قديمي هاي باشگاه كجاييد؟ دقيقا كجاييد :))

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خوبین دوستان هر چند اونقدر قدیمی نیستم فکر کنم 20 سالم بود عضو شدم الان که نه سال میگذره ولی اون موقع ها اینجا خیلی شلوغ بود با وجود عقاید مختلف همه به هم احترام میذاشتند الان افراد تحمل نظر مخالفشون ندارند
امیدوارم همه دوستان سلامت و شاد باشند هر چند من خیلی گفتگوی ازاد شرکت نمیکنم بیشتر پاتوقم تالار ادبیات و برای خودم مینویسم اگر دوست داشتین تشریف بیارید اونجا حداقل اینقدر سوت و کور نباشه والااااا:biggrin:;):)

یاد ایام بخیر ;);)

Squid

عضو جدید
سلام به قدیمی ها . :) یادش بخیر. من که ۱۵ ۱۶ سالم بود عضو شدم. چقدر انلاین بودم الکی. همه موفق باشید.

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادش بخیر، من و شما همزمان وارد باشگاه شدیم. چقدر بهم دیگه تشکر میدادیم روی بحث های داغ باشگاه که الان دیگه نیست. (البته با اون اکونت قبلیم)

آره شما رو خوب یادمه .. :smile:
کلا چه بحث ها و گفت و گوهای زیادی بین اعضا تو گفتگو آزاد , تالار اسلام و قرآن و ورزشی و.... که نشد. آخر سر هم هیچ کس معمولا مجاب نمیشد. :biggrin:

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
آره شما رو خوب یادمه .. :smile:
کلا چه بحث ها و گفت و گوهای زیادی بین اعضا تو گفتگو آزاد , تالار اسلام و قرآن و ورزشی و.... که نشد. آخر سر هم هیچ کس معمولا مجاب نمیشد. :biggrin:
همیشه همینطوره
اعتقاد آدما رو نمیشه تغییر داد خوشبختانه یا متاسفانه

meytim

متخصص محاسبات عددی و MATLAB
کاربر ممتاز
همیشه همینطوره
اعتقاد آدما رو نمیشه تغییر داد خوشبختانه یا متاسفانه

متأسفانه دیگه.

دلیل علمیش اینه که اعتقادات رو در زمانی که سیناپسهای شبکه های عصبی مغز در اوج رشد هستند به خورد شخص میدن. بعد در زمانی که رشد سیناپسها خیلی کم شده انتظار داریم که شخص بتونه اونها رو دور بریزه و چیز جدید جایگزین کنه. البته غیرممکن نیست؛ اما خیلی سخته؛ خیلی سخت!

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام
فکر کنم جزء دایناسورهای سایت باشم:smile:
و اینکه کجاییم هم معلومه
همه مون در این قلعه ی حیوانات شدید گرفتار شدیم و شرمنده ی انسانیت و شرافت...

یورال

عضو جدید
من قبلنا عضو یه سایت دیگه بودم که کپی برابر اصل اینجا بود اسمش باشگاه دانشجویان ایران بود،iran-stu.
الان به طور اتفاقی دیدم بعضی از بچه های اونجا هم اینجا بودن، احتمالا شاید بیشتر هم باشند.
خلاصه خیلی انجمن خوبی بود و هیچ وقت از یادم نمیره. کسایی که یادمه اینا بودن
فرزین، ریحانه، خسته، مهشید، ستاره، مصطفی، مسیو فرمیون، سحر، گگس،...
کلن بغض کردم،
یادش بخیر.
ولی زندگی همیشه جریان داره

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
اگه الان قبلا بود یکی از مدیر میومد تالارو قفل میکرد . میگفت اسپم ممنوعه . دو سه نفرم اخراج میشدن . خخخ
هیچ کدوم از مدیران این کار رو بی دلیل انجام نمی دادند
بی انصافیه چنین قضاوتی اون هم بدون دانستن دلیلش