كتاب براي آموزش سي شارپ؟

***asal***

عضو جدید
سلام دوستان
لطفا براي يادگيري سي شارپ يه كتاب خوب معرفي كنين.
كتاب جعفرنژاد چه طوره؟

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر

نظر

با سلام
اگه می تونین از روی کتاب های انگلیسی سی شارپ رو یاد بگیرین چون کتاب های فارسی از نظر آموزشی خیلی ضعیفن. من خودم از روی کتاب های مرجع یاد گرفتم بسیار عالی هستش. کتاب های جعفرنژاد قمی بد نیست ولی خب کامل نیست. ولی کتابش رو بخونین برای دفعه اول خوبه :smile:

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
لطفا براي يادگيري سي شارپ يه كتاب خوب معرفي كنين.
كتاب جعفرنژاد چه طوره؟

با سلام
اگه می تونین از روی کتاب های انگلیسی سی شارپ رو یاد بگیرین چون کتاب های فارسی از نظر آموزشی خیلی ضعیفن. من خودم از روی کتاب های مرجع یاد گرفتم بسیار عالی هستش. کتاب های جعفرنژاد قمی بد نیست ولی خب کامل نیست. ولی کتابش رو بخونین برای دفعه اول خوبه :smile:
در مورد منابع انگلیسی موافقم اما جعفرنژاد قمی؟؟؟!!!!!!!
اگه کتاب فارسی می خوای کتاب دایتل آموزش قدم به قدم سی شارپ ترجمه یه خانومی هستش
متاسفانه کتاب الان همراهم نیست... رنگ جلدش آبیه و قیمتشم فک کنم 24-25 تومن باشه
کتاب خوب و کاملیه...:gol:

ali.ali

عضو جدید
سلام.
به نظر هر کتابی میگیری کتاب قمی رو نگیر که چند تا اشتباه بزرگ داره توش;)

mehrzadmo

عضو جدید
منم مثل دوستان پیشنهادمی کنم هیچ کدوم از کتاب های جعفر نژاد رو نگیر !!!!!!!!!!! حتی خوباش رو
اون کتاب دیتل اند دیتل با چند ترجمه تو بازاره که کتاب بسیار خوبیه....

russell

مدیر بازنشسته

semicolon

عضو جدید
كتاب راهنماي جامع برنامه نويسان سي شارپ ترجمه مهندس بهرام پاشايي بهترين مرجع موجود در بازاره كه مولفش deitel&deitel هست و حدود 900 صفحه است و شامل مبحث هاي زيادي از جمله asp.net ,وساختمان داده هاي درخت ها و.. وگرافيك و مالتي تردينگ(چند نخي)وپايگاه داده و بسياري مباحث ديگر كه براي ياد گيري سي شارپ لازمند(شرط هاوحلقه ها و كلكسيونها و فايلها ومتدها كلاسهاو... ).در كل اين كتاب يك كلكسيون براي يك مهندس نرم افزاره من حدود دو ساله كه از اون استفاده مي كنم.

masoodhashemy

عضو جدید
ببخشد بنده به عنوان یک مهندس الکترونیک میخواهم visual c# رو یاد بگیرم یعنی اکثر تمرکزم روی form ها و برنامه نویسی برای ویندوز و ارتباط سریال است . یعنی برنامه نویسی موبایل نمیخوام.
حالا فقط یک منبع خوب مانده است.
یک کتاب جامع دیدم به قیمت 24000 تومان و هزار و شونصد صفحه!!!
http://www.adinebook.com/gp/product/9642878246
شما رشته کامپیوتر هستین خیلی مفاهیم رو متوجه میشوید اما من رشته برقم و خیلی مفاهیم تخصصی ساختمان داده و ... اصلا نمیدونم حالا اگر بروم یک کتاب کامل بگیرم 90 درصدش نمیفهمم!
حالا من چه کتابی بخونم؟
الان هم visual c# 2010 رو ریختم و دارم سیدی آموزشی مانا میخونم.
با تشکر

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
سلام دوست عزيز
من يکسری کتاب گذاشتم در لينک های زير میتونی ازش استفاده کنی. البته اگه دقيق بگی چی ميخوای و چقدر سی شارپ میدونی، ميتونم دقيق تر بگم کدام کتاب رو و چه بخشی رو مطالعه کنی.

negin17h

مدیر تالار
سلام
اينجا کليک کنيد و کتاب Practical .Net network programming بخش Serial Communication

اميدوارم مفيد باشه

عضو جدید
کتاب های 2010 انتشارات Apress:

.1

Accelerated C# 2010
by: Trey Nash​

.2

Pro C# 2010 and the .NET 4 Platform, Fifth Edition
by: Andrew Troelsen​

.3

Visual C# 2010 Recipes: A Problem-Solution Approach
by: Allen Jones, Adam Freeman, Matthew MacDonald, Rakesh Rajan​

.4

Pro LINQ: Language Integrated Query in C# 2010
by: Joseph Rattz, Adam Freeman​

: Download links
mediafire.com
ifile.it
منبع www.fastread.blogfa.com:smile:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

مزرجی

عضو جدید
سلام من یک مهندس برقم که آشناییم با سی شارپ کمه میخوام با سیستم آراف آیدی استفاده کنم ونیاز به برنامه نویسی شی گرا سی شارپ دارم یک کتاب که نحوه کار با دیتابیس ها و ایجاد فرم های ویندوزی رو ساده بیان کرده باشه به من معرفی کنید کتاب مهندس پاشایی و سی شارپ در21 روز خوندم ولی کتاب پاشایی خیلی برام ثقیله

RIG

متخصص C#.net
سلام من یک مهندس برقم که آشناییم با سی شارپ کمه میخوام با سیستم آراف آیدی استفاده کنم ونیاز به برنامه نویسی شی گرا سی شارپ دارم یک کتاب که نحوه کار با دیتابیس ها و ایجاد فرم های ویندوزی رو ساده بیان کرده باشه به من معرفی کنید کتاب مهندس پاشایی و سی شارپ در21 روز خوندم ولی کتاب پاشایی خیلی برام ثقیله
سلام / خسته نباشید / اول اینکه من اراف ایدی نشنیدم ؟!! تو رشته ماست این سیستمه یا تو رشته شما ؟؟// دوم اینکه کار با دیتابیس منظورت ساخت یک نرمافزاره واسه ذخیره و بازیابی اطلاعات؟؟؟
این کلمه اراف ایدی یه خورده ترسونده منو؟!! این چیه ؟؟ در شمن کتاب فارسی اقای هاشمیان بهترین مرجع هستش اما رفرنس اسلی ها رو می تونی راحت حتی با یه سرچ پیدا کنی از کتاب گرفته تا فایل های ویدویی / اگه سوالتونو در مورد یانک اطلاعاتی بد متوجه شدم بیشتر توضیح میدین؟ممنون

negin17h

مدیر تالار

سلام
دوست عزیز در کتاب های سی شارپ طریقه کدنویسی و امکانات این زبان رو میتونی پیدا کنی و ماکزیمم، ارتباط با سخت افزار. در مورد RFID میخوای چه کار کنی دقیقاً؟ بگو شاید بیشتر بتونیم کمکت کنیم :gol:

• Like
واکنش ها: RIG

RIG

متخصص C#.net
سلام
دوست عزیز در کتاب های سی شارپ طریقه کدنویسی و امکانات این زبان رو میتونی پیدا کنی و ماکزیمم، ارتباط با سخت افزار. در مورد RFID میخوای چه کار کنی دقیقاً؟ بگو شاید بیشتر بتونیم کمکت کنیم :gol:
مهندس من فکرکنم کلا اشتباه متوجه سوال شدم .یه سوال میشه بپرسم ابجیNegin جون .؟؟؟؟ شما در مورد چی سر رشته نداری؟؟؟؟؟هووووم؟؟؟؟؟؟؟

CodeProject

عضو جدید
سلام به همه دوستان
بهترین روش برای یاد گیری سی شارپ کتاب انگلیسی هست و بهترین کتاب انگلیسی کتاب های worx هست.شما یه کتاب ساده راکس را که بخونید خیلی بهتر از کتاب های ادونس ای پرس هستش
من منابع خیلی خوبی برای سی شارپ دارم ، دوست داشتید بگید یه بینک بگزارم یا براتون بفرستم

موفق باشید

negin17h

مدیر تالار
سلام به همه دوستان
بهترین روش برای یاد گیری سی شارپ کتاب انگلیسی هست و بهترین کتاب انگلیسی کتاب های worx هست.شما یه کتاب ساده راکس را که بخونید خیلی بهتر از کتاب های ادونس ای پرس هستش
من منابع خیلی خوبی برای سی شارپ دارم ، دوست داشتید بگید یه بینک بگزارم یا براتون بفرستم

موفق باشید

دوست عزيز لینک دانلود اکثر کتاب های Wrox در تالارها موجود هست :gol:

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام من جمعه دارم میرم نمایشگاه کتاب میخوام کتاب فارسی بگیرم به نظرتون چی بگیرم ؟طبق تحقیقات فلا فکرم رو دایتل دایتل ترحمه پروین صفاحی و بهرام پاشایی نظر شما چیه
بله کتابی که انتخاب کردین خوبه
خودم در زمان دانشجویی خریده بودم و برای برنامه نویسی حرفه ای مباحث این کتاب رو تدریس کردن برامون

zahra..71

اخراجی موقت
با سلام
برای شروع به خوندن سی شارپ برنامه نویسی سیستم و در ادامه asp برای برنامه نویسی اینترنت و سایت چه کتاب زبان اصلی رو پیشنهاد میکنید؟؟
با تشکر

ناآشنا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
برای شروع به خوندن سی شارپ برنامه نویسی سیستم و در ادامه asp برای برنامه نویسی اینترنت و سایت چه کتاب زبان اصلی رو پیشنهاد میکنید؟؟
با تشکر

سلام. من خودم از کتاب آموزش جامع سی شارپ 2010 استفاده کردم. خوب بود. از سایت http://www.w3schools.com میتونی استفاده کنی.

پیوست ها

• computer-Programming-94-144x192-cropped.jpg
    computer-Programming-94-144x192-cropped.jpg
    17 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

zahra1372

عضو جدید
سلام این کتابی که بیشتریا میگن...
قدیمی نیست مطالبش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(من توی سایت مهرگان دیدم اینارو)
C#.jpg
راهنماي جامع برنامه نويسان #C
نویسنده: Deitel & Deitel
مترجم: بهرام پاشايي
قیمت (ریال):150000
تعداد صفحات:896
نوبت چاپ:3
سال چاپ:87
وزن (گرم) : 1245

آخرین ویرایش: