قديمي هاي باشگاه كجاييد؟ دقيقا كجاييد :))

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیییی دیگ پیر شدیم رفت

از دوستای من کسی باشگاه هست؟

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان .یاد قدیما به خیر اون زمون که نه تلگرامی بود نه چیزی .اینجا چقدر بحث داشتیم با دوستان. دوستای قدیمی کجان ؟

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه مون از باشگاه مهندسان خاطره داریم همینه که مارو میکشونه اینجا تا هی بگیم یادش بخیر.
این عمره که میگذره...

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
سلاممم.
یادش بخیر باشگاه مهندسان...
چقد خاطره دارم اینجا.
اولین پاتوق اینترنتیم بود.
بعضی از دوستان اینجا ازدواج کردن.
دو تا از دوستانم اینجا ازدواج کردن و الان بچه هم دارن
چقد وبلاگ مینوشتیم.
یه سر اونجا هم بزنم.

Mythical

کاربر بیش فعال
وااااااای آره یادش بخیر..حتی من یادمه با دیال آپ میومدم باشگاه.چه قد هر مراسمی میشد ذوق آپلود عکس و تبریک و... این چیزا رو داشتیم.چه قد واسه دوستامون تاپیک میزدیم بعد از تعداد تشکرا هم او پایین ذوق میکردیم:biggrin:..کلا روزای خوبی بود.یادش بخیر...:(

Uchiha Itachi

عضو جدید
یادش بخیر، اولین بار که در انجمن عضو شدم، تازه کنکور کارشناسی جوابش اومده بود. چندین دوست خوب پیدا کردم که من رو در انتخاب رشته خیلی راهنمایی کردن. بعدها برای مقاطع بعدی تحصیلی هم از راهنمایی دوستانی که توی انجمن بودن استفاده کردم. این جا برای من خیلی سودمند بود و امکان غلبه بر بخش کوچکی از محدودیت های اطلاع رسانی و امکاناتی که در شهرهای کوچیک بود جبران کنه.

احتمالاً بتونم بگم اینجا سودمندترین لینکی بوده تا امروز به اون مراجعه کردم.

فقط یه نوآوری نیاز داره تا دوباره رونق بگیره. فکر می کنم اگه ادمین کدهای یک گروه های واتس آپ، تلگرام یا سروش یا ... رو بتونه با کدهای سایت ترکیب کنه طوری که همه بتونن از طریق تلگرام و .. به انجمن دست پیدا کنن دوباره خوب بشه. حالا اینم نشد، حداقل یک app اساسی درست کنن که از طریق بازار یا googleplay در دسترس باشه بازم احتمالاً رونق سابقش رو به اینجا برگردونه.

آخرین ویرایش:

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
لعنت به پیشرفت تکنولوژی کاش هیچ وقت تلگرام و واتساپ و اینا نمیومد