قديمي هاي باشگاه كجاييد؟ دقيقا كجاييد :))

ماه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام نمیدونم این سایت چه خاصیتی داره وهیچکس برای همیشه نمیتونه ازاینجا دل بکنه ، چندساله که عضو این سایتم وهزار بار خداحافظی کردم و باز برگشتم
چقدر خوبه دوستای قدیمی هنوز هستید خوش باشید دوستای نازنینم

butterfly_سبز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام به پیش کسوت ها
من مجید هستم که قبل از انتخابات 88 عضو شدم و در جریان اون انتخابات شدم یه عضو حسابی فعال. یادش بخیر تاپیک راه سبز امید که البته پیرجو جون حذفش کرد . همه بچه های اون تاپیک عکس پروفایلی شبیه من داشتند با شماره منحصر به فرد خودشون رو.
بعد ها هم که تو همشهریها و مهندسی مکانیک فعالیت کردم تا اون ترک و کوچ خییییلی از بچه ها به باشگاه دیگه ای که اسم نمیبرم.
من پر از خاطره ام از این باشگاه . هم مجازی و هم حقیقی
یاد باد آن روزگاران یاد باد . یه تاپیک داشتیم فک کنم خانواده باشگاه مهندسان بود که همه عمو و خاله و بچه هم بودن . یادتونه ؟ من بچه اتوسا و محمد بودم

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون موقع موقع ب غیر فیس بوک فضای مجازی زیادی نداشتیم
تنها راهی ک می شد بچه هایی رو پیدا کرد ک هم مسیرت ان همین تاپیک بود
باید انقدر تند تند رفرش می کردی تا ب ی جواب سوالت برسی
ک کی ، چ زمانی جواب سوالت رو داده
خیلی هام ک از اول چراغ خاموش می اومدن و می رفتن
گاهی تو گروه ها دعوا می شد، گاهی آشتی، گاهی همه با هم جشن می گرفتن، گاهی نه همه باهم غصه ی موضوع رو می خوردن
گاهی یکی حذف می شد یا اخراج می شد، یکی هم امتیاز می گرفت و مدیر می شد
بعضی ها هم برای هم از مجازی شدن حقیقی
همتون شاد باشید هر کجا ک هستید...:)

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام!

آخِی! باشگاه مهندسان ایران؛ مهمترین باعث و بانیِ تمام درس نخوندنهای من. مهم ترین دلیل دعوای من با اولیام.
یه چیزی فراتر از ترکیب اعجاب انگیزِ "زغال خوب و رفیق بد" حتی!

یعنی تنها استفاده ای که من از باشگاه نکردم، استفاده ی تخصصی در جهت اهداف درون رشته ای بود!
کلا یه بار تو عمرم یه سوال درون رشته ای(!) پرسیدم، اونهم هیچ کس جواب نداد و هنوز هم به قوت خود باقیست! :D

هنوزم که هنوزه دلم برای حس و حال اون مقطع از زندگیم که تو باشگاه گذشت، تنگ میشه. :w04:

آخرین ویرایش:

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یادش به خیر!

اونموقع ها(!) خیلیا بهم میگفتن مولتی یوزر! بار تعداد زیادی از یوزرهارو من به تنهایی حمل میکردم! نه تنها یوزهای اینجا؛ بلکه یوزرهای انجمنهای دیگه!
شما یادتون نمیاد (!!) اونموقع (!) "مولتی یوزر" فحش محسوب میشد! :D

m@hboubeh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به دوستان عزیز و گلم:w38:
خیلی وقته پست و تاپیک نزاشتم، راحت شش ماه میشه
دلم به همه دوستام تنگ شده:cry: با بعضی از دوستانم در ارتباط هستم:redface:
یادمه اولین باری ک اومدم اینجا نمیتونستم با کسی ارتباط برقرار کنم ولی چن ماه ک گذشت تونستم دوستای خوبی پیدا کنم:cap:
اولین دوستم تو باشگاه زهره بود ک خیلی وقته ازش بی خبرم :crying2:
روزای عالی و خوبی رو اینجا گذروندم، دوستای ناز و بااخلاقی پیدا کردم و از این بابت واقعا خرسندم. :w11:

این تاپیک رو که دیدم و مطالب رو خوندم یهو دلم خواست به همه دوستانم مث قدیم پیام بفرستم و حالشون رو بپرسم:w30: البته اگه بیان باشگاه :w05:
دلم میخواد تاپیک بزم و پست بزارم:w11:

moatamed

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک ,
کاربر ممتاز
سلام به دوستان عزیز و گلم:w38:
خیلی وقته پست و تاپیک نزاشتم، راحت شش ماه میشه
دلم به همه دوستام تنگ شده:cry: با بعضی از دوستانم در ارتباط هستم:redface:
یادمه اولین باری ک اومدم اینجا نمیتونستم با کسی ارتباط برقرار کنم ولی چن ماه ک گذشت تونستم دوستای خوبی پیدا کنم:cap:
اولین دوستم تو باشگاه زهره بود ک خیلی وقته ازش بی خبرم :crying2:
روزای عالی و خوبی رو اینجا گذروندم، دوستای ناز و بااخلاقی پیدا کردم و از این بابت واقعا خرسندم. :w11:

این تاپیک رو که دیدم و مطالب رو خوندم یهو دلم خواست به همه دوستانم مث قدیم پیام بفرستم و حالشون رو بپرسم:w30: البته اگه بیان باشگاه :w05:
دلم میخواد تاپیک بزم و پست بزارم:w11:

سلام
یعنی شوما الان قدیمی حساب میشی:D

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
یادش بخیر بادبادکااااااا - پرنده های بی صدا ... تو دست ما گم میشدن ... تا قله آسمونا

یادش بخیر بادبادکااااااا - پرنده های بی صدا ... تو دست ما گم میشدن ... تا قله آسمونا

به یاد تمام روزهای خوش گذشته ... :w32::w40::w36::w33:

به یاد تمام نقشینه ای هاااااااااااااااااا عزیز:cowboy: ... چند روز دیگه میشه چندمین سالگرد؟ به شدت دلم واسه همتون تنگ شده ...:cap:

به یاد نازی خانم گل - نفس خانم گل - نرگس خانم گل - سلف خانم گل -
آگاهدخت خانم گل- مهربان خانم گلم (نی نی باشگاه) - مهسا جونم- سمانه خانم گل - مریم خانم گل - نسترن خانم گل - زهرا جونم - سحر جونم - نفس خانم گل - مهندس سرور عزیزم و خیلی های دیگه که اسماشون خاطرم نمونده ... :love:

به یاد تمام شیطنت هامون و بماند دیگه چی چی بود ....:w02:

به یاد اون آلبومی که واسه دکترا خوندنمون گذاشتیم ولی از 5000 صفحه ای که جلو رفت فقط دو صفحه اش درس بود:w10: ....

به یاد روز اول دیدار خودم با تمام این باشگاه که اسمم فقط دانشجوی کامپیوتر بود :biggrin: ... هنوزم بعد سالها خیلی ها شاکی هستن ... :hypocrite:

به یاد آرزوها سلف عزیزم ... دیگه خودش می دونه ....:w16:

به یاد جودی ابوت ...:w14:.

به یاد دعواها ... خنده ها ... گریه ها - پشت سر هم حرف زدنا ....:(

به یاد آرزوهای کوچیک و بزرگم تو این سال ها ...:smile:

به یاد همه چیز ...:heart:

و امسال خیلی سال از اون موقع می گذره ، و به لیست دوستام نگاه می کنم و باز هم همون لبخند همیشگی ...:)
ممکنه خیلی هاشون الان خودشونو دست زندگی سپردن و نباشن دیگه اینجا ولی خدایا محفل دلشون گرم باشه و آرزوهاشون همیشگی ... رویاهای رنگی رنگی داشته باشن و برق خنده از لبهاشون پاک نشه ... با اینکه شخصیت مجازی ام رو بیش از اندازه حفظ کردم ولی خوشحالم که به همین شکل باورم داشتید. با اینکه بعضی وقتا دیر به دیر اینجا سر می زنم ولی خوشحالم که هنوز هم در یادهاتون هستم هر چند خیلی کم رنگ ...:victory::love:

دوستدار شما - دانشجوی کامپیوتر
http://www.www.iran-eng.ir/images/icons/graduated.gif

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بی خیال :D
جای لومو و نازدیع خانم اینا خالی :d

جاشون گلدون میذاریم :|
جای لیمو کاکتوس بذارین:d

ما هم نو نوایم در حد صفر بدون رنگ و خط و خش :D
خالی نبند اتی :d

به یاد نازی خانم گل - نفس خانم گل - نرگس خانم گل - سلف خانم گل -
آگاهدخت خانم گل- مهربان خانم گلم (نی نی باشگاه) - مهسا جونم- سمانه خانم گل - مریم خانم گل - نسترن خانم گل - زهرا جونم - سحر جونم - نفس خانم گل - مهندس سرور عزیزم و خیلی های دیگه که اسماشون خاطرم نمونده ... :love:

عاقا قبول نیس نفسو دو بار گفتی :d

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بی خیال :D

جای لیمو کاکتوس بذارین:d

خالی نبند اتی :d

عاقا قبول نیس نفسو دو بار گفتی :d

سلام خوبین

بالخره سایلنت تو شکستی اومدی پست گذاشتی؟ :d

نه دیگه کاکتوس ماله قدیما بود :| الان زمانه عوض شده دیگه

به جای شما گل ونوس ( گوشت خوار) گذاشتم بجای لومو هم گل تاتوره :d

جنبه زینتی بالایی دادن به این تاپیک :d البته شما که اومدی ولی گلتون بازم موجوده :|

nazanin1991

دستیار مدیر تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااااااااااام
منم خیلی قدیمیم الکی مثلا:دی

اولین دوستم تو این باشگاه عسل کوچولو بود رفت که فردا بیاد سه ساله که نیس :| و من هیچ دسترسی ندارم بهش:|
ینی کلا عسل باعث شد من بفهمم فروم چیست:دی
قبلش میومدم میگفتم اینا دیگه کین هی برا هم پیام میزارن و اینا...بعد خودم شدم یکی از اونا :دییییی

خیییییییلی دوستای خوبی پیدا کردم اینجا خیییییییییییلی
یه عدشون کلا محو شدن ان شالله هر جا هستن خدا پشت و پناهشون..........
منم عضو شدم 19 سالم بود الانم 19 سالمه:biggrin:والاو چه معنی میده بزرگ شیم اصن:D

در اخر تشکر میکنم از همه دست اندرکاران این برنامه:D

آخرین ویرایش:

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
شما یادتون نمیاد ؛ یه زمانی باشگاه این شکلی بود :

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    19 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 2.jpg
    2.jpg
    15.3 کیلوبایت · بازدیدها: 2

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام :D

بعد از مدتي اومدم اينجا ولي دلم گرفت :d
يادش بخير جوون كه بوديم اين سايت چقد شلوغ بود .. ميومديم نگاه ميكرديم رو تعداد كاربراي آنلاين .. انقد زياد بودن مگه ميشد اسم همه رو خوند؟ :d مثل الان نبود كه هر دفعه فقط ٧،٨ نفر آنلاين باشن و همشونم ناآشنا

يادش بخير چقد معتاد بوديم :d اون موقع معتاد شدن حرمت داشت :biggrin: همينكه روزي ٥،٦ ساعت آنلاين ميشديم از خودمون خجالت ميكشيديم :دي يه وقتايي هم دوستامون بهمون كمك ميكردن مصرفمونو كم كنيم :w15: ولي الان چي؟ ملت ٢٤ ساعت سرشون تو گوشيه ولي اسم كسي معتاد نيست :|

هيييي روزگار
من موقعي كه اينجا عضو شدم ١٩ سالم بود .. الان ٢٥ سال ..... عمري گذشت هاااااا
فك كن :d دنيايي بود برا خودش :دي
هر روز ميومدي يه داستان جديدي بود .. يه تاپيك جديد .. يه بحث جديد .. دوستاي جديد .. يادش بخير اسپم پارتي :biggrin: با بچه ها قرار ميزاشتيم حمله كنيم پروفايل فلاني : )) تو نيم ساعت شايد ٢٠٠ تا پيام جديد تو پروفايلش مينوشتيم :w15: همش هم شكلك و اسمايلي و اين چيزا

كجايين رفيقانم :d
هر وقت اومدين حتي اگه ٦ ماه ديگه، يه پستي اينجا بفرستيد و يه خاطره ي قشنگي رو زنده كنيد :)
عاشقتونم به خدا :d :gol:

چه امتحان هایی رو سر باشگاه خراب نکردیم :|
ی قسمت مهمی از زندگی مون شده بود
چند روز نبودی نگرانت میشدند
خودمونم انگار اقوام درجه یک مونو ندیدم :biggrin:
دوستان 5-6 ساعت آنلاین میومدند هیچی :cool:
دیگه روشون نمیشد 2 ساعتم آفلاین میومدند فضولی :D

یاااادش بخیر :gol:

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوس دارررم‌ ببندم جوجو:D
پیر شدی اتی ولی هنوزم همون بی ادبی هستی که بودی :d
رعایت گیس سفیدمو بکن دخدره :razz::d

سلام خوبین

بالخره سایلنت تو شکستی اومدی پست گذاشتی؟ :d

نه دیگه کاکتوس ماله قدیما بود :| الان زمانه عوض شده دیگه

به جای شما گل ونوس ( گوشت خوار) گذاشتم بجای لومو هم گل تاتوره :d

جنبه زینتی بالایی دادن به این تاپیک :d البته شما که اومدی ولی گلتون بازم موجوده :|

سلام ..
مرسی ... احوال شما ؟
آره دیگه دیدم تولد باشگاس .. گفتم افتخار بدم به عدمین ی پستی توی این باشگاش بذارم دلش خوش بشه :cool::d
زمونه عوض شده ! لیمو ک عوض نشده .. اصن عوض بشو نبود اون موجود :d
عاقا شما دیگه خیلی خارجی شدی این گلا چیه دیگه ؟!:دی .. من نهایتا ی خرزهره میشناسم ی گل میمون .. اونم تقدیم ب شما :d
زینت کیه ؟ :D