قديمي هاي باشگاه كجاييد؟ دقيقا كجاييد :))

کیانا احمدی

کاربر فعال
سلام به همه قدیمی های عزیزم
یادش بخیر درست هشت سال پیش عضو اینجا شدم
چقدر خاطرات قشنگی دارم که هروقت بهشون فکر میکنم بشدت دلم هوای اون موقع ها میکنه،اینقدر اینجا شلوغ بود که وقتی آنلاین میشدی نمیدونستی احوال کدوم دوستت رو بپرسی:cry:بعد از سالها سه روز پیش بطور ناگهانی وارد سایت شدم کلی گریه کردم:(شاید بخندید اما من بهترین خاطراتم از اینجا شروع شد،اون موقع بیست و یک سالم بود جوون بودم،دانشجو ترم اخرکاردانی بودم،الان بعد هفت سال و خورده ،تو مرحله دفاع ارشدمم،بین کارشناسی و ارشدم چند سال وقفه افتاد،که تو گفتمان سپری شد:biggrin:واقعا یاد تک تک لحظه هاای با دوستان بودنم بخیر،اینقدر معتادبه اینجا بودم که وقتی اینترنت خونه قطع میشد میرفتم کافی نت:biggrin:بعد چند ماه هم با دوستان خوبی اشنا شدم که منو و عضو سایت گفتمان دینی کردن،اونجا که دیگه بمب خاطراتم بود اکثر بچه های اینجا، اونجا هم فعالیت داشتن چه شبهایی که تا صبح اینجا یا گفتمان بودیم صبح با چشم خسته میرفتیم سرکار:smile:حسابی یادش بخیر،الان که اومدم تمام اون لحظات برام زنده شدن....آخ که چقدر دلم گرفته

آخرین ویرایش:

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه قدیمی های عزیزم
یادش بخیر درست هشت سال پیش عضو اینجا شدم
چقدر خاطرات قشنگی دارم که هروقت بهشون فکر میکنم بشدت دلم هوای اون موقع ها میکنه،اینقدر اینجا شلوغ بود که وقتی آنلاین میشدی نمیدونستی احوال کدوم دوستت رو بپرسی:cry:بعد از سالها سه روز پیش بطور ناگهانی وارد سایت شدم کلی گریه کردم:(شاید بخندید اما من بهترین خاطراتم از اینجا شروع شد،اون موقع بیست و یک سالم بود جوون بودم،دانشجو ترم اخرکاردانی بودم،الان بعد هفت سال و خورده ،تو مرحله دفاع ارشدمم،بین کارشناسی و ارشدم چند سال وقفه افتاد،که تو گفتمان سپری شد:biggrin:واقعا یاد تک تک لحظه هاای با دوستان بودنم بخیر،اینقدر معتادبه اینجا بودم که وقتی اینترنت خونه قطع میشد میرفتم کافی نت:biggrin:بعد چند ماه هم با دوستان خوبی اشنا شدم که منو و عضو سایت گفتمان دینی کردن،اونجا که دیگه بمب خاطراتم بود اکثر بچه های اینجا، اونجا هم فعالیت داشتن چه شبهایی که تا صبح اینجا یا گفتمان بودیم صبح با چشم خسته میرفتیم سرکار:smile:حسابی یادش بخیر،الان که اومدم تمام اون لحظات برام زنده شدن....آخ که چقدر دلم گرفته

موفق باشي
يادش بخير بچه هاي اصفهان ميتينگ گذاشتن رفتيم كوه آتشگاه ، خيلي جالب بود

mahyam68

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تقریبا دیگه هیچ کسی رو نمیشناسم .....
یادش بخیر تا 4 و 5 صبح مشاعره می کردیم...... عطار ...اکرام... سالوادور ... نغمه ... محبوبه شب.......

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
من از عکس پروفایل افسون خوشم میومد. اولا فکر می کردم خودشه
بعد گفت یه خواننده یا بازگیر عرب هستش.

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
یادمه که با دیال اپ.....روزی 3-4 بار....و هر بارم حداقللللل 1 ساعت وقتمو تو باشگاه میگذشت.....بحث با این و اون......بحثایی که تهش هیچکدوممون قانع نمیشدیم : ))))).......................چه روزایی بود.....................................دلم واقعا تنگ شده برا اون روزا.......دل تنگ شده برا ادمایی که هرگز ندیدمشون.............البته 2 نفر رو اگه اشتباه نکنم یانه.....بیشتر4 نفرو بیرون ازینجا هم دیدم.............

یه روزم که دیگه دیدم همه جا تار عنکبوت بسته...کسی نیست......همه ادلیستمو دیلت کردم ببینم کسی یادش میمونه که منم بودم یه زمانی..........دو نفر پیام دادن...........

ziba 22

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یادمه که با دیال اپ.....روزی 3-4 بار....و هر بارم حداقللللل 1 ساعت وقتمو تو باشگاه میگذشت.....بحث با این و اون......بحثایی که تهش هیچکدوممون قانع نمیشدیم : ))))).......................چه روزایی بود.....................................دلم واقعا تنگ شده برا اون روزا.......دل تنگ شده برا ادمایی که هرگز ندیدمشون.............البته 2 نفر رو اگه اشتباه نکنم یانه.....بیشتر4 نفرو بیرون ازینجا هم دیدم.............

یه روزم که دیگه دیدم همه جا تار عنکبوت بسته...کسی نیست......همه ادلیستمو دیلت کردم ببینم کسی یادش میمونه که منم بودم یه زمانی..........دو نفر پیام دادن...........
کجااایی جوانی که یادت بخیر:D:cry:
;

hastia89

عضو جدید
چه سوت و کور شده باشگاه.... یه زمانی هر چیزی نیاز داشتم و هر سوالی داشتم خصوصا راجع به معماری اول یه سر به اینجا میزدم، سرچ میکردم یا میپرسیدم. یه روزایی به گفت و گوی ازاد اعتیاد پیدا کرده بودم روزی چند بار سر میزدم و تاپیکها و پست های جدید رو میخوندم.... جواب میدادم .... بحث میکردم..... به تالار معماری سرمیزدم که اگر کمکی ازم برمیاد کمک کنم..... یادش بخیر.... فضای خوب و امنی بود اینجا..... با ادمهایی که نمیشناختیم اما احساس راحتی و امنیت میکردیم. کاش دوباره راه بیوفته.......... دلم تنگ شده....

ریحانه سعادت

عضو جدید
کاربر ممتاز

من همش فک میکردم شما ازین اقایون لاتو لوت هستید ک خیلی ادعاشه. اما عکستون اصلن شبیه آدمای لاتو لوت نیست. شرمنده اگه فکرای بد میکردم:smile:

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اولین آی دی که باهاش اومدم اینجا سال 2009 با آی دی raminbabak بود که سال 88 و در جریانات انتخابات 88 و بحث های گفتگوی آزاد چند بار اخراج شدم و در آخر تمام اخراج دائم. سال 2012 با تاریخ پروفایل اینجا مدتی نبودم بعدش با آی دی الانم پترومچ اومدم جهت دیدار با دوستان مجازی قدیم و باز بحث ها و اخراج تا 3 سال اینا باشگاه نیومدمم تا 1 2 ماه پیش که الان هر از گاهی سر میزنم اونهم اگر وقت کنم که یه برنامه کاری جدید دارم فکر کنم اصلا مدتی توو نت نباشم...
دوستان اوایل من چند نفر بودند که با چند تاشون تو فضای مجازی هر از گاهی در ارتباطم. حتی با یکی دو تاشون رفت امد هم دارم. از دوستان و مدیران فعال و حرفه ای باشگاه سال 2009 (دوروبره سال 88) مثل :
خانوم مهندس اصلان پور (تالار معماری و گفتگوی آزاد) که الان در ایتالیا دکتری معماری می خونن و اونجا زندگی می کنند.
خانوم مهندس سعادت(تالار شیمی و گفتگوی آزاد ) کلا بعد سال 88 رفتن با خانواده به کانادا.
آقای مهندس پوررحیمی (تالار مکانیک و گفتگوی آزاد) الام مدیریت فنی قسمتی از یک نیروگاه هست.
آقای مهندس سجادی نعیم (تالار مکانیک و گفتگوی آزاد) اونقدر باهاش بحث می کردیم که یکیمون اخراج می شدیم تا جایی که یادمه ارشد مهندسی مکانیک کشتی خوند رفت چابهار یا قطر!3 سالی میشه ازش بی خبرم .
آقای مهندس احمدی (تالار مکانیک) سال قبل رفت ترکیه برای ارشد دیگه ازش خبری ندارم.
خانوم دکتر تارچی(گفتگوی آزاد) الان انگلیس داره تخصص فلوشیپ قرنیه می خونه .
آقای مهندس محمودی (مکانیک ) تو اصفهان مدیر فنی هستش دوسه باری حضوری همدیگرو دیدیم بیشتر کاری .
و .....

خواستم بگم رابطه های مجازی مثل واقعی خوب و بد داره و باید بتونیم در این راستاها و فضاها برای خودمون دنیای شیرینی بسازیم. همین خوبی و بدی ها هست که برامون می مونه همین.

اولین آی دی من : یادشش بخیر و خوشی...:heart:

amirdolu

عضو جدید
یادش بخیر... یکی دو سال پیش تو بحثای گفتگوی آزاد و تالار فرمولاسیون شیمی.معمولا روزی دو سه بار سر میزدم . دوستان خوبی پیدا کردم. یکی دو نفرشون رو هم بیرون دیدم . خیلی خوب بود... دم همه دوستان گرم.... ان شاءالله دوباره بتونم وقت بذارم... التماس دعا

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یادش بخیر... یکی دو سال پیش تو بحثای گفتگوی آزاد و تالار فرمولاسیون شیمی.معمولا روزی دو سه بار سر میزدم . دوستان خوبی پیدا کردم. یکی دو نفرشون رو هم بیرون دیدم . خیلی خوب بود... دم همه دوستان گرم.... ان شاءالله دوباره بتونم وقت بذارم... التماس دعا
التماس دعا براچی؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای اینکه دوباره بتونه ببینتشون :smile:
حالم بد میشه وقتی میبینم خیلی ها ادای موذن مساجد رو در میارن. دیگه نمیگه :روزتون خوش یا مثلا شاد باشید و این نوع حرفا.
انگاری همشون یه تسبیح گرفتن دستشون و ازهیئت میان.
بعضی ها بمناسبت ایام بدجوری جوگیر میشن. همشمم شعار تو خالیه.