قديمي هاي باشگاه كجاييد؟ دقيقا كجاييد :))

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وااای چقد بده :biggrin: :biggrin:

من خودمو گفتم اون موقع مثل الان تو ممتازم، تو کلی مقام میگیری تا اون موقع
بدش اینه ک نصف شبی تشنت شه😁
یعنی قراره بیای پایین تر🥺
ی جوری گفتی یاد یوزارسیف افتادم ک تو چاه بهش گفتن کلی مقام میگیری😀😀😀😀

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
بدش اینه ک نصف شبی تشنت شه😁
یعنی قراره بیای پایین تر🥺
ی جوری گفتی یاد یوزارسیف افتادم ک تو چاه بهش گفتن کلی مقام میگیری😀😀😀😀
همش بده:rolleyes:

خب وقتی نتونم درست حسابی کار کنم ، میام پایین تر دیگه،با عصا و دندان مصنوعی و عینک ته استکانی که نمیشه کار، همون کاربر ممتاز هم از سرم زیادیه:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

ای خذا خندم گرفت :biggrin:

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همش بده:rolleyes:

خب وقتی نتونم درست حسابی کار کنم ، میام پایین تر دیگه،با عصا و دندان مصنوعی و عینک ته استکانی که نمیشه کار، همون کاربر ممتاز هم از سرم زیادیه:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

ای خذا خندم گرفت :biggrin:
ن دیگه اونموقع باید بشینی کنار بچه هات و مدیریت اونارو نگاه کنی😁
جدی جدی باورم شده بودو تو رویا بودم ک بابام داد زد سرم آشغالارو ببر دم در😀😀😀

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
ن دیگه اونموقع باید بشینی کنار بچه هات و مدیریت اونارو نگاه کنی😁
جدی جدی باورم شده بودو تو رویا بودم ک بابام داد زد سرم آشغالارو ببر دم در😀😀😀

نغمه ول کن باشگاه نیست، می ترسم با بچه هام هم عضو اینجا باشم :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

تداعی آینده، کار خوبی کردی

"زهرا"

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
در وادی برهوت!
جایی معلق میان زمین و آسمان!

زمان خیلی سریع میگذره :)
سلام :D

بعد از مدتي اومدم اينجا ولي دلم گرفت :d
يادش بخير جوون كه بوديم اين سايت چقد شلوغ بود .. ميومديم نگاه ميكرديم رو تعداد كاربراي آنلاين .. انقد زياد بودن مگه ميشد اسم همه رو خوند؟ :d مثل الان نبود كه هر دفعه فقط ٧،٨ نفر آنلاين باشن و همشونم ناآشنا

يادش بخير چقد معتاد بوديم :d اون موقع معتاد شدن حرمت داشت :biggrin: همينكه روزي ٥،٦ ساعت آنلاين ميشديم از خودمون خجالت ميكشيديم :دي يه وقتايي هم دوستامون بهمون كمك ميكردن مصرفمونو كم كنيم :w15: ولي الان چي؟ ملت ٢٤ ساعت سرشون تو گوشيه ولي اسم كسي معتاد نيست :|

هيييي روزگار
من موقعي كه اينجا عضو شدم ١٩ سالم بود .. الان ٢٥ سال ..... عمري گذشت هاااااا
فك كن :d دنيايي بود برا خودش :دي
هر روز ميومدي يه داستان جديدي بود .. يه تاپيك جديد .. يه بحث جديد .. دوستاي جديد .. يادش بخير اسپم پارتي :biggrin: با بچه ها قرار ميزاشتيم حمله كنيم پروفايل فلاني : )) تو نيم ساعت شايد ٢٠٠ تا پيام جديد تو پروفايلش مينوشتيم :w15: همش هم شكلك و اسمايلي و اين چيزا

كجايين رفيقانم :d
هر وقت اومدين حتي اگه ٦ ماه ديگه، يه پستي اينجا بفرستيد و يه خاطره ي قشنگي رو زنده كنيد :)
عاشقتونم به خدا :d :gol:

يادش بخير جوون كه بوديم اين سايت چقد شلوغ بود .. ميومديم نگاه ميكرديم رو تعداد كاربراي آنلاين .. انقد زياد بودن مگه ميشد اسم همه رو خوند؟ :d مثل الان نبود كه هر دفعه فقط ٧،٨ نفر آنلاين باشن و همشونم ناآشنا

يادش بخير چقد معتاد بوديم :d اون موقع معتاد شدن حرمت داشت :biggrin: همينكه روزي ٥،٦ ساعت آنلاين ميشديم از خودمون خجالت ميكشيديم :دي يه وقتايي هم دوستامون بهمون كمك ميكردن مصرفمونو كم كنيم :w15: ولي الان چي؟ ملت ٢٤ ساعت سرشون تو گوشيه ولي اسم كسي معتاد نيست :|

هيييي روزگار
هر روز ميومدي يه داستان جديدي بود .. يه تاپيك جديد .. يه بحث جديد .. دوستاي جديد .. يادش بخير اسپم پارتي :biggrin: با بچه ها قرار ميزاشتيم حمله كنيم پروفايل فلاني : )) تو نيم ساعت شايد ٢٠٠ تا پيام جديد تو پروفايلش مينوشتيم :w15: همش هم شكلك و اسمايلي و اين چيزا

هر وقت اومدين حتي اگه ٦ ماه ديگه، يه پستي اينجا بفرستيد و يه خاطره ي قشنگي رو زنده كنيد :)

هيييي روزگار

در وادی برهوت!
جایی معلق میان زمین آسمان..

زمان خیلی سریع میگذره:)

حميدرن

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
امید همیشه هست.
الان 30 سال 40سال از زندگیمون رو دیدیم و به اندازه بیست یا سی سال بیشتر ازون تو خاطرمون نمانده
ولی باید امیدوار باشیم که 40 سال، 50 سال، 60 سال و... دیگه زنده باشیم.
روز های جدیدتر، افکار تازه تر، و فرصتهای بیشتر رو در پیش خواهیم داشت.
فقط باید هر روز امتیاز های بیشتر از ادنگی و فرصتهامون بگیریم. مواظب خودمون باشیم. کار های پشیمون کننده انجام ندهیم.
فقط امید به خدا !
هر روز، روز تازه ای هست با اتفاقات جدید.
حالا هر چی گرونی، آشوب، دروغ و خیانت.... باشه ولی آدم زرنگ و زبل یه پوزخندی به همشون می زنه و از بین همه این موانع قصر در می ره!

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امید همیشه هست.
الان 30 سال 40سال از زندگیمون رو دیدیم و به اندازه بیست یا سی سال بیشتر ازون تو خاطرمون نمانده
ولی باید امیدوار باشیم که 40 سال، 50 سال، 60 سال و... دیگه زنده باشیم.
روز های جدیدتر، افکار تازه تر، و فرصتهای بیشتر رو در پیش خواهیم داشت.
فقط باید هر روز امتیاز های بیشتر از ادنگی و فرصتهامون بگیریم. مواظب خودمون باشیم. کار های پشیمون کننده انجام ندهیم.
فقط امید به خدا !
هر روز، روز تازه ای هست با اتفاقات جدید.
حالا هر چی گرونی، آشوب، دروغ و خیانت.... باشه ولی آدم زرنگ و زبل یه پوزخندی به همشون می زنه و از بین همه این موانع قصر در می ره!
قصر در میره که چه شود؟
پس چه کسی جلو بیعدالتی ها خواهد ایستاد تا اصلاح شود؟

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باز خدا پدر ادمین رو بیامرزه ک دلگیری و دلخوری های بچه های باشگاه تو سایتش حال آدمو یکمی خوب می‌کنه . دستش درد نکنه .

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مخور غم گذشته
گذشته ها گذشته
هرگز به غصه خوردن گذشته برنگشته
به فکر آینده باش
دلشاد و سر زنده باش
به انتظار طلعت خورشید تابنده باش

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه اون سیاست پاکسازی که توسط برخی مدیران اون زمان باشگاه برای تصفیه حساب های شخصی پیاد سازی نمیشد و همه ی اون عزیزان به بهانه های مختلف و شاخدار !!! قلع و قمع نمیشدن امروز بازهم شاهد حضور نخبگان و خبرگانی میبودیم که فقدانشون هیچوقت جبران نمیشه.

نمونه؟
استاد کارو صدیقیانی

یه سرچ بزنید توی گوگل با بفهمید چه برسر این عزیزان اوردن اون زمان !!!

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا قانع شد که دلش نگیره. ;)
به به

باید این لحظه ی تاریخی رو ثبت کنم

از این کامنت ادمین محترم اسکرین شات گرفتم.

ادمین بزرگ !!! ای بزرگِ موندنی !!! این طلایه دار روز !!!

شما را چه شده؟ که از آن مقام و جایگاه بلند مرتبه هبوط کرده اید و در جمع اعضای خُرد حضور یافته اید؟

شما را چه شده که از تالار ویژه و مخفی مدیران به تالاری تشریف آوردید که روزگاری تصمیم به بستن اجباری دهان اعضای فعالش گرفتین؟

این حضور تاریخی در جمع اعضای رده پایین را به فال نیکِ تغییر نگرش شما بگیریم یا خداینکرده سیاستی برای جمع کردن عضو و بالابردن سفارشات تبلیغات سایت؟