كتاب ماشين آلات ساختمانی

leilaz

عضو جدید
سلام . ميشه لطف كنيد و در مورد ماشين آلات ساختماني كتاب به من معرفي كنيد. خودم مال آقاي بهبهاني را دارم ولي مسايل حل نشده داره كه راهنما هم گفتن نداره... بيشتر دنبال حل تمرينشم . ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

shamim613

عضو جدید
سلام . ميشه لطف كنيد و در مورد ماشين آلات ساختماني كتاب به من معرفي كنيد. خودم مال آقاي بهبهاني را دارم ولي مسايل حل نشده داره كه راهنما هم گفتن نداره... بيشتر دنبال حل تمرينشم . ممنون
مال منم مال آقای بهبهانیه که متاسفانه اصلاً جذاب نیست البته من فقط 2 فصلش را خوندم اما اگه شد خ وشحال می شم تو مسائلش به هم کمک کنیم:smile:
اگه حلش هم پیدا کردم خبر می دم!

leilaz

عضو جدید
مال منم مال آقای بهبهانیه که متاسفانه اصلاً جذاب نیست البته من فقط 2 فصلش را خوندم اما اگه شد خ وشحال می شم تو مسائلش به هم کمک کنیم:smile:
اگه حلش هم پیدا کردم خبر می دم!
خيلي ممنون. حالا روحيه ام بهتر شد كه حداقل يكي را دارم كه بهم كمك كنه. منم اگر كتابي پيدا كردم بهت ميگم عزيزم:)

mamatir_111

عضو جدید
کتاب ماشین آلات

کتاب ماشین آلات

سلام
کتاب ماشین آلات دکتر توران عالیه

saba2810

اخراجی موقت
جرثقیل و بالابر

جرثقیل و بالابر

سال 2011 | 683 صفحه | ISBN: 9780071625586 | 10,33 MB

توضیحات: کتاب راهنمای “جرثقیل و بالابر” بر مبنای آخرین استانداردها و تجهیزات به‌روزرسانی شده است. این نسخه که چاپ چهارم این کتاب پرفروش می‌باشد، در رابطه با انتخاب، نصب و استفاده ایمن از جرثقیل‌ها و بالابرها در حوزه‌های ساخت‌وسازی، اطلاعات جامع و ارزشمندی را ارائه می‌دهد.
این کتاب برای مهندسین و مدیران شرکت‌های مشاوره ساخت‌وساز، مرجع مفیدی بوده و در زمینه طیف گسترده‌ای از تجهیزات و عملیات، قابلیت‌ها، مزایا و معایب دستگاه‌های متفاوت، مطالب به‌روز و کارآمدی ارائه می‌دهد.
این کتاب راهنمای معتبر به سرعت در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته و تبدیل به یک فرهنگ لغت جامع در حوزه خویش گشته است.

محتویات این اثر شامل مواردی همچون تئوری تجهیزات بالابر و اصول اساسی آن، انواع جرثقیل و بالابر و تنظیمات آنها، طراحی نصب و راه‌اندازی بالابر برج‌ها، پایداری در برابر واژگون شدن و ایمنی و مدیریت ریسک آنها، می‌باشد.

دانلود کتاب های عمران
منبع: بر بال های کتاب

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اتاق بدون کتاب، همچون بدن بدون روح است. "سیسرو"
اگر مادر نباشد جسم انسان ساخته نمی‌شود و اگر کتاب نباشد روح بشر پرورش نمی‌یابد. "پلوتارک"
بهترین دوست من کسی است که کتابهایی را به من هدیه کند که تا به حال نخوانده باشم. "لینکلن"

بالا