قرائت همگانی زیارت اربعین....

صدای سکوت

عضو جدید
کاربر ممتاز

هر سال، چشمان غمبار اربعین که می‏آید، اطراف ما پر می‏شود از هیئت‏های مذهبی التماس و دسته دسته گل‏های اشک.
هر سال اربعین، از لابه‏لای واژه‏های مذاب مداحان، دل‏های آسمانی شما دیده می‏شود و علم‏های ما از هوش می‏روند.
لباس‏های مشکی تقویم، بوی قتلگاه می‏گیرند.
اربعین! به یاد روشنیِ شما شمع‏گونه می‏سوزیم و گریه سر می‏دهیم برای فاصله‏های خود و زجرهای شما.
خوشا زندگی در این گریستن و مردن‏های پیاپی!
خوشا گریستن برای داغ‏های زینب علیهاالسلام ، برای مصیبت‏های سجاد علیه‏السلام ، برای بی‏تابی بچه‏های آسمان!
سلام بر اربعین که عاشورایی دیگر از گریه را برای ما به راه می‏اندازد!

من برای گریستن، به آغوشت محتاجم

سلام دوستای گلم و عاشقای امام حسین
میخایم روز اربعین بطور دسته جمعی و همگانی زیارت اربعین را قرائت کنیم انشاالله که با ما همراه باشین
از همتون التماس دعا دارم

قرائت زیارت
بعد از نماز ظهر وعصر

فقط یادتون نره تو دعاهاتون فرج آقا را درنظر داشته باشین

آخرین ویرایش:

صدای سکوت

عضو جدید
کاربر ممتاز

آواز دل

عضو جدید

هر سال، چشمان غمبار اربعین که می‏آید، اطراف ما پر می‏شود از هیئت‏های مذهبی التماس و دسته دسته گل‏های اشک.
هر سال اربعین، از لابه‏لای واژه‏های مذاب مداحان، دل‏های آسمانی شما دیده می‏شود و علم‏های ما از هوش می‏روند.
لباس‏های مشکی تقویم، بوی قتلگاه می‏گیرند.
اربعین! به یاد روشنیِ شما شمع‏گونه می‏سوزیم و گریه سر می‏دهیم برای فاصله‏های خود و زجرهای شما.
خوشا زندگی در این گریستن و مردن‏های پیاپی!
خوشا گریستن برای داغ‏های زینب علیهاالسلام ، برای مصیبت‏های سجاد علیه‏السلام ، برای بی‏تابی بچه‏های آسمان!
سلام بر اربعین که عاشورایی دیگر از گریه را برای ما به راه می‏اندازد!

من برای گریستن، به آغوشت محتاجم

سلام دوستای گلم و عاشقای امام حسین
میخایم روز اربعین بطور دسته جمعی و همگانی زیارت اربعین را قرائت کنیم انشاالله که با ما همراه باشین
از همتون التماس دعا دارم

قرائت زیارت
بعد از نماز ظهر وعصر

فقط یادتون نره تو دعاهاتون فرج آقا را درنظر داشته باشین

چه ساعتی....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شروع کنیم....
ممنون..از اقدام خبتون...مرسی..از احسان...و دل پاکت..آفرین

ro0zhin

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزيز
ممنون بابت اين تاپيك...
اميدوارم توفيق داشته باشم كه با شما دوستان هم صدا بشم و زيارت اربعين رو بخونم......

لبيك يا حسين..

بالا