كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
عمرا من این خفتو نمیپذیرم ..مگه جا قحطه ..:D

بیخود نیست حالتو گرفتن دیگه من دارم واسط یه ساعت مرام میزارم این جوری فلان میزنی به حال ما...........
خیلی هم دلت بخواد اصلا حق با همون داش رضای خودم بوده............. لیاقت یم خواد............

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیخود نیست حالتو گرفتن دیگه من دارم واسط یه ساعت مرام میزارم این جوری فلان میزنی به حال ما...........
خیلی هم دلت بخواد اصلا حق با همون داش رضای خودم بوده............. لیاقت یم خواد............
وااااااااااااا:surprised:...مرسی از مرامتون ولی میام تو کلوپتون دعوامون میشه با بچه های خشنتون کارمون به بیمارستان میکشه ها...:(

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااااااااا:surprised:...مرسی از مرامتون ولی میام تو کلوپتون دعوامون میشه با بچه های خشنتون کارمون به بیمارستان میکشه ها...:(

صلاح مملکت پیش خسروان دانند البته من که تا آخر پای کلوپم وایسادم گفتم شما هم بچه تهرانی هوا تو داشته باشیم......... دیدم مهندس شیمی هم که هستی فبها..........
ولی خوب مثل اینکه قسمت نیست این رفاقت پا بگیره...........

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
صلاح مملکت پیش خسروان دانند البته من که تا آخر پای کلوپم وایسادم گفتم شما هم بچه تهرانی هوا تو داشته باشیم......... دیدم مهندس شیمی هم که هستی فبها..........
ولی خوب مثل اینکه قسمت نیست این رفاقت پا بگیره...........

مهندسی وبچه تهرانشو اکی هستم ولی بیام ابی شم ...عمرا جهان پهلوان:razz:...ماهم غیرت داریما;)

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز

khosrojerdi88

عضو جدید
درود
فکر کنم بعد 2 سال دارم به تایپیک میام
چه خبره کل کل فوتبالیه یا جنگ تن به تن

JAHAN PAHLEVAN آ واتارت فوقالعادست;)

ولی همین رو میدونم که اســــــــــــــــــتــــــــــــــــــــقلال ســـــــــــــــــــــــــــــــــروره
در ضمن یه چیزی علی دایــــــــــــــــــــی
علی دایــــــــــــــــــــی علی دایــــــــــــــــــــی علی دایــــــــــــــــــــی :biggrin:

ΜΟΗΑΜΜΑD

کاربر بیش فعال
یادش بخیر یه دوست استقلالی داشتم باهام میومد استادیوم بازیهای پرسپولیسو می دید
منم باهاش می رفتم بازیهای استقلالو می دیدم
چه روزگاری بود:smile:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این پرسپولیسیا ظاهرا خیلی به رکورد شش گلشون مینازن
باشه قبول!! ما تا قیامت نمیتونیم به شما شش تا بزنیم.....حتی چهارتا!!!
شما هم سفت به اون رکوردتون بچسبین
ولی بی زحمت اگه تونستین(اگههههههههههههههه) به این رکوردای استقلال فقط نزدیک بشین.تا فاصله ده کیلومتری هم قبوله
1-چهار بار شکست پرسپولیس پشت سر هم
2-گل زدن زیر دقیقه یک،در حد ثانیه به پرسپولیس
3-گل زدن از وسط زمین به پرسپولیس(اگه یادتون نمیاد برین از نسل قبلیا بپرسین)
4-دو بار قهرمانی در جام باشگههای اسیا
5-دو بار نایب قهرمانی در باشگاههای اسیا
6-شکست پرسپولیس جلوی چشم 120 هزار تماشاگر
و
.
.
.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بد نیست بدونیم :
آمار تمام ادوار لیگ برتر تا هفته 14 از لیگ دوازدهم (352 هفته از آغاز)
2. سپاهان 588
3. پرسپولیس 562
4. ذوب آهن 550

برد :
1 . استقلال 171
2 . سپاهان 161
3 . پرسپولیس 150
4 . ذوب آهن 146

گل زده :
1 . استقلال 539
2 . سپاهان 523
3 . پرسپولیس 506
4 . ذوب آهن 436

باخت :
استقلال 69
سپاهان 82
پرسپولیس 84
ذوب آهن 93

*******اول ** دوم ** سوم
سپاهان... 4....... 1 ........ 0
استقلال.... 2 ......3 ....... 3
پرسپولیس..2.... 0 ........ 2

واسه ما استقلالیا دومی و سومی افتخار نیست که شکسته اما حداقلش اینکه تو 11 دوره لیگ برتر 8 دوره جز 3 تیم اول بودیم و بعضیا فقط 4 دوره

آخرین ویرایش:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
باتموم این حرفا بازم شیش تاییاش:w15::w16:

:w15: آخی طفلکیا ، حرف دیگه ای هم دارید؟؟
عمرتون که به اون بازی 40 سال پیش قد نمیده اما به اون بازی 16-17 سال پیش پرسپولیس و فتح هم قد نمیده که فتح 6 - پرسپولیس 0 ؟؟
وقتی بزرگترین افتخار یه باشگاه پیروزی 6-0 تو 40 سال قبل جلوی بزرگترین تیم ایران باشه ، میشه درک کرد که نه 40 سال که 100 سال دیگه هم بهش بنازید

امالیا

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عمرتون که به اون بازی 40 سال پیش قد نمیده اما به اون بازی 16-17 سال پیش پرسپولیس و فتح هم قد نمیده که فتح 6 - پرسپولیس 0 ؟؟
وقتی بزرگترین افتخار یه باشگاه پیروزی 6-0 تو 40 سال قبل جلوی بزرگترین تیم ایران باشه ، میشه درک کرد که نه 40 سال که 100 سال دیگه هم بهش بنازید
:w27:

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز

:w16:

بالا