قديمي هاي باشگاه كجاييد؟ دقيقا كجاييد :))

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام :D

بعد از مدتي اومدم اينجا ولي دلم گرفت :d
يادش بخير جوون كه بوديم اين سايت چقد شلوغ بود .. ميومديم نگاه ميكرديم رو تعداد كاربراي آنلاين .. انقد زياد بودن مگه ميشد اسم همه رو خوند؟ :d مثل الان نبود كه هر دفعه فقط ٧،٨ نفر آنلاين باشن و همشونم ناآشنا

يادش بخير چقد معتاد بوديم :d اون موقع معتاد شدن حرمت داشت :biggrin: همينكه روزي ٥،٦ ساعت آنلاين ميشديم از خودمون خجالت ميكشيديم :دي يه وقتايي هم دوستامون بهمون كمك ميكردن مصرفمونو كم كنيم :w15: ولي الان چي؟ ملت ٢٤ ساعت سرشون تو گوشيه ولي اسم كسي معتاد نيست :|

هيييي روزگار
من موقعي كه اينجا عضو شدم ١٩ سالم بود .. الان ٢٥ سال ..... عمري گذشت هاااااا
فك كن :d دنيايي بود برا خودش :دي
هر روز ميومدي يه داستان جديدي بود .. يه تاپيك جديد .. يه بحث جديد .. دوستاي جديد .. يادش بخير اسپم پارتي :biggrin: با بچه ها قرار ميزاشتيم حمله كنيم پروفايل فلاني : )) تو نيم ساعت شايد ٢٠٠ تا پيام جديد تو پروفايلش مينوشتيم :w15: همش هم شكلك و اسمايلي و اين چيزا

كجايين رفيقانم :d
هر وقت اومدين حتي اگه ٦ ماه ديگه، يه پستي اينجا بفرستيد و يه خاطره ي قشنگي رو زنده كنيد :)
عاشقتونم به خدا :d :gol:
خودت الان کجایی دقیقا ؟

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شبیه خاطرات بچگیم میمونه اینجا. دیگه واقعا نوستالژی شده!
دقیق یادم نیست چی شد که دیگه نیومدم سراغش، ولی همون موقع هم تا مدتها عین معتادی که بخاد ترک کنه میومدم و یه نگا به تایپیکهاش میکردم و جلوی خودمو نگه میداشتم که چیزی ننویسم تا دوباره مبتلا نشم!!
تااااا منم هم از یادها رفتم و کمتر کسی سراغمو گرفتو دیگه نیومدم منم.
نمیدونم چرا همچین حسیه. شاید مربوط به یکی از بهترین دوران زندگیمون باشه! مربوط به دوران دانشجویی و جوانی...
چند وقت پیش که بعد سالها ایمیل دعوت باشگاه رسید دستم ، با همون ذوق شوق انگار یه چیز قدیمی گم شده رو پیدا کردم. نه اینکه یادم رفته باشه ها. با خیلی از بچه های اینجا دیگه دوستای واقعی هم شده بودیم یه مدت. دوستای واقعی که چه عرض کنم. باید بگم دوستای دنیای واقعی. والا از همون اول آدم حس دوستای واقعی رو نسبت به بچه های این باشگاه مجازی داشت.
خلاصه سریع اومدم و جالبتر همون بچه ها رو دیدم. خیلییی قشنگ بود حسش.
فقط دیگه آدم دلش نمیاد چیزی بنویسه. مثل اینکه میخاد بعد سالها که برگشته خونه برا بقیه از روزگاری بگه که پشت سر گذاشت و از خاطراتی بگه که دیگه برنمیگردن!
وقتی که مطالب گذشته تو اینجا میبینی و ناخودآگاه لبخند میاد گوشه لبت. عین اینکه آلبوم عکسای قدیمی رو داری ورق میزنی!!
حس و حالمون برا همه چیز اینجوریه. نمیدونم سرعت دنیا زیاده یا ما تو دور تندش افتادیم...
اینو نوشتم که بازم به یادگار بمونه .
خدا رو چه دیدی شاید سالها بعد اومدم و اینجا هم ان شالله سرپا بود و این نوشته رو دیدم.
یاد این روزا بخیر. یاد کرونا! یاد این روزا! یاد این روزا!!!!
شاید اون موقع برای کرونا هم لبخند زدیم.!!
همه تون رو همیشه دوست دارم و خواهم داشت. چه باشم اینجا چه نه.
یا حق
علی حسینی- دهم اسفند نود نه. دم دمای عید 1400.

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقیق یادم نیست چی شد که دیگه نیومدم سراغش، ولی همون موقع هم تا مدتها عین معتادی که بخاد ترک کنه میومدم و یه نگا به تایپیکهاش میکردم و جلوی خودمو نگه میداشتم که چیزی ننویسم تا دوباره مبتلا نشم!!
نمیدونم چرا همچین حسیه. شاید مربوط به یکی از بهترین دوران زندگیمون باشه! مربوط به دوران دانشجویی و جوانی...
چند وقت پیش که بعد سالها ایمیل دعوت باشگاه رسید دستم ، با همون ذوق شوق انگار یه چیز قدیمی گم شده رو پیدا کردم. نه اینکه یادم رفته باشه ها. با خیلی از بچه های اینجا دیگه دوستای واقعی هم شده بودیم یه مدت. دوستای واقعی که چه عرض کنم. باید بگم دوستای دنیای واقعی. والا از همون اول آدم حس دوستای واقعی رو نسبت به بچه های این باشگاه مجازی داشت.
فقط دیگه آدم دلش نمیاد چیزی بنویسه. مثل اینکه میخاد بعد سالها که برگشته خونه برا بقیه از روزگاری بگه که پشت سر گذاشت و از خاطراتی بگه که دیگه برنمیگردن!
وقتی که مطالب گذشته تو اینجا میبینی و ناخودآگاه لبخند میاد گوشه لبت. عین اینکه آلبوم عکسای قدیمی رو داری ورق میزنی!!
حس و حالمون برا همه چیز اینجوریه. نمیدونم سرعت دنیا زیاده یا ما تو دور تندش افتادیم...
خدا رو چه دیدی شاید سالها بعد اومدم و اینجا هم ان شالله سرپا بود و این نوشته رو دیدم.
یا حق
همه ما هم اینطوریم....

یاد تک تک بچه های اینجا بخیر

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یا حق
ایشالا هرجا هستی حالت خوب باشه و لبت خندون علی جان
چ روزگاری بود تو تایپیک ارومیه و خرم آبادیا
یادش بخیر🌹🌹

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام :D

بعد از مدتي اومدم اينجا ولي دلم گرفت :d
يادش بخير جوون كه بوديم اين سايت چقد شلوغ بود .. ميومديم نگاه ميكرديم رو تعداد كاربراي آنلاين .. انقد زياد بودن مگه ميشد اسم همه رو خوند؟ :d مثل الان نبود كه هر دفعه فقط ٧،٨ نفر آنلاين باشن و همشونم ناآشنا

يادش بخير چقد معتاد بوديم :d اون موقع معتاد شدن حرمت داشت :biggrin: همينكه روزي ٥،٦ ساعت آنلاين ميشديم از خودمون خجالت ميكشيديم :دي يه وقتايي هم دوستامون بهمون كمك ميكردن مصرفمونو كم كنيم :w15: ولي الان چي؟ ملت ٢٤ ساعت سرشون تو گوشيه ولي اسم كسي معتاد نيست :|

هيييي روزگار
من موقعي كه اينجا عضو شدم ١٩ سالم بود .. الان ٢٥ سال ..... عمري گذشت هاااااا
فك كن :d دنيايي بود برا خودش :دي
هر روز ميومدي يه داستان جديدي بود .. يه تاپيك جديد .. يه بحث جديد .. دوستاي جديد .. يادش بخير اسپم پارتي :biggrin: با بچه ها قرار ميزاشتيم حمله كنيم پروفايل فلاني : )) تو نيم ساعت شايد ٢٠٠ تا پيام جديد تو پروفايلش مينوشتيم :w15: همش هم شكلك و اسمايلي و اين چيزا

كجايين رفيقانم :d
هر وقت اومدين حتي اگه ٦ ماه ديگه، يه پستي اينجا بفرستيد و يه خاطره ي قشنگي رو زنده كنيد :)
عاشقتونم به خدا :d :gol:
آره بخدا. من رو گوشیمم نرم افزار نصب کرده بودم که هیچ پستیو از دست ندم !!!
12 سال گذشته هم خلوت شده هم پستا غیر تخصصی شده هم آشناها نیستن :))))
چندبار اومدم دیدم هیشکیو نمیشناسم دلم گرفت

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زمان مث برقو باد میگذره
انگار همین دیروز بود ک از همه کارو درسمون میزدیم تا بیایم باشگاه
اونقد دوستای نزدیکی داشتیم ک وقتی نمیومدیم یا نمیومدن از نفر سوم احوالشونو میپرسیدیم
فکر کردن بهشون حس خوبی میده
از طرفیم وقتی میبینی ۱۰ سال گذشته ب این زودی دلت میگیره

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
چقد دلم برا اینجا و آدماش تنگ شده...
برای کل کل کردنا ،اخطار گرفتنا................
چه روزگاری خوبی بود اینجا...چقد شلوغ و پر انرژی بود..کلی تاپیک با موضوع های مختلف...هرچی که نیاز داشتی تو این باشگاه پیدا می کردی.
چه دوستای خوبی داشتیم که الان از همشون بی خبرم...
دلم برا اون روزا خیلی خیلی تنگ شدهههه:w05::w05::w05::w05:

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بالاخره هرکسی درگیر زندگی و مشکلات خاص خودشه
من تو ی برهه ای ب سال هم رسید ک اینجا نیومدم
از بس فکرم درگیر بودم هیچ یادم نبود چنین جاییم هست
اینبارم یکی از دوستانمو ک دیدم گفت بیا باشگاه محیطش عوض شده
دیگه اومدم و خاطرات گذشته زنده شد و کم یا زیاد مشغولیم