كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
از شما استقلالی ها که کادر پزشکیتون به بازیکنتون رحم نمیکنه انتظاری نیست

شما حتما مي دونيد و نيازي به يادآوري من نيست كه حمل بازيكن و برانكارد ربطي به كادر پزشكي تيم نداره و مسئوليت حمل بازيكن مصدوم به بيرون زمين به عهده ي ورزشگاه و يا هر نهاد ديگس نه كادر پزشكي تيم

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پرسپولیس

سایه وحشت روی سر استقلال

از امروز استارت می خورد
مثل دو دوره قبل میایم ازتون رد می شیم

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان فكر كنم دليل باخت خيلي بد استقلال اينه كه اولا دو تا بازيكن كاملا فيكس و موثر و يه بازيكن ذخيره ولي هميشه موثر تيم نبودن فكر كنم نبود سه بازيكن موثر هر تيمي رو فلج مي كنه و از كار ميندازه بدتر اينكه هر سه در خط هافبك بودن و اين يعني وسط زمين رو به راحتي از دست دادن ولي يه دليل ديگه هم كه داشت اين بود كه اينقدر از دربي بعد از اون صحبت شد كه يادشون رفته بود 8 هفته ديگه مونده و دربي آخرين بازي نيست و در ضمن 3 امتياز هم بيشتر نداره كاري كه پرسپوليس نكرد و اين مطلب كه دربي سه امتياز بيشتر نداره رو فهميد و بازي بعد از دربي كه خيلي خيلي خيلي مهمه با موفقيت پشت سر گذاشت البته من خوشحالم كه هنوزم كسي به گرد پاي ما نرسيده

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان فكر كنم دليل باخت خيلي بد استقلال اينه كه اولا دو تا بازيكن كاملا فيكس و موثر و يه بازيكن ذخيره ولي هميشه موثر تيم نبودن فكر كنم نبود سه بازيكن موثر هر تيمي رو فلج مي كنه و از كار ميندازه بدتر اينكه هر سه در خط هافبك بودن و اين يعني وسط زمين رو به راحتي از دست دادن ولي يه دليل ديگه هم كه داشت اين بود كه اينقدر از دربي بعد از اون صحبت شد كه يادشون رفته بود 8 هفته ديگه مونده و دربي آخرين بازي نيست و در ضمن 3 امتياز هم بيشتر نداره كاري كه پرسپوليس نكرد و اين مطلب كه دربي سه امتياز بيشتر نداره رو فهميد و بازي بعد از دربي كه خيلي خيلي خيلي مهمه با موفقيت پشت سر گذاشت البته من خوشحالم كه هنوزم كسي به گرد پاي ما نرسيده

ما که چیزی نگفتیم خوب باختید که باختید فدای سرتون وقت زیاده

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس کوشن این استقلالی ها حد اقل پرسپولیسی ها جرات دارن بعد از شکست بیان باشگاه
بابا این رسم فوتباله گهی پشت به زین گهی زین به پشت بیاید درست می شه همه چی اصلا قهرمانی لذتش به اینه که تا دقیقه نود هیچی معلوم نباشه
شایدم دقیقه 97

usamilad

عضو جدید
نهایت پررویی!!!

نهایت پررویی!!!

مگه شما بردنم بلدین؟؟؟

نه آقا فرشید ما بردن بلد نیستیم فقط شما باختن بلدید با 4 تا گل اونم مقابل یه مشت سرباز

حالا شاید بگی شما هم که به فجر تو حافظیه باختید،درسته ولی با یه گل نه 4 تا گل:biggrin::biggrin::biggrin:

من خودم شیرازیم و میدونم که این تیم فجر هر سال با یک دهم هزینه تیم هایی مثل استقلال و پرسپولیس بسته میشه

حالا هم که برده به عنوان پاداش میخوان به کل بازیکنا 600 هزار تومان بدن که میشه نفری 30 هزار تومن;)

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
این هفته ما 6 امتیاز کسب کردیم!
هفته های بعد هم خدا بزرگه
حالا قهرمان هم نشدیم خیالی نست
سیزدهم نشیم خدای نکرده!

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تاپیک بعد از باخت استقلال چقدر سوت و کور شده !!! دیگه استقلالیا نیومدن جز افشین !!!
آخی بمیرم ، هنوز تو شوک 4 تا هستن !!!!
به قول یوزارسیف فکر کنم هفت سال قحطی استقلال شروع شده ! ( هفت تا بازی دیگه تا آخر لیگ مونده ! )

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه آقا فرشید ما بردن بلد نیستیم فقط شما باختن بلدید با 4 تا گل اونم مقابل یه مشت سرباز

حالا شاید بگی شما هم که به فجر تو حافظیه باختید،درسته ولی با یه گل نه 4 تا گل:biggrin::biggrin::biggrin:

من خودم شیرازیم و میدونم که این تیم فجر هر سال با یک دهم هزینه تیم هایی مثل استقلال و پرسپولیس بسته میشه

حالا هم که برده به عنوان پاداش میخوان به کل بازیکنا 600 هزار تومان بدن که میشه نفری 30 هزار تومن;)

شما كلا از يه سري مسائل آگاهي ندارينا يه بار ميگي تيم پزشكي استقلال با برانكارد زده سر جانواريو رو در حاليكه همه مي دونن تيم پزشكي مسئوليت حمل بازيكن رو نداره
يه بار ميگي يه مشت سرباز در حاليكه مقاومت سپاسي از اين فصل ديگه سرباز نمي گيره مي دوني اين تيم كي سرباز مي گرفت همون سالي كه تو آزادي شما رو 4 بر 2 برد دوست عزيز
البته بودجه رو راست ميگي بودجه اونا خيلي كمه ولي خب شيراز استعداد زياد داره

پس کوشن این استقلالی ها حد اقل پرسپولیسی ها جرات دارن بعد از شکست بیان باشگاه
بابا این رسم فوتباله گهی پشت به زین گهی زین به پشت بیاید درست می شه همه چی اصلا قهرمانی لذتش به اینه که تا دقیقه نود هیچی معلوم نباشه
شایدم دقیقه 97

شما دو روزه پيش بردين و ما ديروز باختيم بشمر ببين چند تا استقلالي و چندتا پرسپوليسي اينجا پست دادن بابا چي ميگي تو خوبه همه شاهدن پرسپوليسي ها اين فصل هيچ حرفي نداشتن نه تنها جرات ندارن بعد از شكست بيان حتي جرات ندارن بعد از برد خودشون و باخت ما بيان اينو مي توني از مقايسه پستاي پارسال و امسال ببيني
علي جون با زور نميشه حرفي رو زد همه مي فهمن كه چرا پرسپوليسيا كمتر ميان و بعدش ميگن ما جرات داريم و بعد از باخت هم ميايم همينم كه گاهي سر مي زنين به اينجا بخاطر اون گير دادن ما هستش كه بهتون گير داديم چي شده امسال كجا رفتين;););)
براي پي بردن به اينم مي توني بري قبل از گير دادن ما اين تاپيك رو نگاه كني هيچ كدوم از شماها نبودين و فقط آدماي تازه وارد ميومدن;););)

دقيقه 97 رو خوب اومدي هر چي من مي خوام بگم اين 7 دقيقه اتفاقي بوده خودتون نميذارين:D:biggrin::D

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تاپیک بعد از باخت استقلال چقدر سوت و کور شده !!! دیگه استقلالیا نیومدن جز افشین !!!
آخی بمیرم ، هنوز تو شوک 4 تا هستن !!!!
به قول یوزارسیف فکر کنم هفت سال قحطی استقلال شروع شده ! ( هفت تا بازی دیگه تا آخر لیگ مونده ! )

سلام بر تو اي پسر پاكدامن نه كه تا چند هفته قبل ميومدين چقدر جالبه يه بار استقلال بعد از چند هفته امتياز از دست داد شما اينقدر فعال شدين جالبه خيلي جالبه

تو يوزارسيف بودي به ما نمي گفتي تو رو خدا شنبه يه وقت به من ميدي تو دانشگاه يه خواب ديدم واسم تعبيرش كن جون صابر

مي دونستين شما تك هستين تو دنيا هيچ كجاي دنيا تيمي كه 6 امتياز با صدر فاصله داره ادعاي قهرماني نمي كنه شما بايد تو گينس با اين روتون ثبت بشين اصلا هيچ كجاي دنيا تيمي كه 6 امتياز با 2در فاصله داره خودشو با صدر نشين مقايسه نمي كنه

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر تو اي پسر پاكدامن نه كه تا چند هفته قبل ميومدين چقدر جالبه يه بار استقلال بعد از چند هفته امتياز از دست داد شما اينقدر فعال شدين جالبه خيلي جالبه

تو يوزارسيف بودي به ما نمي گفتي تو رو خدا شنبه يه وقت به من ميدي تو دانشگاه يه خواب ديدم واسم تعبيرش كن جون صابر

مي دونستين شما تك هستين تو دنيا هيچ كجاي دنيا تيمي كه 6 امتياز با صدر فاصله داره ادعاي قهرماني نمي كنه شما بايد تو گينس با اين روتون ثبت بشين اصلا هيچ كجاي دنيا تيمي كه 6 امتياز با 2در فاصله داره خودشو با صدر نشين مقايسه نمي كنه
نه من یوزارسیف نیستم ولی از طریق ایمیل باهاش در تماسم !!!
افشین داماش رو دیدی ؟ ترکونده ! کم مدعی داشتیم واسه قهرمانی لیگ ، داماش هم اضافه شد !!!:biggrin:

yalda.2008

عضو جدید
کاربر ممتاز

سوت و کور نشده

جرات نمیکنین بیان پاتون رو توی تاپیک بذارین مگه نه؟ دیگه حرفی واسه گفتن ندارین :w15:

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
پس کجان این برو بچ استقلالی .... چه زود خودتونو باختید ..... بیاید بابا ....حالا اول راهه .... :w15:

usamilad

عضو جدید
از شماست که بر شماست

از شماست که بر شماست

شما كلا از يه سري مسائل آگاهي ندارينا يه بار ميگي تيم پزشكي استقلال با برانكارد زده سر جانواريو رو در حاليكه همه مي دونن تيم پزشكي مسئوليت حمل بازيكن رو نداره

دوست عزیز من رفتم گشتم و ایونو پیدا کردم:
طبق بند يك ماده‌ي 66تیم میزبان موظفه که 8 نفر رو کنار زمین نگه داره تا در صورت مصدومیت بازیکنی این 8 نفر با برانکارد به سوی مصدوم رفته و او را به خارج از زمین بیاورند.

حلال اصلن 8 نفر نه سه نفر مهم اینه که باشگاه استقلال اونا رو به این کار موظف کرده

پس نتیجه می گیریم خودتون به خودتون رحم نکردید

amin.1988

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوت و کور نشده

جرات نمیکنین بیان پاتون رو توی تاپیک بذارین مگه نه؟ دیگه حرفی واسه گفتن ندارین :w15:

عزیزم هر وقت اومدین بالای ما بیا اینجا حرف بزن! پس الان shut off

شما الان حریفتون ذوب آهنه، نه استقلال. پس لطفا به برد و باخت ذوب آهن توجه کنین نه استقلال

yalda.arc eng

عضو جدید
مگه من از طرفدارها نیستم؟
من به نیکبخت افتخار می کنم! چطور اینقدر مطمئنی که همه ی طرفدارهای پرسپولیس به نیکبخت عشق نمی ورزن؟
چرا اینقدر زود جمع می بندی؟
حقیر کسیه که علایق دیگران رو زیر سوال ببره!

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
عزیزم هر وقت اومدین بالای ما بیا اینجا حرف بزن! پس الان shut off

شما الان حریفتون ذوب آهنه، نه استقلال. پس لطفا به برد و باخت ذوب آهن توجه کنین نه استقلال

منظورت از shut off چی بود ؟؟!!....

اگه منظورت همونه که من فکرمی کنم ....

اول برو درستشو یاد بگیر .....

بعد ببین کجاها باید استفاده کنی ....

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تيم فوتبال استقلال تهران همزمان با سنگين‌ترين شكست فصل جاري خود به ركورد بهترين خط حمله ي تاريخ ليگ برتر فوتبال ايران نيز دست يافت.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، با وجود شكست چهار بر يك استقلال در مقابل تيم مقاومت شهيد سپاسي شيراز اين تيم توانست به ركورد بهترين خط حمله تاريخ ليگ برتر فوتبال ايران دست يابد.

گلي كه عليرضا عباس‌فرد در دقيقه 70بازي در مقابل مقاومت سپاسي به ثمر رساند شصت و دومين گل استقلال دراين فصل بود كه بدين ترتيب اين تيم ركورد بهترين خط حمله ليگ برتر را كه با 61 گل در اختيار استقلال اهواز بود به خود اختصاص داد

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

البته از این 4 تاها که شما کم نخوردین ...
اس اس شهر اهواز یادت رفت

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
.این بازی و نتیجش ثابت کرد که برخلاف اون چیزی که می گویند،بازی داربی 6امتیازی هستش نه 3امتیازی(گاهی وقتها بیشتر هم میشه)این نتیجه،محصول حواشی ای بود که در روح بازیکنان بخاطر از دست دادن امتیاز تو داربی دمیده شده بود!!!!به همین خاطر بازیکن فکرش همش معطوف اون بازی و فرصتهای از دست رفته در اون بود تا بازی شیراز!!!!حواشی هند علیزاده،از دست دادن پیروزی در آخرین لحظات و در مسابقه ای که همه اهالی فوتبال از قبلش برد پرگل استقلال رو حدس می زدند!!!!!حواشی بعد از بازی در رختکن،شعار تماشاگران بعد از بازی،تهدید علیزاده حتی در منزلش از سوی هوادارن،قهر اکبرپور(اکبرپور هم بیشتر از همه بازیکنان متأثر از اون بازی بود) و....همه و همه حواشی ای بود که از طرف بازیکنان،مربیان،تماشاگران ایجاد شده بود!!!!در نتیجه تیم در هفته گذشته متأثر از بازی شهرآورد تمرین کرد و نتیجه این همه حاشیه رو امروز دیدیم!!!!حالا تصور کنید اون حرکت انجام نمی شد و استقلال 1-0بازی رو می برد!!!!نتیجه این میشد که پرسپولیس در حاشیه فرو می رفت و با روحیه ای داغون به مصاف ابومسلم می اومد و ما با یک روحیه عالی به شیراز می رفتیم!!!!!!همیشه هم همینطور بوده و به همین خاطر هم می گویند بازی داربی بیش از 3امتیاز داره!!!مخصوصا" وقتی یک تیم خیلی از تیم دیگر قویتر باشه و نتونه داربی رو ببره!!!!مثال هم براتون می زنم

الف)بازی رفت لیگ برتر1382:در این بازی با توجه به ستارگانی مانند باقری،دائی،کاظمیان،کاویان پور،میناوند و... در پیروزی و جوانان گمنامی مانند قربانی،صادقی و بازیکنان ناآماده ای مانند فکری،برومند،نوازی و... در استقلال همه از پیروزی پرگل پرسپولیس می گفتند!!!!ولی استقلال بازی رو برد.بعد از اون بازی استقلال اوج گرفت و در کورس قهرمانی قرار گرفت و پرسپولیس دچار حاشیه شد و افت کرد!!!!

ب)بازی رفت لیگ برتر1383:استقلال پرقدرت ترین تیم اون زمان بود و ستارگانی مانند عنایتی،سامره،نیکبخت،گیلائ وری و... رو داشت و پرسپولیس در بدترین شروعش در طول تاریخ لیگ با یک سرمربی آلمانی به اسم زوبل بود!!!همه از جمله خود پرسپولیسیها از برد پرگل استقلال می گفتند!!!!ولی نتیجه 0-0شد با بازی درخشان پیروزی!!!!بعد از این بازی پرسپولیس اوج گرفت بطوریکه جزء مدعیان شد و استقلال در حاشیه رفت(قضیه سامره)و در 3بازی بعدش فقط 1امتیاز در مقابل ابومسلم آنهم در تهران گرفت!!!!

من از دست دادن این دو بازی رو اول تقصیر قلعه نوعی(بخاطر تعویضهای اشتباهش در داربی)بعد علیزاده(بخاطر هندش)و در آخر اکبرپور می دونم!!!!

2.اگر از نظر فنی بخوام بگم،همونطور که هفته گذشته گفتم پاشنه آشیل استقلال وجود پیروز قربانیه!!!!مدافعی کاملا" کلاسیک(مثل رضا حسن زاده،پاشازاده،کازرانی،مرت ضی فنونی زاده)که از دفاع کردن فقط سرزدن بلده!!!!!در مقابل بازیکنان دریبل زن براحتی جا می مونه و اصلا" جایگیریهای خوبی هم نداره بطوریکه تمامی فرارهای مهاجمان حریف از سمت او هستش و به همین خاطر بود که فیروز در سیستم 4دفاعه(سیستمی که ما نیمه دوم اجرا کردیم)اصلا" از او استفاده نمی کرد!!!!!قلعه نوعی هم اشتباهش این بود که وقتی خواست سیستم رو 4دفاعی کنه باید شکوری رو حفظ می کرد نه قربانی که بازی زمینی و بازی با پای خوبی نداره!!!!!همین پاشنه آشیل بودن رو باقری هم در پرسپولیس(البته در خط میانی این تیم که ندوترین بازیکنوشونه)داره.فقط چیزی که باقری رو از قربانی متمایز می کنه،قدرت رهبری و حرف شنوی بازیکنان پرسپولیس از باقری هستش!!!که همچین چیزی رو بازیکنان استقلال از قربانی ندارند!!!بهتره برای یکبار هم که شده قلعه نوعی ترکیب کوشکی،منتظری و شکوری رو امتحان کنه

3.این بازی ثابت کرد که قلعه نوعی چه اشتباهی کرد که هفته قبل به عباسفرد بازی نداد!!!!او برعکس اکبرپور مرد بازیهای بزرگ هستش.ولی حیف.....

4.این بازی ثابت کرد استقلال بازیکن خلاق نداره!!!!!بازیکنی مثل کریمی،شجاعی،علیرضا اکبرپور...بازیکنی که زمانیکه بازی گره می خوره با دریبل یا شوت به قلب حریف بزنه!!!متأسفانه جباری با وجود هوش بسیار همچین خصلتی نداره!!!جانواریو هم همینطور و سایر بازیکنان!!!بهتره جای مهاجم سرزن به دنبال همچین کسی باشیم(کاش مبعلی رو گرفته بودیم)!!!

5.نکته جالب این بود که سال گذشته هم بعد از تساوی 1-1در داربی و در هفته 26،در هفته بعد(27)با همین نتیجه به پگاه باختیم و پرسپولیس هم با همین نتیجه به استقلال خوزستان باخت!!!!

اما قهرمانی تیم بستگی به نتیجه بازی آینده با پاس همدان داره!!!اگر بازی رو ببریم و پرگل هم ببریم تو قهرمانیمون شک نکنید!!!چون بعدش حواس روزنامه نگاران(منبع حواشی)معطوف مسابقات آسیائی و مسابقات تیم ملی میشه و استقلال می تونه خودشو بازیابی روحی و روانی کنه!!!ولی وای که اگر نبریم.....البته نزدیکی مسابقات آسیائی می تونه حواس بازیکنان رو از حواشی این 2مسابقه دور کنه!!!

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوت و کور نشده

يعني مارو نمي بينين اينجا؟؟؟

دوست عزیز من رفتم گشتم و ایونو پیدا کردم:
طبق بند يك ماده‌ي 66تیم میزبان موظفه که 8 نفر رو کنار زمین نگه داره تا در صورت مصدومیت بازیکنی این 8 نفر با برانکارد به سوی مصدوم رفته و او را به خارج از زمین بیاورند.

حلال اصلن 8 نفر نه سه نفر مهم اینه که باشگاه استقلال اونا رو به این کار موظف کرده

پس نتیجه می گیریم خودتون به خودتون رحم نکردید

بله درسته آئين نامه اينو ميگه ولي بحث داربي خيلي متفاوته مطمئن باش اين مسئله به عهده ي تيم ميزبان نيست وحتي اگرم به عهده ي تيم ميزبان باشه ما كه تو رشت از عزيزان sos استفاده مي كنيم واسه اينكار و فكر نمي كنم جزو كادر پزشكي تيم باشن ولي مطمئن باش اين مسئوليت رو خود فدارسيون يا هر نهادي كه مسئوله اين امره انجام ميشه چون اگه قرار باشه تو اين داربي تيم ميزبان چنين كساني رو بذاره واسه اين كار مطمئنا براي تيم ميهمان عواقب خوبي نخواهد داشت حالا هر كدوم از دو تيم ميزبان باشن فرقي نمي كنه

بیا برو بابا جون بذار باد بیاد:neutral:

اين شخص(نگفتم دوست كه قبلا از اين كار پشيمونم كردي) مثل اينكه خيلي به هنر هاي رزمي علاقه داره البته بعيد مي دونم اين علاقه رو تجربه هم كرده باشه و تا حالا اصلا رزمي كار كرده باشه چون روحيه ي رزمي كاري رو نداره

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به نیکبخت افتخار می کنم! چطور اینقدر مطمئنی که همه ی طرفدارهای پرسپولیس به نیکبخت عشق نمی ورزن؟

جوابتو نمي تونم بدم يعني درست نيست ولي فقط يه نفر رو بهت معرفي مي كنم برو ازش بپرس چرا پرسپوليسي هاي متعصب از نيكبخت خوششون نمياد برو از zacaria بپرس همه چيزو برات ميگه من مطمئنم چون از هر 10 تا پرسپوليسي كه با من دوست هستن 9 نفرشون وقتي مي بازن ميگن تقصير نيكبخته و ميگن كسي كه از استقلال اومده باشه به درد ما نمي خوره

اصلا كاشكي مي تونستم بگم چرا نيكبخت اون روز با تيم ملي نرفت و نياوردن پاسپورت يه بهونه ي آگانه از سمت خود مسئولان تيم ملي بود حيف كه نميشه........

من نمي دونم شما به چيه نيكبخت افتخار مي كنين به اينكه وقتي به برنامه زنده تلويزيوني مياد اينقدر صورتشو آرايش مي كنه كه حتي يه بار فيلمبردار تصوريش رو بسته نشون نميده؟؟؟
من هنوزم بازيشو تحسين مي كنم و معتقدم يكي از اون مهره هايي بود كه استقلال نبايد از دستش ميدادشايد استقلال امسال با يه چپ پا مثل نيكبخت واقعا دست نيافتني بود اصلا چپ پا تو ايران فقط يه نفر هست در حال حاضر كه خوب هم بازي مي كنه و اونم نيكبخته ولي خيلي تو حاشيه هست به نظر من خيلي دوست داره همش تو حاشيه باشه و اصلا دوست داره روزنامه ها ازش بنويسن(برعكس كسايي كه مي خوان پيشرفت كنن) دوست داره تو حاشيه باشه

فكر مي كنم اين رفتار نيكبخت واسه خاطر اينه كه خيلي بزرگتر از اون چيزي شده كه بايد ميشد
من چند سال پيش تو چند تا مجله يه مصاحبه ي مشابه از نيكبخت ديده بودم وقتي خبرنگار ازش پرسيده بود آيا روزي خواهد رسيد كه به پرسپوليس فكر كني؟؟؟
گفته بود اگه همه فوتبال دنيا از بين بره و فقط يه تيم وجود داشته باشه و اونم پرسپوليس باشه من ترجيح ميدم فوتبال رو كنار بذارم تا برم پرسپوليس

حالا واقعا فكر مي كني كسي كه به اين همه هوادار و مخاطب تو اين مصاحبه و با اين كارش توهين كرده ارزش علاقه داشتن داره؟؟؟فكر ميكني كسي كه با احساسات اين همه هوادار بازي كرده مي تونه محبوب هواداراي تيم رقيب باشه مطمئن باش تشويق هواداري شما تو ورزشگاه فقط واسه خاطر اينه كه كري بخونن واسه استقلالي ها نه چيز ديگه
نمي دونم چطور ديگه بهتون بگم كه كسي كه حاضره با احساس ميليون ها نفر بازي كنه بازم مي تونه اينكارو بكنه يعني بار دوم واسش خيلي آسونتره پس ارزش دوست داشتن نداره

ببين خيانت كردن واسه بار اول خيلي سخته ولي يه بار كه انجامش دادي ديگه عين آب خوردن ميشه مطمئن باش علي واحدي نيكبخت اگه احساس كنه با برگشتنش به استقلال مي تونه بازم رو جلد مجلات باشه(نه فوتبالش پيشرفت كنه فقط روي جلد مجلات باشه هم دربارش بگن)حتما اينكارو مي كنه و لحظه اي به اين فكر نمي كنه كه يه عده اي مثل شما دوستش دارن دوستش دارن چون واسه تيمشون بازي مي كنه

مي دوني من وقتي شنيدم نيكبخت فكر رفتن به پرسپوليس رو داره(قبل از بستن قرارداد) دلم سوخت گريم گرفت نه واسه اينكه دوستش داشتم گريم گرفت چون با گلي كه به الاتحاد زد منو به گريه انداخت گريم گرفت چون با اون گل يه كارايي كردم كه الان يادش ميوفتم خندم ميگيره گريم گرفت كه چطور يه نفر مي تونه حتي واسه بازار گرمي(اون موقع فكر مي كردم نيكبخت با اينكارش داره بازار گرمي مي كنه واسه استقلال فكر نمي كردم واقعا بره واسه خاطر اون مصاحبه) دل اينهمه هوادار رو بشكنه گريم گرفته بود كه چرا ديگه بازوبند كاپيتاني استقلال حرمت نداره و روي بازوي كسي ميره كه لياقتش رو نداره بعدشم تنها كاري كه كردم اين بود كه اون عكسي كه از گلش به الاتحاد داشتم رو از ديوار اتاقم كندم و روي پوستراي استقلالم هر جا عكس نيكبخت بود خط زدم خواستم عكسش رو كه از ديوار آوردم پايين پاره كنم ولي ديدم نه من با اين گل كلي خاطره دارم كلي گريه كردم اين گل ارزشمنده حتي اگه ديگه زنندش ارزش نداشته باشه مي دوني اين ناراحتي من از رفتن نيكبخت حتي يه ذره اش واسه خاطر اون نبود بيشتر واسه خاطر بازوبند استقلال بود چون من از اول ياد گرفتم كه طرفدار تيم باشم نه فرد نيكبخت خيلي كوچكتر از اون بود كه با رفتنش از استقلال مشكلي واسه اين تيم درست كنه همينطور هاشمي نسب براي پرسپوليس و خيلي هاي ديگه كه الان حتما پيش خودشون پشيمانن چون تو تاريخ دو باشگاه امثال حجازي و پروين كه موندن خاطره شدن نه امثال بياني و هاشمي نسب و نيكبخت
چطور ميشه از برادران بياني يكي ركوردار حضور در استقلاله و يكي با دو بار رفتن از استقلال به پرسپوليس و دوباره برگشتنش فقط تونست اون موقع روي جلد باشه حالا كدوم عزيزترن كدوم هوادار پرسپوليس از بياني اسمي مياره؟؟؟

توصيه برادرانه ي من به تو تو فوتبال فقط طرفدار تيم باش نه فرد چون خيلي ها عاشق نيكبخت بودن تو استقلال و با رفتنش دلشون به بدترين شكل ممكن شكست
من كه اصلا همون موقع از حاشيه هاي نيكبخت اين طرز رفتارش خوشم نميومد كلي ناراحت شدم البته ناراحتي من از شكسته شدن حرمت بازوبند كاپيتاني استقلال و همچنين از بين رفتن خاطرات قشنگم بود الان وقتي اون گل رو مي بينم ديگه نمي تونم ياد نيكبخت بيوفتم هيچوقت

حالا اگه واقعا فكر مي كني من حقيرم خب حقيرم ولي نخواستم علاقتو زير سوال ببرم

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
افشین جون در مورد طرفدار تیم بودن باهات موافقم ولی بعضی وقتا ادم به خاطر یه نفر از یه تیم دل می بره و بلعکس البته خیلی نادر الان من بخاطر دایی دوست ندارم تیم ملی اصلا نتیجه بگیره با اینکه زمانی تیم ملی برام خیلی خیلی مهم بود الان اصلا برام مهم نیست
ولی در کل باهات موافقم

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز

جوابتو نمي تونم بدم يعني درست نيست ولي فقط يه نفر رو بهت معرفي مي كنم برو ازش بپرس چرا پرسپوليسي هاي متعصب از نيكبخت خوششون نمياد برو از zacaria بپرس همه چيزو برات ميگه من مطمئنم چون از هر 10 تا پرسپوليسي كه با من دوست هستن 9 نفرشون وقتي مي بازن ميگن تقصير نيكبخته و ميگن كسي كه از استقلال اومده باشه به درد ما نمي خوره

اصلا كاشكي مي تونستم بگم چرا نيكبخت اون روز با تيم ملي نرفت و نياوردن پاسپورت يه بهونه ي آگانه از سمت خود مسئولان تيم ملي بود حيف كه نميشه........

من نمي دونم شما به چيه نيكبخت افتخار مي كنين به اينكه وقتي به برنامه زنده تلويزيوني مياد اينقدر صورتشو آرايش مي كنه كه حتي يه بار فيلمبردار تصوريش رو بسته نشون نميده؟؟؟
من هنوزم بازيشو تحسين مي كنم و معتقدم يكي از اون مهره هايي بود كه استقلال نبايد از دستش ميدادشايد استقلال امسال با يه چپ پا مثل نيكبخت واقعا دست نيافتني بود اصلا چپ پا تو ايران فقط يه نفر هست در حال حاضر كه خوب هم بازي مي كنه و اونم نيكبخته ولي خيلي تو حاشيه هست به نظر من خيلي دوست داره همش تو حاشيه باشه و اصلا دوست داره روزنامه ها ازش بنويسن(برعكس كسايي كه مي خوان پيشرفت كنن) دوست داره تو حاشيه باشه

فكر مي كنم اين رفتار نيكبخت واسه خاطر اينه كه خيلي بزرگتر از اون چيزي شده كه بايد ميشد
من چند سال پيش تو چند تا مجله يه مصاحبه ي مشابه از نيكبخت ديده بودم وقتي خبرنگار ازش پرسيده بود آيا روزي خواهد رسيد كه به پرسپوليس فكر كني؟؟؟
گفته بود اگه همه فوتبال دنيا از بين بره و فقط يه تيم وجود داشته باشه و اونم پرسپوليس باشه من ترجيح ميدم فوتبال رو كنار بذارم تا برم پرسپوليس

حالا واقعا فكر مي كني كسي كه به اين همه هوادار و مخاطب تو اين مصاحبه و با اين كارش توهين كرده ارزش علاقه داشتن داره؟؟؟فكر ميكني كسي كه با احساسات اين همه هوادار بازي كرده مي تونه محبوب هواداراي تيم رقيب باشه مطمئن باش تشويق هواداري شما تو ورزشگاه فقط واسه خاطر اينه كه كري بخونن واسه استقلالي ها نه چيز ديگه
نمي دونم چطور ديگه بهتون بگم كه كسي كه حاضره با احساس ميليون ها نفر بازي كنه بازم مي تونه اينكارو بكنه يعني بار دوم واسش خيلي آسونتره پس ارزش دوست داشتن نداره

ببين خيانت كردن واسه بار اول خيلي سخته ولي يه بار كه انجامش دادي ديگه عين آب خوردن ميشه مطمئن باش علي واحدي نيكبخت اگه احساس كنه با برگشتنش به استقلال مي تونه بازم رو جلد مجلات باشه(نه فوتبالش پيشرفت كنه فقط روي جلد مجلات باشه هم دربارش بگن)حتما اينكارو مي كنه و لحظه اي به اين فكر نمي كنه كه يه عده اي مثل شما دوستش دارن دوستش دارن چون واسه تيمشون بازي مي كنه

مي دوني من وقتي شنيدم نيكبخت فكر رفتن به پرسپوليس رو داره(قبل از بستن قرارداد) دلم سوخت گريم گرفت نه واسه اينكه دوستش داشتم گريم گرفت چون با گلي كه به الاتحاد زد منو به گريه انداخت گريم گرفت چون با اون گل يه كارايي كردم كه الان يادش ميوفتم خندم ميگيره گريم گرفت كه چطور يه نفر مي تونه حتي واسه بازار گرمي(اون موقع فكر مي كردم نيكبخت با اينكارش داره بازار گرمي مي كنه واسه استقلال فكر نمي كردم واقعا بره واسه خاطر اون مصاحبه) دل اينهمه هوادار رو بشكنه گريم گرفته بود كه چرا ديگه بازوبند كاپيتاني استقلال حرمت نداره و روي بازوي كسي ميره كه لياقتش رو نداره بعدشم تنها كاري كه كردم اين بود كه اون عكسي كه از گلش به الاتحاد داشتم رو از ديوار اتاقم كندم و روي پوستراي استقلالم هر جا عكس نيكبخت بود خط زدم خواستم عكسش رو كه از ديوار آوردم پايين پاره كنم ولي ديدم نه من با اين گل كلي خاطره دارم كلي گريه كردم اين گل ارزشمنده حتي اگه ديگه زنندش ارزش نداشته باشه مي دوني اين ناراحتي من از رفتن نيكبخت حتي يه ذره اش واسه خاطر اون نبود بيشتر واسه خاطر بازوبند استقلال بود چون من از اول ياد گرفتم كه طرفدار تيم باشم نه فرد نيكبخت خيلي كوچكتر از اون بود كه با رفتنش از استقلال مشكلي واسه اين تيم درست كنه همينطور هاشمي نسب براي پرسپوليس و خيلي هاي ديگه كه الان حتما پيش خودشون پشيمانن چون تو تاريخ دو باشگاه امثال حجازي و پروين كه موندن خاطره شدن نه امثال بياني و هاشمي نسب و نيكبخت
چطور ميشه از برادران بياني يكي ركوردار حضور در استقلاله و يكي با دو بار رفتن از استقلال به پرسپوليس و دوباره برگشتنش فقط تونست اون موقع روي جلد باشه حالا كدوم عزيزترن كدوم هوادار پرسپوليس از بياني اسمي مياره؟؟؟

توصيه برادرانه ي من به تو تو فوتبال فقط طرفدار تيم باش نه فرد چون خيلي ها عاشق نيكبخت بودن تو استقلال و با رفتنش دلشون به بدترين شكل ممكن شكست
من كه اصلا همون موقع از حاشيه هاي نيكبخت اين طرز رفتارش خوشم نميومد كلي ناراحت شدم البته ناراحتي من از شكسته شدن حرمت بازوبند كاپيتاني استقلال و همچنين از بين رفتن خاطرات قشنگم بود الان وقتي اون گل رو مي بينم ديگه نمي تونم ياد نيكبخت بيوفتم هيچوقت

حالا اگه واقعا فكر مي كني من حقيرم خب حقيرم ولي نخواستم علاقتو زير سوال ببرم

بالا