[قیمت اجرای کلیه کارهای ساختمانی و تاسیساتی ]►نرخ رایج کارگاه ها

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
سلام گچ کار گج خاک وسفید کاری و ابزار در سال ۱۳۹۰ متری چند بود
گچ و خاک گچ ....... این دو آیتم در سال 90 نمی بایست از متر 3500 تومان برای انجام هر دو آیتم بیشتر بوده باشه ......... همین حدودهستش........

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
قیمت اجرای هر کیلومتر ساخت و احداث راه آسفالتی

قیمت اجرای هر کیلومتر ساخت و احداث راه آسفالتی

استعلام مرداد ماه 1393

قیمت اجرای هر کیلومتر ساخت و احداث راه آسفالتی راه روستایی در دشت به عرض 6 متر از زیرسازی گرفته تا نصب علائم و خط کشی هر کیلومتر 350 میلیون تومان جهت برآورد استفاده میشه .

mohsen_330

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
من رشتم برقه و بعضی چیزا واسم واضح نیست. چن تا سوال دارم که ممنون میشم اگه جواب بدین
یه زمین 400 متری دارم که دادم یکی واسم محدودشو با بلوک مشخص کنه. حالا راجع به دست مزد کارش سوال دارم
1. نیم متر کانال زده ولی چون 2 ردیف سنگ توش ریخته میگه 1 متر حساب میشه. (یعنی دو تا سنگ کنار هم کار کرده که پایه ساختمون قوی شه) این درسته؟
2. روی سنگها هم بلوک 20*40 زده که میگه به عبارتی کلا 120 سانت حساب میشه. حالا محیط زمین من 100 متره. پس میشه 120 متر مربع. تا اینجا درسته؟
3. واسه این کار متر مربعی 14000 تومان میخواد بدون هیچ مصالحی. این قیمت مناسبه یا نه؟
4. یه انباری میخوام بدم بسازه اونم با بلوک. حالا اگه 10 متر مساحتش باشه و 2.2 متر ارتفاعش. اون چطور میشه دستمزدش؟ سقفش هم گفتم تیرچه بلوک بزاره. اون متری چقدر میشه؟ همه مصالح از خودمه
خیلی ممنون میشم اگه وقت بزارید و جوابمو بدین

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
تهیه و اجرای ایزوگام

تهیه و اجرای ایزوگام

استعلام مرداد ماه 93

تهیه و اجرای ایزوگام هر متر مربع 8500 تومان

fred123

عضو جدید
اساتید گرامی
قیمت آرماتور بندی به همراه قالب بندی را متر مربعی اعلام کرده اند. تا جایی که میدونم آرماتور بندی را کیلویی حساب میکنن. اگر متر مربعی باشه به چه صورت محاسبه خواهد شد.
ممنون

nasimparsi

عضو جدید
با درود

دوستان من نیاز به دیوارکشی آجر گری 35 سانتی دارم. حدودا 7*3 متر باید دیوارکشی انجام بدم. می خواستم بدونم بهای مصالح (سیمان و ماسه و آجر و...) حدودا چقدر در میاد

یک قیمت حدودی هم بدین کار بنده رو راه می ندازه

با سپاس

آخرین ویرایش:

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
با درود

دوستان من نیاز به دیوارکشی آجر گری 35 سانتی دارم. حدودا 7*3 متر باید دیوارکشی انجام بدم. می خواستم بدونم بهای مصالح (سیمان و ماسه و آجر و...) حدودا چقدر در میاد

یک قیمت حدودی هم بدین کار بنده رو راه می ندازه

با سپاس

با سلام .
سیمان پاکتی 8000 تومان
آجر گری دانه ای 100 تومان
ماسه هر نیسان 50000 تومان که حدود 2 متر میگیره ........اما هیچ وقت دو متر نیست .

شما 21 متر مربع دیوار دارین اگه با تیغه 35 بچینن هر متر مربع 180 عدد آجر نیاز داره که آجر شما میشه ............... > 21*180= حدود 4000 عدد یک کامیون تک و قیمت حدود 400000 تومان
ما اگه یک سوم حجم دیوار تون رو ملات در نظر بگیریم ....... 7.35 متر مکعب کل حجمتون هستش که شما همون یک نیسان حدود 2.5 متر رو نیاز دارید............... 70000 تومان
هزینه کارگر و بنا یک روز > یک بنا 70000 تومان و دو کارگر 70000 تومان جمعا 140000 تومان .
سیمان هم حدود 8 پاکت نیاز دارید .....با عیار 250....که میشه حدود 70000 تومان
هزینه برآوردی ......... حدود 700000تومان

لازم به ذکر هستش ........که اگه دیوار چینی دارین .......شما حتما کرسی هم بایستی اجرا بکنین.......... و عایق رطوبتی ........که بنده اون رو لحاظ نکردم.............بدرود.

آخرین ویرایش:

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
اجرای آجر نمای سفال به صورت چهار بند

قیمت اجرای هر متر مربع آجر سفال سه سانتی به صورت چهار بند ..........از قرار هر متر مربع از 20000 تومان ........تا .......... 28000 تومان با توجه به حجم کار استعلام گردید .

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان هزینه ساخت در کل متری چنده ؟
چطور میشه بدست اورد؟

vmemar

عضو جدید
دوستان عزیز
هزینه تهیه مصالح و اجرای سقف تیرچه بلوک مترمربعی چقدره؟
توی تهران

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
سلام دوستان دستمزد تأسيسات ساختمان به صورت واحدی چنده؟

درود بر پدارم عزیز .......

اجرای لوله کشی آب گرم و سرد و لوله های شوفاژ متر طول 2000 تومان دو ماه پیش اجرا شد .
هزینه اجرای فاضلاب هم هر واحد رو بین 150 هزار تومان تا 200 هزار تومان می گیرند.

-------قیمت های ارائه شده مربوط به شهرستان سبزوار می باشد --------بدرود.

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
دوستان عزیز
هزینه تهیه مصالح و اجرای سقف تیرچه بلوک مترمربعی چقدره؟
توی تهران

در شهرستان سبزوار ..........

تهیه و اجرای تیرچه بلوک .........همراه با بتن ریزی متر مربع 62000 تومان اجرا می شود.

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
سلام
*اجرای سقف تیرچه بلوک + تیرچه و بلوک * متری چنده؟؟
خود تیرچه بتنی متری چند هست؟؟
درود بر شما .......
استعلام مورخه 1394/02/01
اجرای سقف تیرچه بلوک 0 تا 100 متر مربع 70000 تومان ....... در صورتیکه دهانه بالای 7 متر باشد متری مربع 75000 تومان اکنون طی استعلام صورت گرفته اجرا میگردد.
(این قیمت مربوط به شهرستان میباشد )
بدرود.

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
خود تیرچه بتنی متری چند هست؟؟

تیرچه بتنی
استعلام : 1394/03/06
جهت دهانه 6 متری ( جزئیات ساخت تیرچه با خرپای 8 و تقویتی دو تا 12) متری 11000 تومان
جهت دهانه 7.6 متری ( جزئیات ساخت تیرچه با خرپای 10 و تقویتی دو تا 14 ) متری 14000 تومان

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هزینه طراحی و اجرای برق ساختمان بسته به نوع منطقه و کیفیت کار در کرج از 4000 تومان تا 10000 تومان با شرایط مختلف هست

مثلا بالاشهر که نیاز به اجرای کیفیت بالا هست قیمت هم بالاتره و خیلی موارد جدا حساب میشه معمولا قیمت متری برای اجرای لوله PVC و قوطی گذاری و سیم کشی کف و بدنه هست و ما بقی موارد چون جزء تزیینات محسوب میشه جدا حساب میشه

==========

هزینه ملزومات فلزی مثل چهارچوب و فرم و درب و... بسته به نوع آهنگر داره ولی این که من قیمت دارم همه موارد کیلویی 3500

ضمنا بستگی زیادی داره که شخص کی باشه و با چه کیفتی کار کنه . این خیلی مهمه . همیشه سعی کنید پول بیشتر بدید ولی کار رو درست انجام بدید

===========

چندی پیش من یه پروژه برق ساختمان گرفتم , اونجا لوله کش متاسفانه در نهایت نامردی به طرز فجیعی لوله کشی کرده بود طوری که تمام لوله کشی رو مجبور شدن جم کنن و بدن به یه شخص ماهرتر با قیمت بالاتر از اول اجرا کنه . و ملیون ها تومان ضرر کردن !!

چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی !؟
هرگز دنبال قیمت نرید !! فقط به کیفیت کار توجه کنید . اکثر کساییکه همیشه دنبال چیز مفت و ارزون بودن مجبور شدن با ضرر بیشتر نسبت به بقیه کار کنن

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
قیمت اجرای سند بلاست

قیمت اجرای سند بلاست

استعلام 18-03-1394

قیمت اجرای سند بلاست هر متر مربع 20 تا 25 هزارتومان

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
استعلام خرداد ماه 94

اجرای سازه گلخانه با لوله های گالوانیزه .......... هر متر مربع 6000 تومان ....
خرید پوشش پلی کربنات برای روی گلخانه متر مربعی 17000 تومان

آخرین ویرایش:

مریم ابی

عضو جدید
سلام
من قیمت ی سری مصالح رو میخواستم با دستمزد
ممنون میشم کمکم کنید
1)ماسه بادی(متر مکعب)
2)آجر فشاری باضخامت یک و نیم آجر(مترمکعب)
3)دال بتنی پیش ساخته مسلح با عیار 300 کیلو سیمان در مترمکعب بتن برای روی لوله ها و کابل (مترمکعب)
4)تور سیمی گالوانیزه زیراندود
5)شمشه گیری سطوح قائم و سقف ها با ملات ماسه سیمان(متر مربع)
دستمزد رنگ ضدزنگ_ تخریب انواع بتن غیر مسلح_ تخریب انواع بتن مصلح

مریم ابی

عضو جدید
تأسیسات مکانیکی
لوله فولادی گالوانیزه به قطر نامی 80 (سه اینچ)
لوله چدنی قیراندود با سرکاسه، به قطر نامی 100
لوله پی وی سی سخت به قطر خارجی 90 میلیمتر و فشار کار 4بار
لوله پلی پروپیلن به قطر خارجی 110 میلیمتر(4اینچ) و فشار کار 10بار همراه با اتصالات کامل
لوله پلی اتیلن (PE80) به قطر خارجی 110میلیمتر (4اینچ) و فشارکار 10بار همراه با اتصالات کامل
شیرفلکه کشویی چدنی فلنچ دار به قطر نامی 80 (3اینچ)
شیر یکطرفه چدنی فلنچ دار به قطر نامی 65 (دو و یک دوم اینچ)
شیر یکطرفه چدنی فلنچ دار به قطر نامی 80 (سه اینچ)
کانال هوا به ضخامت 1 میلیمتر
دریچه دوطرفه
دریچه خطی آلومینیومی
کانال هوا با مقطع گرد ساخته شده از ورق گالوانیزه به ضخامت 1.5 میلیمتر با اتصال پرسی همراه با تمام قطعات
دمپر کنترل جریان به صورت دستی و چند پره با مقطع گرد ساخته شده از ورق گالوانیزه به ضخامت 2 میلیمتر به همراه دو فلنچ ،دسته دمپر و کلیه متعلقات
دمپر ضد آتش فیوزدار به صورت چند پره با مقطع چهارگوش ساخته شده از ورق گالوانیزه به ضخامت 2 میلیمتر به همراه دو فلنچ و کلیه متعلقات
دمپر ضد آتش فیوزدار به صورت چند پره با مقطع گردساخته شده از ورق گالوانیزه به ضخامت 2 میلیمتر به همراه دو فلنچ و کلیه متعلقات

مریم ابی

عضو جدید
تأسیسات برقی
لوله کشی توکار یا روکار با لوله فولادی گالوانیزه قابل انعطاف شیلد دار pg16 _ pg 13.5_ pg 21
سوکت باکس ب ههمراه دو عدد پریز تکفاز درب دار و یک عدد پریز سه فاز درب دار و فیوزهای مربوطه ساخت خارج
چراغ صنعتی با رفلکتور آلومینیومی آبکاری شده با محفظه جداگانه قطعات الکتریکی با یک عدد لامپ 400وات بخار جیوه
چراغ فلورسنت سقفی روکار ضدرطوبت و گرد و غبار با IP54حباب پلی کربونات یا آکریلیک بدنه پلی کربنات و با دوعدد لامپ فلورسنت 36وات T8
چراغ فلورسنت توکار با صفحه آکریلیک با چهار عدد لامپ فلورسنت 18وات T8

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
استعلام آذر ماه 1394

دیوارچینی با ماسه ملاتی به ضخامت 20 سانتیمتر از قرار متر مربعی 10000 تومان
اجرای سقف طاق ضربی از قرار متر مربعی 12000 تومان

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی تا حالا ارایه حق الزحمه طبق فصل بها سازمان مدیریت رو داده ؟ اگه امسال کسی داده برای اجرا برق من یه نمونه میخام

اصلی رو که تو سایت سازمان هست رو نمیخام ! فایل ارایه منظورمه

ممنون

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
قیمت اجرای هر سر جوش لوله پلی اتیلن 5000 تومان

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
استعلام مورخه 1394/10/22
قیمت اجرای هر متر مربع پارتیشن تمام ام دی اف 300000 تومان
قیمت اجرای هر متر مربع پارتیشن تمام لترون 250000تومان

شیشه خور ، درب هم در طرح دیده شده.

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
استعلام بهمن ماه 94

قیمت هر متر مربع ورق طلق پلی کربنات ........... که معمولا به جای شیشه در دربهای پارکینگ و سایر ..........استفاده میشه.......... از قرار هر متر مربع با نصب 25000 تومان
574317.jpg

بالا