قديمي هاي باشگاه كجاييد؟ دقيقا كجاييد :))

manteg

عضو جدید
سلام :D

بعد از مدتي اومدم اينجا ولي دلم گرفت :d
يادش بخير جوون كه بوديم اين سايت چقد شلوغ بود .. ميومديم نگاه ميكرديم رو تعداد كاربراي آنلاين .. انقد زياد بودن مگه ميشد اسم همه رو خوند؟ :d مثل الان نبود كه هر دفعه فقط ٧،٨ نفر آنلاين باشن و همشونم ناآشنا

يادش بخير چقد معتاد بوديم :d اون موقع معتاد شدن حرمت داشت :biggrin: همينكه روزي ٥،٦ ساعت آنلاين ميشديم از خودمون خجالت ميكشيديم :دي يه وقتايي هم دوستامون بهمون كمك ميكردن مصرفمونو كم كنيم :w15: ولي الان چي؟ ملت ٢٤ ساعت سرشون تو گوشيه ولي اسم كسي معتاد نيست :|

هيييي روزگار
من موقعي كه اينجا عضو شدم ١٩ سالم بود .. الان ٢٥ سال ..... عمري گذشت هاااااا
فك كن :d دنيايي بود برا خودش :دي
هر روز ميومدي يه داستان جديدي بود .. يه تاپيك جديد .. يه بحث جديد .. دوستاي جديد .. يادش بخير اسپم پارتي :biggrin: با بچه ها قرار ميزاشتيم حمله كنيم پروفايل فلاني : )) تو نيم ساعت شايد ٢٠٠ تا پيام جديد تو پروفايلش مينوشتيم :w15: همش هم شكلك و اسمايلي و اين چيزا

كجايين رفيقانم :d
هر وقت اومدين حتي اگه ٦ ماه ديگه، يه پستي اينجا بفرستيد و يه خاطره ي قشنگي رو زنده كنيد :)
عاشقتونم به خدا :d :gol:
اره قدیمی ها سلام روزی ۲۰ بار به باشگاه سر میزدیم بعد تلگرام و واتساپ و ... دیگه باشگاه خاطره شده هی روزگار روزی هم خود ماها خاطره میشیم ...سلام به رفقای دیروز و امروز و آینده ...

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان خیلی خیلی قدیمی:cowboy:
10 سال پیش، چقدر گرد و خاک میکردیم تو این سایت
10 سااااال گذشت
امیدوارم حال همتون خوب باشه و گرد و خاکهای ما رو هم حلال کرده باشین و ازش خاطره مونده باشه فقط:w44::w30:
سلااام 😁 ببین کی اینجاست 😮😁
خوش اومدین 😇

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما تایپیک خرم ابادیا بودیم
شما تایپیک ارومیه و تبریز
هرزگاهی مهمونی میومدیم تو تایپیکای همدیگه🌹🌹
بعله داداش. یادم افتاد. قربونت برم. آخی. چقدر اون موقع خوب بود. شبیه دانشجویی بود. خوبید شما؟

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعله داداش. یادم افتاد. قربونت برم. آخی. چقدر اون موقع خوب بود. شبیه دانشجویی بود. خوبید شما؟
زنده باشی داداش❤🌷
یادش بخیر
واقعا روزگار خوبی بود و مخصوصا ماه رمضونا تا سحر تو باشگاه خوش میگذروندیم🌷🌷🌷
کجایی مهندس؟
چ میکنی؟

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
ولی خود سایت هم کم کم داره ترافیک میگیره محتواهای اضافی رو حذف و پالایش کردیم. یکی دو ماهی طول میکشه.

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زنده باشی داداش❤🌷
یادش بخیر
واقعا روزگار خوبی بود و مخصوصا ماه رمضونا تا سحر تو باشگاه خوش میگذروندیم🌷🌷🌷
کجایی مهندس؟
چ میکنی؟
بعله. واقعا یادش بخیر.
هستیم. روزگار میگذرونیم و با مشکلات مسابقه دو گذاشتیم :D
نون بازو میخوریم مهندس جان:giggle:
شما چه خبرا. کاش بقیه رو هم ببینیم.

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ماشالله. همونقدر انرژیک موندین. خداروشکر.
بله. شکر خدا. منم خوبم.
یادمه اون موقع هم خیلی پرشور بودین. ان شالله همیشه شاد و سلامت باشید.
آره هنوز همونم فقط خجالتی شدم یه ذره
قبلا خجالت اینا سرم نمیشد

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره هنوز همونم فقط خجالتی شدم یه ذره
قبلا خجالت اینا سرم نمیشد
:D
بالاخره بزرگتر که میشیم خجالتی تر میشیم.
واقعا باعث خوشحالیم بود.

اقای ادمین یه کاری کرد بعد از مدتها یهو پرت شدم وسط چیزای خوبی که خاطره های خوب داشتم باهاشون. البته باید بگم خاطرات خیلیییی خوب. انگار یهو کتاب فارسی دوران ابتدایی رو دادن دستم. دی(این دی هم یادگار همین باشگاهه که اینجا اختراع کردیم و بجای اسمایل لبخند میگذاشتیم).
خلاصه خیلی خوب بود والبته دلمم گرفت. چند روزه سرمیزنم ببینم بالاخره ادمینِ جان تونست کسایی که باهاشون خیلی صمیمی بودمو برگردونه یانه!:D
ارادتمند همه بچه هایی که اون موقع زیاد اینجا سربسر هم گذاشتیم. محیط سالمی بود.:gol::gol::gol:

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:D
بالاخره بزرگتر که میشیم خجالتی تر میشیم.
واقعا باعث خوشحالیم بود.

اقای ادمین یه کاری کرد بعد از مدتها یهو پرت شدم وسط چیزای خوبی که خاطره های خوب داشتم باهاشون. البته باید بگم خاطرات خیلیییی خوب. انگار یهو کتاب فارسی دوران ابتدایی رو دادن دستم. دی(این دی هم یادگار همین باشگاهه که اینجا اختراع کردیم و بجای اسمایل لبخند میگذاشتیم).
خلاصه خیلی خوب بود والبته دلمم گرفت. چند روزه سرمیزنم ببینم بالاخره ادمینِ جان تونست کسایی که باهاشون خیلی صمیمی بودمو برگردونه یانه!:D
ارادتمند همه بچه هایی که اون موقع زیاد اینجا سربسر هم گذاشتیم. محیط سالمی بود.:gol::gol::gol:
درسته
موافقم
من اولش بخاطر تحقیق و مطالب دانشگاهی اومدم اما بعدش دوستای خوبی پیدا کردم
خیلی خوب بود
از صدتای این اینستاگرام و اینا بهتر بود
واقعا یادش بخیر

avina1

عضو جدید
سلام به همگی.من اونقدر فسیل هستم که نه آیدی رو یادم هست نه ایمیلی که باهاش اینجا بودم.برای همین یه اکانت جدید ساختم.یادش بخیر چقدر اینجاها ور میزدممممم:ROFLMAO:

*نيروانا*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
درسته
موافقم
من اولش بخاطر تحقیق و مطالب دانشگاهی اومدم اما بعدش دوستای خوبی پیدا کردم
خیلی خوب بود
از صدتای این اینستاگرام و اینا بهتر بود
واقعا یادش بخیر
من شماروبه خاطردارم خوبین؟