قديمي هاي باشگاه كجاييد؟ دقيقا كجاييد :))

kachal63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام :D

بعد از مدتي اومدم اينجا ولي دلم گرفت :d
يادش بخير جوون كه بوديم اين سايت چقد شلوغ بود .. ميومديم نگاه ميكرديم رو تعداد كاربراي آنلاين .. انقد زياد بودن مگه ميشد اسم همه رو خوند؟ :d مثل الان نبود كه هر دفعه فقط ٧،٨ نفر آنلاين باشن و همشونم ناآشنا

يادش بخير چقد معتاد بوديم :d اون موقع معتاد شدن حرمت داشت :biggrin: همينكه روزي ٥،٦ ساعت آنلاين ميشديم از خودمون خجالت ميكشيديم :دي يه وقتايي هم دوستامون بهمون كمك ميكردن مصرفمونو كم كنيم :w15: ولي الان چي؟ ملت ٢٤ ساعت سرشون تو گوشيه ولي اسم كسي معتاد نيست :|

هيييي روزگار
من موقعي كه اينجا عضو شدم ١٩ سالم بود .. الان ٢٥ سال ..... عمري گذشت هاااااا
فك كن :d دنيايي بود برا خودش :دي
هر روز ميومدي يه داستان جديدي بود .. يه تاپيك جديد .. يه بحث جديد .. دوستاي جديد .. يادش بخير اسپم پارتي :biggrin: با بچه ها قرار ميزاشتيم حمله كنيم پروفايل فلاني : )) تو نيم ساعت شايد ٢٠٠ تا پيام جديد تو پروفايلش مينوشتيم :w15: همش هم شكلك و اسمايلي و اين چيزا

كجايين رفيقانم :d
هر وقت اومدين حتي اگه ٦ ماه ديگه، يه پستي اينجا بفرستيد و يه خاطره ي قشنگي رو زنده كنيد :)
عاشقتونم به خدا :d :gol:
:cry: دلم برات تنگ شده ها:cry:

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
حالتون چطوره

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه روزهای خوبی بود یادش بخیر من و دوستم که مث داداشمه از صبح تا شب اینجا بودیم ؛ماه رمضان که کلا تا سحر آن بودیم نمیخوابیدیم:D

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اصلا یادم رفته بود چه جوری رپلای میگردیم خوب یکی یه گروه واتس اپ یا تلگرام بزنه جوین بشیم
اینطوری قشگه

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام به دلیل عدم استقبال دوستان عزیز مهندسان گروه تلگرامی ایجاد شده توسط اینجانب حذف شد .
دوستان مدیر خواستن خودشون زحمتش رو بکشند .
موفق باشید .

آخرین ویرایش:

pandarm

کاربر بیش فعال
با سلام به دلیل عدم استقبال دوستان عزیز مهندسان گروه تلگرامی ایجاد شده توسط اینجانب حذف شد .
موفق باشید .

یه گروه فناوری راه بندازید، من پایم ، بحث های علمی و رفع اشکال و چت و این چیزا

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موفق باشید .
سلام زود گروه رو حذف كردين، كم كم اعضا عضو گروه ميشن چون طول مي كشه به اينجا سربزنن، بايد اين كانال طوري باشه كه همه ي اعضا به محض ورود ببينن مثلا بالاي صفحه ي باشگاه كانال تلگراميش باشه فكر كنم يكي از مديران بتونه اينكارو بكنه، من به شخصه مشكل ورود به تلگرام رو دارم و فيلترشكنم درست كار نمي كنه.

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره بهتره دوستانِ مدیر زحمتش رو بکشند.

pandarm

کاربر بیش فعال
تجربه ثابت کرده که هیچوقت نباید منتظر مدیران موند، آدم باید خودش دست به کار بشه
من محدودیت ساخت گروه دارم، یکی از دوستان که میتونه زحمتش رو بکشه

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یادش بخیر
7سال گذشت
آدم وقتی میاد میبینه کسی نیست دلش میگیره

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
بازگشت همه به سوی باشگاه مهندسان است. کسی هست اینجا؟؟؟؟

saminaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان تروخدا چجوری ایمیل وصل میشید؟ من باید ایمیلمو چک کنم...منتظر نتیجه مقالم هستم...تروخدا کمکم کنید

*وروجک

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان تروخدا چجوری ایمیل وصل میشید؟ من باید ایمیلمو چک کنم...منتظر نتیجه مقالم هستم...تروخدا کمکم کنید
سلام عزیزم به ایمیل وصل نمیشیم .اینترنت بین الملل قطع هست
نگران نباش و منتظرم نباش. چون برای کل ایران اینترنت بین المل قطع و نمیتونن ایمیل بدن. مگر اینک منتظر ایمیل از خارج کشور باشی

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز

ما ایمیل داخلی داریم و تو شرکت شبکه داخلی وصله فقط