قرار دادن تصاویر فضای سبز وتحلیل آنها

Lina!

عضو جدید
چراغ که داره
آره.... اما همون تک چراغ برای کل مسیر؟ :D

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره.... اما همون تک چراغ برای کل مسیر؟ :D

یه پایه بلند که گوشه سمت راست داره ... یه پایه متوسط هم پیش راه پله ها ! ... فکر میکنم زیر درختا هم چراغ باشه ... دقیا معلوم نیست . شایدم از چراغ های بدون پایه استفاده شده باشه

یه چیزی که هست من فکر میکنم این جور طرح ها فانتزین ... فضای نیمه تاریک و شاعرانه دارن . مثل عکس زیر :

_MG_9451.jpg

نوید7

عضو جدید
با سلام می خواستم تحلیل سریعی بر تصویر داشته باشم.
در تصویر 1 باید گفت که گذاشتن همچین درختی کار بسیار اشتباهی است زیرا:
1-دید پنجره به بیرون را می گیرد. 2- دید بیرون به خانه را میگرد.(برعکس 1) 3- نمی تواند سایه انداز خوبی باشد.

کلروفیل

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا عکسی که گرفتن خیلی بی روحه یا طراحی فضا سرده.
یه طراحی روستایی داره (منظورم اینه طرح طبیعی رو بهم نریختن و از همون گیاهای منطقه ای یا شایدم خودرو استفاده کردن.
به نظر من میتونستن با استفاده از گیاهان دیواره ساز یا بوته ها برای حاشیه سازی استفاده کنند.
از رنگ گلهای گرم و زنده تری استفاده می شد بهتر بود. کشت توده ای گیاهان هم میتونست جلوه بهتری بده. کلا فضای خالی تو طرح زیاده.
استفاده از سنگ یه تیکه برای پله و کف پوش موزاییک خیلی همگون نیست. شاید بهتر بود از عناصر نامنظم تری برای کف پوش استفاده میشد.

نوید7

عضو جدید
how-to-design-landscape-1.jpgبا سلامی به بزرگی معمار هستی،این طرح مناسب مناطق ساحلی یا پر آبه بدترین نکته اینه که کنار آب ها درختان گلدار گذاشته در این صورت گل ها در آب افتاده و برکه رو کثیف می کنند،گوشه پایین، چپ و راست، طراحی خوبی در درخت ها داشته اما این زیبایی در گوشه های بالایی دیده نمیشه چرا؟؟؟
1-در گوشه های بالایی رنگ ها باید طوری باشد که مارا به هدف که دراینجا آلاچیق و خانه است بکشونه بنابراین بهتر بود درختان بارنگ گرم رو وسط بزاره
2-بهتر بود برای داشتن دید بهتر به گیاهان گیاهان رو به ترتیب قد می گذاشتند.
3-برای ایجاد سایه بهتر بود درختهای بزرگ نزدیک تر به آلا چیق می گذاشتند.
همچنین پرچین های کنار راه هیچ نظمی ندارند و بهتر بود از ورودی به سمت میز و صندلی ها وخانه به رنگ گرم در میامدند.
فواید:
1- از آب خیلی خوب استفاده کرده و به نظر من در بهترین جا آبشار قرار داده.
2- ارتفاع بندی اش 20 بوده جاهای مهم بلند تر هستند.
3-صندلی ها رو خیلی جای خوبی گذاشته

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
و اما نظرتون در مورد این عکس:

مرسي من طرح اينطوري رو خيلي دوست دارم همه چي توش داره البته نه همه چيز مثل ابنما و صخره اما تلفيق گلهي فصلي تك درخت و چمن همينطور استفاده از گلدون يه طراحي ساده وشكيل كه زياد شلوغ نيست در عين حال تنوع داره

نوید7

عضو جدید
سلامی به بزرگی طبیعت،با عرض معذرت طرح خوبیه اما فقط برای یک خانه با یه حیاط خیلی کوچیک یا گاهی هم برای ایجاد زمین بازی بهتر بود طرحی با گیاهان بهتر می گذاشتین تا بشه بهتر روش بحث کرد، اما نباید فراموش کرد چمن خیلی یکسان و خوش رنگی دارد،خیلی خوب از گلدان استفاده کرده اما می تونست از یک رشته توده ای گیاه استفاده کنه این جور جاها جواب می ده و درخت خیلی خوبی گذاشته (سایه اندازه)

safir sabz

عضو جدید
سلام میشد اطراف درخت گل رز بکازند ویا اطراف درخت از گیاهان زیبا استفاده کرد .کلا زیباست

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
و اما نظرتون در مورد این عکس:

از نظر من طراحیش برای حیاط های جلویی منزل خوبه! فضای باز و چمن کاری شده ش مناسبه برای خانواده هایی که بچه کوچیک دارن. چون برای بازی بچه ها فضای مناسبیه. فضای باز و ساده! بدون وجود فواره و یا استخر که خطری براشون داشته باشه:D

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
از وسط این ریگزار قراره آب رد بشه دیگه، آره؟
خوبه ولی اصلا گل نداره! خیلی سبزه! اگه یه جایی دو سه تا گل رنگی هم داشته باشه بد نیس به نظرم
بعدش این فقط مسیر عبوره؟ جایی نداره آدم یه کم بشینه از طبیعت لذت ببره دو کلوم با یه نفر دیگه حرف بزنه؟!!

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
از وسط این ریگزار قراره آب رد بشه دیگه، آره؟
خوبه ولی اصلا گل نداره! خیلی سبزه! اگه یه جایی دو سه تا گل رنگی هم داشته باشه بد نیس به نظرم
بعدش این فقط مسیر عبوره؟ جایی نداره آدم یه کم بشینه از طبیعت لذت ببره دو کلوم با یه نفر دیگه حرف بزنه؟!!

آره ایشاالله قرار خودم مسیر آب بزنــــــــم:d

این یه نوع چیدمان مربوط به خونه های قدیمی که پر از گیاه بوده !

البتــــــه بیشتــــر شبیه خونه های جنگلی میمونه تا خونه ویلایی قدیــــــمی!:d

در مورد گل و نداشتن جایی برای نشستن موافقم!

دیگه ایــــــرادی نداره؟!!

به نظرم باید یکم باغچه رو بزرگش کـــــــــرد:d

فضا زیاد نداره! گیاهاش نسبت به فضاش زیـــــادِ

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

نظرتــــــــــــون در مورد این تصویر چیه ؟!!!

مشاهده پیوست 155871

سلام چه تاپیک خوبیه

اون تغییر مسیری که برای زیر زمین(فکر کنم زیزمینه!!) داده رو اعصابه هم خطرناکه هم مسیر رو سخت کرده میتونست بعد از رسیدن به اون نیم دایره مسیر رو به سمت راست عکس هدایت کنهٰ؛ چراغ های بهتری هم باید بذاره اونجا

پیچک های بالای ورودیش خوبه ، قسمت کنار در که یه طاقی هم بالاشه و قهوه ای رنگه می تونن نیمکت بذارن برای لذت از حیاط

گل کم داره حتما لازم داره یه حوض کوچولو زیر پنجره سمت راست هم خوبه بذاره بستگی به اقلیمش داره باید ببینیم کجاس

با توجه به اینکه عرض حیاط چیزی حدود 3 تا 4 متره گیاههان کوتاهی که انتخاب کرده مناسبه بنظرتون درخت هم میشه گذاشت؟

حیف حیاط که ایوان نداره پنجره هاش خلی محافظت شدن شایدم همسایه بلوک شرقی غربی از هم جداست برای همین بالاتر از سطح گرفتن

اجر کف سازیش هم خوبه اگر بلوک 20 در 20 بود بهتر میشد

باغچه بیشتر از این بزرگتر شه خفگی میاره شاید نمیدونم؟!

اینا بنظر من رسید البته بحث کشاورزی نداشت:دی

baranbavar

عضو جدید
سلام دوستان. من مهندس فضای سبزم.
این پلان رو برای شروع پیشنهاد می کنم.
در مورد فرم طراحی هر نظری دارین بفرمایید.
نظر منم بمونه اخر...
اول ازفرم چهار باغ ایرانی شروع می کنیم.

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نظر منم بمونه اخر...

سلام

اول میشه یه توضیح کوچیک در مورد این طرح و اون شماره گذاری ها بگید کی چی کجاست ؟!!تا نظر بدم!

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نظر منم بمونه اخر...

سلام با تشکر از دوست عزیز// این باغ سلطنتی پاسارگاد هست اولین چهار باغ ایرانی

باتوجه به اینکه این تاپیک تحلیل فضای سبزِ بهتر بود نمونه ی چهار باغ فعالی رو انتخاب میکردین مثل باغ فین، دولت اباد و...
در خصوص سوالی که پرسیدین این شماره های موجود کوشک ها و تالار های ایواندار موجود در مجموعه هستن
کلا بیشتر ویژگی های باغ ایرانی رو ما اینجا میبینیم از تقارن، محصوریت، استفاده از اب ،رابطه نزدیک با طبیعت ،هندسه چهار بخشی ، وجود کوشک در مرکز یا میانه یک سوم و...
حقیقتش من پرسپکتیوی ازش ندیدم برای همین بیشتر نمیتونم نظر بدم:gol:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
[h=1]چگونه برای ساخت یک دیوار حائل. دیوار سنگ آسان و یا یک باغ سنگ؟[/h]​

این پروژه برای صاحب خانه با مشکلات کوچک حفظ دیوار، مقدار زیادی از سنگ، و فضای حیاط به اندازه کافی نیست. این هیچ راهی دیواره مهندسی است! اما دیوار کم و یا به خوبی ساخته شده است به راحتی می توانید به مدت 50 تا 100 سال با کمی فکر زنده ماندن. فقط مطمئن شوید که شما آنها را تقویت اگر به درستی از مردم در حال رفتن به راه رفتن می شود فراتر از آنها و یا آنها در حال برگزاری است چیزی مهم را مانند خانه خود! در ارتفاع دیوار نگاه کن. اگر آن را بزرگتر از 4 پا است و شما نمی توانید به عقب براند دیگر 4-8 پا را به دیوار بعد، یا ارتفاع ترکیب شاید بیشتر از 20 فوت، از شما احتمالا باید یک دیوار بتن مسلح مهندسی شده ساخته شده است. (برخی از جوامع را محدود به عنوان کم به عنوان 2 متر است، اما معمولا آن را 3 یا 4 پا در ارتفاع.) طول دیوار مهم نیست. دیوار را می توان به طول 500 متر با 500 متر از خاک گل آلود در پشت آن، اگر قفسه ها گسترده ای، آن است که تنها ارتفاع که مسائل. من شخصا دوست دارم برای محدود کردن ارتفاع هر دیوار به ارتفاع نیمکت، دو پا. آن را امن تر، خیلی بیشتر سرگرم کننده برای باغ در، و است این صندلی خود.​

گندم سیاه مادری چسبیده از سنگ دیوار بنفش کالیفرنیا، Yerba Beuna از (سایه) برگ توتون هندی dunnii (مرطوب) در کالیفرنیا walls.Look نیز برای گیاهان که به طور طبیعی در سنگ رخ می دهد در اطراف در منطقه شما.​

نمی تواند در ساخت یک دیوار کامل قطع کرد. این است که قرار است برای نگه داشتن خاک و ارائه یک محل از باغ یا منطقه تنظیم. این است که قرار نیست برای داشتن یک خانه و یا حمایت از یک پل. بنابراین همواره حالت آرامش و دلی آرام داشته باشید و خلاق باشد. در اینجا برخی از مراحل است که به عنوان یک دیوار عمل می کنند.​

[h=3]در اینجا روش ساخت یک دیوار حائل ارزان است.[/h]​

سیم و سیمان حداقل پایه دیوار سنگ اگر شما نیاز به یک دیوار بلند مدت است. ما گسترش فلز، سیم خاردار، سیم مرغ، باغ حصار، و غیره استفاده می شود. گاهی اوقات تمام سیم های ناخواسته در حیاط از بین می رود در پشت سنگ بزرگ در پایه دیوار و با سیمان پر شده است. قرار دادن یک قطعه از لوله در هر چند پا برای زهکشی. این آسان است انجام دهید این است قبل از شما پور سیمان، پس از آن سخت است. لوله های لاستیکی، پلاستیکی و یا فولاد و لازم نیست به چوب، فقط یک سوراخ از میان سوراخهای ریز نفوذ کردن.​

ما خوش شانس و gravelly شنی گرانیت تجزیه شده است که باعث می شود یک ترکیب مناسب و معقول است.
1 قسمت سیمان پرتلند، 5 قسمت ماسه شنی را می توان مورد استفاده قرار گیرد و پشت پر و ملات. انتظار نداریم که آن را به یک دیوار مهندسی. از آن خواهد شد یک دیوار خوب، در اینجا برخی از 100 سال پیش انجام شد، و آنها هنوز هم در اینجا.​
اگر شما تعجب خاک ما را ندارد، ملات است که معمولا ترکیبی از 3 گچ شن و ماسه و سیمان، پشت پر است 3 گچ شن و ماسه، شن و سیمان.​

حدود 4 اینچ در پشت سنگ ها ترک سیم به چیزهای شوید. اگر می خواهید یک دیوار بهتر، خرید برخی از سیم جوش داده شده و در واقع تمیز کردن یک خندق در امتداد پایین شیب، آن را پر کنید با 3 اینچ ملات، قرار دادن سیم به آن و با دقت رول سنگ پایه خود را در محل به پایین خود را جای پای. این باعث می شود از دیوار سنگ شما را به یک دیوار 50 سال. بدون این جای پای ساده سنگ ها تمایل به حرکت می کند. این جای پای شبیه به یک دیوار حائل بتنی، نه تنها به عنوان "مهندسی". پایگاه گسترده ای نیاز به رفتن دوباره به شیب حداقل نیمی به عنوان گسترده ای به عنوان دیوار بلند است. به عبارت دیگر، برای یک دیوار چهار پا، دو پا عرض.​

من معمولا می خواهید سنگ دیوار پایین با سیمان و سیم، تعداد زیادی از سیم. سیم مرغ، غیر سیم صعود حصار، سیم خاردار، میلگرد، یا قدیمی ارسال نرده های فلزی. اساسا هر سیم یا فلز شمشیربازی تخمگذار در اطراف می رود در پشت سنگ در ملات دیوار می ساخت. سنگ های بزرگ در پایین بروید. من می خواهم به استفاده از دالی به رول بیش از 300 pounders به ​​حفاری به پایین شیب.​

[h=3]در اینجا چند نمونه از دیوارهای سنگ و دیوارهای حائل[/h]​

گاهی اوقات بتن شکسته می تواند گوشه ای خوب را.
گوشه می تواند سرگرم کننده است. اگر شما فکر می کنم تعداد کمی از این سنگها نگاه مربع، حق با شما باشد. این دیوار دارای چند قطعه از بتن است که ما نیاز به خلاص شدن از شر در آن است. چه راهی بهتر برای بازیافت!​

این دیوار کمی ترک خورده، اما هنوز هم جامد، دوباره پایه سیمی گسترده است حدود 30 ساله،. پوشش گیاهی پوشش آن توجه کنید. (در گلخانه برای سال تحت آبیاری ثابت بوده است.) این سنگ دیوار خانه به بسیاری از آب دوست گیاهان از جمله توت فرنگی وحشی، پر سیاوشان مویی سرخس، قرمز برگ توتون هندی و کلمباین است. این دیوار سنگ مرطوب است و نیز توسط قورباغه درخت و مار گاه به گاه ساکنان! واقعی محبوب با خزندگان و دوزیستان در تابستان.​

این دیوار در گلخانه مرطوب به مدت 30 سال بوده است. هنوز جامد، نه ترک و یا رول. آن است که بسیاری از سیمان و سیم در پشت آن است.​

استفاده از ساختار پایه مانند یک دیوار سنگ برای سنگ دیوار بنیاد پوشش. اگر بلوک بتن و یا بتن است بیش از حد صاف، رانندگی برخی از ناخن بتن سیمان است چیزی است که برای گرفتن.​

اگر شما قدیمی هستید، کوچک ساخت، و یا چربی و تنبل، را طولانی تر و ساخت یک دیوار کوچکتر است. اگر شما برخی از کمک های بزرگ و قوی (برای نوجوانان تبدیل تلویزیون، تلفن و کامپیوتر را تا زمانی که دیوار انجام شده است) دیوار با سنگ های بزرگتر را می سازند. استفاده از ابزار! اهرم کمی می رود راه طولانی است. و به یاد داشته باشید سنگ بزرگ در پایین، بنابراین در بسیاری از موارد شما لازم نیست که برای بلند کردن آنها فقط آنها را به رول. آیا پشت شما درد نکنه. دیوار نیازی نیست که کامل! این خوب است اگر آن را غیر ضروری ها متمایل به اینجا و آنجا، سنگ نگاه خنده دار، یکنواخت نیست، اندازه ها و رنگ های مختلف.​

اگر شما تصمیم به ساخت گام به دیوار. ساخت کمی 7 اینچ (15 سانتی متر) دیوارهای کوتاه با زمین لخت و بین آنها. پر زمین لخت با سنگ های صاف سیمانی و شما دارای مراحلی است.​

[h=3]خشک دیواره های سنگ پشته[/h][h=4]دیوارهای خشک چند قواعد شل.[/h]
آیا آنها بسیار بالا را ندارد، اگر 2 پای خوبی است، 4 فوت شما باید خوب. بهتر سنگ متناسب با هم، گسترده تر سنگ ها، بیشتر دیوار کاشته است، با ثبات تر از دیوار خواهد بود. سنگ های بزرگ در پایین بروید! شیب دیواره در کمی آن را به عنوان بلندتر می شود، 1-2 اینچ در هر فوت ارتفاع حداقل است. پا دچار یک دیوار 4 ساخته شده از دور 4 اینچ سنگ یک شوخی بد است. اگر آن سنگ، خرید برخی از ورق تخته سه لا، ساخت یک فرم ساده اما قوی برای حمایت و ایجاد دیوار بتن سنگ ».​

گیاهان در دیواره صخره ای حدود یک سال پیش در پاییز کاشته شد. آنها چند بار سیراب شد. آنها پس از آن تابستان بدون آب با درجه حرارت به طور منظم بیش از 100 درجه F. ما در آن سال تنها 12 اینچ از بارش به حال جان سالم به در برد!​

این گیاهان عبارتند از: بنفش کالیفرنیا، به چندساله رنگارنگ که به جذب تعداد زیادی از hummingbirds. می توان آن را به طور مستقیم به دیوار یا در نزدیکی بالای صفحه که در آن می توانید بیش از یک بیت با پارچه مزین کردن کاشته شده است. کارخانه دیگر در این دیوار خشک SP Dudlea است . آن نیز بسیار متحمل به خشکی و در outcroppings سنگی زندگی می کند به طور طبیعی. آن را نیز ضربه بزرگ با hummingbirds. خاکستری کرکی به دنبال چیزی است که در واقع یک حکیم است. این حکیم خزنده به نظر می رسد بزرگ در بالای دیوار آن را به عنوان آبشار به پایین است و تنها 6 اینچ به پا بلند. آن نیز اثبات گوزن.​

اگر سنگ در دسترس هستند شیل، گرانیت بسیار نرم (شما به راحتی می توانید آن را با یک چکش شکستن) و یا هر نرم، سنگ های متخلخل دیگر، ایجاد یک دیوار خشک. یک دیوار سیمان با این مواد اغلب با شکست مواجه خواهد شد، زیرا سنگ فقط قطع و سقوط از هم جدا. اما اگر خاک رس است، این سنگ نرم باعث می شود دیوار پشته خشک بزرگ است. لایه ای از سنگ، پر در حفره با سست، خاک خشک، لایه بعدی از سنگ است. سعی کنید به لانه سنگ در میان سنگ از لایه پایین تر. آب دیوار به عنوان هر روز و یا هر زمان که شما راه رفتن را برای استراحت شما به پایان برسد.
پشته خشک به دنبال همان قوانین به عنوان یک دیوار سیمی، اما شما با استفاده از خاک رس به جای سیمان و سیم فقط آثار نیمه. اگر شما در حال حفظ دیوار است که واقعا حفظ هر چیزی مهم نیست، فقط زندگی را ساده تر، شاید شما باید یک سری از دیواره های سنگ خشک کوچکتر (بدون ملات یا بتن) ساخت و از آن لذت ببرید کاشت خودتان باغ سنگ در هر یک از.
دیوارهای خشک را می توان از بتن شکسته، لاستیک قدیمی باعث یک دیوار حائل برای محافظت از سال 1964 باشگاه وانت بر روی بلوک، پشت قفس مرغ، سیاهههای مربوط (انجام آخرین طولانی نیست)، بلوک های بتنی (چه نقطه ای است؟)، ساخته شده است سنگ ها، روابط راه آهن (نگاه کنید به سیاههها) و تقریبا هر چیز دیگری شما می توانید پشته.​

اگر حیاط شما دارای صخره ها در همه جا، بزرگ! آنها را انتخاب کنید و ایجاد یک دیوار سنگ، و یا محل آنها را در کنار هر بوته بر تخت و آن باغ سنگ. اگر شما در بیکرزفیلد، لس آنجلس، یا یکی از شهرهای بزرگ دیگر با هیچ سنگ جز پوند از شرکت "مواد محلی زندگی می کنند، به اطراف نگاه کن برای کسی که از بین بردن برخی از بتن است. بتن های شکسته باعث می شود یک دیوار بزرگ است. به نظر می رسد های طبیعی پس شما می توانید چند گیاهان در حال رشد را در آن.​

این مراحل و دیواره صخره ای در حدود سی سال پیش زمانی که ما در زمان حال قرار دادن هیچ پولی قرار گرفتند. در حال حاضر ما نه؟
دیوارها به سمت چپ پشته خشک، بقیه mortared.​

ساخت دیوار خود را در اطراف گیاهان. شکل از چه نوع دیوار می خواهید، برنامه ریزی آن را بر روی کاغذ و در سر خود را، پس از آن برنامه ریزی که در دیوار شما گیاهان کشت. آیا آن را به یک جلسه استرس را ندارد. این است که فرض می شود لذت ببرید!​
این چیزی است که در مورد دیوارهای سنگ بزرگ، آنها بسیار آمرزنده است. به خصوص اگر شما آنها را کشت. من قبل از گیاهان ذکر شده، در اینجا در چند که در کاهش جاده سنگی، outcroppings سنگ و تپه سنگی به طور طبیعی رخ می دهد. Penstemon heterophyllus californica درمنه ، گونه Diplacus ، Dudleya ، و Zauschneria مانند خورشید کامل. سرخس ، Fragaria (توت فرنگی) ، Heuchera ، فرینج ظروف ، و Columbines ها مانند سایه مرطوب.​

مرخصی شکاف های کوچک در میان سنگ در دیوار برای گیاهان. جام جم بوته در تلاش برای تبدیل کردن آن خیلی بد، اما آن را باید بطور دنج قرار گرفتن. شما همچنین می توانید دیوار را با چند دقیق اندازه سنگ گالن است که قابل حمل هستند، بنابراین شما می توانید این گیاه را وارد کنید پس از دیوار ساخته شده است ساخت.​

هر روز، قبل از اینکه شما را در پس از کار بر روی دیوار، از خود کولر شراب، آبجو، چای سرد، هر چه قهوه، و شلنگ و آب را در آنچه که شما انجام داده ام دریافت کنید. ظروف سرباز یا مسافر گل آلود از آن را ندارد، فقط مجموعه ای از سنگ و آب گیاهان.​

اگر شما به سیمان دیوار حائل شما می توانید سنگ در برابر دیوار مجموعه ای که شما بریزید سیمان شما می توانید یک دیوار 'سنگ' ایجاد کنید. نگران نباشید، سیمان کردن سنگ ها پس از شکل که شما موسیقی پاپ بشویید. شما نمی توانید این کار را در یک دیوار بالا انجام دهد که شما به ظاهر فرم با سیمان است که به طور کامل خشک نیست و یا شما می توانید آن را دریافت نمی کردن سنگ.​

ما همچنین خانگی استفاده می شود دیواره های بتنی به عنوان دیوارهای حایل عمل می کنند. این مکان حدود 100 فوت مربع از سطح زمین است. پشت یونجه کوچک در دیوار دو پا برای طبقه 8 پا به سطح مورد نیاز هاست می باشد. سیمان آن قدر سنگین است که اشکال 2X6 در یک بخش موفق است و ما باید یک دیوار مواج است. دیوار تنها 2 پا بلند بود، اما وزن سیمان مرطوب در حدود 100 پوند در هر فوت مکعب است.​

اگر منحنی شما دیوار خود را و لاغر آن را در کمی آن را پایدار تر خواهد ساخت.​

فقدان تشریفات اجازه می دهد تا یک دیوار سنگ به نگاه خوب است. اگر شما آن را بیش از حد رسمی است، شما باید برای انجام یک کار بزرگ است. اگر شما انجام یک کار خوب و نگه داشتن آن ساده، با یک دسته از اشتباهات کوچک، آن را خوب نگاه کنید.​

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نظرتون رو در مورد عکس زیر بدین!... البته یه نکته رو در نظر داشته باشید که تمرکز عکس بیشتر رویِ سنگفرشه!

Cheap-Landscaping-Ideas.jpg

Cheap-Landscaping-Ideas.jpg

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نظرتون رو در مورد عکس زیر بدین!... البته یه نکته رو در نظر داشته باشید که تمرکز عکس بیشتر رویِ سنگفرشه!

چیدمان قشنگی داره و طرح سنگفرش هم خوبه ولی طرحِ سنگفرش هاش یکنواخت نیست و متفاوت

کاش دور اون چمن سبز هم از سنگفرش های رنگی و برجسته استفاده میشد برای زیباتر شدن فضای سبز

در کل من خوشم اومد! جای دنجیِ:D
.
.
.
.

منظورم از برجستگی سنگفرش ها این بود مثل این عکس البته نمای کُلی این عکس با تصویر بالایی خیلی فرق داره!

فقط خواستم منظورم رو رسونده باشــم!

این دو تا عکس رو خودم گرفتم مربوط به پارک شهر تهران میشه!

پیوست ها

• 0000.jpg
    0000.jpg
    101.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 00007.jpg
    00007.jpg
    100.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
کادر بسته ای داره، نمیشه درست نظر داد
دو سه تا از سنگاش ساز مخالف میزنن!
دار و درختش بد نیس ولی دیگه زیادی سبزه! اگه درختچه های رنگی یا گلکاری هم داشت بد نبود
درکل از روی این عکس نمیشه در مورد این فضا نظر داد...!

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
بده گفتم خاک نخوره اینجا اخر شب بود یادم نیست برا چی گذاشتم اینجا ببخشید

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز

مشاهده پیوست 166452

مشاهده پیوست 166452
عکس زیبایی منتهی اگه به جای سنگ فرش از سنگ های بادومی استفاده میشد.. جلوه چیدمان.. رو قشنگ تر میکرد... و اینکه...به جای میز فرفوزه اگه چوبی بکار بده میشد قشنگ تر به نظر میرسید.

بالا