ دنیا برعکس شده ها. اونی که داره بدی میکنه نباید تنبیه بشه و مایی که این وسط داریم دعوت به خیر می کنیم پستمون حذف میشه.

دمتون گرم. مرامتون ما رو کشته.

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
جناب مدیر شمایی که نشستی و پست من رو حذف میکنی ، احیانا به پست بقیه دوستان هم نگاه میکنی؟؟؟؟ دنیا برعکس شده ها. اونی که داره بدی میکنه نباید تنبیه بشه و مایی که این وسط داریم دعوت به خیر می کنیم پستمون حذف میشه.

دمتون گرم. مرامتون ما رو کشته.
همه ی پستهایی که مشکل داشتن رو حذف کردم.

اتفاقا پست شما خیلی خوب بود اما چون اون نقل قول زشت توش بود مجبور شدم حذفش کنم
.

ببخشید اگه ناراحتتون کردم:gol:

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز

تبریک به تراختور
تبریک به فولاد
تبریک به پرسپولیس
تبریک به نفت
فعلا" که پرسپولیسیای عزیز ماشین 800 میلیونی میگیرن و به نون شب و آجیل شب عید محتاج هستن:D

کل کل هم اصول داره بهتره توهینی توش نباشه

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
فعلا" که پرسپولیسیای عزیز ماشین 800 میلیونی میگیرن و به نون شب و آجیل شب عید محتاج هستن:D

بابا حرف پولو نزن که دلم خونه. چه پرسپولیس چه استقلال. از کیسه خلیفه میبخشن ، قرارداد میلیاردی میبندن ، بعدش 700 میلیون هم بدن ، بازیکنا شاکی هستن دیگه. اون جوونی که تازه اومده تو تیم وقتی 600 میلیون بگیره که دیگه سال بعد نمیاد 500 قرارداد ببنده. این چه مدیریتیه آخه. وقتی پول نداری ، چرا قرارداد میلیاردی میبندی؟ بعد میگی وزارت این جور وزارت اون جور؟

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
بابا حرف پولو نزن که دلم خونه. چه پرسپولیس چه استقلال. از کیسه خلیفه میبخشن ، قرارداد میلیاردی میبندن ، بعدش 700 میلیون هم بدن ، بازیکنا شاکی هستن دیگه. اون جوونی که تازه اومده تو تیم وقتی 600 میلیون بگیره که دیگه سال بعد نمیاد 500 قرارداد ببنده. این چه مدیریتیه آخه. وقتی پول نداری ، چرا قرارداد میلیاردی میبندی؟ بعد میگی وزارت این جور وزارت اون جور؟
سلام
بله حق با شماست اما این رو هم باید بدونی که همه ی این پولا دست بازیکن هارو نمیگیره خیلیاشو مربیا و دلالا میبرن چون اون ها هستن که با بازیکن قرارداد میبرن و درصدی از پول رو میبرن
یه بازیکن یکی دو سال پیش قرار داد بسته بود فک کنم 130 میلیون بعد از چند ماه راهی زندان شد ازش که پرسیدن گفت بهم گفتن ما باهت 30 میلیون قرارداد میبندیم و دیگه تو کاری با قرار داد ما با باشگاه نداری . دلالا با باشگاه 130 میلیون قرار داد بسته بودن و باشگاه 70 درصد قرار داد رو پرداخت کرده بود که همشو دلالا برده بودن و پول خود بازیکن مونده بود زمانی که بقیه ی پول رو بده
حین فصل تیم نتایج بد گرفته بود 30 درصد از قرارداد همه ی بازیکنا کسر شده بود و بازیکن بدبخت هنوز پول نگرفته باید یه چیزی هم به باشگاه میداد:razz:

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
سلام
بله حق با شماست اما این رو هم باید بدونی که همه ی این پولا دست بازیکن هارو نمیگیره خیلیاشو مربیا و دلالا میبرن چون اون ها هستن که با بازیکن قرارداد میبرن و درصدی از پول رو میبرن
یه بازیکن یکی دو سال پیش قرار داد بسته بود فک کنم 130 میلیون بعد از چند ماه راهی زندان شد ازش که پرسیدن گفت بهم گفتن ما باهت 30 میلیون قرارداد میبندیم و دیگه تو کاری با قرار داد ما با باشگاه نداری . دلالا با باشگاه 130 میلیون قرار داد بسته بودن و باشگاه 70 درصد قرار داد رو پرداخت کرده بود که همشو دلالا برده بودن و پول خود بازیکن مونده بود زمانی که بقیه ی پول رو بده
حین فصل تیم نتایج بد گرفته بود 30 درصد از قرارداد همه ی بازیکنا کسر شده بود و بازیکن بدبخت هنوز پول نگرفته باید یه چیزی هم به باشگاه میداد:razz:

وقتی از کیسه خلیفه ببخشی همینه دیگه. 30 میلیون به بازیکن میدن، 50 دلال ، 50 خودشون. چرا باشگاه باید با دلال وارد مذاکره بشه؟ یعنی بازیکنای خوب رو نمیشناسن؟
البته خود اون بازیکن هم مقصر بوده. یعنی چی تو کاری نداشته باش، اونم قبول کرده؟ طمع. پول مفت. آخ آخ آخ....

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
وقتی از کیسه خلیفه ببخشی همینه دیگه. 30 میلیون به بازیکن میدن، 50 دلال ، 50 خودشون. چرا باشگاه باید با دلال وارد مذاکره بشه؟ یعنی بازیکنای خوب رو نمیشناسن؟
البته خود اون بازیکن هم مقصر بوده. یعنی چی تو کاری نداشته باش، اونم قبول کرده؟ طمع. پول مفت. آخ آخ آخ....
عزیز درست میگی نباید این کار رو بکنه اما بازیکنی هم که باج نده تمیتونه وارد لیگ بشه
لیگ برتر ایران بسته ست . هر سال چند هزار مربی سطح آ داریم اما هیچ کدومشون وارد لیگ نمیشن چرا؟؟؟؟
چون باشگاه ها و مربیان با هم هم دست هستن . اگه به مربی پول ندی نمیخوادت اگه دلال نداشته باشی قبولت نمیکنن
یکی از بازیکنا دعوت شده بود تیم ملی گفته بودن بهش 25 میلیون بده که با تیم بری مسابقات آسیا قبول نکرده بود و گفته بود من که دعوت شدم چرا پول بدم.
میدونی چی شد دقیقا" موقع سوار شدن تو فرودگاه بهش گفته بودن اسمت از لیست خط خورده و باید برگرده
یا مربیا مقداری پول میگیرن تا بذارن طرف رو نیمکت بشینه
بنظرت نیکبتی که 2 سال پاش به توپ نخورده چطور یهو سر از استقلال در میاره؟ تنها دلیلش اینه که هرچی باهاش قرار داد میبندن بیشترش سهم مربی و دلال هاست و پول بی زبون بیت المال رو اینطوری هاپولی میکنن

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصغر آقای عزیز یه مقداری در مورد اون سالهایی که استقلال با آرای مغرضانه فدراسیون بالاتر از پرسپولیس قرار گرفت بگو برامون؟؟
و اینکه این بالا و پایین بودن بر چه اساسیه؟؟ بر اساس لیگ یا چی؟؟ چون ما تو لیگهای سال 88 و 89 هم بالاتر از پرسپولیس بودیم ، نبودیم؟؟

hesam72

عضو جدید

تبریک به تراختور
تبریک به فولاد
تبریک به پرسپولیس
تبریک به نفت

سلام و خسته نباشید!
واقعا از نظریات و فرمایشات جناب عالیه بهره کافی و وافی بردیم!شما اینه تمام نمای بک پرسپولیسی واقعی و متعصب هستین!اصا پرسپولیس با وجود همچین هواداراییه ک ب چنین جایگاه بالایی تو لیگ برتر و البت قهرمانی جام ولایت رسیده....!
یچیزی هم بگم حداقل نصف بازیکنای سرخابی میلیاردی مگیرن ب نون شبو خرجی زنوبچه و یارانه دولت محتاجن بندخداها...!
.......اصا ینی چی 34 هفته بیخودی ملتو معطل خودشون مکنن ی مسابقه پیامکی بذارن هر کی بیشتر طرفدار داره قهرمان کنن دیگه!والا!
اونوخ ی سوال دارم ک قهرمان جام حذفی هم ب همین صورت باید تعیین شه؟ :gol:

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جلو بچه 2 ساله بزاری بهت میخنده!!!! خودتون آمارگیرش بودی؟؟

سلام داداش خوبم
همون سایتی که واسه شما امار بهترین تیم ها رو میده آمارگیرش بوده
همون سایتی که بعضی ها به جای سایت فیفا جاش می زنند
اصلا قصد کل کل ندارم
تا جایی هم که میدونم به جز دو مورد که دوست عزیزم آقای غریبه اشاره کردند کاملا درسته
بعدشم اصلا تیم شما خوب سالار
اما بعد از پرسپولیس عزیزم

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام داداش خوبم
همون سایتی که واسه شما امار بهترین تیم ها رو میده آمارگیرش بوده
همون سایتی که بعضی ها به جای سایت فیفا جاش می زنند
اصلا قصد کل کل ندارم
تا جایی هم که میدونم به جز دو مورد که دوست عزیزم آقای غریبه اشاره کردند کاملا درسته
بعدشم اصلا تیم شما خوب سالار
اما بعد از پرسپولیس عزیزم

مرسی استقلال خوب اما همیشه بعد از پرسپولیس عزیزم

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین الان از اتاق فرمان دارن اشاره میکنن تو جدید ترین رنکینک باشگاه های جهان اس تق لال تهران بعد از بایرن مونیخ آلمان در جایگاه دوم قرار گرفت...:دی

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همین الان از اتاق فرمان دارن اشاره میکنن تو جدید ترین رنکینک باشگاه های جهان اس تق لال تهران بعد از بایرن مونیخ آلمان در جایگاه دوم قرار گرفت...:دی

و دقیقا همین الان پرسپولیس با کسب مقام دومی در لیگ ایران موفق شد با جهشی خیره کننده بالاتر از حتی تیم لومباغوز موریتانی در رتبه 245 جهان قرار بگیردو نفری یک ماشین با سند مشکلدار نصیب بازیکنان این تیم شد:D

آخرین ویرایش:
بالا