كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
آخه ببين صمد مرفاوي اومده سرمربي شده يه مثل معروف هست كه ميگه "آزموده را آزمودن خطاست" بعدشم ببين حالا صمد ميخواد مثلا"بتركونه آيا زورش اصلا"به پيروزي ميرسه خوب معلومه كه نميرسه

pesar-mashhadi

کاربر بیش فعال
آخه ببين صمد مرفاوي اومده سرمربي شده يه مثل معروف هست كه ميگه "آزموده را آزمودن خطاست" بعدشم ببين حالا صمد ميخواد مثلا"بتركونه آيا زورش اصلا"به پيروزي ميرسه خوب معلومه كه نميرسه

همچین میگی زورمون به پیروزی نمیرسه میگی چی تیمی هست ---
برو بابا تیمتونو جمع کنید

استقلال سرور پرسپولیسه

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
به قول هر ايراني مي خوام دنيا نباشه اگه اس اس نباشه
نباشه هر كي مي خواد كه استقلال نباشه

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
همچین میگی زورمون به پیروزی نمیرسه میگی چی تیمی هست ---
برو بابا تیمتونو جمع کنید

استقلال سرور پرسپولیسه

ما هم داريم تيممونو جمع ميكنيم وميبنديم تا روي شما را اين فصل كم كنيم تا از يك قهرماني باد آورده ذوق زده نشيد.

pesar-mashhadi

کاربر بیش فعال
ما هم داريم تيممونو جمع ميكنيم وميبنديم تا روي شما را اين فصل كم كنيم تا از يك قهرماني باد آورده ذوق زده نشيد.

تیمتونو هرکار که بکنید نمیتونید باز هم دو مقابل استقلال مقاومت کنید

استقلال سرور پرسپولیسه

khooshe

مدیر بازنشسته
مثل همیشه هر چی ssسرور هر چی لنگیه...

دیگه شما لنگیا از قهرمانیه باد آورده حرف نزنین که 2تا قهرمانیتون باد آورده بود(آخری رو یادت نمی آد داور سوتو نمی زد دیگه علنا داشت می گفت همه برین کنار,شما ها که نمی تونین گل بزنین لااقل من گل بزنم:biggrin::biggrin::biggrin:که یهو یکی اون وسط پاش خورد و رفت تو دروازه,داور گفت آخیش خیالم راحت شد بعد سوتو زد:D)
راستی یه چیز دیگه همچین سرمربی شاخیم ندارین لااقل سرمربیه ما یه فصل سرمربیه ssبود سرمربیه شما که الان تو ذوقه سرمربی گریه;)
اگه احتمالا بتونین کاری بکنین از بازیکناییه که گرفتین نه سرمربیتون:redface:
تازه اصلا لیاقت بازیکن بزرگ نداره پرسپولیس ,مثل توره خرابش می کنین.دلم برای اونایی که می آن پرسپولیس می سوزه:D

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه شما لنگیا از قهرمانیه باد آورده حرف نزنین که 2تا قهرمانیتون باد آورده بود(آخری رو یادت نمی آد داور سوتو نمی زد دیگه علنا داشت می گفت همه برین کنار,شما ها که نمی تونین گل بزنین لااقل من گل بزنم:biggrin::biggrin::biggrin:که یهو یکی اون وسط پاش خورد و رفت تو دروازه,داور گفت آخیش خیالم راحت شد بعد سوتو زد:D)
راستی یه چیز دیگه همچین سرمربی شاخیم ندارین لااقل سرمربیه ما یه فصل سرمربیه ssبود سرمربیه شما که الان تو ذوقه سرمربی گریه;)
تازه اصلا لیاقت بازیکن بزرگ نداره پرسپولیس ,مثل توره خرابش می کنین.دلم برای اونایی که می آن پرسپولیس می سوزه:D

می بینیم و منتظر می مونیم!!!!;)
انگار خودشون درست قهرمان شدن!
اونم با تفاضل گل:biggrin::biggrin::biggrin: تازه با کمک فولاد پول خور!:biggrin::biggrin::biggrin:

khooshe

مدیر بازنشسته

می بینیم و منتظر می مونیم!!!!;)
انگار خودشون درست قهرمان شدن!
اونم با تفاضل گل:biggrin::biggrin::biggrin: تازه با کمک فولاد پول خور!:biggrin::biggrin::biggrin:
تو این 4هفته داشتی فکر می کردی چی جواب بدی؟:D:D:D
این تفاضل گلی که تو گلوتون گیر کرده بازی های ssرو قشنگ تر کرده بود نه مثل پرسپولیس که سال قبل انگار 80دقیقه رو ازش گرفته بودن دقیقه ی آخر یه گل زور چپونی می زد مثل آخرین بازیش که اصلا نمی فهمیدی کی گل زده انقدر زور چپونی بود:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
پرسپولیس سرور استقلاله

استقلال:king:هر چی لنگیه

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو این 4هفته داشتی فکر می کردی چی جواب بدی؟:D:D:D
این تفاضل گلی که تو گلوتون گیر کرده بازی های ssرو قشنگ تر کرده بود نه مثل پرسپولیس که سال قبل انگار 80دقیقه رو ازش گرفته بودن دقیقه ی آخر یه گل زور چپونی می زد مثل آخرین بازیش که اصلا نمی فهمیدی کی گل زده انقدر زور چپونی بود:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

استقلال:king:هر چی لنگیه
خنده:biggrin::biggrin::biggrin:
اولاً من چند ماه بود اینجا نیومده بودم ، در ضمن همون لحظه جوابو نوشتم
دوماً بازی اس اس که میگی قشنگ بوده به خاطر تبانی بوده:biggrin::biggrin::biggrin:

khooshe

مدیر بازنشسته

خنده:biggrin::biggrin::biggrin:
اولاً من چند ماه بود اینجا نیومده بودم ، در ضمن همون لحظه جوابو نوشتم
دوماً بازی اس اس که میگی قشنگ بوده به خاطر تبانی بوده:biggrin::biggrin::biggrin:

اگه چند ماه بود اینجا نیومدی اما الان که سنگ تموم گذاشتی من چند دقیقه نبود که پستمو گذاشته بودم تو هم منتظر جواب بودی ها:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
در ضمن منظورم این نبود که 4هفته توی باشگاه بودی تا جواب بنویسی منظورم این بود 4هفته فکر کردی تا جواب بدی؟
دوست من,لنگیه عزیز,قضیه ی تبانی مال این فصل نبود(بقول شما خنده:biggrin:)
و کلا هم نمی شه با 17 تا تیم تبانی کرد میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شاید تیم شما این کارو کرده که براتون عجیب نیست:redface::redface::redface:

arosak

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام یاسی جون
چی شده از این ورا!:D
قهرمانی ما باد اورده نبود عزیزم یادتون رفته خودتون دو دستی تقدیممون کردین:D
حالا شما لیاقت قهرمانی رو ندارین اونش دیگه به ما ربطی نداره خوشگلم;)
تازه پارسالم ما باید با اختلافه 8 امتیاز قهرمان میشدیم
راستی سمد جان چه طورند:biggrin:
خودتون رو گشتین مربی انتخاب کردین
ولی بااین مربی حتما میتونید از عنوان امسالتون تو لیگ آسیا دفاع کنید
توی گروه چهارم شدن افتخاره کمی نیست
:biggrin::biggrin::biggrin:

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه چند ماه بود اینجا نیومدی اما الان که سنگ تموم گذاشتی من چند دقیقه نبود که پستمو گذاشته بودم تو هم منتظر جواب بودی ها:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
در ضمن منظورم این نبود که 4هفته توی باشگاه بودی تا جواب بنویسی منظورم این بود 4هفته فکر کردی تا جواب بدی؟
دوست من,لنگیه عزیز,قضیه ی تبانی مال این فصل نبود(بقول شما خنده:biggrin:)
و کلا هم نمی شه با 17 تا تیم تبانی کرد میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شاید تیم شما این کارو کرده که براتون عجیب نیست:redface::redface::redface:

با 17 تا تیم نه ، اما اوایل فصل مشهود با 6 گل عجیب استارت زدین!;):biggrin:

khooshe

مدیر بازنشسته

سلام یاسی جون

به به سلام سحر خانومه گل گلاب.....
باور کن اومدم توی باشگاه اونم قسمت ورزشی یهو یه چیز عجیب دیدم بعد از 4ماه جوابی به پست من داده بودن بعد از کلی فکر...
گلم ببین تیم مورد علاقت چی کرده بود که ازش این همه امتیاز کم کردن در هر صورت وقتی یه پرسپولیسی اون همه بازیه قشنگو اون همه گلو نبینه و بگه که باد آورده بود یه استقلالی هم حق داره هر چی بگه...
عزیزم لیاقت اصلا و ابدا به اون چیزی نمی گن که تو فکرته چون قهرمانی به این قشنگیه استقلال و نمی بینی که پیراهن قهرمانی چه بهش می آد(حسودیه دیگه چه کار می شه کرد؟؟؟؟؟؟ این جور موقع ها می گن حسود هر گز نیاسود)
والا مربیه ما سلام دارن خدمتتون مربیتونو معرفی کنین تا ماهم سلام بفرستیم خدمتشون:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
کسب نکردن سهمیه های آسیا هم واسه تیمی که فصل قبل اول گروه شده (حالا بگذریم که سوراخ سوراخ شده اونم با 3تا مربیه رنگ و وارنگ)هم افتخار بزرگیه:redface:
تعریف افتخار عوض شده!
با 17 تا تیم نه ، اما اوایل فصل مشهود با 6 گل عجیب استارت زدین!;):biggrin:

شما فقط بازیه اولو می بینی نکنه اون همه گلو توی اون بازیه مشکوک زده؟؟؟؟؟؟؟؟؟;)

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به سلام سحر خانومه گل گلاب.....
باور کن اومدم توی باشگاه اونم قسمت ورزشی یهو یه چیز عجیب دیدم بعد از 4ماه جوابی به پست من داده بودن بعد از کلی فکر...
گلم ببین تیم مورد علاقت چی کرده بود که ازش این همه امتیاز کم کردن در هر صورت وقتی یه پرسپولیسی اون همه بازیه قشنگو اون همه گلو نبینه و بگه که باد آورده بود یه استقلالی هم حق داره هر چی بگه...
عزیزم لیاقت اصلا و ابدا به اون چیزی نمی گن که تو فکرته چون قهرمانی به این قشنگیه استقلال و نمی بینی که پیراهن قهرمانی چه بهش می آد(حسودیه دیگه چه کار می شه کرد؟؟؟؟؟؟ این جور موقع ها می گن حسود هر گز نیاسود)
والا مربیه ما سلام دارن خدمتتون مربیتونو معرفی کنین تا ماهم سلام بفرستیم خدمتشون:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
کسب نکردن سهمیه های آسیا هم واسه تیمی که فصل قبل اول گروه شده (حالا بگذریم که سوراخ سوراخ شده اونم با 3تا مربیه رنگ و وارنگ)هم افتخار بزرگیه:redface:
تعریف افتخار عوض شده!

شما فقط بازیه اولو می بینی نکنه اون همه گلو توی اون بازیه مشکوک زده؟؟؟؟؟؟؟؟؟;)

شما هم فقط 4 ماه قبل منو میبینین!:biggrin::biggrin::biggrin:;)
این فصل دیگه جایی برای شما نیست:D;)
میبینیم!!!!!!:biggrin::biggrin::biggrin:;):D:cool:

automata

عضو جدید
سلام یاسی جون

:gol::gol::gol:

khooshe

مدیر بازنشسته

شما هم فقط 4 ماه قبل منو میبینین!:biggrin:;)
این فصل دیگه جایی برای شما نیست:D;)
میبینیم!!!!!!:biggrin:;):D:cool:
من در مورد شخص شما گفتم بعد از 4هفته یادتون افتاده جواب بدین(ونه 4ماه).....
جا برای تیمی که سرمربیش (که کمتر از 1ماه به آغاز بازی ها مونده)هنوز معلوم نیست و بازیکناشو اینو اون می گن بگیر نیست نه مدافع قهرمانی که از چند وقت قبل تمریناشو شروع کرده و الان توی اردوش هست:redface:

به سلام لنگیه عزیز
باوز کن علی خان دلم برای پستای 2کلمه ای و دست زدنات تنگ شده بود :biggrin:
آهان جدید کردی دیگه از این به بعد گل می زاری:biggrin:
قرمزتههههههههههههههههههههههه:rambo::rambo::rambo:
اینم نمونه ی دیگری از یه لنگی:biggrin:
علی خان دیگه تنها نیستی:D

khooshe

مدیر بازنشسته

دیگه اینو که همه می دونن که استقلال:king:هر چی لنگیه:w18:
آخه این تیمه طرفدارشین؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w01:

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپولـ
یس

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
پرسپوليس

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
من در مورد شخص شما گفتم بعد از 4هفته یادتون افتاده جواب بدین(ونه 4ماه).....
جا برای تیمی که سرمربیش (که کمتر از 1ماه به آغاز بازی ها مونده)هنوز معلوم نیست و بازیکناشو اینو اون می گن بگیر نیست نه مدافع قهرمانی که از چند وقت قبل تمریناشو شروع کرده و الان توی اردوش هست:redface:

به سلام لنگیه عزیز
باوز کن علی خان دلم برای پستای 2کلمه ای و دست زدنات تنگ شده بود :biggrin:
آهان جدید کردی دیگه از این به بعد گل می زاری:biggrin:

اینم نمونه ی دیگری از یه لنگی:biggrin:
علی خان دیگه تنها نیستی:D

اما باشگاه شما هم که تعلیق شده!:smile:
شما فعلاً باشگاه خودتونو جمع کنین و به دیگرون کار نداشته باشین!!;)
اینکه مدافع قهرمانی تعلیق بشه خوب نیست!
در ضمن من خودم میدونم که وضعیت تیممون بده ، بعدشم همه تیما به جز خصوصیا به این وضع افتادن رفیق:cool:

khooshe

مدیر بازنشسته

دوست من ضربان قلبتو روی لنگ تنظیم نکن به این زودیا یه طوریت می شه ها,از ما گفتن بود:biggrin::biggrin::biggrin:

تاریخ ثابت کرده 2 عامل یک تنه و به تنهایی باعث نابودی استقلال میشوند:

1-علی علیزاده:biggrin:

2-صمد مرفاوی:biggrin:
خوب خدا رو شکر که دوستان لطف دارن و خبر ها رو دنبال نمی کنن و اینجا هی باید خبر رسانی کنیم:
انشالله می دونین که علی علیزاده با استقلال تسویه کرده,ا نمی دونستین؟خوب تعجب هم نداره خود لنگیا نمی دونن کی اومده تو تیمشون کی رفته اون وقت من توقع دارم از تیمای دیگه خبر داشته باشن,عجب پر توقعم من:redface:
انشالله اون سالی رو که استقلال با اون بازیکنا به سرمربی گریه صمد مرفاوی تا نایب قهرمانی پیش رفت و ما کلی گل با علیزاده زدیم رو یادتون هست یا باید اونم یادآوری کنم؟(یادم نمی آد استقلال نابود شده باشه نکنه تو فکرتون نابود شده نه دوست من سالم و قوی تر از همیشه توی اردوشه)
کلا پرسپولیس همه بازیکناش(تنها و به تنهایی)باعث نابودیشون می شن,واسه همینه هر سال بازیکناشو عوض می کنه:biggrin:
راستی نگفتین سرمربیتون کیه؟;)

khooshe

مدیر بازنشسته

اما باشگاه شما هم که تعلیق شده!:smile:
شما فعلاً باشگاه خودتونو جمع کنین و به دیگرون کار نداشته باشین!!;)
اینکه مدافع قهرمانی تعلیق بشه خوب نیست!
در ضمن من خودم میدونم که وضعیت تیممون بده ، بعدشم همه تیما به جز خصوصیا به این وضع افتادن رفیق:cool:
من نمی دونم چرا بحث تعلیقو پیش کشیدین احتمالا یه قصدی داشتین که من ازش سر در نمی آرم چون اصلا من کاری نمی تونم برای تعلیق بکنم اون چیزی که به منه هوادار ربط داره وضعیت تیمه که واقعا هم با برنامه داره پیش می ره در ضمن هر کدوم از تیم های استقلال و پرسپولیس هر سالی تعلیق می شن و اون تعلیق برداشته می شه این یه چیزه طبیعیه امارو هوا بودن تیم مورد علاقه ی یه هواداره که بهش مربوط می شه مثل زمانی که استقلال هی می گفت این می آد اون می آد واسه سرمربی که همه شاکی بودن.
منظورت از به این روز افتادن سرمربیه پرسپولیسه؟آره شاید اینجوری باشه اما تیم پر طرفداره پرسپولیس که نباید اینجوری باشه چون اینجوریه شما که نباید خدا تونو شکر کنین که همه مثل پرسپولیسن رفیق:cool:

arosak

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام یاسی جون
مببینم که از این همه اس تق لالی فقط تو داری میکلی
خوب آبجی گلم سوت بزن بقیم بیان کمکت:D:D:D
پرسپولیس سرور اس اس

بالا