.: قدم به قدم تا کاردانی به کارشناسی 93 :.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bahar_hs

عضو جدید
بچه ها منم هفته دیگه می خوام کنکور بدم. هیچ ایده ای راجع به درصدام و رتبم ندارم. فکر کنم زبان 80 بزنم فن و مبانی حداقل 60 . ریاضی 10 / 15. معارف و ادبیات و حدسی ندارم.فقط می خوام تهران قبول شم. اگه نشدم 1 سال صبر می کنم.
الان نمی دونم واسه انتخاب رشته چجوری بزنم
واسه اینه قبول شم به نظرتون اول شبانه شریعتی بزنم یا ریسک کنم و روزانش و بزنم ؟
ترتیبش چجوری باشه بهتره ؟ نیمه دوم بزنم ؟ با مثلا رجایی و بزنم اول یا همون شریعتی
خیلی گیج شدم. 20 هم انتختاب رشتست. دوستایی که تجربه دارن لطفا کمک کنین .
راستی شهریه شبانه شریعتی حدودا چقدره کسی می دونه ؟

Moonlight3311

عضو جدید
خب شما وقتی آزمون معماریو دادی که دیگه قرار نیس رشته کشاورزیو انتخاب کنی!!! همون معماریه. فقط به تربیت الویتات دانشگاه ها رو میزنی. این انتخاب دانشگاه ارتباطی با رتبه نداره الویت های شخصی هر فرده.
فرقی نداره که میخای ورودی بهمن باشی یا مهر. همه تو یه تاریخ انتخاب میکنن. دفترچه نگاه کن دانشگاه هایی که ورودی بهمن میگیره مشخص شدن. اونا رو انتخاب کن.

آها ممنون از پاسختون . بعد اینکه کدوم دانشگاها بهمن دارن رو بیستم مشخص می کنن تو سنجش یا باید رفت توی سایت دانشگاهی که میخایم ؟

yasaminnnn

عضو جدید
سلام یاسمین
خوش اومدی
من نمیدونم در چه حد و اندازه ای کتابا رو خوندی.
ولی این قبول شدن غیر انتفاعی تو شهر خودت خیلی ساده اسو تا حدی که میتونم بگم نخونده قبولی!!!
شما برو فقط تست تخصصی بزن. ریاضیت اگه خوب نیس مبانی نظری معماری +فنی ساختمان+تاریخ معماری رو تستاشو بزن. اگه هم توانشو داری عمومی هم بزن.
ولی سر جلسه دیگه هیچی که حتی درصدی شک داری نزن که ریسک کردی!
انشالله امسال قبولی.
ولی خب اگه زمان برات مهم نیست بذار سال بعد خوب بخون بتونی دانشگاه خوبی قبول شی. چون مقطع کارشناسی معماری خیلی مهمه. دانشگاههای خوبی هم ما داریم تو این رشته و مقطع.
من جودم کاردانیمو 89گرفتم 6 ماه رفتم سرکار که مرتبط با رشته ام بود بعد 4 ماه خوندم دانشگاه دولتی قبول شدم الانم فارغ التحصیلم!!
البته خودت بهتر میدونی صلاحت چیه.

سلاااااام....مرسی از راهنماییت عزیزم...آخه فک میکنم اگه بزارم واسه سال دیگه یجورایی عمرمو تلف کردم:confused:
من که عاشق اینم که برم سرکار ولی کار نیست عزیزم،آخه کار داشتن یکم آدمو جلو میندازه ولی....
امید دارم اینجا قبول بشم کارشناسیمو سریع بگیرم ایشالا واسه ارشد بیشتر و بهتر سرمایه گذاری کنم..حالا نمیدونم چه کاری درسته هرچی خدابخواد...:(

bahar_hs

عضو جدید
فردا آزمونه. خیلی چیزارو اون طور که می خواستم نتونستم بخونم .
ولی دلم روشنه امیدوارم خوب بزنم.
به امید موفقیت واسه همگی.

Moonlight3311

عضو جدید
من تا حالا ندیده بودم دیاگرام بدن اینجوری :| ولی زبانش خیلی عالی بود ^_

Moonlight3311

عضو جدید
پذیرش بهمن نداریم ؟؟؟؟

پذیرش بهمن نداریم ؟؟؟؟

دوستام کمممممک لطفا :
من بهمن مدرک کاردانیمو می گیرم و هرچی دفترچه رو نیگا کردم ندیدم که دانشگاه های غیرانتفاعی و آزاد واسه بهمن پذیرش بگیرن با این کنکوری که دادیم .

1) کسی می دونه ما که مدرکمونو بهمن می گیریم ، کی و چجوری باید انتخاب رشته کنیم ؟
2) توی دفترچه نوشته اگه تا آخر شهریور مدرک نگیریم و نوبت اول رو بزنیم میشه ((کان لم یکن)) ! ینی چی ؟
3) نمی شه نیمه اول غیرانتفاعی رو بزنیم و قبول شیم و رزرو کنیم یا مرخصی بگیریم یه ترم تا مدرک کاردانیمون بیاد ؟
9.jpg

kaligula

عضو جدید
دوستام کمممممک لطفا :
من بهمن مدرک کاردانیمو می گیرم و هرچی دفترچه رو نیگا کردم ندیدم که دانشگاه های غیرانتفاعی و آزاد واسه بهمن پذیرش بگیرن با این کنکوری که دادیم .

1) کسی می دونه ما که مدرکمونو بهمن می گیریم ، کی و چجوری باید انتخاب رشته کنیم ؟
2) توی دفترچه نوشته اگه تا آخر شهریور مدرک نگیریم و نوبت اول رو بزنیم میشه ((کان لم یکن)) ! ینی چی ؟
3) نمی شه نیمه اول غیرانتفاعی رو بزنیم و قبول شیم و رزرو کنیم یا مرخصی بگیریم یه ترم تا مدرک کاردانیمون بیاد ؟
مشاهده پیوست 218107

ببین تو الان باید انتخاب دانشگاه کنی با بقیه اما فقط دانشگاه های ورودی بهمنو می تونی بزنی
اگه دانشگاه های ورودی مهرو بزنی چون نمی تونی بری کلا قبولیت لغو می شه
غیر انتفاعی که رزرو نداره
آزادم که رزرو نمی خواد همون بهمن بدون کنکور می گیره

pouyaaaaaa

عضو جدید
دو برابر شدن قیمت شهریه هااا!!!

دو برابر شدن قیمت شهریه هااا!!!

دوستاااااان سلاااااام...
میگن از امسال قیمت شهریه های دانشگاههای غیر انتفاعی و آزاد رو افزایش میدن :(
دانشگاه غیر انتفاعی دوبرابر میشه آزادم خدا میدونه،سه چهار برابر اینا میشه دیگه حتما :eek:
با این وضعیت فکر کنم بریم سر کار ساختمون آجر پرتاپ کنیم با صرفه تر باشه :redface:

kaligula

عضو جدید
دوستاااااان سلاااااام...
میگن از امسال قیمت شهریه های دانشگاههای غیر انتفاعی و آزاد رو افزایش میدن :(
دانشگاه غیر انتفاعی دوبرابر میشه آزادم خدا میدونه،سه چهار برابر اینا میشه دیگه حتما :eek:
با این وضعیت فکر کنم بریم سر کار ساختمون آجر پرتاپ کنیم با صرفه تر باشه :redface:

شهریه ها رو تو دفترچه شماره 2 نوشتن
هم ثابت هم متغیر براای عملی و نظری غیر انتفاعی
به تفکیک موسسه یا دانشگاه بودن
از رو چارت ناپیوسته می تونی شهریه هر ترمتو حساب کنی
2 برابرم نشده
همون 30 درصد افزایشه هر ساله

وضعیت
موضوع بسته شده است.