قهرمان فصل 92-93 چه تیمی خواهد بود؟

قهرمان فصل 92-93 چه تیمی خواهد بود؟

• مجموع رای دهندگان
    67
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

fataneh sorkh

عضو جدید
6تا يادت باشه!

6تا يادت باشه!

11-500x333.jpg
آخه 6تايي كه هستين،تو 8 دقيقه 3 تا گل خوشگل خوردين... همش ميگين 4!!! ي دربي كه گلمونو قبول نكردن،يكي كه پنالتيمونو نگرفتن،يكيشم كه شاهكارتون بود:دوپينگ!!! تازه به بچه ي كوچيكم بگي ميفهمه 6 از 4 بزرگتره!
تيمي كه نتونست قهرمان دسته 3 هم بشه،هواداراش با چه رويي واسه پرسپوليس كري مي خونن؟

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 191253
آخه 6تايي كه هستين،تو 8 دقيقه 3 تا گل خوشگل خوردين... همش ميگين 4!!! ي دربي كه گلمونو قبول نكردن،يكي كه پنالتيمونو نگرفتن،يكيشم كه شاهكارتون بود:دوپينگ!!! تازه به بچه ي كوچيكم بگي ميفهمه 6 از 4 بزرگتره!
تيمي كه نتونست قهرمان دسته 3 هم بشه،هواداراش با چه رويي واسه پرسپوليس كري مي خونن؟
آجی فتانه گناه دارن بزار دلشون به همون 4 خوش باشه
همون 4 تای سال 50
:biggrin:

Checkmate

کاربر فعال تالار مهندسی شهرسازی ,
کاربر ممتاز
خخخخخخ

باخت 5 بر 1 به الغرافه كه نماد باشگاهشونه و با دست اونو به هم نشون ميدن.:biggrin: گريه هاي حميد استيلي و گل محمدي و سردار و مانوئل ‍ژوزه در فصل قبل. رفتن اسطورشون به تراختور،:biggrin: فرياد عللللللللللللي داييييييييييييييييي در روي سكوها. :biggrin:عدم حضورشون توي باشگاههاي آسياي امسال. البته فك كنم امسال بتونن سهميه بگيرن واسه سال بعد:biggrin:. و آخريشم رفتن سردارشون بعد دو سال ريخت و پاش و ماشينهاي ميلياردي از تيمشون فقط با يه جام ولايت:biggrin:

اين قافله عزم جام ولا دارد:biggrin:

بابا من چند بار بگم، حداقل میخواید کل کل کنید یه جوری کل کل کنید که به خودتون برنگرده. از تیم خودتون که نمیتونید مایه بذارید چون حرفی برای گفتن ندارید جلوی ما! مجبورید برید به در و دیوار بزنید و یه تیم پیدا کنید که جلوی ما خوب بازی کرده... باز حداقل ما اگر با تیم قطری اونطوری بازی کردیم بهتر از این بود که یه تیم تایلندی بیاد تو ورزشگاه آزادی اونطوری تحقیرمون کنه! :دی
فریاد مجیدی، مجیدی و حجازی، حجازی هم که همیشه خدا رو سکوها بلند بوده. همین دیروز هم که عکس ناصر حجازی رو طرفدارای اس دق لول هوا کرده بودن کنار کمپش! :biggrin:
اون جام ولایت هم که شده عامل سوختگی شما اس دق لولی ها! کاش حداقل دوم شده بودید و اینقدر نطق میکردید در موردش. میدونم بعضی چیزها سوزش داره ولی حداقل شما اسمش رو نیارید که ما هم هی یادمون نیفته چطوری اشکتون در اومده بود تو اون بازیها! :biggrin::biggrin:

Checkmate

کاربر ممتاز
;););)...................................
.................;););).................

اوج کل کل اس دق لولی ها!! یعنی خوشم میاد یکیتون میاد یه چیزی میگه، ده تا تون هم میاین میگین I AGREE!! چار تا شکلک هم میزنید پاش. البته گناهی هم ندارید! تیم وقتی مفلوک باشه، بهتر از این نمیشه... :w15:

Checkmate

کاربر ممتاز
الان من هرچیم به تو بگم تو باز حرف خودتو میزنی..........خب بالاخره 4پولیسیو بی منطق..کاریش نمیشه کرد
اصن ولش کن...........
فقط تو ایرانه که یه تیم با رده 446 برای یه تیم با رده ی 85 کری میخونه کری میخونه.........فقط به خاطر اینکه ما تحویلتون میگیریم.......اخه دلمون براتون میسوزه:w24:

برای تیم 446 جهان جوابی ندارم

خب، ما این اشکهای شما رو میذاریم به پای ندامتتون! اشکالی نداره. به هر حال همین که فهمیدی تیمت تا الان چه سوراخی بوده جای شکرش باقیه. خیلی از اس دق لولی ها تا آخر عمرشون به سوراخ بودنشون پی نمیبرن!!

Checkmate

کاربر ممتاز
جواد جان ازت خواهش میکن جواب این 4پولیسیا رو نده
انقد دلشونو نشگون..................قدر این 4پولیسیا رو بدون...................اینا نباشن ما به کی بخندیم:biggrin:

حالا چرا گریه میکنی؟!! :))

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کوچکولو میشه بگی سال 50 شما کجا بودید
اصلا من نبودیم
اما هر چی باشه از تیم خودمون مایع میذارم نه مثل بعضی ها تیممون هیچی نداشته باشه
کل کل از تیم های دیگه مایع بزارم
3-3-10 که بودم
یا همون دربی که با 9 نفر نتونستید پرسپولیس رو شکست بدید
بعدشم دفعه دیگه درست صحبت کنید
کجا این متن من توهین کردم
از شما بعیده آقا جواد

AMIN 00

عضو جدید
جواد جان ازت خواهش میکن جواب این 4پولیسیا رو نده
انقد دلشونو نشگون..................قدر این 4پولیسیا رو بدون...................اینا نباشن ما به کی بخندیم:biggrin:

تیم شما خودش یه پا طنزه ، نیازی نیست به کس دیگه بخندید.

راستی آقای sanijoon اسطوره ی ما وقتی رفت که ،پرسپولیس بازیکنان جایگزین داشت.حالا هم که میخواهد برگرده.آقا فرناز شما چی؟
تو بدترین شرایط وسط فصل تیمتون رو رها کرد.بعدشم که بقیه ی اسطوره هاتون واسه شندر غاز رفتن . اسطوره های ما که جاشون بایرن و تیم های بزرگ دنیاست. شما همین تیمهای ته جدولی قطر بدردتون میخوره.

farzaneh ba

عضو جدید
تیم شما خودش یه پا طنزه ، نیازی نیست به کس دیگه بخندید.

راستی آقای sanijoon اسطوره ی ما وقتی رفت که ،پرسپولیس بازیکنان جایگزین داشت.حالا هم که میخواهد برگرده.آقا فرناز شما چی؟
تو بدترین شرایط وسط فصل تیمتون رو رها کرد.بعدشم که بقیه ی اسطوره هاتون واسه شندر غاز رفتن . اسطوره های ما که جاشون بایرن و تیم های بزرگ دنیاست. شما همین تیمهای ته جدولی قطر بدردتون میخوره.

کدوم بدترین شرایط؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هی من میخوام جواب شمارو ندم نمیشه
بالای جدول بودن بدترین شرایط آخه؟؟؟؟؟؟؟
ترخدا کمتر منو بخندونید :biggrin:
کمتر جک بگید اینجا

javad-68

عضو جدید
اونوقت میشه شما بگی سال 48 کجا بودین که الان اسیا اسیا میکنین ؟؟
خیلیاتون سال 70 هم نبودین ..
درسته من سال 48 نبودم شمام 52 نبودی خب
من الانو میگم هر سال آسیایی هسیم چیزی ک شده برای شما آرزو

javad-68

عضو جدید
اصلا من نبودیم
اما هر چی باشه از تیم خودمون مایع میذارم نه مثل بعضی ها تیممون هیچی نداشته باشه
کل کل از تیم های دیگه مایع بزارم
3-3-10 که بودم
یا همون دربی که با 9 نفر نتونستید پرسپولیس رو شکست بدید
بعدشم دفعه دیگه درست صحبت کنید
کجا این متن من توهین کردم
از شما بعیده آقا جواد
ببخشید اصلا قصد توهین نداشتم
اگر ناراحتتون کردم معذرت خواهی میکنم
واقعا فکر نکنم که طرف داری از این دو تیم اینقدر ارزش داشته باشه که باعث ایجاد کدورت بین ماها بشه من عذر خواهی میکنم
9کرم اصغر آقا

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید اصلا قصد توهین نداشتم
اگر ناراحتتون کردم معذرت خواهی میکنم
واقعا فکر نکنم که طرف داری از این دو تیم اینقدر ارزش داشته باشه که باعث ایجاد کدورت بین ماها بشه من عذر خواهی میکنم
9کرم اصغر آقا
چاکرتیم دادا
خاک پاتیم
;)

fataneh sorkh

عضو جدید
واقعا قهرماني اينجوري با اينكه خيلي اعصابت به هم ميريزه،هر كي هر چي دوس داره ميگه و بعضيا خودشونو قهرمان ميدونن...ولي بيشتر مي چسبه.
انشاالله كه امسالم همينجوري قهرمانيم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.