كارنامه و درصد هاي رتبه هاي زير100 آزمون كارشناسي ارشد زمين شناسي

ژوراسيك

عضو جدید
سلام دوستان لطفا كمكم كنيد .من فوري اطلاعات كارنامه ها و درصد هاي رتبه هاي زير100 كارشناسي ارشد زمين شناسي رو احتياج دارم.اگر كسي از دوستان ميتونه لطفا كمكم كنه. خيلي ممنون ميشو ازتون.

hhatef

عضو جدید
کارنامه ارشدزمین شناسی

کارنامه ارشدزمین شناسی

سلام به دوستان عزیزم هرکی درصدامودرکنکورارشد91میخواداین شمارمه 09355905521:gol:،خوشحال میشم کمکتون کنم.رتبه هام درگرایشهای هیدروژئولوژی وتکتونیک ومهندسی به ترتیب 3 ، 4 ،8 هستش.
اینم ایمیلم:hatef_adm@yahoo.com
باتشکر:هاشمی
باآرزوی موفقیت واستون

solar flare

مدیر بازنشسته
دوست عزیز ممنون بابت جزواتی که قرار دادید اما برای اینکه دسترسی عزیزان به این جزوات آسون تر باشه لطف کنید منابع مطالعاتی خودتون رو در تاپیک مربوط در اینجا قرار بدید

sorood parnian

کاربر بیش فعال
سلام به دوستان عزیزم هرکی درصدامودرکنکورارشد91میخواداین شمارمه 09355905521:gol:،
خوشحال میشم کمکتون کنم.رتبه هام درگرایشهای هیدروژئولوژی وتکتونیک ومهندسی به ترتیب 3 ، 4 ،8 هستش.
اینم ایمیلم:hatef_adm@yahoo.com
باتشکر:هاشمی
باآرزوی موفقیت واستون

آفرین به شما با این رتبه های عالی
قصد دارید چه رشته ای بخونید؟

hhatef

عضو جدید
سلام خدمت دوستان عزیزارشدی،ازاین به بعداگه خواستین بامن تماس داشته باشین باگوشیم تماس برقرارکنین چون دیگه فرصت ایمیل چک کردنوندارم فعلا.
باتشکرازهمتون

mohammadtaks

کاربر فعال
سلام دوستان لطفا كمكم كنيد .من فوري اطلاعات كارنامه ها و درصد هاي رتبه هاي زير100 كارشناسي ارشد زمين شناسي رو احتياج دارم.اگر كسي از دوستان ميتونه لطفا كمكم كنه. خيلي ممنون ميشو ازتون.

برای بدست اوردن این کارنامه ها شما می تونید به چند روش عمل کنید یک از طریق سایت موسسات آموزشی و یک از طریق سایت http://www.sanjeshportal.com که البته این دومی در درستیش شک دارم شما بفرمائید چه گرایشی می خواهید شرکت کنید شاید تونستم راهنمایی کنم!!

GeoIr

عضو جدید
سلام هرچی تماس میگیرم خاموش هست که ..... ممنون میشم روشنش بکنین:que:

sanjeshearshad

عضو جدید
برای بدست اوردن این کارنامه ها شما می تونید به چند روش عمل کنید یک از طریق سایت موسسات آموزشی و یک از طریق سایت http://www.sanjeshportal.com که البته این دومی در درستیش شک دارم شما بفرمائید چه گرایشی می خواهید شرکت کنید شاید تونستم راهنمایی کنم!!

با سلام خدمت همه شما

اطلاعاتی که در سایت سنجش پورتال دات کام وجود دارد درست است و مشکلی در آنها وجود ندارد شما میتوانید برای مشاهده نمونه کارنامه و رتبه و تراز قبولی های دکتری و کارشناسی ارشد به این سایت مراجعه نمایید:

پورتال سنجش تکمیلی امیرکبیر
www.sanjeshPortal.com

وب سایت اصلی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر (انتشارات سنجش امیرکبیر) سایت سنجش تکمیلی دات کام می باشد برای مشاهده اطلاعات بروز و نمونه کارنامه های جدید دکتری و کارشناسی ارشد و همچنین نمونه جزوه های آماده سازی منابع آزمون بیش از 800 رشته دکتری و کارشناسی ارشد به وب سایت سنجش تکمیلی دات کام مراجعه نمایید یا با تلفن های موسسه تماس بگیرید:
www.sanjeshEtakmili.com

بالا