كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم یه وقت زشت نباشه استقلالیا رنگ توپ آسیارو هم نمیبینن خخخخخخخ هاهاهاهاهاهاهاهاهاهاها
پرسپولیسیااااااا قررررررررررقررررررررررررررررر
ولی خیلی زشته که ما به دو تا ستاره افتخار میکنیم پرسپولیسیا به دیدن توپ آسیا خخخخخخخخخخخخخخخخخ

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگم یه وقت زشت نباشه استقلالیا رنگ توپ آسیارو هم نمیبینن خخخخخخخ هاهاهاهاهاهاهاهاهاهاها
پرسپولیسیااااااا قررررررررررقررررررررررررررررر

به امید خدا این فصل باید از رادیو بازی هارو گوش کنین :w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ﺧﻮﺩ ﺯﻧﯽ ﺍﺯ ﻧﻮﻉ ﺍﺳﺘﻘﻼﻟﯽ
ﻗﻠﻌﻪ ﻧﻮﻋﯽ: ﺁﻗﺎﯼ ﻓﺘﺢ ﺍﻟﻠﻪ ﺯﺍﺩﻩ ﻭﻗﺘﯽ ﺗﯿﻢ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﻪ ﺳﻮﻡ
ﺑﻮﺩ ﺷﻤﺎ ﮐﺠﺎ ﺑﻮﺩﯾﺪ
ﻗﻠﻌﻪ ﻧﻮﻋﯽ: ﺁﻗﺎﯼ ﻓﺘﺢ ﺍﻟﻠﻪ ﺯﺍﺩﻩ ﺗﯿﻢ ﺭﺍ ﺷﻤﺎ ﻧﻬﻢ ﻭ ﺳﯿﺰﺩﻫﻢ
ﮐﺮﺩﯾﺪ
ﻋﻤﻖ ﺧﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﺷﻤﺎ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی پرسپولیس
مرسی از آبرو داری تو آسیا
مرسی ایرانی و همه حمایت کننده ها
به امید برد نفت تهران

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک به پرسپولیسیا .این برد مقابل ازبک ها لازم بود انشالله فردا هم فولاد انتقام شکست دووم هفته پیشمون مقابل ازبک ها رو بگیره.
البته از حق نگذریم کلا گروه پرسپولیس گروه آسونتری نسبت به بقیه ی گروهها هست.البته نمیخوام ارزش کار پرسپولیسو پایین بیارم ولی تا اینجا بازیها اینرو نشون داده.
علاوه بر راحت بودن گروهش قرعه خوبی بهش خورد که میزبانی بازیها بنفعش بود.
بنیادکار تیم ضعیفی بود ومشخصا توان باز کردن دروازه پرسپولیسو نداشت.دیدیم که پرسپولیس با یدونه حمله ای که رو دروازه بنیادکار داشت صاحب ضربه پنالتی شد و بعد اونم بنیادکار حتی نتونست کارخاصی انجام بده.

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
صدرنشین لیگ قطر و صدرنشین لیگ عربستان تو گروه پرسپولیسن اونوقت گروهش از فولاد و تراکتور و نفت راحت تره خخخخخخخ
فکر کنم گروه سخت گروهیه که الریان دسته دویی توش باشه :)))))))
حالا تا قبل بازی میگفتن بازی قبل جرقه بود و عیار پرسپولیس تو این بازی مشخص میشه :))))))

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آهای پرسپولیسی ها که همش از مجیدی ایراد میگیرید
اسطوره استقلال را براتون بیشتر معرفی میکنم تا بیشتر بشناسید
افتخارات شخصی:
1.آقای گلی: صفر بار
2. حضور در جام ملت های آسیا: صفر بار
3. حضور در جام جهانی: صفر بار
4. بازی ملی 90 دقیقه ای: صفر بار
5. حضور در یکی از لیگهای معتبر اروپا: صفر بار
6. حضور در ورزشگاه های اروپا و عکس انداختن: n بار
7. حضور در استخرها و فیگور گرفتن: n بار
8. رها کردن تیم وسط فصل: 2بار

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عاقا دم پرسپولیس گرم
دمش گرم، حال کردم
من خودم استقلالیم ولی بحث بازی های خارج از ایران فرق میکنه ;)
ایشالا که بتونه امسال نتیجه بگیره، پرچم ایران رو ببره بالا، خیلی وقته نتیجه نگرفتیم

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تیراختورررررر هم برددددددددد
هوراااااااااااااا تبریک به همه ترکا و آذری و کل ایراننننننننن
یه بازیکن الاهی 15 میلیون یورو گرفته واسه یک فصل :eek:
آفرین به تیم تیراختورررررررررررررررر

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگم یادش بخیر استقلال تو گروه خودش از 4 تا تیم سوم شد
اینجارو داشته باشید بچه های پرسپولیسی
این تیمه شیرانه یاعلی مدد
[h=1]پرسپولیس بالاتر از همه باشگاه‌های آسیا[/h]ورزش > فوتبال ملی - پس از برگزاری هفته دوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس با شش امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به نمایندگان چین و تایلند در صدر جدول کلی گروه های هشت گانه قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بر اساس اين جدول سرخپوشان پايتخت بدون گل خورده بهترين خط دفاع ليگ قهرمانان را در اختيار دارند و پس از سه تيم پنج گله با چهار گل زده و ميانگين دو گل زده در هر بازي يكي از تهاجمي ترين تيم هاي آسيايي محسوب مي شوند. در اين رده بندي تراكتورسازي رتبه شانزدهم را در اختيار دارد. فولاد و نفت هم به ترتيب در رده هاي بيست و سه و بيست و پنج جاي گرفته اند.

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه خبر خوش برای استقلالیا
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ایا دوست دارید تیمتان را در اسیا ببینید.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
در هنگام پخش بازیهای پرسپولیس در آسیا به منوی تلوزیون؛ قسمت تنظیم رنگ رفته و رنگ قرمز را کم کرده و آبی رو زیاد کنید در ضمن صدای تلوزیونم کم کنید و بصورت تخلیی نگاه کنید

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام به همه ی دوستان و هوادارن فوتبال

متاسفانه با وجود تذکرهای پی در پی من ( #18081 / #17974 / ... ) و نرمش اینجاب در برخورد با خاطیان ، نحوه فعالیت برخی دوستان در تاپیک تغیری نکرد و به برخورد نادرست و پستهای حاوی توهین و ناقض قوانین باشگاه ادامه دادند در نتیجه بنده علی رغم میل باطنی مجبور به دادن اخطار به کاربران خاطی شدم که منجر به اخراج 3 نفر از کاربران ( 2 نفر از دوستان استقلالی و 1 نفر از دوستان پرسپولیسی ) شد.

با توجه به ابنکه روند فعلی تاپیک اصلا مناسب محیط علمی و فرهنگی سایت نیست ، تا اطلاع ثانوی تایپک قفل شد.

به امید روزی که هدفمون از کل کل ، افزایش اطلاعات و ارتقای روحیه انتقاد پذیری و تحمل نظرات مخالف در حین ارامش و ادب و متانت باشد نه تخریب و توهین و استهزا و صرفا خودبینی!

موفق و پیروز باشید:gol:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام به همه ی دوستان

با تبریک سال نو به همه ی شما عزیزان و ارزوی سالی توام با شادی و سلامتی و بهروزی ، با توجه به مشورتهای انجام شده با مدیران ارشد سایت ، و بعلت نزدکی به ایام عید باستانی نوروز برآن شدیم که مهلت اخراج کاربران این تاپیک را از یک ماه به یک هفته کاهش دهیم.

امید است این حرکت تشویقی باعث بهبود رفتار کاربران خاطی باشد.

لازم به ذکر است که بعلت روند نامناسب تاپیک در طی هفته های اخیر ، بازگشایی ان امکان پذیر نیست و متعاقبا اعلام خواهد شد.

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام به همه ی علاقمندان ورزش مخصوصا فوتبال دوستان و هوادارن تاپیک پرشور و البته پردردسر :)D) کل کل فوتبالی

فکر میکنم مدت 5 هفته برای تذکر و بازگشت ارامش به این تاپیک ، کافی باشه.

لازم میدونم که همه ی دوستان عزیز خودم رو دعوت به ارامش و سعه صدر بیشتری کنم و توصیه میکنم دربرابر بی ادبی سایر کاربران تنها از گزینه ارسال گزارش استفاده کنید و برخورد با اونها رو به عهده من بذارید تا خودتون هم شامل اخطار و بعضا اخراج نشید ، چون برای من بی ادبی در برابر بی ادبی به هیچ وجه قابل قبول نیست و در این صورت با هر دو یا چند کاربر خاطی برخورد خواهم کرد
.

امیدوارم دیگه شاهد این اتفاق ها در تاپیک و قفل مجدد اون نباشیم.

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر چیزی یه حد و تعادل و ظرفیت میخواد درست نیست به بهانه فوتبال و کل کل بخواییم اینجا خدایی نکرده به هم فحاشی کنیم نه ارزش داره و نه شخصیت انسان نباید این اجازه رو بده الاایحال امید به اینه که اگه قراره کل کلی هم انجام بشه خیلی دوستانه و صمیمی باشه والا ما قبلا یه همچین مورد هایی تا حالا ندیده بودم اینجا که بخواد کار اینقدر بالا بکشه (بحث تعصب باشه من یکی از متعصب ترین هام) ولی دلیلی نمیبینم بخوام به کسی توهین یا فحاشی کنم در این مورد ...امیدوارم مثه سابق یه جو خوب و دوستانه برقرار باشه ...

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اگه ازدواج کردم ^_^اگه همسرم بهم گفت : شــوهری منــو چقد دوس داری ؟؟
بــغــلـــش مــیــکــنـم و بهش میگم :
.
.
.
.
.
عزیزم من تو رو اندازه ی رتـــــبـــــه پرسپولیس دوس دارم ^_^
یعنی در این حد میخوامت :)))

جوووووووووووووووووووووونم کل کل.من بخاطر این تاپیک اخراج شدما ولی خو کرم های درون اجازه ی خودنگه داری نمیدن!!!!خخخخخخخخخخ

بالا