قديمي هاي باشگاه كجاييد؟ دقيقا كجاييد :))

دختر عمه یوزا

عضو جدید
سلااام
بعد از 9 سال برگشتم اینجا البیته با یوزر دومی که اصلا باهش کار نکردم! یوزر اصلیم هم پسوردش یادم نیست!!!
ولی در کل حسِ عجیب و غریبیه! اونایی که می‌شناختم، نیستن و اونایی که نمی‌شناسم، هستن!!! (این جمله خودش یه تکبیر بلند می‌خوادا!!!)

هییییی روزگار

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام :D

بعد از مدتي اومدم اينجا ولي دلم گرفت :d
يادش بخير جوون كه بوديم اين سايت چقد شلوغ بود .. ميومديم نگاه ميكرديم رو تعداد كاربراي آنلاين .. انقد زياد بودن مگه ميشد اسم همه رو خوند؟ :d مثل الان نبود كه هر دفعه فقط ٧،٨ نفر آنلاين باشن و همشونم ناآشنا

يادش بخير چقد معتاد بوديم :d اون موقع معتاد شدن حرمت داشت :biggrin: همينكه روزي ٥،٦ ساعت آنلاين ميشديم از خودمون خجالت ميكشيديم :دي يه وقتايي هم دوستامون بهمون كمك ميكردن مصرفمونو كم كنيم :w15: ولي الان چي؟ ملت ٢٤ ساعت سرشون تو گوشيه ولي اسم كسي معتاد نيست :|

هيييي روزگار
من موقعي كه اينجا عضو شدم ١٩ سالم بود .. الان ٢٥ سال ..... عمري گذشت هاااااا
فك كن :d دنيايي بود برا خودش :دي
هر روز ميومدي يه داستان جديدي بود .. يه تاپيك جديد .. يه بحث جديد .. دوستاي جديد .. يادش بخير اسپم پارتي :biggrin: با بچه ها قرار ميزاشتيم حمله كنيم پروفايل فلاني : )) تو نيم ساعت شايد ٢٠٠ تا پيام جديد تو پروفايلش مينوشتيم :w15: همش هم شكلك و اسمايلي و اين چيزا

كجايين رفيقانم :d
هر وقت اومدين حتي اگه ٦ ماه ديگه، يه پستي اينجا بفرستيد و يه خاطره ي قشنگي رو زنده كنيد :)
عاشقتونم به خدا :d :gol:
یادش بخیر..دقیقا منم همون حس و حال رو دارم..ده دوازده سال از ایامی که شبانه روز میومدیم اینجا اشکها و لبخندها کمک کردنا.کلی دوست که فقط یه نام کاربری ازشون میدونستیم