قديمي هاي باشگاه كجاييد؟ دقيقا كجاييد :))

reza.izadi

عضو جدید
سلام :D

بعد از مدتي اومدم اينجا ولي دلم گرفت :d
يادش بخير جوون كه بوديم اين سايت چقد شلوغ بود .. ميومديم نگاه ميكرديم رو تعداد كاربراي آنلاين .. انقد زياد بودن مگه ميشد اسم همه رو خوند؟ :d مثل الان نبود كه هر دفعه فقط ٧،٨ نفر آنلاين باشن و همشونم ناآشنا

يادش بخير چقد معتاد بوديم :d اون موقع معتاد شدن حرمت داشت :biggrin: همينكه روزي ٥،٦ ساعت آنلاين ميشديم از خودمون خجالت ميكشيديم :دي يه وقتايي هم دوستامون بهمون كمك ميكردن مصرفمونو كم كنيم :w15: ولي الان چي؟ ملت ٢٤ ساعت سرشون تو گوشيه ولي اسم كسي معتاد نيست :|

هيييي روزگار
من موقعي كه اينجا عضو شدم ١٩ سالم بود .. الان ٢٥ سال ..... عمري گذشت هاااااا
فك كن :d دنيايي بود برا خودش :دي
هر روز ميومدي يه داستان جديدي بود .. يه تاپيك جديد .. يه بحث جديد .. دوستاي جديد .. يادش بخير اسپم پارتي :biggrin: با بچه ها قرار ميزاشتيم حمله كنيم پروفايل فلاني : )) تو نيم ساعت شايد ٢٠٠ تا پيام جديد تو پروفايلش مينوشتيم :w15: همش هم شكلك و اسمايلي و اين چيزا

كجايين رفيقانم :d
هر وقت اومدين حتي اگه ٦ ماه ديگه، يه پستي اينجا بفرستيد و يه خاطره ي قشنگي رو زنده كنيد :)
عاشقتونم به خدا :d :gol:

سلام به همه
منم بعد از پنج شش سال پیش برگشتم...
خاطرات خوبی بودش اینجا
یادش بخیر

asdf_zxcv

عضو جدید
قدیمی های فروم ها معمولاً خیلی خیلی دور نمیشن !
دل ه دیگه !!! نمیشه یهو زد و برید و رفت !!!

برای من که با یوزر قبلی !!!! فک کنم سال 86 اینا عضو شدم و اتفاقاً یه جورایی زیاده از حد هم بودم ! باشگاه مهندسان یه خاطره شیرین هست . هر چند شیرین تموم نشد و به تلخی اومدیم بیرون . ولی تلخی شیرینی داشت !!! (نصفه شب شر و ور میگم یحتمل ! )

الان ها، که هیچی ! بعد مدتها تالار عمومی هم اومدم و 10 سالگی باشگاه و البته یاد قدیمی ها . . . . .
باعث شد برم پروفایل خیلی از دوستان قدیمی رو ببیینم ! چقد خاطره ها زنده شد و البته از خنگی و فراموش کاری ، خیلیام یادم نیومده هنوز !!!! (این محمممممد آقام که هنوز هست و داره بازم بحث می کنه با مدیرا ! اخوی خدا قوت !!! ، دقت کردم اسم های آشنای دیگه ای هم هستن، بهتره به دوستان نپردازم !!! )

درهرصورت ! 10 سالگی باشگاه رو به آقای دکتر (ادمین چند سال پیش تازه دانشجوی دکترا شده بود، یحتمل پست داک ش هم تموم شده !!! ) و سایر دوستان ، پیرجوی عزیز (هستش هنوز ؟! ) خانم ها و آقایون مدیر . . . . ، که نمیخوام اسم کاربری و الخ رو بگم که بعد دردسر شه !!! تبریک میگم به جد !!!

(الان دقت کردم از اون مدیر قدیمی ها، چند تا بیشتر نیستن !!! )

تو این وانفسای اندرویدی و آی او اسی و البته فضای مجازی مینی مالی و اینستایی و توییتری و امثالهم، فروم ها کساد شدن ! ولی جان من اینجا رو نبندین یه وقتایی بیایم و پست های قدیمی رو ببینیم و خوش شیم ! (الکی ! )

:gol::gol::gol:

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دیگه قدیما فسیل شدن :D
خیلی بد شده که ارائه اطلاعات اینجا ضعیف شده و مثل قبل نیست
امیدوارم بچه ها کم کم برگردن
هرچند به برگشتن خودم امید ندارم :D

Siaaw

عضو جدید
خلوت شدن باشگاه مهندسان یکی از دلایلش تلگرام، اینستاگرام و... بوده. به نظرم سایت، فروم یا شبکه‌های اجتماعی ارزشش به کاربرانشه، متاسفانه اینجا برعکس بود، مدیران و متفقینشون بودن که فقط ارزش داشتند‌.
آدم احساس می‌کرد یه دشمنی با کاربران دارن خیلی از بچه ‌ها که الآن دیگه نیستند دلیلش همین کج سلیقگی‌ها و برخوردهای یه طرفه و حمایت از یه گروه خاص بوده.
نتیجه هم این شده که الآن میبینید، تعداد کاربران رو میزنه 12کاربر 3 نفر عضو و 9نفر میهمان:)
وگرنه همین الآن با وجود تلگرام، اینستاگرام، توییتر و هزار کوفت و زهر مار دیگه، داریم انجمن هایی که رنک الکساشون زیر دویسته و کاربرانشون رو تا حدودی حفظ کردند.

خدا همه رو(اول خودم)به راه راست هدایت کنه!

آخرین ویرایش:

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قدیمی های فروم ها معمولاً خیلی خیلی دور نمیشن !
دل ه دیگه !!! نمیشه یهو زد و برید و رفت !!!

برای من که با یوزر قبلی !!!! فک کنم سال 86 اینا عضو شدم و اتفاقاً یه جورایی زیاده از حد هم بودم ! باشگاه مهندسان یه خاطره شیرین هست . هر چند شیرین تموم نشد و به تلخی اومدیم بیرون . ولی تلخی شیرینی داشت !!! (نصفه شب شر و ور میگم یحتمل ! )

الان ها، که هیچی ! بعد مدتها تالار عمومی هم اومدم و 10 سالگی باشگاه و البته یاد قدیمی ها . . . . .
باعث شد برم پروفایل خیلی از دوستان قدیمی رو ببیینم ! چقد خاطره ها زنده شد و البته از خنگی و فراموش کاری ، خیلیام یادم نیومده هنوز !!!! (این محمممممد آقام که هنوز هست و داره بازم بحث می کنه با مدیرا ! اخوی خدا قوت !!! ، دقت کردم اسم های آشنای دیگه ای هم هستن، بهتره به دوستان نپردازم !!! )

درهرصورت ! 10 سالگی باشگاه رو به آقای دکتر (ادمین چند سال پیش تازه دانشجوی دکترا شده بود، یحتمل پست داک ش هم تموم شده !!! ) و سایر دوستان ، پیرجوی عزیز (هستش هنوز ؟! ) خانم ها و آقایون مدیر . . . . ، که نمیخوام اسم کاربری و الخ رو بگم که بعد دردسر شه !!! تبریک میگم به جد !!!

(الان دقت کردم از اون مدیر قدیمی ها، چند تا بیشتر نیستن !!! )

تو این وانفسای اندرویدی و آی او اسی و البته فضای مجازی مینی مالی و اینستایی و توییتری و امثالهم، فروم ها کساد شدن ! ولی جان من اینجا رو نبندین یه وقتایی بیایم و پست های قدیمی رو ببینیم و خوش شیم ! (الکی ! )

:gol::gol::gol:

محمد آقا :D

سامرانی

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم دلم بری دوستان قدیمی که کم پیدا شدن تنگ شده

اما یه سری قدیمیا هستن که یادشون رفته یه زمانی چطوری دوبله و سوبله الکی به بعضی کاربرها بی دلیل اخطار یا امتیاز منفی میدادن:smile:

حالا بعد چند مدت که کار از کار گذشته. خرشون از پل گذشته میان اینجا و با لطافت و دوستی باهات برخورد می کنن.
بعدش هم حس شعرشون گل میکنه و با اون لبخند کریح دارشون میگن که ما خیلی وقته اینجا ریشه دواندیم و رفتنی از اینجا نیستیم:D

آخ آخ یعنی حال بهم زن ترین و چندش ترین آدم ها اونها هستند!!!!!!!:)

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیر شدی اتی ولی هنوزم همون بی ادبی هستی که بودی :d
رعایت گیس سفیدمو بکن دخدره :razz::d

سلام ..
مرسی ... احوال شما ؟
آره دیگه دیدم تولد باشگاس .. گفتم افتخار بدم به عدمین ی پستی توی این باشگاش بذارم دلش خوش بشه :cool::d
زمونه عوض شده ! لیمو ک عوض نشده .. اصن عوض بشو نبود اون موجود :d
عاقا شما دیگه خیلی خارجی شدی این گلا چیه دیگه ؟!:دی .. من نهایتا ی خرزهره میشناسم ی گل میمون .. اونم تقدیم ب شما :d
زینت کیه ؟ :D

نمیخام جوجو :D

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من قدیمی که نیستم اما اوایل از اینجا اصلا خوشم نمیومد وبا اصرار دوستام اومدم اینجااصلا اونابرام آیدی درست کردن.آخه من همیشه میدیم تو سایت دانشگاه که سرشون تو باشگاهه مسخرشون میکردم...خخخخخخخ

حالا اونا نیستن اینجا اما من هنوز چندروز یه بار میام خخخخخخخخ

داری قدیمی میشی کمکم
خوب کاری کردی موندی

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اتی. چه قدر پیر شدی....!
سلام..
پیرم خودتی:D

شما همونی نیستی که تو زیر گروه یه ورزش رزمی در سطح استان تو 3 نفر سوم شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟:D
سلام.
اره خود خودشم.:king:

خوب و بدم درهر برهمه. گره خوردن تو هم

منم همینطور:question:

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از 2010 به قبل میشه قدیمی

از 2010 تا 2013 میشه نیمه قدیمی

از 2014 تا 1016 میشه کمی قدیمی

از 2017 به بعدم که میشه جدید