كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشم میاد روت زیاده
خوبه تو دربی حرفی براگفتن نداشتین اونایی که دربی رو دیدن میدونن استقلال ازدست پرسپولیس در رفت نه پرسپولیس از دست استقلال
البته یا شما دربی رو ندیدی یا همون که گفتم روت خیلی زیاده

ببخشید کجاگفته؟
یه منبع معتبر برا این حرفتون بذارید وگرنه حرف مفت زدی

ماشاالله کپی پیستت خوبه
حداقل اگه یه مطلبی رو کپی میکنی منبعش رو هم بذار

دوست ِ عزیز ادب داشته باش و اگه فک می کنی که نمی تونی داشته باشی مجبور نیستی بجای کل کل و کری خوندن توهین کنی ... من گفتم خیلی زشته که هر کی رسید پرسپولیسو زد و استقلال اونطوری بازی کرد و دل هوادارای پرسپولیس رو اونقد شاد کرد ... کاش استقلال نصف خودش می بود و پرسپولیس رو می برد ... امیدوارم که قابل درک بوده باشه اگه هم نباشه اهمیتی نداره ...

در مورد اخبارم کپی پیست رو خیلی با مزه اومدی!؟! یعنی باید اخبار به این مهمی رو از خودمون و بداهه در بیاریم و بذاریم اینجا؟؟؟ خب مسلمه که باید مطالب خبری رو از جایی کپی کرد ... منابع هم فقط کافیه این اخبار رو تو اینترنت سرچ کنی تا هر خبرگزاری مهمی که دلت میخواد خبر رو توش بخونی همیشه که آدم مجبور نیست از زبانش استفاده کنه گاهی استفاده از سایر اندام ها هم ضروری میشه ... خوبه که آدم اخبار مهم رو کپی پیست کنه تا اینکه از خودش در بیاره که ما بهترینیم ما بیشترینیم و ...

اونقد که من میدونم بازیکن های پولکی همشون میرن استقلال ، کلا همه بازیکناتون پولکین حتی فرهاد مجیدی که اینقد سنگشو به سینه میزدین :biggrin: خیلی از استقلالیا میگفتن اگه میموند قهرمان میشدن
دیگه شما از پولکی بودن بازیکن واسه تیم ما حرفی نباید بزنید که کسانی مثل کریمی میان و قرارداد سفید امضا میکنن;)

همونطور که انتظارش می رفت کریمی فعلا دندان پوسیده پرسپولیس تشخیص داده شده و در صورتی که کمی روند ادامه پیدا کنه سردار دندون رو می کشه و میندازه دور ... اون موقع دندون پوسیده بودن و پولکی بودن و بی انضباط بودن و اسطوره بودن اهمیتی نداره ...

جالبه اولا اینکه این سایت ها ازاین مطالب کذب زیادمینویسن مخصوصا این روزها اونم علیه پرسپولیس
ثانیا گفته کریم انصاریفرد به مهدی رحمتی گفته اینش دیگه خیلی جالبه
ببخشیدرحمتی الآن کدوم تیم بازی میکنه؟:D

انتظار داشتی بیاد به شما بگه که پشیمانم؟؟؟مهدی رحمتی هم بازیش تو تیم ملی هست و دوستشه رفته بهش گفته ...

این که بازیکناتون پول نگرفتن که بی عرضگی مدیرعاملتون رو نشون میده
شماهمیشه همینجوری الکی حرف میزنید کجاعلی کریمی آخرفصل هرچی دلش خواسته گرفته؟

علی کریمی کدوم تیمی که بوده با صلح و سازش و پایبندی به قرارداد تا ته فصل بازی کرده که آدم ببینه ته فصل چقد میگیره ؟!؟ همیشه وسط کار یا ول کرده رفته یا ...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسطوره ...:biggrin::biggrin::biggrin:

تيم فوتبال پرسپوليس در چارچوب هفته نهم ليگ برتر از ساعت 18:30 فردا (يکشنبه) در اصفهان به مصاف سپاهان اصفهان خواهد رفت.

به گزارش فارس،مانوئل ژوزه سرمربي پرسپوليس پس از تمرين امروز نام علي کريمي و کريم انصاري‌فرد را از ليست خط زد.

خنده‌هاي کريمي پس از خط خوردن از ليست در نوع خود بسيار جالب بود.

هواداراني که پشت درهاي بسته ورزشگاه درفشي‌فر بودند از اين تصميم ژوزه تعجب کردند و به تشويق‌ کريمي پرداختند.

اين دو بازيکن قرار است فردا به همراه چند جوان ديگر قرمزپوشان اختصاصي در درفشي فر تمرين کنند.

همچنين رويانيان که در تمرين امروز حضور داشت باز هم برخورد سردي با کريمي داشت.

گفته مي‌شود علي کريمي در اين مدت با ژوزه و ساير مسئولان باشگاه مشکل پيدا کرده و حتي با سرمربي پرسپوليس درگير هم شده است. رويانيان نيز در چند مدت اخير از تلاش يکي دو بازيکن براي شکست ابهت ژوزه خبر داد و حتي اعلام کرد مشکلي که امروز پرسپوليس با آن مواجه است همان مشکلي است که براي دنيزلي نيز وجود داشته است. پس از اين ماجرا گفته شد منظور رويانيان، علي کريمي بوده اما مديرعامل باشگاه پرسپوليس اين موضوع را نه تاييد و نه تکذيب کرد آما آنچه که مشخص است اختلافاتي است که علي کريمي با مجموعه پرسپوليس پيدا کرده است.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]خرید جنجالی پرسپولیس و جادوگر بی پیشکسوت خط حوردند:d[/h]
[h=2] سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس نام علي کريمي و کريم انصاري‌فرد را براي ديدار مقابل سپاهان از ليست خط زد.[/h]منبع :ورزش 3

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستای گلی که اینجا تو این تاپیک حضور دارن.لنگیا ببخشید که یمدتی نبودم تا اذیتتون بکنمو کفرتونو درارم
،
البته اون موقعی که رفتم دیگه واقعا اینجا موندن و کل کل کردن با طرفدارای لنگی برام غیرقابل پذیرش بود. الانم که کسی رو لایق کل کل نمیبینم.

.
بهمتون سلام کردم ولی میخوام بگم تنها آبی رو عشقه تنها استقلال رو عشقه،تنها طرفدارای آبی رو عشقه.

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين چهارمين شکست پرس پوليس(لنگ) در ليگ برتر است. اين تيم در هشت هفته گذشته پيروز نشده است.
هواداران سپاهان در اواخر بازي به کنايه شعارهايي مي‌دادند که محتواي آن بقاي پرس پليس در ليگ برتر بود. ( پرس پلیس قهرمان تو لیگ برتر بمان:biggrin:)

چهارمین باخت لنگ رو به تمامی عزیزان تبریک میگم
:biggrin:

داستان 4 همچنان ادامه دارد.....
:D

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز من نگفتم کپی پیست خوب نیست جایی هم نگفتم از خودت بداهه خبر دربیار گفتم اگه یه مطلبی رو کپی میکنی منبع ش رو بذار بده به نظرت؟خب من وقتی مطلبی که شما میذاری رو میخونم شاید دوست داشته باشم ببینم از کدوم سایت این خبر رو گذاشتی یا اصلا این مطلبی که گذاشتی صحت داره یانه درضمن کپی رایت یه قانونه که البته تو مملکت ما رعایت نمیشه اینو که حتما میدونی
در مورد مطلب دیگه تون شما جایی نگفتی کاش استقلال نصف خودش مییود گفتی حیف شد پرسپولیس از دستمون در رفت منم گفتم اونی که دررفت استقلال بود نه پرسپولیس امیدوارم قانع بشی...
انصاری فرد رفته به رحمتی گفته شما خودتون فک کنم بتونی تشخیص اصلا با عقل جور درمیاد انصاریفرد بره بگه اونم این حرفو اونم به کسی که تو تیم رقیبش بازی میکنه
اینو من میدونم شما هم میدونی حداقل 50درصد مطالبی که سایت ها و روزنامه ها میزنن کذبه حداقل من یکی که از این خبرهای دروغ زیاد دیدم
ودر مورد علی کریمی آفرین خوشم اومد این حرفو به اون دوستتون بزنین که گفته علی کریمی سفید امضا میکنه که آخرفصل هرچی دلش خواست بگیره من خیلی دوست دارم بدونم این حرفو برچه اساسی زده یا چه مدرکی داره که این حرفو میزنه؟
من اگه جایی بی احترامی کردم عذرخواهی میکنم

خب من میگم خبرو گذاشتم میشه تیتر خبر رو سرچ کرد و منابع مختلفی رو براش پیدا کرد یا اصلا اخبار ورزشی رو گوش کرد ... والا من خودم حس می کنم و تجربه کردم که خیلی وقتا ادما به اشتباهات خودشون اینطوری اعتراف می کنن ... یعنی در کل فک نمی کنم خیلی عجیب باشه یه پرسپولیسی الان از وضعیت بد تیمش و خودش برای دوستش تعریف کنه حتی اگه دوستش در تیم مقابل باشه ... کریم انصاری فرد با استقلالیای زیادی دوسته و در عروسی پژمان منتظری هم شرکت داشت ... پس من این مسئله رو با اینکه یه نقل قول از مهدی رحمتیه کاملا باور می کنم ... منم جای انصاری فرد بودم پشیمان می شدم فصل قبل همه ازش می ترسیدن الان رو سکو ها بازیو می بینه ...

در مورد عذرخواهی هم خیلی ممنون خیلی ارزشمند بود این حرکتتون ...

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش منتظر بودم که یدونه لنگی بیاد همچین توجیهی رو بیاره،بیجارها دیگه روشون نمیشه بیان ...

مسمومیت رو میگی؟؟؟ ببین چه موادی زده بودن بالا آور دوز کرده بودن:دی:دی:دی پرسپولیسی هستن دیگه کاریش نمیشه کرد ...
بازیکن دوپینگی و مواد مصرف کن دیده بودیم اما دیگه ندیده بودیم سرپرست هم با بازیکنا چیزی مصرف کنه ...

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسمومیت رو میگی؟؟؟ ببین چه موادی زده بودن بالا آور دوز کرده بودن:دی:دی:دی پرسپولیسی هستن دیگه کاریش نمیشه کرد ...
بازیکن دوپینگی و مواد مصرف کن دیده بودیم اما دیگه ندیده بودیم سرپرست هم با بازیکنا چیزی مصرف کنه ...

فک میکنن مردم گاگولن ...

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
فتح الله زاده: طی مذاکره با رویانیان 3، 4 بازیکنانمان را با پرسپولیس عوض می کنیم
مدیر عامل استقلال در تازه ترین اظهارات جالب و خواندنی خود گفت: «با آقای رویانیان صحبت کردم و قرار شد در نیم فصل 3،4 بازیکن جابجا کنیم تا ضعف هایمان از بین برود.»

جام ورزشی؛ ستاره ها نوشت: علی فتح الله زاده مدیر عامل استقلال که توانایی ویژه ای در تیتر دادن دارد، در گفتگوی تازه خود، حرف ها و نکات جالبی را به زبان آورده که در زیر، تیتروار آنها را می خوانید:

* کاش یکی از پورشه های رویانیان را داشتم و برایش بوق می زدم.

* من شجاع هستم و دروغ نمی گویم. می خواستم در نیم فصل مجیدی را به استقلال بیاورم ولی حالا تصمیمم عوض شده.

* من در نوجوانی در تیم پرسپولیس خوی بازی کردم ولی از وقتی که خوب را از بد تشخیص دادم، استقلالی شدم.

* با آقای رویانیان صحبت کردم و قرار شد در نیم فصل 3،4 بازیکن جابجا کنیم تا ضعف هایمان از بین برود.

* اگر از من حمایت کنید مربی هم می شوم!

* پول رویانیان را داشتم، پرسپولیس الان سوم بود! شوخی کردم جدی ننویسید رابطه ما دوباره بد شود.

* آدم دوبار از یک سوراخ گزیده نمی شود. یک بار کخ را آوردم و نگذاشتند کار کنند. دیگر مربی خارجی نمی آورم مگر اینکه باشگاه خصوصی شود.

* اگر من رئیس فدراسیون فوتبال بودم تیم ملی حتما به جام جهانی می رفت.

* اگر جام حذفی برگزار نشود، امیر قلعه نویی حتما باید استقلال را قهرمان لیگ برتر کند.

* قبل از بازی سال گذشته با فولاد در رختکن تیم با فرهاد مجیدی بازی می کردم و 4 بر 2 او را بردم. فیلمش هست ولی برای حفظ آبرویش، این فیلم را پخش نکردم!

آره حاجی اینکارو بکن تا این لنگستانو هم ازین وضع دراری، ولی بازیکن ازشون نگیر بهشون بازیکن بده،پول هم نگیر بخیال.دل ما آبیا با دراومدن این لنگیا ازین وضع بیشترشاده تا این وضعیتی که الان دارن،آخه دلم واسشون میسوزه،میدونی این دلسوزی از کجا میاد؟ وقتی میبینم اینا با اینکه استقلال پرافتخارترین تیم ایرانیه آسیائه بازم توهم میزنن و واسه استقلال شاخ میشن،ما هم که میگیم اشکال نداره بذار خوش باشن.

1992.sarina

عضو جدید
اولا به همه استقلالیا این برد رو تبریک میگم.....:gol::gol::heart::heart:
دوما مهمترین بازی لیگ 12 فردا شبه....:surprised:
استثنا کاش امشب می باختیم تا حساسیت بازی فردا شب بیشتر بشه...:surprised:
اگه امشب می باختیم نفت تو جدول بالای پرس پولیس رتبه 16 :biggrin: قرار میگرفت و پرسپولیس بعد باخت حتمی به آلومینیوم
سقوط زودهنگامش به لیگ دسته 1 رو جشن میگرفت:biggrin::biggrin:

بالا