[ قم ]► بچه های ناف قم !!!! ( قمی گری )

*avast*

اخراجی موقت
سلام و درود بر قمی های عزیز:)

کجایین؟:cool:
خوابین یا بی حالین یا نیستین؟:redface:

*avast*

اخراجی موقت
باریکلا جغرافیت خیلی قویه

نکنه قم میشینی ما رو گذاشتی سر کار ؟ :D
دایی هام
خاله هام
پسرای داییم
پسرای خاله هام
دخترای خاله هام
دخترای دایی هام
همه شون قم هستن.:)
این پردیسان عجب جاییه !!!! 2برابر قم خونه داره:surprised:

*avast*

اخراجی موقت
نه دیگه تا اون حد ! تو منطقه ما فکر نمی کنم خونه بالای 600 میلیون وجود داشته باشه

به پای سالاریه نمیرسه

آخه قم همش 2طبقه و 3طبقه هست واسه همین هم گرونه.600 کمه!!؟
اینجا خرمشهر خونه50 تومن تا70تومن هستن متوسطاش ها

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه قم همش 2طبقه و 3طبقه هست واسه همین هم گرونه.600 کمه!!؟اینجا خرمشهر خونه50 تومن تا70تومن هستن متوسطاش ها
چه عالی خوش به حالتون ! اینجا با این پول یه واحد آپارتمان کوچولو تو پردیسان شاید بشه خرید ! 600 خونه متوسطه 250 متریه تو محله ما تقریبا همه زمینا همینقدره واسه همین میگم به پای سالاریه نمیرسه که متراج زمین بیشتره

mohmamemar

عضو جدید
سلام دوستان .کلا از بلوار امین به سمت کوه ها منطقه خوبیه برای نشستن منظورم کلا محدوده 45 متری صدوق و فرعی هاس سالاریه و صفاشهر حتی بنیاد (البته بنیاد یه کمی مردم شری داره) برای زندگی در قم خوب هست.از نظر ترافیک هم خوبه چون کلا خیابوناش پهن است فقط کمی منطقه صفاشهر مشکل ترافیک غروب رو داره.منم آخر 45 متری صدوق می نشستم البته الان دیگه نه .برای تفریح یادمه یکی از اون جاهایی که زیاد میرفتیم 10-15 سال پیش جاده قدیم اصفهان بالا تر از شهرک قدس و یه پارک چنگلی بود کنارش رودخانه داشت می رفتیم ماهی گیری اون زمون تازه می خواستن شهرک مهدیه رو بزنن الان که گاهی از اون مسیر رد میشم تعجب میکنم از این همه خونهای که حوالی شهرک قدس و اون مسیر ساختن.قم تو این 10 سال خیلی تغییر کرد.دوستان قمی که اهل کوه نوردی اند به نظر من یکی از جالب ترین کوه ها کوه دوبرادر است حتما قله اش رو برید .الان با اینکه تمام قله ها و دامنه های بینالود رو من رفتم ولی بازم کوه دوبرادر خیلی سخت تر و صخره نوردی جالبی داشت یادش بخیر.

*avast*

اخراجی موقت
سلام و درود
همین 6 یا 7 سال پیش یه زمین 130 متری خریدیم چل درخت 6تومن.
الان اونجا زمین چنده؟ یه زمین 100 متری 120متری جای خوب یا متوسط میخواستیم چنده؟؟

*avast*

اخراجی موقت
سلام و درود بر قم و قمی های عزیز
استان قم فقط 1 شهرستان داره دیگه!!

sara_93

عضو جدید
دلام دلام :D
چه نزدیک مائیدا ... ماهم صدوقی هستیم ... یاسمن ;)

mohandesziaeenia

عضو جدید
منم ساکن قم هستم . بچه های بنیاد:D

آقا چطوری باید درخواست داد تو این سایت ؟؟؟؟ بلد نیستم:razz:

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همشهری های محترم و محترمه ;)

15ساله قم زندگی نمیکنم اما سالی یکی دوبار میام اونورا:smile:

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان .کلا از بلوار امین به سمت کوه ها منطقه خوبیه برای نشستن منظورم کلا محدوده 45 متری صدوق و فرعی هاس سالاریه و صفاشهر حتی بنیاد (البته بنیاد یه کمی مردم شری داره) برای زندگی در قم خوب هست.از نظر ترافیک هم خوبه چون کلا خیابوناش پهن است فقط کمی منطقه صفاشهر مشکل ترافیک غروب رو داره.منم آخر 45 متری صدوق می نشستم البته الان دیگه نه .برای تفریح یادمه یکی از اون جاهایی که زیاد میرفتیم 10-15 سال پیش جاده قدیم اصفهان بالا تر از شهرک قدس و یه پارک چنگلی بود کنارش رودخانه داشت می رفتیم ماهی گیری اون زمون تازه می خواستن شهرک مهدیه رو بزنن الان که گاهی از اون مسیر رد میشم تعجب میکنم از این همه خونهای که حوالی شهرک قدس و اون مسیر ساختن.قم تو این 10 سال خیلی تغییر کرد.دوستان قمی که اهل کوه نوردی اند به نظر من یکی از جالب ترین کوه ها کوه دوبرادر است حتما قله اش رو برید .الان با اینکه تمام قله ها و دامنه های بینالود رو من رفتم ولی بازم کوه دوبرادر خیلی سخت تر و صخره نوردی جالبی داشت یادش بخیر.

سلام
اون پارکی که می رفتین الان اسمش پارک غدیره و فکر کنم غیر از کاج هیچی توش نباشه

منم یه بار تو عمرم چند سال پیش کوهنوردی کردم قله ی کوه خضر رو فتح کردم ! :D آخ که پدرم در اومد ! نزدیک بود پرت شم تو دره !

سلام و درود
همین 6 یا 7 سال پیش یه زمین 130 متری خریدیم چل درخت 6تومن.
الان اونجا زمین چنده؟ یه زمین 100 متری 120متری جای خوب یا متوسط میخواستیم چنده؟؟

تو محله ما همه زمینا 250 متریه فکر کنم الان دیگه متری دو میلیون باشه

سلام
خوبید؟
مهمون اومده.
سوهان میخام.:)

علیک سلام

خوش اومدی :D

سوهان با طعم فلافل چطوره ؟ :D

علیک سلام !

درخواست چی؟؟

واقعا درخواست چی؟؟ :surprised:

سلام به همشهری های محترم و محترمه ;)

15ساله قم زندگی نمیکنم اما سالی یکی دوبار میام اونورا:smile:

علیک سلام همشهری

کار خوبی می کنی :D

بنیاد دیگه کجاست؟
پیش 40 متری صدوق؟

بله بلوار شهید کریمی بش می گن بنیاد

منم ساکن قم هستم . بچه های بنیاد:D

آقا چطوری باید درخواست داد تو این سایت ؟؟؟؟ بلد نیستم:razz:

سلام خوش اومدی همساده !

دوستی ؟ خوب گزینه اضافه کردن به لیست دوستان رو انتخاب کنید دیگه

سلام به قمی های عزیز

علیک سلام به آبادانی های گل !

سلام
هر چی پولدار و سرمایه دار قمی هست ریخته اینجا
چه خبره!!

دیگه دیگه :D

دلام دلام :D
چه نزدیک مائیدا ... ماهم صدوقی هستیم ... یاسمن ;)

ما هم مقایل شماییم ! اتفاقا تو یاسمن فامیل داریم ! خوش به حالتون لابد همش تو پارک نرگسین خوش بگذره ! من که اومدن به اون ور خیابون خیلی برام سخته خصوصا که خیابون شما تاکسی نداره !

سلام و درود بر قم و قمی های عزیز
استان قم فقط 1 شهرستان داره دیگه!!

نه فکر کنم کهک هم شهرستانه واسه خودش

*avast*

اخراجی موقت
سلام
اون پارکی که می رفتین الان اسمش پارک غدیره و فکر کنم غیر از کاج هیچی توش نباشه

منم یه بار تو عمرم چند سال پیش کوهنوردی کردم قله ی کوه خضر رو فتح کردم ! :D آخ که پدرم در اومد ! نزدیک بود پرت شم تو دره !

تو محله ما همه زمینا 250 متریه فکر کنم الان دیگه متری دو میلیون باشه

علیک سلام

خوش اومدی :D

سوهان با طعم فلافل چطوره ؟ :D

علیک سلام !

واقعا درخواست چی؟؟ :surprised:

علیک سلام همشهری

کار خوبی می کنی :D

بله بلوار شهید کریمی بش می گن بنیاد

سلام خوش اومدی همساده !

دوستی ؟ خوب گزینه اضافه کردن به لیست دوستان رو انتخاب کنید دیگه

علیک سلام به آبادانی های گل !

دیگه دیگه :D

ما هم مقایل شماییم ! اتفاقا تو یاسمن فامیل داریم ! خوش به حالتون لابد همش تو پارک نرگسین خوش بگذره ! من که اومدن به اون ور خیابون خیلی برام سخته خصوصا که خیابون شما تاکسی نداره !

نه فکر کنم کهک هم شهرستانه واسه خودش

چقد نوشتین:cool:خدا قوت:) قبلش سلام.بعدش چطورید؟
250 متر ضربدر 2 تومن = 500 تومن معادل 5 میلیارد ریال چقد ارزون :eek:مفته:surprised:
کهک کجاش شهرستانه آخه؟؟

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقد نوشتین:cool:خدا قوت:) قبلش سلام.بعدش چطورید؟250 متر ضربدر 2 تومن = 500 تومن معادل 5 میلیارد ریال چقد ارزون :eek:مفته:surprised:کهک کجاش شهرستانه آخه؟؟
سلام مرسی خدارو شکر شما خوبین ؟ نمی دونم من جغرافیم ضعیفه :) فک کنم شهرستان باشه با روستاهای اطرافش مثل وشنوه دستگرد و صرم و خورآباد و ...

*avast*

اخراجی موقت
سلام مرسی خدارو شکر شما خوبین ؟ نمی دونم من جغرافیم ضعیفه :) فک کنم شهرستان باشه با روستاهای اطرافش مثل وشنوه دستگرد و صرم و خورآباد و ...
ممنون.خوبم
یه قیمت بگیرید واسم 100متری جای متوسط مثل چل درخت یا زاویه ، آذر چنده؟؟