قزوینیاش بیان تو! سریع!

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مجدد عرض میکنم خدمت همه دوستان همشهری و عزیز.

بنده مدتی هست که دیگه تو این فروم فعالیت نمیکنم و تبعا تو این تاپیک هم نباید پست میزاشتم.

ولی به درخواست خانم مهتاب67 مبنی بر تغییر عنوان تاپیک موافقت خودم رو به مدیر تالار گفتگوی آزاد اعلام کردم. پس لازم میدونم همینجا اعلام کنم این تاپیک متعلق به همه همشهری های گلم هست و اختیار تعویض عنوان تاپیک و زنده نگه داشتنش در گرو همکاری شماست نه کاربری مثل من که اینجا فعالیت نمیکنم. من فقط یه آغازگر بودم. ادامه راه با شماست.

پس لطفا به یه توافقی برسید و از babak.php بخواهید که قبول زحمت کنن و عنوان تاپیک را ویرایش کنند.

پیروز و مستدام باشید. :gol::gol::gol:

morteza ahmadii

عضو جدید
سلام دوستان این قزوینی ها کجا هستن اینجا اینقدر سوت و کوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هر وقت اومدم همه آف بودن !!!!!!یا من بی موقع میام یا باقی دوستان

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستلار سيرداشلار هئچ اولماسا گلين بو بؤلومون مودورونه ديياخ کي بو قونولاري بير ائلسين

[h=3]آزربایجان-اؤره گی نین قاپئسئ،تبریز،بؤتؤن آزربایجانلئلارا آچئقدئر[/h] [h=3]ارومیه دوسلاریمیز (آذربایجان غربی)[/h] [h=3]زنگان شَهَرینین قاپئسئ بوراداندئر،بو قاپی بؤتؤن آزربایجانلئلارا آچئقدئر[/h] [h=3]گوروشوک ( تاپیک ویژه ی اردبیلیها و دانشجوهای دانشگاه های اردبیل )[/h] [h=3]biya tooo ZANJAN[/h] [h=3]شهر من تبريز .... قربانوام تبريز[/h] [h=3]████████ میتینگ عمومی بچه های تبریز ████████[/h] [h=3]ترکی را صحیح حرف بزنیم.........تؤرکی کونوشوخ[/h] [h=3]کتابخانه ی ترکی[/h] [h=3]پاتوق گرم بچه های اردبیل[/h] [h=3]بر و بچ تراکتوری بیان تو[/h] [h=3]biya tooo ZANJAN[/h] [h=3]درد دلي از يك ترك- چرا ترك زبان در حال شكوه است آيا دوست داري بشنوي يا رخصت ندارمكه بگويم؟؟؟[/h] [h=3]زبان دیرینه آذربایجان[/h] [h=3]کیم لر میللیت چی دی؟[/h] [h=3]قزوینیاش بیان تو! سریع!

بچهای قزوین عقب نمونید(قزوینیا بیان تو)
[/h] مدرسه ی زبانمان ترکی

*** دیدار حضوری بچه های قزوین ***

[h=3]هواداران تراكتورسازي 21 آذر ورزشگاه هفت هزارنفري يادگار امام

بچه های قزوین بابام جان بیاین داخل .
[/h]

hosseinassar

مدیر ارشد
سلام
دوستلار سيرداشلار هئچ اولماسا گلين بو بؤلومون مودورونه ديياخ کي بو قونولاري بير ائلسين
[/URL][/h]
سلام
خود قزوینی ها ترک نیستند
روستاها و شهر های اطراف مخصوصا نزدیک به زنجان ترک هستند