قطعات صنعتی استاندارد

smmoosavian

عضو جدید
با سلام ، از اونجا که واقعاً جای چنین تاپیکی در تالار خالیه ، و مراجع فارسی بسیار کم هستند خواهش می کنم مدیر محترم تالار مکانیک این تاپیک را مهم بفرمایند . البته این تاپیک با بخش استانداردها و کتاب های مهندسی مکانیک فرق می کنه . خواهشاً به این نکته توجه کنید . ممنون

تو این تاپیک دوستان عزیز ، کاتالوگ ها و PDF های به درد بخور رو قرار بدن و در مورد انواع استانداردها از جمله DIN , ISO , EN , ASME و ... بحث می کنیم.

یک لیست تقریباً به درد بخور از اتصالات استاندارد DIN :

http://www.schrauben-frank.de/lieferprogramm/hauptlieferprogramm/art.-f022---art.-r004/

mashti

عضو جدید
این سایت اگه اطلاعات و محاسبات قالب تزریق رو داشته باشی یه قالب تزریق کامل بهت میده!
فقط راهگاهو حفره هارو باید خودت بکشی!
کلا قطعاتو با هر پسوندو برا هر نرم افزاری بخوای بهت میده!

mirhamida

عضو جدید
با سلام ، از اونجا که واقعاً جای چنین تاپیکی در تالار خالیه ، و مراجع فارسی بسیار کم هستند خواهش می کنم مدیر محترم تالار مکانیک این تاپیک را مهم بفرمایند . البته این تاپیک با بخش استانداردها و کتاب های مهندسی مکانیک فرق می کنه . خواهشاً به این نکته توجه کنید . ممنون

تو این تاپیک دوستان عزیز ، کاتالوگ ها و PDF های به درد بخور رو قرار بدن و در مورد انواع استانداردها از جمله DIN , ISO , EN , ASME و ... بحث می کنیم.

یک لیست تقریباً به درد بخور از اتصالات استاندارد DIN :

http://www.schrauben-frank.de/lieferprogramm/hauptlieferprogramm/art.-f022---art.-r004/
بنده هم تاکید دارم که این تاپیک مهم بشه. چون فقط همین دو سایتی که دوستان معرفی کرده اند خیلی کاربردیه و خودش کلی کار داره. بذارید که این کار معرفی این جور چیزا جا بیفته، به جای اینکه ویروس "برای من هم بفرستید" توی سایت پخش بشه.

afn741

عضو جدید
pdf مروط به قطعات استاندارد ( سنبه و بوش ماتريس و سنبه گير ) شركت dayton امريكا

pdf مروط به قطعات استاندارد ( سنبه و بوش ماتريس و سنبه گير ) شركت dayton امريكا

با سلام
pdf ارسالي مربوط به قطعات استاندارد قالب ( سنبه برش و بوش ماتريس و سنبه گير و پايلوت ) ميباشد . با توجه به اين كه معمولا" خريد قطعات استاندارد ( fibro - dayton , ... ) در ايران زمانبر بوده ( يك ماه ) و مبلغ خريد ان نيز بالا ميباشد . ( يك سنبه برش قطر 16 و طول 71 ميليمتر 40 هزار تومان ) . در صورتي كه پروسه ساخت درست انجام شود . تيراژ قابل قبولي را جوابگو خواهد بود با توجه به اين كه از لحاظ هزينه و زمان نيز مقرون به صرفه خواهد بود . كليه اطلاعات جهت ساخت قيد شده است . من سازنده قالبهاي پروگرسيو و كامپاند و فاين بلانكينگ و فول كستينگ و فيكسچر و پنل گيج از اين نوع استانداردها استفاده ميكنم هم خريد از شركت ( fibro - dayton,... ) و هم ساخت طبق كاتالوگ . البته با توجه به واردات انواع فولادهاي بي كيفيت از بلوك شرق و چين و در خريد نوع فولاد دقت كنيد . اگر تيراژ توليد بالاي 100 هزار قطعه در ماه باشد بهترين گزينه خريد ميباشد . منابع خريد نيز در مجله ساخت و توليد و قالبسازان موجود است .

پیوست ها

• dayton.pdf
    1.3 مگایابت · بازدیدها: 4

khosroshahiy

مدیر بازنشسته
ده روزه است. کرک نداره.

ممنون دوست عزیز

توضیح به بقیه دوستان: این نرم افزار خیلی کامله و هزاران قطعه استاندارد و داره و یه تولبار به نرم افزارهای cad اضافه میکنه اگه کسی لینکی از نسخه کاملشو داشته باشه اینجا بزاره لطف کرده البته بیرون هستش قیمتش هم فک کنم حدود 20 تومنه

mohammad.ef

عضو جدید
سلام دوستان

متن کامل استاندارد Din 2986 مربوط به Threaded Socket ها رو میخوام .
ممنون میشم بذارین

bitanim

عضو جدید
سلام دوستان به یک نفر آشنا به قطعات و ساخت نیاز به همکاری داریم لطفا روزمه خود را به taghavi@-art7.com بفرستید ممنون

Ya Hosen

عضو جدید
ســــــــلام دوستان عزیز اگه کسی اطلاعاتی بهمراه عکس و فیلم در مورد ماشیــــــــن های ابزار نیاز داره بنده در خدمتم

aramontana

عضو جدید
سلام. آقا چطور میشه قطعاتی که از تو trace partsبه کتیا انتقال میدیم رو تغییر داد؟کسی اطلاع داره؟

بالا