كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دود اگر بالا نشیند کسر شان شعله نیست
جای چشم ابرو نگیرد گرچه او بالاتر است
تقدیم به همه کیسه کش ها

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
دود اگر بالا نشیند کسر شان شعله نیست
جای چشم ابرو نگیرد گرچه او بالاتر است
تقدیم به همه کیسه کش ها

علی جون این مثال رو وقتی می زنن که یه چیزی به اشتباه و ناحق بالا قرار گرفته باشه وگرنه قرار باشه هر ناموفقی رو به موفق چنین حرفی رو بزنه که دیگه باید همه اون پایین مایینا بگردن و توجیهشم از این ضرب المثل استفاده کنن

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::biggrin:

منبع : http://www.asriran.com/fa/news/234136/از-آب-معدنی-تا-نیکی-کریمی

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
علی جون این مثال رو وقتی می زنن که یه چیزی به اشتباه و ناحق بالا قرار گرفته باشه وگرنه قرار باشه هر ناموفقی رو به موفق چنین حرفی رو بزنه که دیگه باید همه اون پایین مایینا بگردن و توجیهشم از این ضرب المثل استفاده کنن
به هر حال دیگه

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو چند روز اخیر که خبر بازگشت فرهاد مجیدی مطرح شد، چیزیکه توی نظرهای بازدیدکنندگان لُنگ ازهمه بیشتر جلب توجه میکرد ترس لنگیا ازین بازگشت بود.
فرهاد تو با اینا چیکار کردی که اینقد ازت وحشت دارن؟؟؟!!!
:D

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
رویانیان ساعت 2:30 زنگ زده برنامه نود میگه واسه ما دو تا پنالتی نگرفتن همین باعث شده تیم ما اینقد بد نتیجه بگیره و بره تو بحران و ... خیلی باحالن به خدا ... یعنی این از روز اول منتظر بود یه ناداوری در حقش بشه که بیاد بگه داور مارو به این روز انداخته اخوی برادر خوشتیپ خوشگل پول خرج کن داداش گل یک متر داخل دروازتون که داور رد کرد رو یادت رفته؟؟؟دِ اخه اونو اگه رد نمیکرد که الان ته جدول بودی خوشگل ...

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
با وجود کل کلی که بین طرفداران استقلال و پرسپولیس...
الان همه امیدواریم که تیم ملی ایران صاحب برد قشنگی مقابل کره بشه !

روزنامه استقلال 19 مهر 1391

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]فتح الله زاده:مجیدی درنیم فصل دوم در استقلال بازی می کند.[/h][h=3]تهران - مدیرعامل باشگاه استقلال تهران گفت:فرهادمجیدی در نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال با پیراهن استقلال به میدان خواهد رفت.[/h]

ˈعلی فتح الله زادهˈ روز چهارشنبه درگفت وگو با ایرنا، افزود: برای جذب مجیدی باامیرقلعه نویی سرمربی تیم فوتبال استقلال صحبت کردم و این بازیکن در نیم فصل دوم در این تیم بازی خواهد کرد.

وی با بیان اینکه مجیدی بازیکن بزرگی است و سالها برای فوتبال ایران و باشگاه استقلال زحمت کشیده است، گفت:علاقمندیم این بازیکن بازی خداحافظی خود از فوتبال را نیز با پیراهن تیم استقلال و در یک دیداری که در شان او و استقلال باشد، برگزار کند.

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران خاطرنشان کرد:به همین منظورباباشگاه بایرن مونیخ آلمان صحبت های اولیه را انجام دادیم تا در صورت ممکن این بازی بعد از لیگ دو کشور برگزار شود.

وی درخصوص علی حمودی نیزگفت: این بازیکن استقلال از چند باشگاه اروپایی پیشنهاد دارد. در نظرداریم در نیم فصل به اروپا منتقل کنیم، اما برای جدایی او نظرامیرقلعه نویی شرط اصلی است.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداروشکر.
برد تیم ملی رو تبریک میگم.خیلی لازم بود.
:d
همه بچها خوب بودن ولی داداش جواد خودمون گل زد .
:d

عشق اسسسسسسست استقلال. ایول تیم ملی.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
خدا رو شکر بردیم
من که بازی رو ندیدم ، اما رفتم از یه مغازه بپرسم آقا چند چنده که زرتی گل زدیم
بازی چطور بود؟؟
چرا کریمی بازی نکرد؟؟ قوچان نژاد بهتر بود؟؟ این مسعود شجاعی هم معمولا گاو نه من شیر ده هست و خراب کاری زیاد میکنه ، چرا اخراج شد؟؟
تیموریان چطور بود؟؟ دفاعمون امروز راه نداد ، هان؟؟

اما خوب شد که بردیم ، لازم بود شدید

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
خدا رو شکر بردیم
من که بازی رو ندیدم ، اما رفتم از یه مغازه بپرسم آقا چند چنده که زرتی گل زدیم
بازی چطور بود؟؟
چرا کریمی بازی نکرد؟؟ قوچان نژاد بهتر بود؟؟ این مسعود شجاعی هم معمولا گاو نه من شیر ده هست و خراب کاری زیاد میکنه ، چرا اخراج شد؟؟
تیموریان چطور بود؟؟ دفاعمون امروز راه نداد ، هان؟؟

اما خوب شد که بردیم ، لازم بود شدید
سلام .
خداروشکر.
بازی خوب نبود ولی بچها با غیرت بازی کردن و باهمون غیرتشون تونستن بازیرو ده نفره ببرن.
کره خیلی بهتر از ما بود.ولی خوشبختانه گل نخوردیم.
قوچان نژاد خوب بود دوندگیه خوبی داشت.ولی دژاگه خیلی خوب بود.
مسعود بد بود.البته اخراجش سختگیرانه بود.
تیموریان بد نبود .کره ایها چون از بازیکنا نمیتونستن عبور کنن از هوا توپ میریختن.
حالا برد مقابل ازبکستان خیلی حیاتیه،اگه ببریم میتونیم به صعود تا حدود زیادی امیدوار بشیم ،انشالله.

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
دم داش علی گرم ......
علی کریمی در حین تمرین قبل از شروع بازی دیشب٬ یواشکی نارنجک عمل نکرده را به نیروی انتظامی تحویل داد.

کریمی اینجا دست به یک عملیلت انتحاری زده و سراغ یک نارنجک عمل نکرده می رود که روی چمن افتاده و خوشبختانه اشتباه کلاه کج را مرتکب نمی

شود و نارنجک را پرت نمی کند. خدارا شکر که سازنده نارنجک های بازی دیشب ناشی بوده وگرنه الان باید منتظرجریمه های فیفا وای اف سی می ماندیم.

مشخص نیست فرهنگ هواداری در کشور تا کی باید شاهد چنین آسیب هایی ، هرچند سرزده از تعداد معدودی باشد.

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
دم داش علی گرم ......
علی کریمی در حین تمرین قبل از شروع بازی دیشب٬ یواشکی نارنجک عمل نکرده را به نیروی انتظامی تحویل داد.

کریمی اینجا دست به یک عملیلت انتحاری زده و سراغ یک نارنجک عمل نکرده می رود که روی چمن افتاده و خوشبختانه اشتباه کلاه کج را مرتکب نمی

شود و نارنجک را پرت نمی کند. خدارا شکر که سازنده نارنجک های بازی دیشب ناشی بوده وگرنه الان باید منتظرجریمه های فیفا وای اف سی می ماندیم.

مشخص نیست فرهنگ هواداری در کشور تا کی باید شاهد چنین آسیب هایی ، هرچند سرزده از تعداد معدودی باشد.

یعنی من عاشق این دوستای پرسپولیسیمون هستم تا دیشب بحث سر این بود اگه کریمی یک دقیقه تو زمین بود حتما برد رو به بازی اون نسبت می دادن حالا که بازی نکرده دیگه حرفی برای گفتن و نسبت دادن برد به کریمی نخواهند داشت ولی مثل اینکه ما غافل بودیم و برد رو بیرون زمین با خنثی کردن نارنجک بدست آوردیم!!! :دی:دی:دی تا دیروز میشنیدیم کریمی و دختر گل فروش،کریمی و حنا دختری در مزرعه،کریمی و بلند قد ترین پسر ایران،کریمی و دختر کبریت فروش،کریمی و چاق ترین فرد ایران،کریمی و کزت و ... از امروز باید بشنویم کریمی و خنثی کردن بمب،کریمی و آر پی جی در رختکن و ...

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی من عاشق این دوستای پرسپولیسیمون هستم تا دیشب بحث سر این بود اگه کریمی یک دقیقه تو زمین بود حتما برد رو به بازی اون نسبت می دادن حالا که بازی نکرده دیگه حرفی برای گفتن و نسبت دادن برد به کریمی نخواهند داشت ولی مثل اینکه ما غافل بودیم و برد رو بیرون زمین با خنثی کردن نارنجک بدست آوردیم!!! :دی:دی:دی تا دیروز میشنیدیم کریمی و دختر گل فروش،کریمی و حنا دختری در مزرعه،کریمی و بلند قد ترین پسر ایران،کریمی و دختر کبریت فروش،کریمی و چاق ترین فرد ایران،کریمی و کزت و ... از امروز باید بشنویم کریمی و خنثی کردن بمب،کریمی و آر پی جی در رختکن و ...

:w15:

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوست عزیز اینایی که در مورد کریمی هست همش صحت داره .... حالا شما مشگل داری اون قضیه اش جداست .... میدونی اگه مسئولان فیفا و ناظر بازی میدیدند که اون نارنجک منفجر میشد چی میشد؟ با این وضعی هم که داریم محروم کردن تیمم دور از ذهن نبود ... من این پست رو نه به خاطر استقلال زدم نه پرسپولیس فقط به خاطر علی کریمی و تیم ملی زدم

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
تیمم و تیمم و تیمم و تیمم، این بود تیمت؟ :weirdsmiley:

باز این تراکتوریا یه برد آوردنا !
برو کوچولو خیلی شانس آوردین که استقلال تو این مدت مشکلات زیادی ووسش بوجود اومدو چنتا از بازیکنای تیم نبودن.همینجوریشم استقلال 4 تا موقعیت خوب گلزنی داشت که شانس آوردین گل نشد،مطمئنا تراکتور تیمی نبود که بتونه در مقابل استقلال دووم بیاره.سوراختور.

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز این تراکتوریا یه برد آوردنا !
برو کوچولو خیلی شانس آوردین که استقلال تو این مدت مشکلات زیادی ووسش بوجود اومدو چنتا از بازیکنای تیم نبودن.همینجوریشم استقلال 4 تا موقعیت خوب گلزنی داشت که شانس آوردین گل نشد،مطمئنا تراکتور تیمی نبود که بتونه در مقابل استقلال دووم بیاره.سوراختور.
یه بازی کردیم یه برد آوردیم، دو تا بازی کنیم دو تا برد میاریم :smile:
هر چقدر هم کوچولو باشم مطمئناً از شما بزرگترم :) ، این از این. باعث و بانی مشکلات شما که ما نیستیم، دکتر قلابیتون به جای 10 تا هافبک 5 تا میگرفت که میتونست پولشون رو جور کنه، 10 تا میگیرید پولشون رو نمیتونید بیارید هر کدومشون یه سازی میزنند. همونایی که داشتید هم میتونستید خیلی بهتر ازشون بازی بکشید. اکبرپور و بائو رو بدید به ما ببینید چجوری ازشون بازی میکشیم.
در مورد بازی هم که بحثی نیستو چون بازی نبود، تک گل بود. به هر حال عمراً قبول کنید ما خوب بازی کردیم.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه بازی کردیم یه برد آوردیم، دو تا بازی کنیم دو تا برد میاریم :smile:
هر چقدر هم کوچولو باشم مطمئناً از شما بزرگترم :) ، این از این. باعث و بانی مشکلات شما که ما نیستیم، دکتر قلابیتون به جای 10 تا هافبک 5 تا میگرفت که میتونست پولشون رو جور کنه، 10 تا میگیرید پولشون رو نمیتونید بیارید هر کدومشون یه سازی میزنند. همونایی که داشتید هم میتونستید خیلی بهتر ازشون بازی بکشید. اکبرپور و بائو رو بدید به ما ببینید چجوری ازشون بازی میکشیم.
در مورد بازی هم که بحثی نیستو چون بازی نبود، تک گل بود. به هر حال عمراً قبول کنید ما خوب بازی کردیم.

اون چیزی که همیشه مشهوده اینه که شما سوراختوریا تو روو، رو سنگ پا قزوینو سفید کردین،هروقت میبازین با داوری بوده،هروقتم که اینطوری( رو کامل نبودن تیم حریف) بازی رو بردین ادعاتون چیز خرو پاره کرده، درمورد بازیکنا آخه وقتی سردرنمیاری مجبور نیستی که حرف بزنی.
درمورد بازی،درسته بیشتر مالکیت توپ مال شما بود اما به موقعیت ها نیگا کن، شما شاید 4 موقعیت خوب واسه گلزدن داشتین بقیش نصفهو نیمه بودکه اصلا اسم موقعیتو نمیشه بهشون داد.استقلال 4 تا موقعیت خوب واسه گل زدن داشت که روی کم تجربگی بازیکنا هدر رفت.
شانس آوردین شانس ، سوراختور.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]صالح: با قلعه‌نويي در تماس نبودم[/h]
[h=2] مربي استقلال گفت: رحمتي در بازي تيم ملي آسيب ديده بود و امروز هم دچار مشکل شد و بايد سه بار او را تعويض مي‌کرديم.[/h]

مجيد صالح که به جاي امير قلعه نويي هدايت تيم استقلال را مقابل تراکتورسازي به عهده داشت پس از شکست 2 بر صفر تيمش گفت: جا دارد از هواداران خوب و مجموعه خوب آذربايجان تشکر کنم چون آنها تيم خود را تشويق کردند و به ما بي‌احترامي نکردند.

خبرنگاري پرسيد شما خيلي بد بازي کرديد و چرا اين اتفاق افتاد که صالح گفت: اينکه خوب بوديم يا بد را به عهده ما بگذاريد و درست نيست که سؤال‌تان را به من القا کنيد و اگر اينگونه سؤال بپرسيد جواب‌تان را نمي‌دهم. شما مي‌توانيد از من سؤال کنيد که استقلال چگونه باخت.

همان خبرنگار مجددا پرسيد چه طور شد که باختيد که مربي آبي پوشان گفت: يک سناريو است که برايتان تعريف مي‌کنم. در وهله اول بازيکنانمان را به تيم ملي داديم که همه آنها مقابل کره به صورت فيکس بازي کردند و خسته شدند. نکونام نيز مصدوم شد و رحمتي فقط به عنوان دروازه‌بان درون دروازه ايستاد وگرنه بايد سه بار او را عوض مي‌کردم.

وي اضافه کرد: حيدري و منتظري هم خسته بودند و ما بيشترين ضربه را از برنامه‌ريزي تيم ملي مي‌خوريم و فکر مي‌کنم اگر منصفانه به قضيه نگاه کنيد به من حق مي‌دهيد. مسئله دوم نبود جانواريو و توزي است و مسئله سوم غيبت امير قلعه‌نويي بود که به خاطر جراحي و اتفاقات پس از آن نتوانست با ما به تبريز بيايد.

صالح تاکيد کرد: در نيمه اول اصلا خوب بازي نکرديم و در نيمه دوم خيلي بهتر از نيمه اول بوديم، حتي در دقايقي مي‌توانستيم به گل برسيم.

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون چیزی که همیشه مشهوده اینه که شما سوراختوریا تو روو، رو سنگ پا قزوینو سفید کردین،هروقت میبازین با داوری بوده،هروقتم که اینطوری( رو کامل نبودن تیم حریف) بازی رو بردین ادعاتون چیز خرو پاره کرده، درمورد بازیکنا آخه وقتی سردرنمیاری مجبور نیستی که حرف بزنی.
درمورد بازی،درسته بیشتر مالکیت توپ مال شما بود اما به موقعیت ها نیگا کن، شما شاید 4 موقعیت خوب واسه گلزدن داشتین بقیش نصفهو نیمه بودکه اصلا اسم موقعیتو نمیشه بهشون داد.استقلال 4 تا موقعیت خوب واسه گل زدن داشت که روی کم تجربگی بازیکنا هدر رفت.

فاصله فوتبال دو تيم بدون محسن تركي اظهر من الشمس تر شد!

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
انصافاً لحن حرف زدن من رو یکی ببینه، طرز صحبت کردن ایشون رو هم :smile: به هر حال امیدوارم این نوع حرف زدن محدود به محیط انجمن‌ها باشه.
در مورد بازی هم حق با شماست، شما خوب ما بد :)

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
فاصله فوتبال دو تيم بدون محسن تركي اظهر من الشمس تر شد!
داداش تو که منطقی تر ازین حرفا بودی ! آخه اگه استقلال کامل بود که عمرا همچین نتیجه ای رو میدیدین.
انصافاً لحن حرف زدن من رو یکی ببینه، طرز صحبت کردن ایشون رو هم :smile: به هر حال امیدوارم این نوع حرف زدن محدود به محیط انجمن‌ها باشه.
در مورد بازی هم حق با شماست، شما خوب ما بد :)

لحن حرف زدن تو این تاپیک همینطوریه،اینو ازین دوستت rfa_65 هم میتونی بپرسی.
تمام حرف من اینه که شما با این تیم دربو داغون خیلی زوده که ادعا بکنین. پست قبلی منو بخون تا کمبودای استقلالو واسه این بازی متوجه بشی،استقلال اگه کامل بود ،تراختور با این بازی شلم شورباش نمیتونست بازیو ببره که هیچ بدنبال گرفتن مساوی بود.

آخرین ویرایش:

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز

تراختور در آزادی

استقلال در سهند ( امروز
)

داداش تو که منطقی تر ازین حرفا بودی ! آخه اگه استقلال کامل بود که عمرا همچین نتیجه ای رو میدیدین.
پارسال بازی رفت تهران 3-2 اس اس رو با همه بازیکنا چی کار کردیم ؟ یا او 3-2 که اسکوربورد نشون داد من اشتباه دیدم حتما :biggrin:
یا فصل فبل اون با گل کرار 2-1 به کی باختین ؟ :razz:
حالا این 2 تا بازی هم تهران بودها ;)
داشتم فکر میکردم از وقتی اومدیم لیگ برتر یادم نمیاد استقلال تونسته باشه تراختورو ببره جز اون بازی که محسن ترکی ...
اه اه همین محسن سال قبل اون هم 2 گل صحیح رو آفساید گرفت که آخرسر 1-1 شد
حالا بگذریم بازی برد باخت + مساوی داره ;)

بالا