قویترین دانشگاه در زمینه مهندسی مکانیک در ایران

ali reza sh

عضو جدید
بین دانشگاه های ازاد قوی ترین گروه مکانیک متعلق به دانشگاه ازاد خمینی شهر که از نظر اساتید وامکانات در سطح یا شاید بالاتر از صنعتی اصفهانم هست کافی 1سر بزنید

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز واضحه که متعصبانه اظهار نظر می کنید
خودتون میکید دانشگاه تهران طراحیش ضعیفه (3 تا استاد داره) اونوقت خواجه نصیر که طراحیش کاربردیش 5 تا استادتمام خفن داره یا علم و صنعت که تو زمینه مکانیک شکست بدون شک بهترینه رو پایین تر از تهران میذارین؟؟؟؟؟؟
و این که شریف رو پایین تر از تهران میذارین اصلا قابل قبول نیست http://www.mech.sharif.ir/web/mechfa/20
تهران تو زمینه مهندسی خیلی از شریف و امیر کبیر پایین تره و در سطح علم و صنعت و خواجه نصیره

ببخشید مهندس ولی به نظر میاد داری مغرضانه در مورد دانشگاه تهران صحبت میکنی.شاید طراحی تهران از شریف پایین تر باشه ولی خوب مسلما زودتر از خواجه و علم وصنعت پر میشه.اگر علم و صنعت آیت الهی و شاهرخ هاشمی رو داره تهران شریعت پناهی ،پروفسور نیکخواه(که بازنشسته شده)،دکتر نائی و دکتر راستگو رو داره.حتی مهندس حنانه از خیلی از استادتمام های دانشگاه های دیگه سرتره.در مورد تبدیل انرژی هم باید عرض کنم تهران با اختلاف زیاد نسبت به شریف رنک یک تبدیل ایرانه

آخرین ویرایش:

hamedelon

عضو جدید
من تاپیک رو خوندم . ولی درست حسابی متوجه نشدم کدام دانشگاه به درد من میخوره؟ من امسال ارشد مکانیک شرکت کردم رتبه ام در طراحی کاربردی 807 شده ، در تبدیل 1017 حالا سوالم اینه من با چه ترتیبی انتخاب رشته کنم . واقعاهیچ اطلاعاتی ندارم دوست دارم یه دانشگاه خوب برم چون هدفم پذیرش از یه دانشگاه خوب خارجیه. متاسفانه رزومه خوبی در لیسانس ندارم. نمیدونم برای سال بعد بزارم یا نه؟ لطفا راهنمایی کنید . با تشکر.

ooorrraaa13

عضو جدید
بحث نکنین بهترین دانشگاه امیرکبیره که دکتر عبدالله و رازفر رو داره

avn2014

عضو جدید
جالبه! صنعتی اصفهان فقط 1 دونه استاد تمام داره، فقط 1 دونهههههههههههههههههه
حداقلش اینه که صنعتی اصفهان خیلی مونده به شیراز برسه

با در نظر گرفتن همه‌ی گرایش‌ها:
شریف>تهران>امیرکبیر>علم و صنعت>شیراز>خواجه نصیر>فردوسی>صنعتی اصفهان>تبریز

با سلام. پس تربیت مدرس چی؟

mohammadsunlight

عضو جدید
ببخشید مهندس ولی به نظر میاد داری مغرضانه در مورد دانشگاه تهران صحبت میکنی.شاید طراحی تهران از شریف پایین تر باشه ولی خوب مسلما زودتر از خواجه و علم وصنعت پر میشه.اگر علم و صنعت آیت الهی و شاهرخ هاشمی رو داره تهران شریعت پناهی ،پروفسور نیکخواه(که بازنشسته شده)،دکتر نائی و دکتر راستگو رو داره.حتی مهندس حنانه از خیلی از استادتمام های دانشگاه های دیگه سرتره.در مورد تبدیل انرژی هم باید عرض کنم تهران با اختلاف زیاد نسبت به شریف رنک یک تبدیل ایرانه

از نظر عملی و صنعتی رو نمیدونم

ولی از نظر تئوری کاملاً قبول دارم که تهران با اختلاف زیاد از نظر تبدیل انرژی بالاتر از شریفه

چند روز پیش که داشتم رزومه ی هیئت علمی هر دو دانشگاه رو تو سایت خودشون میخوندم به این نتیجه جالب رسیدم

بالا