قدم به قدم تا مرداد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

faegheh_ar

عضو جدید
سلام faegheh جان تو میخوای کجا هارو بزنی؟انتخابات کجان؟گناهمون اینکه دختر شدیم.
رجايي كه 5 تا بيشتر نميگيره با 48 قبول نميشم..اما ميزنم . شريعتي و تبريز ميزنم اما نميدونم كدومو اول بزنم...
تبريز خيلي از شريعتي بهتره ام از يه نظرم شريعتي واسم خوبه چون تهرانه... نميدونم چيكار كنم

faegheh_ar

عضو جدید
رجايي گندشو در آورد امسال ديگه... فرهنگيا با افتضاحترين رتبه ها بايد روزانه رجايي درس بخونن اونوقت ما با اين رتبه ها ببينيم حالا كجا قبول ميشيم!!!!
خيلي احمقن... شعورشون نميرسه كه يه سال از همه چيمون زديم درس خونديم فقط..

faegheh_ar

عضو جدید
بچه ها ولي امسال هرجا كه قبول شديد بريد...چون مطمئن باشيد سال ديگه از اينم وضع بدتر ميشه...

faegheh_ar

عضو جدید
كسي اطلاع داره دانشگا تبريز خوابگا واسه دخترا داره يا نه؟؟؟؟؟؟
تو دفترچه كه زده هيچ تعهدي واسه خوابگاه نداره!!!

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باسلام
منم ظرفیتارو دیدم..خیلی بی انصافی بود
ظطفیتا بیشتر برای پسرا بود و دولتی ها رو اکثرا به اموزشکده ها دادن
من دو سال پیش اموزشکده دارلفنون بجنورد قبول شدم...خواستم بگم سطحش خیلی پایینه.طوری بود که از 70 نفری که واسه بهمن قبول شدیم نهایتا 50 نفر اومدن

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی هست که در مورد شریعتی توضیح بده.تا تهران چقدر راهه.دانشگاهش چطوره؟کسی که اونجا خونده رهنماییم کنه ممنون میشم

faegheh_ar

عضو جدید
به نظرت من شریعتی بزنم ارش داره یا غیرانتفایی؟تو سوره نمیخوای؟
شريعتي از غيرانتفاعيا بهتره اما از رجايي و دانشگا تبريز نه... اول شريعتي رو بزن بعد غيرانتفاعي..
آخر از همه سوره رو ميزنم ،سوره مصاحبش خيلي مزخرفه...اكثرن رد ميشن..

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام
منم ظرفیتارو دیدم..خیلی بی انصافی بود
ظطفیتا بیشتر برای پسرا بود و دولتی ها رو اکثرا به اموزشکده ها دادن
من دو سال پیش اموزشکده دارلفنون بجنورد قبول شدم...خواستم بگم سطحش خیلی پایینه.طوری بود که از 70 نفری که واسه بهمن قبول شدیم نهایتا 50 نفر اومدن
با با اینهمه نگین سطح علمی تو معماری هرکس خودش میتونه سطح علمیشو ببره بالا باز برا پسرا غنیمت ما دختر چیکار کنیم؟اه.
باز پسرا اونو دارن.ما چیکار کنیم؟من با 196 باید برم کجا؟
پسرا شاید دا 400 قبول بشن

faegheh_ar

عضو جدید
قشنگ رتبه هايي كه آورديمو زهرمون كردن.....
فرزانه جان از خوابگاه دانشگا تبريز چيزي نميدوني؟؟

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا هرکی از دانشگاههای شریعتی و گرگان اطلاعی داره بگه بهمون...
فضاش ، شهرش ، خوابگاه ...

NESSAK

عضو جدید
یکی هست که در مورد شریعتی توضیح بده.تا تهران چقدر راهه.دانشگاهش چطوره؟کسی که اونجا خونده رهنماییم کنه ممنون میشم

فرزانه جان برای رتبه ها خیلی متاسفم شدم.خیلی بی عداتیه
شریعتی توی خود تهرانه. فقط یک کم جنوب شهره .برای رفت و آمد مشکلی نداری.خوابگاه توی خودشه و برای رفتن به هرجایی هم به مترو نزدیکه . فکر کنم هرچی باشه از آموزشکده! گرگان بهتره. ضمنا پارسال گفتن این دانشکده ها همه عنوان دانشگاه گرفتن.
امیدوارم موفق باشی

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم باهات موافقم..
ولی چون وضعش خیلی خراب بود گفتن به بچه ها گفته باشم
در مورد اموزشکده مائده گرگان که امسال کارشناسی اورده..
منم یه بار چند سال پیش رفتم این اموزشکده
در مورد سطحش نمیتونم نظری بدم.اگه از غیرانتفاییا بهتر نباشه بدترم نیست
گرگانم شهر خوبیه که 3 تا غیرانتفایی معماری میگیره چند سالیه
اما در مورد شریعتی از سال 86 که من دارم کنکور معماری رو دنبال میکنم شریعتی دانشجو میگیره و بچه ها از همین باشگا با رتبه های 2 رقمی و زیر 200 قبول شدن و ازش راضی بودن
میتونین برین به سایتش به نظر من شریعتی دانشگاه خوبیه

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرزانه جان برای رتبه ها خیلی متاسفم شدم.خیلی بی عداتیه
شریعتی توی خود تهرانه. فقط یک کم جنوب شهره .برای رفت و آمد مشکلی نداری.خوابگاه توی خودشه و برای رفتن به هرجایی هم به مترو نزدیکه . فکر کنم هرچی باشه از آموزشکده! گرگان بهتره. ضمنا پارسال گفتن این دانشکده ها همه عنوان دانشگاه گرفتن.
امیدوارم موفق باشی
مرسی عزیزم .کاش حداقل شریعتی قبول بشم.میشم به نظرتون؟

samane20

عضو جدید
دانشگاه شریعتی واقع در میدان بهمن یا شهید تند گویان نرسیده به بهشت زهرا تهران جای داغون از نظر محله ای کله ات از داغی وافتاب مستقیم می پکه اون عکسای قشنگ قشنگ هم دیدین یه قسمت پارک ساختن برای اسکیس بچه ها و انتراک من که هر وقت می رم پیش دوستم خوف می کنم به نظر من تبریز خیلی بهتره دایی من اونجا هم زندگی کرده هم درس خونده به منم گفت بیا اونجا ولی راهش خیلی برام دوره ترجیح میده به سوره اکتفا کنم راستی محققم خیلی خوب بود که دختر بر نمی داره اینم بگم که اگه بیای شریعتی باید قید خوابگاهم بزنی چون خوابگاه خیلی کثیفی داره حالت به هم می خوره بیکاری بیای !! جات راحت نزدیک شهرتونم که هست برو تبریز خیلی توپه خصوصا اساتید معماریش .اینو می گم چون می دونم اگه بری شریعتی برا ارشدت مجبوری حتما بری کلاس اسکیس ولی اگه تبریز بری خود دانشکده معماریش عند اسکیس وراندو و...نگران خوابگاه تو تبریز هم نباش برای نوبت روزانه خوابگاه داره امدن به تهران برای شریعتی هیچ سودی نداره مگه اینکه رجایی قبول شی

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشگاه شریعتی واقع در میدان بهمن یا شهید تند گویان نرسیده به بهشت زهرا تهران جای داغون از نظر محله ای کله ات از داغی وافتاب مستقیم می پکه اون عکسای قشنگ قشنگ هم دیدین یه قسمت پارک ساختن برای اسکیس بچه ها و انتراک من که هر وقت می رم پیش دوستم خوف می کنم به نظر من تبریز خیلی بهتره دایی من اونجا هم زندگی کرده هم درس خونده به منم گفت بیا اونجا ولی راهش خیلی برام دوره ترجیح میده به سوره اکتفا کنم راستی محققم خیلی خوب بود که دختر بر نمی داره اینم بگم که اگه بیای شریعتی باید قید خوابگاهم بزنی چون خوابگاه خیلی کثیفی داره حالت به هم می خوره بیکاری بیای !! جات راحت نزدیک شهرتونم که هست برو تبریز خیلی توپه خصوصا اساتید معماریش .اینو می گم چون می دونم اگه بری شریعتی برا ارشدت مجبوری حتما بری کلاس اسکیس ولی اگه تبریز بری خود دانشکده معماریش عند اسکیس وراندو و...نگران خوابگاه تو تبریز هم نباش برای نوبت روزانه خوابگاه داره امدن به تهران برای شریعتی هیچ سودی نداره مگه اینکه رجایی قبول شی

واییییی دیگه نمیدونم چیکار کنم یه همچین توصیفی رو از شریعتی از چند نفر دیگه هم شنیدم ... ولی عزیز منو فرزانه رتبمون به تبریز نمیخوره مجبوریم یا بریم شریعتی یا گرگان... انتخاب سوم نداریم مگر اینکه با این رتبه بریم غیرانتفاعی...

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از خدامه تبریز قبول بشم.ولی با این ظرفیتا شاید نشه.برم غیرانتفایی؟درسته.خودشم غیرانتفیی سراج که یه ساختمون کوچیکه؟خوابگاه نشه خونه میگرم مسئله ای نیست

samane20

عضو جدید
من از خدامه تبریز قبول بشم.ولی با این ظرفیتا شاید نشه.برم غیرانتفایی؟درسته.خودشم غیرانتفیی سراج که یه ساختمون کوچیکه؟خوابگاه نشه خونه میگرم مسئله ای نیست
قبولی تبریز احتمالش برای شما خیلی زیاده چون شما بومی خطه اذر بایجان هستید پس قبولی تبریز برای شما بیشتر از کسی خواهد بود که در تهران است.

samane20

عضو جدید
بچه ها لطقا یکی غیر انتفاعی های خوب رو به ترتیب بگه
1.سوره
2.ایوانکی
3.علامه دهخدا قزوین
4.خیام مشهد
5.علاالدوله سمنانی گرمسار
6.مولانا قزوین
7.کوثر قزوین
8. رشد دانش سمنان
9. مهر اراک
10.بابل صنعتی
11.روزبه زنجان

سایه خانم

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي نامرديه!!! من استخون تركوندم تهران قبول شم!!! آخه چرا كسايي كه تلاش نكردن بايد برن سر جايه من بشينن؟؟؟ واقعا ناراحتم!!!
مازیار جان آخه اینجا مثلا کشور اسلامیه .عدل و انصافش شده مثل حکومت معاویه;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.